hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater isfiskekonkurranse på Næra - 24.03.2012
Les mere her:


Husk å still klokken natt til søndag!!!

Herrer senior:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Christer Fossen SFK Acerina 16910
2 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen 15005
3 Odd Henning Hansen Gjøvik & Toten SFK 11455
4 Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen 10870
5 Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen 10080
6 Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen 9940
7 Jørn-Andre Jørgensen SFK Raufjøringen 8955
8 Lars Erik Eriksen SFK Acerina 8620
9 Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen 8450
10 Jim  Bekken SFK Raufjøringen 8200
11 Anders Wold Oslo Sportsfiskere 7765
12 Niklas Strengelsrud SFK Raufjøringen 7605
13 Lucian Iurac SFK Pimpel Sør 7575
14 Runar  Sperstad SFK Acerina 7560
15 Kenneth Ottosen Gjøvik & Toten SFK 7520
16 Håvar Mjeltvik SFK Pimpel Sør 7410
17 Thomas Ødegård Gjøvik & Toten SFK 6875
18 Bjørn Huus Eidsvoll Skog JFF 6670
19 Finn-Arne Gammeltorp SFK Raufjøringen 6450
20 Remi A. Olsen SFK Pimpel Sør 6075
21 Frank Hønsen Gjerdrum SFK 4982
22 Jan Espelid Eidsvoll Skog JFF 4958
23 Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 4734
24 Finn Erik  Lerdalen SFK Raufjøringen 4404
25 Ove Lauten Gjerdrum JFF 4258
26 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog JFF 4034
27 Terje Dahlen Eidsvoll Skog JFF 3772
28 Atle Nordheim Eidsvoll Skog JFF 3514
29 Egil Merli Gjerdrum SFK 3438
30 Petter Jacobsen Eidsvoll Skog JFF 3276
31 Andreas Rønning SFK Raufjøringen 3272
32 Kent Fossheim Rakkestad JFF 3264
33 Jens Kåre Skovseth Eidsvoll Skog JFF 2934
34 Magne O. Sveen Gjøvik & Toten SFK 2702
35 Svein Dahlen Eidsvoll Verk 2546
36 Arild Holstad SFK Acerina 2324
37 Aasmund Sæther Gjøvik & Toten SFK 2306
38 Knut Bjørklund Fet JFF 2172
39 Finn-Willy Eriksson SFK Raufjøringen 2124
40 Jack Frode Pettersen Rakkestad/Degernes JFF 2032
41 Lars Kristian Dybvig 1942
42 Leif Larsen SFK Raufjøringen 1696
43 Rainer Kjerran Gjerdrum SFK 1636
44 1590
45 Tor-Egil Ruud Stange JFF 1546
46 Tom Daniel Torgersen 1142
47 Trond Amundsen 814
48 Tor Arne Viddal 760



Damer senior:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Kjersti Solli SFK Raufjøringen 9335
2 Tonje Hauger SFK Acerina 5340
3 Tove  Nygårdseter SFK Raufjøringen 3052
4 Torild Langerud SFK Raufjøringen 2454
5 Kirsti O.  Eriksson SFK Raufjøringen 1864
6 Kjerstin Granlund Kongsvinger 1418
7 Janne Marie Tvedter SFK Pimpel Sør 1186


Eldre junior:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Michael Hellerud Eidsvoll 1956
2 Morgan Ø. Ruud Stange JFF 1798


Yngre junior:

Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Andreas Nygårdseter SFK Raufjøringen 3322
2 Stefan Hammer SFK Raufjøringen 2064
3 Martin L. Røste Stange JFF 1940
4 Iver Granlund SFK Raufjøringen 1508


