hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater NC nr.1 2012/2013 - Næra - 25.03.2012
Les mere her:


Knallsol og blank is. Og endel fisk ble det også. Faktisk hele 898,5 kg. Fordeler man den vekten på 153 deltakere, så blir det et snitt på 5872 gram pr deltaker.


Herrer senior:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Rune Grenberg Åsnes JFF 20190
2 Christer Fossen Askim omegn JFF 16720
3 Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen 16602
4 Frank Hønsen Gjerdrum SFK 15660
5 Jørn-Andre Jørgensen SFK Raufjøringen 15280
6 Arild Eskildsen Trøgstad JFF 15065
7 Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen 14995
8 Erik  Saghaug SFK Raufjøringen 14710
9 Anders Engen SFK Raufjøringen 12890
10 Lars Roar Benterud Våler JFF 12845
11 Niklas Strengelsrud SFK Raufjøringen 12810
12 Kenneth Ottosen Gjøvik & Toten SFK 12205
13 Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen 12055
14 Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 11455
15 Runar  Sperstad Askim omegn JFF 11350
16 Per Magne Vangen Odal SFK 11210
17 Finn Erik  Lerdalen SFK Raufjøringen 11175
18 Frode Nerberg AJFF Oslo 10755
19 Bjørn-Kristian Bekkensten Nannestad JFF 10695
20 Tor-Ivar Bjørnstad SFK Pimpel Sør 10450
21 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog JFF 10045
22 Kjetil Johansen AJFF Oslo 9950
23 Remi A. Olsen SFK Pimpel Sør 9565
24 Lucian Iurac SFK Pimpel Sør 8995
25 Eivind Holt Siljan JFF 8685
26 Anders Wold Oslo Sportsfiskere 8680
27 Atle Nordheim Eidsvoll Skog JFF 8680
28 Aasmund Sæther Gjøvik & Toten SFK 8165
29 Odd Henning Hansen Gjøvik & Toten SFK 7870
30 Tommy Iversen Eidsvoll Skog JFF 7845
31 Håvar Mjeltvik SFK Pimpel Sør 7785
32 Kenneth Jernberg Odal SFK 7705
33 Jim  Bekken SFK Raufjøringen 7640
34 Bent  Fjeld Eidskog JFF 7455
35 Arild Holstad Trøgstad JFF 7425
36 Steinar Kalfoss Åsnes JFF 7325
37 Trond Arne Grinder BJFF 7275
38 Viggo Johansen Åsnes JFF 7100
39 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen 7010
40 Bjørn Huus Eidsvoll Skog JFF 7005
41 Eirik Gundersen Lillestrøm Sportsfiskere 6935
42 Vidar Årnes Romedal og Vallset JFF 6600
43 Johnny Ulsrudstuen Gjøvik & Toten SFK 6480
44 Andreas Kristian Moen Gran JFF 6440
45 Erik Tjernsmo Eidsvoll Skog JFF 6320
46 Svein Ivar Fjeld Eidskog SFK 6215
47 Pål Fjeld Eidskog JFF 6090
48 Rune Knauserud Odal SFK 6005
49 Finn-Arne Gammeltorp SFK Raufjøringen 5792
50 Kjell Ivar Rudshaug Odal SFK 5746
51 Finn-Willy Eriksson SFK Raufjøringen 5682
52 Thomas Ødegård Gjøvik & Toten SFK 5620
53 Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen 5596
54 Håvard Høgda Eidskog JFF 4906
55 Per Einar Fjeld Eidskog JFF 4890
56 Lars Erik Eriksen Rakkestad/Degernes JFF 4840
57 Tor-Egil Ruud Stange JFF 4598
58 Terje Jakobsen Rakkestad og Degernes 4296
59 Marius Hagen Hamar FF 4284
60 Terje Dahlen Eidsvoll Skog JFF 3922
61 Magne O. Sveen Gjøvik & Toten SFK 3688
62 Rune Blisten Gran JFF 3566
63 Kent Fossheim Rakkestad/Degernes JFF 3436
64 Rune Haugen Stange JFF 3342
65 Arne Kristiansen Stange JFF 3278
66 Trond Tåsås Gjøvik & Toten SFK 3278
67 Trond Vang Gran JFF 3274
68 Jonny Bækken Romedal og Vallset JFF 3042
69 Martin Oterholt Gjerdrum SFK 2910
70 Roger Dalen Odal SFK 2898
71 Jens Kåre Skovseth Eidsvoll Skog JFF 2134
72 Rafei Oleszsuh 2058
73 Jack Frode Pettersen Rakkestad/Degernes JFF 2014
74 Jan Espelid Eidsvoll Skog JFF 1480
75 Leif Anders Strande 740



