hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater NM Røgden
Gratulerer til Tom Erling Haugen som Norgesmester 2015.


Link til bilder osv. på NJFF nettsiden: http://www.njff.no/nyheter/2014/Sider/Dobbeltseier-til-Haugen-i-NM-isfiske.aspx

Barn              
Plassering Startnr Fornavn Etternavn Klubb Vekt    
1   Sigurd Bringebøen Eikeren FUF 1 570 65 antall
2   Odin Aker Sundet Åsnes JFF  1 570 51 antall
3   Anders  Østmoe Odal SFK 1 055    
4   Espen Nedgården Trysil SFK 485    
5   Marcus Larsen   75    
6   Pailg Uherek   0    
               
               

 

Junior          
Plassering Startnr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1   Andreas  Nygårdseter Raufjøringen 4215
2   Lars-Magnus Bjørnstad SFK Pimpel Sør 3 140
3   Marius Svendsen Båstad JFF 1 345
4   John Arne Torp Brandval JFF 1255

 

Eldre junior gutt      
Plassering Startnr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1   Rolf Magnus Grenberg Åsnes JFF 6260
2   Vegard Rindal SFK Pimpel Sør  5615
3   Sittichok Sila SFK Pimpel Sør  3995
4   Iver  Granlund Sfk Raufjøringen 2820
5   Martin Tobias Folden Sfk Pimpel Sør  1630

 

Damer Eldre junior      
plassering startnummer Navn Etternavn Klubb vekt 
1 65 Karoline Grenberg Åsnes JFF 2600
2 105 Therese Larsson Jernberg Odal spf 1325
3   Thea Emilie  Merli Udnes jff 680
4 117 Thea Emilie Rudshaug Odal spf 425

 

Damer senior        
Plassering Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 109 Tonje Hauger SFK Acerina 4 910
2 25 Tove  Nygårdseter SFK Raufjøringen 4 260
3 165 Kirsti O.  Eriksson SFK Raufjøringen 3 700
4 178 Emma K Dahlen Eidsvoll skog JFF 2 460
5 204 Iselin  Kjeldsaas Sørkedalen JFF 2 160
6 128 Lisbeth Bjørnstad SFK Pimpel Sør 1 975
7 131 Janne Marie Tvedter SFK Pimpel Sør 1 870
8 41 Ragnhild Muruåsen Trysil SFK 1 740
9 2 Unni Moløkken SFK Raufjøringen 1 640
10 9 Nadia  Fleischeuer Trysil SFK 1 610
11 89 Heidi  Sveen Gjøvik og Toten SFK 1 000
12 4 Kjersti Solli SFK Raufjøringen 705
13 12 Marte Larsen Ringsaker 260

 