Herrer veteran:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Odd Arne  Svensrud Brandval JFF 8155
2 Harald Hovde Oslo Sportsfiskere 6965
3 Vidar Komperud Hoff Vestre JFF 6245
4 Knut Vadholm Oslo Sportsfiskere 6210
5 Kjell Kolstad Oslo Sportsfiskere 6005
6 Hans Holen SFK Raufjøringen 5642
7 Terje Bøen Rakkestad/Degernes JFF 5162
8 Johan Bredesen Hof Vestre JFF 5100
9 Bjørn  Skogseth Nannestad JFF 4946
10 Halfdan Sangnes Gjøvik og Toten SFK 4720
11 Reidar Moen Eidsvoll skog JFF 4654
12 Roy Dahlen Eidsvoll skog JFF 4614
13 Gunnar  Johnsen Eidskog JFF 4590
14 Åge R. Nilsen Brandval JFF 4588
15 Kåre Fredheim Toten JFF 4576
16 Arnstein Fjellvang Nannestad JFF 4396
17 Terje Reinersen Gjerdrum SFK 3950
18 Arvid Andersen Oslo Sportsfiskere 3924
19 Arnfinn Solli Lillestrøm Sportsfiskere 3874
20 Morten Sangnes Gjøvik og Toten SFK 3608
21 Ole G. Ramstad SFK Raufjøringen 3244
22 Lars Arne Blilie Gjøvik og Toten SFK 3184
23 Nils Sletvold Odal SFK 3144
24 Svein Tyskerud Fet JFF 3032
25 Terje Ranheim Eidsvoll Skog JFF 2828
26 Magne Moløkken SFK Raufjøringen 2762
27 Erling Johnsrud Romedal/Vallset 2222
28 Jon Lindgren Romedal/Vallset 2210
29 Jan Morten Fossen SFK Acerina 1672
30 Leif-Arne Svendsen Rakkestad/Degernes JFF 1394
31 Helge Millerud Toten JFF 1390


Damer veteran:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 May Leikåsen Hof Vestre JFF 7205
2 Sonni I. Sangnes Gjøvik og Toten SFK 4384
3 Anna Lindgren Romedal & Vallset 4062
4 Kari Tyskerud Fet JFF 2556
5 Marit Andersen Oslo Sportsfiskere 2252
6 Ruth M. Ramstad SFK Raufjøringen 2228
7 Solveig Hauge Gjerdrum SFK 2120


Lag:

Nr Lag-navn Vekt
1 SFK Raufjøringen 1
Tommy Gustavsen 10870
Juørn-Andre Jørgensen 8955
Tom Rune  Fjellberg 15005
34830
2 SFK Raufjøringen 2
Dag Even Nygårdseter 9940
Tom Erling Haugen 8450
Jim  Bekken 8200
26590
3 SFK Acerina
Runar  Sperstad 7560
Christer Fossen 16910
Jan Morten Fossen 1672
26142
4 SFK Raufjøringen 3
Finn Erik Lerdalen 4404
Niklas Strengelsrud 7605
Tommy Strengelsrud 10080
22089
5 Oslo Sportsfiskere
Harald Hovde 6965
Knut Vadholm 6210
Anders Wold 7765
20940
6 SFK Pimpel Sør
Thomas Hesmyr 4734
Remi Andre Olsen 6075
Lucian Iurac 7575
18384
7 Gjøvik&Toten SFK
Thomas Ødegård 6875
Magne Olav Sveen 2702
Kenneth Ottesen 7520
17097
8 SFK Acerina
Arild Holstad 2324
Tonje Hauger 5340
Lars Erik Eriksen 8620
16284
9 Gjøvik&Toten SFK
Sonni Sangnes 4384
Halfdan Sangnes 4720
Morten Sangnes 3608
12712
10 Gjerdrum SFK
Frank  Hønsen 4982
Terje Reinertsen 3950
Egil Merli 3438
12370
11 SFK Raufjøringen
Leif Larsen 1696
Finn Arne Gammeltorp 6450
Magne Moløkken 2762
10908
12 Rakkestad/Degernes JFF
Terje Bøen 5162
Kent Fossheim 3264
Terje Jacobsen
8426
13 Pølsegryta
Solveig Hauge 2120
Rainer Kjerran 1636
Ove Lauten 4258
8014


Bilder av alle klassevinnerene (Foto: Ole G):

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2012-03-24 18:16:07
Oppdatert:2012-03-27 17:37:56

iTackle traper.se