Damer senior:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Tonje Hauger Askim omegn JFF 11865
2 Kjersti Solli SFK Raufjøringen 6820
3 Tove  Nygårdseter SFK Raufjøringen 6030
4 Kirsti O.  Eriksson SFK Raufjøringen 3986
5 Torild Langerud SFK Raufjøringen 3984
6 Janne Marie Tvedter SFK Pimpel Sør 3104
7 Haldis Ulsrudstuen Gjøvik & Toten SFK 1846
8 Sidsel Vestby Odal 1636
9 Kjerstin Granlund SFK Raufjøringen 1196
10 Sigrun V. Skogstad Mo JFF 1000
11 Nina Bergli Snertingdal JFF 862
12 Lisbeth Bjørnstad SFK Pimpel Sør 852


Eldre junior:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Rolf Magnus Grenberg Åsnes JFF 8020
2 Vegard Vestby Odal SFK 7100
3 Michael Hellerud Eidsvoll Skog JFF 5842
4 Lasse Rudshaug Odal SFK 5584
5 Jonas Tåsås Gjøvik&Toten SFK 4474
6 Eirik Strande Gjøvik&Toten SFK 3752
7 Morgan Ø. Ruud Stange JFF 2344
8 Kristoffer Fladby 2274
9 Stian Solberg Heradsbygd JFF 1304
10 Ruben Johansen Åsnes JFF 368
11 Brian Hansen 200


Eldre Junior Jente:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Heidi Sveen Gjøvik & Toten SFK 5634


Junior:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Martin Røste Stange JFF 5460
2 Håkon Tåsås Gjøvik & Toten SFK 3982
3 Andreas Nygårdseter SFK Raufjøringen 3732
4 Håvard Knauserud Odal SFK 3124
5 Iver Granlund SFK Raufjøringen 1740
6 Christina B Aasen Snertingdal JFF 230


Barn:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Kristoffer Schipsted 2706
2 Lars-Magnus Bjørnstad SFK Pimpel Sør 1674
3 Mats Bergli Aasen Snertingdal JFF 296
4 Jonas Lindgren Romedal & Vallset JFF 30


Herrer veteran:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Roy Fjeld Eidskog JFF 9285
2 Reidar Moen Eidsvoll skog JFF 8720
3 Hans Holen SFK Raufjøringen 8605
4 Harald Hovde Oslo Sportsfiskere 8225
5 Per Arne Skaarud 8100
6 Halfdan Sangnes Gjøvik og Toten SFK 7375
7 Jan Morten Fossen Askim omegn JFF 7360
8 Vidar Komperud Hoff Vestre JFF 6910
9 Erling Johnsrud Romedal/Vallset 6325
10 Arvid Andersen Oslo Sportsfiskere 6210
11 Terje Lindgren SFK Pimpel Sør 5950
12 Kåre Fredheim Toten JFF 5914
13 Odd Arne  Svensrud Brandval JFF 5428
14 Kjell Kolstad Oslo Sportsfiskere 5408
15 Arnstein Fjellvang Nannestad JFF 5156
16 Arnfinn Solli Lillestrøm Sportsfiskere 5112
17 Ole G. Ramstad SFK Raufjøringen 4982
18 Rune Pettersen SFK Pimpel Sør 4660
19 Lars Arne Blilie Gjøvik og Toten SFK 4308
20 Erik Aarstad SFK Raufjøringen 4232
21 Lars Bekkensten Eidsvoll skog JFF 4054
22 Helge Millerud Toten JFF 3964
23 Jan Jansson SFK Väst 3662
24 Knut Vadholm Oslo Sportsfiskere 3650
25 Magne Moløkken SFK Raufjøringen 3546
26 Svein Tyskerud Fet JFF 3470
27 Bjørn  Skogseth Nannestad JFF 3464
28 Åge R. Nilsen Brandval JFF 3158
29 Terje Bøhn Rakkestad/Degernes JFF 2870
30 2550
31 Terje Ranheim Eidsvoll Skog JFF 2404
32 Jon Lindgren Romedal/Vallset 2214
33 Leif-Arne Svendsen Rakkestad/Degernes JFF 1872
34 Terje Karlsen NJFF 1792
35 Johan Bredesen Hof Vestre JFF 1626
36 Knut Bjørklund Fet JFF 410