Herrer senior      
Plassering Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen 10 015
2 Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen 9 895
3 Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 9 800
4 Ole Martin Gilbu SFK Pimpel Sør 7 915
5 Magne O. Sveen Gjøvik & Toten SFK 6 995
6 Lars Roar Benterud Åsnes JFF 6 475
7 Thomas Ødegård Gjøvik & Toten SFK 5 878
8 Finn-Arne Gammeltorp Trysil SFK 5 554
9 Kenneth  Fidje Trysil SFK 5 465
10 Christer Fossen SFK Acerina  5 216
11 Terje Dahlen Eidsvoll Skog JFF 4 948
12 Magnus Riksfjord SFK Pimpel Sør 4 918
13 Kenneth Jernberg Odal SFK 4 844
14 Finn Erik  Lerdalen SFK Raufjøringen 4 740
15 Tor-Ivar Bjørnstad SFK Pimpel Sør 4 738
16 Kenneth Ottosen Gjøvik & Toten SFK 4 736
17 Kjell Joar Nerhagen Trysil SFK 4 704
18 Ivar Borthen Trysil SFK 4 630
19 Rune Grenberg Åsnes JFF 4 508
20 Jan Tore Nedgården Trysil SFK 4 465
21 Remi A. Olsen SFK Pimpel Sør 4 434
22 Henrik Bringebøen Eikeren Fiskevern Forening 4 390
23 Pål Sindre Svae SFK Acerina 4 258
24 Rune Blisten Gran JFF 4 218
25 Hans Kristian Løken Båstad JFF 4 180
26 Nils Øverby Trysil SFK 4 116
27 Arild Eskildsen Trøgstad JFF 4 060
28 Bent  Fjeld Eidskog JFF 3 992
29 Pål Fjeld Eidskog JFF 3 932
30 Rune Tyskerud Fet JFF 3 618
31 Erik Tjernsmo Eidsvoll Skog JFF 3 586
32 Finn-Willy Eriksson SFK Raufjøringen 3 578
33 Tommy Iversen Eidsvoll Skog JFF 3 568
34 Ruben Johansen Åsnes JFF 3 448
35 Jim  Bekken SFK Raufjøringen 3 434
36 Paal Runden Gjøvik & Toten SFK 3 396
37 Magnus Kokkin Åsnes JFF 3 358
38 Svenn Larsen SFK Pimpel Sør 3 356
39 Glenn A. Johannessen Østsiden JFF 3 274
40 Niklas Strengelsrud SFK Acerina 3 264
41 Geir  Tennåsen Åsnes JFF 3 156
42 Lars Rypaas Eikeren Fiskevern Forening 3 150
43 Kjetil Johansen AJFF Oslo 3 120
44 Martin Oterholt Gjerdrum SFK 3 110
45 Kjell Robert Kaspersen SFK Pimpel Sør 3 066
46 Aasmund Sæther Gjøvik & Toten SFK 3 060
47 Morten Svendsen Båstad JFF 2 976
48 Jan Fredrik Sandvold SFK Raufjøringen 2 922
49 Kjell Ivar Rudshaug Odal SFK 2 876
50 Erik Olstad Gjøvik & Toten SFK 2 862
51 Per Einar Fjeld Eidskog JFF 2 835
52 Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen 2 825
53 Arne Harald Nielsen Groruddalen JFF 2 728
54 Steinar Kalfoss Åsnes JFF 2 630
55 Jørgen Guldhaug Kalfoss Åsnes JFF 2 610
56 Håvard Rødland Sfk Acerina 2 596
57 Jonny  Bækken Romedal og Vallset JFF 2 586
58 Øyvind Jørgensen Nordre Rømskog JFF 2 510
59 Odd Henning Hansen Gjøvik & Toten SFK 2 504
60 Jørn-Andre Jørgensen SFK Raufjøringen 2 472
61 Mikael Greaker Fredrikstad o JFF 2 446
62 Tor Ivar Rygg Lillestrøm Sportsfiskere 2 428
63 Jon Meyenberg Lillestrøm Sportsfiskere 2 416
64 Atle Nordheim Eidsvoll Skog JFF 2 372
65 Terje Jakobsen SFK Acerina 2 338
66 Knut Arild Nedgården Trysil SFK 2 316
67 Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen 2 238
68 Tor Arne Tilrem Nannestad JFF 2 234
69 Daniel  Tilrem Nannestad JFF 2 186
70 Cato Røenbakken Lillestrøm Sportsfiskere 2 064
71 Lars Hanssen Løiten JFF 2 000
72 Vidar Årnes Romedal og Vallset JFF 1 985
73 Frode Braatlund Froland JFF 1 972
74 Terje Haugom Gjøvik & Toten SFK 1 970
75 Jonny Sagerud Grinder 1 944
76 Jack Frode Pettersen Rakkestad/Degernes JFF 1 902
77 Frode Nerberg AJFF Oslo 1 848
78 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog JFF 1 824
79 Stein Ødegård Lillestrøm Sportsfiskere 1 814
80 Andreas Kristian Moen Gran JFF 1 786
81 Ståle Hellenes SFK Pimpel Sør 1 786
82 Paul Ståle Ekeli Moss & Våler JFF 1 742
83 Morten  Tveit Gjerstad 1 666
84 Viggo Johansen Åsnes JFF 1 660
85 Lucian Iurac SFK Pimpel Sør 1 580
86 Atle Wenger Nannestad JFF 1 558
87 Bjørn Huus Eidsvoll Skog JFF 1 540
88 Knut Hoftvedt Lillestrøm Sportsfiskere 1 458
89 Aksel Weldingh Grue JFF 1 446
90 Bjørn-Kristian Bekkensten Nannestad JFF 1 430
91 Gunnar Øverby Acerina 1 338
92 Frank Hønsen Gjerdrum SFK 1 320
93 Terje  Knudsen Fredrikstad o JFF 1 265
94 Thomas Pedersen Gjøvik & Toten SFK 1 252
95 Rune Merli Udnes JFF 1 118
96 Eirik Gundersen Lillestrøm Sportsfiskere 1 080
97 Bjørn egil Fredheim Odal SFK 1 008
98 Ken Håvard Reinskås Hedrum 1 000
99 Halvor Hovland   996
100 Mikael  Hellerud Eidsvoll Skog JFF 972
101 Fredrik  Seim Asker JFF 946
102 Per  Johannessen Østsiden JFF 910
103 Petter Bakurowitz Båstad JFF 902
104 Tom Erik  Stømner Kongsvinger JFF 862
105 Anders Wold Oslo Sportsfiskere 855
107 Jørgen Skyrud Kongsvinger 818
108 Joacim Klavestad Sfk Acerina 808
109 odd arne Aleksandersen Råde jFF 790
110 Erling H Sandvold Ringsaker 774
111 Bjørn Oliver Jensen Råde jFF 704
112 Kjell Inge Sjøberg Moss & Våler JFF 642
113 Max Emil Vålberg grue Finnskog 636
114 Tony Nilsen Nannestad JFF 520
115 Dag Morten Larsen Furnes 510
116 Magne Storbråten Odal SFK 380
117 Atle Østmoe Odal SFK 300
118 Sigbjørn Hansen DNB bil 285
119 Jim Helge Solem Jessheim 266
106 terje jørgensen Kongsvinger JFF 846
120 Rune Johansen DNB 245
121 freddy Jansen Råde jFF 166
122 Thomas Lenn Hjelde Inderøy JFF 65
122 Svein Ivar Fjeld Eidskog SFK 0
122 Marius Svendsen Båstad JFF 0
122 Rune Tyskerud Fet JFF 0
122 Rune Merli Udnes JFF 0
122 Petter Jacobsen Eidsvoll Skog JFF 0
122 Lars  Rypaas Eikern Fiskevernforening 0

