hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater fra Lysern-mesteren 2007 den 10/3 - 07

Se link nedenfor


Arrangør:  AJFF Oslo

KLASSE  5  Barn    
Plass nr. Navn: Forening:  Vekt av fangst:

1

 Jonas Huser Falleth Udnes JFF

2580

2

 Emma Bjørnstad Udnes JFF

1265

3

 Thea Merli Udnes JFF

200

KLASSE  5   Yngre Junior    
Plass nr. Navn: Forening: Vekt av fangst:
1 Stian Kristiansen Østsiden JFF

6310

2 Jørgen Langerud SFK Raufjøringen

6210

KLASSE  1.B  Veteran Damer    
Plass nr. Navn: Forening: Vekt av fangst:

1

Kari Tyskerud

Fet JFF

5795

2

Marit Andersen

AJFF Oslo

4920

3

Else Skjennem

Båstad JFF

3265

KLASSE  2.B  Damer

 

 

Plass nr.

Navn:

Forening:

Vekt av fangst:

1

Tonje Hauger

Askim og O JFF

6335

2

Grete Stenberg

 

5695

3

Berit Skaarud

Ringerike

5000

4

Torild Langerud

SFK Raufjøringen

3695

5

Solveig Hauge

Lillestrøm/Strømmen JFF

2710

KLASSE  1A  Veteran Herrer    
Plass nr. Navn: Forening: Vekt av fangst:

1

Lars Bekkensten

Nannestad JFF

7930

2

Kjell Kolstad

Oslo Sportsfiskere

7020

3

Terje Bøen

Rakkestad JFF

5610

4

Bjørn Skogseth

Udnes JFF

5545

5

Jan G Oppegård

Bærum Sportsfiskere

5405

6

Tom Mathisen

Fredrikstad

5220

7

Harald Hovde

Oslo Sportsfiskere

5190

8

Svein Tyskerud

Fet JFF

5155

9

Håkon Mørk

AJFF Oslo

5085

10

Per Olav Østby

Gjøvik og Toten SFK

4800

11

Odd Arne Svensrud

Brandval JFF

4795

12

Ivar Fredriksen

Fredrikstad Omegn

4785

13

Per Nilsen

Oslo Sportsfiskere

4370

14

Ingar Hobbel

AJFF Oslo

3965

15

Hans Holen

Brandval JFF

3315

16

Arne Pettersen

Østmarka Fluefiskere

3125

17

Reidar Høgli

Eidsvoll Skog JFF

2830

18

Svein Kristensen

Østsiden JFF

2590

19

Erik N Andersen

Oslo Sportsfiskere

1930

20

Helge Nilsen

AJFF Oslo

1600

21

Tom Gudmundseth

Flisa

990

KLASSE  2A  Herrer    
Plass nr. Navn: Forening: Vekt av fangst:

1

Rune Tyskerud

Fet JFF

8650

2

Odd Henning Hansen

Gjøvik og Toten SFK

8620

3

Niklas Strengelsrud

SFK Raufjøringen

8215

4

Ole JohnnyStenberg

Ringerike SFF

8155

5

Per Erik Hellerud

Eidsvoll Skog JFF

7810

6

Tommy Strengelsrud

SFK Raufjøringen

7730

7

Terje Bjørnstad

Udnes JFF

7585

8

Per Arne Skaarud

Ringerike SFF

7540

9

Roger Thoresen

SFK Raufjøringen

7485

10

Arnstein Fjellvang

Udnes JFF

7400

11

Magne Moløkken

SFK Raufjøringen

7355

12

Rune Bjerketvedt

7200

13

Svein K Dalbakk

Eidsvoll Skog JFF

6565

14

Jim Bekken

SFK Raufjøringen

6520

15

Ole Asbjørn Buer

Enebakk JFF

6470

16

Stein Engebråten

SFK Raufjøringen

6435

17

Thomas Ødegård 

Gjøvik og Toten SFK

6415

18

Cato Røenbakken

Bærum Sportsfiskere

5860

19

Ole -Gustav Huser

Udnes JFF

5650

20

Svend Wiik

Lillestrøm Sportsfiskere

5155

21

Kjetil Johansen

AJFF Oslo

5080

22

Kennet Karlsen

Odal SFK

4970

23

Frode Nerberg

Bjerke

4950

24

Roy Karlsen

Eidsvoll Skog JFF

4815

25

Reidar Moen

Eidsvoll Skog JFF

4690

26

Arild Holstad

SFK Acerina

4075

27

Eirik Gundel

Bærum SF

3970

28

Knut Bjørklund

Fet JFF

3840

29

Egil Merli

Lillestrøm/strømmen JFF 

3480

30

Torbjørn Bøe

AJFF Oslo

3005

31

TerjeFiringen

Vestfossen

2400

32

NN

NN

1600

33

Sten D Jacobsen

Groruddalen JFF

1430

34

Lasse Gullen

Bærum Sportsfiskere

1265

35

Rune Merli 

Udnes JFF

1200

KLASSE  Old BOYS    
Plass nr. Navn: Forening: Vekt av fangst:

1

Arnfinn Solli

Bærum sportsfiskere

6945

2

Arvid Andersen

AJFF Oslo

5940

3

Arnt Berg

Østby JFF

4280

Publisert:2007-03-15 19:44:45
Oppdatert:2007-03-18 18:14:51

iTackle traper.se