Damer veteran:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Sonni I. Sangnes Gjøvik og Toten SFK 7050
2 May Leikåsen Hof Vestre JFF 6225
3 Ruth M. Ramstad SFK Raufjøringen 5794
4 Astrid Bækken Romedal & Vallset 3874
5 Marit Andersen Oslo Sportsfiskere 3266
6 Valborg Fjellvang Udnes JFF 1192
7 Jorunn Bekkesten Eidsvoll Skog JFF 924
8 Anna Lindgren Romedal & Vallset 382


Lag:
Nr Lag-navn Vekt
1 SFK Acerina
Runar  Sperstad 11350
Christer Fossen 16720
Arild Eskildsen 15065
43135
2 SFK Raufjøringen 3
Finn Erik Lerdalen 11175
Niklas Strengelsrud 12810
Tommy Strengelsrud 14995
38980
3 SFK Raufjøringen 1
Tommy Gustavsen 16602
Jørn-Andre Jørgensen 15280
Tom Rune  Fjellberg 7010
38892
4 SFK Pimpel Sør
Thomas Hesmyr 11455
Remi Andre Olsen 9565
Lucian Iurac 8995
30015
5 Eidsvoll Skog JFF
Reidar Moen 8720
Per Erik Hellerud 10045
Bjørn Huus 7005
25770
6 Gjøvik&Toten SFK
Thomas Ødegård 5620
Odd Henning Hansen 7870
Kenneth Ottesen 12205
25695
7 SFK Raufjøringen 2
Dag Even Nygårdseter 12055
Tom Erling Haugen 5596
Jim  Bekken 7640
25291
8 Odal SFK
Kenneth Jernberg 7705
Kjell Ivar Rudshaug 5746
Per Magne Vangen 11210
24661
9 SFK Acerina
Arild Holstad 7425
Tonje Hauger 11865
Lars Erik Eriksen 4840
24130
10 Young Guns
Vegard Vestby 7100
Lasse Rudshaug 5584
Rolf Magnus Grenberg 8020
20704
11 Oslo Sportsfiskere
Harald Hovde 8225
Knut Vadholm 3650
Anders Wold 8680
20555
12 Gjøvik&Toten SFK
Magne O Sveen 3688
Halfdan Sangnes 7375
Aasmund Sæter 8165
19228
13 Eidskog JFF 1
Roy Fjeld 9285
Jan Jansson 3662
Svein Ivar Fjeld 6215
19162
14 Eidskog JFF 2
Pål Fjeld 6090
Per Fjeld 4890
Bent Fjeld 7455
18435
15 SFK Raufjøringen 4
Finn Arne Gammeltorp 5792
Magne Moløkken 3546
Erik Aarstad 4232
13570
16 Gran JFF
Andreas Moen 6440
Trond Vang 3274
Rune Blisten 3566
13280
17 Rakkestad/Degernes JFF
Jack Frode Pettersen 2014
Kent Fossheim 3436
Terje Jacobsen 4296
9746


Bilder fra dagen her:


Alle klassevinnere fra dagens konkurranse (Foto: Ole G)


Beste dame og beste herre. Tonje Hauger og Rune Grenberg (Foto: Ole G).

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2012-03-25 22:50:19
Oppdatert:2012-03-27 17:50:02

iTackle traper.se