 

Herrer veteran yngre        
Plassering Startnr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 118 Terje Lindgren SFK Pimpel Sør 5 110
2 58 Vidar Komperud Hoff Vestre JFF 4 365
3 112 Egil Merli Gjerdrum SFK 3 960
4 108 Jan Morten Fossen SFK Acerina 3 910
5 140 Rune Pettersen SFK Pimpel Sør 3 815
6 85 Halfdan Sangnes Gjøvik og Toten SFK 3 740
7 1 Magne Moløkken SFK Raufjøringen 3 048
8 175 Petter Jacobsen ESJFF 2 890
9 16 Roy Fjeld Eidskog JFF 2 685
10 94 Steinar Olsen Trysil SFK 2 540
11 164 Jens Kåre Skovseth Eidsvoll Skog JFF 2 530
12 84 Svein Gjelnesvangen Nordre Rømskog JFF 2 420
13 182 Jan Espelid Eidsvoll Skog JFF 2 320
14 45 Jarle  Pedersen SFK Acerina 2 236
15 187 Runar Holmen Hokksund 2 095
16 162 Reidar Moen Eidsvoll skog JFF 1 935
17 181 Terje Ranheim Eidsvoll Skog JFF 1 880
18 106 Bjørn S. Myrvang Eidsberg JFF 1 745
19 114 Terje Reinersen Gjerdrum SFK 1 700
20 93 Arnstein Fjellvang Nannestad JFF 1 665
21 44 Svein-Ivar Fjeld Eidskog JFF 1 655
22 195 Robert Seim Groruddalen JFF 1 580
23 61 Svein Inge Stangnes Drammen Sportsfiskere 1 000
24 150 Knut Bjørklund Fet JFF 900
25 75 Odd Ringstad Drammen Sportsfiskere 892
26 46 Tom  Kyrrø Ringerrike spf  740
27 199 Sam M Dale DNB 590
28 7 Ole G. Ramstad SFK Raufjøringen 290

 

  Herrer eldre veteran  
Plassering Startnr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 17 Odd Arne  Svensrud Brandval JFF 5 995
2 191 Jan Larsen Lillestrøm Sportsfiskere 5 195
3 32 Hans Holen SFK Raufjøringen 4 650
4 200 Kjell Kolstad Oslo Sportsfiskere 4 290
5 184 Harald Hovde Oslo Sportsfiskere 3 545
6 147 Svein Tyskerud Fet JFF 3 470
7 62 Kåre Fredheim Toten JFF 3 185
8 101 Ola Sjøli Trysil sfk 3 160
9 203 Dag Kjeldsaas Sørkedalen JFF 2 945
10 168 Tore Johansen Lillestrøm 2 795
11 91 Lars Bekkensten Eidsvoll skog JFF 2 790
12 88 Arne  Skårholen Løten JFF 2 405
13 60 Helge Millerud Toten JFF 2 220
14 97 Gisle Haugen Trysil SFK 1 970
15 74 Erling Johnsrud Romedal/Vallset 1 790
16 69 Gunnar  Mæhlum Romedal/Vallset 1 615
17 40 Ole Omang Åsene JFF 1 495
18 141 Svein Kristensen Østsiden JFF 925
19 190 torbjørn bøe ajff OSLO 335
20 114 Terje Reinersen Gjerdrum SFK 0

 

Damer veteran yngre        
Plassering Startnr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 59 May Leikåsen Hof Vestre JFF 4 875
2 86 Sonni I. Sangnes Gjøvik og Toten SFK 3 500
3 37 Torild Langerud Raufjøringen 2 600
4 205 Kjerstin Granlund Kongsvinger 2 065

 

 

Damer veteran eldre

Plassering startnr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 148 Kari Tyskerud Fet JFF 3 590
2 6 Ruth M. Ramstad SFK Raufjøringen 3 035
3 90 Jorunn Bekkesten Eidsvoll Skog JFF 2 840
4 71 Anna Lindgren Romedal & Vallset 1 600
5 72 Astrid Bækken Romedal & Vallset 1 455

 

Ansvarlig: Dag Even

Publisert:2015-03-01 18:59:51
Oppdatert:2015-03-03 12:01:53

iTackle traper.se