hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Sluttstillingen i Norgescupen 2012
Slik gikk det:


Sammenlagt:
      Gorningen Storsjøen Skumsjøen Hovvatn Lyseren Akersvannet Aremarksjøen
poeng Navn Forening 27. mars 8. januar 15. januar 29. januar 5. februar 12. februar 19. februar
101 Odd Henning Hansen Gjøvik & Toten SFK 3 1 3 3   5 10
85 Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 1 7 16 2 6 9  
77 Terje Lindgren SFK Pimpel Sør 16 2   1 9 20 1
67 Frank Hønsen Gjerdrum SFK 4   12 13 12 14 4
60 Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen   3 19 6 1 16  
55 Thomas Ødegård Gjøvik & Toten SFK 2   14 4 13 17  
54 Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen 15   1 9   11 15
52 Niklas Strengelsrud SFK Raufjøringen 14   5 16 4   14
51 Lucian Iurac SFK Pimpel Sør       14 11 6 2
43 Rune Grenberg Åsnes JFF     10   8 2  
40 Vidar Komperud Hoff Vestre JFF     13 6   4  
37 Lars Erik Eriksen RDJFF 8   7       11
34 Christer Fossen Askim & Omeng JFF 12   11 16 15   17
27 Harald Hovde Oslo Sportsfiskere   9 18       9
27 Torill Langerud SFK Raufjøringen   5     10    
26 Reidar Moen Eidsvoll Skog JFF   10         6
25 Runar Sperstad Askim & Omeng JFF       10 7    
23 Halfdan Sangnes Gjøvik & Toten SFK 17   9 14      
21 Jan Fredrik Sandvold SFK Raufjøringen         18   3
20 Eivind Holt Siljan JFF 7         15  
20 Frode Engen Glamsrudkollen JFF           1  
20 Lars Lønneberg SFK Pimpel Sør 6     16      
19 Hans Holen Brandval JFF     2        
19 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog JFF         2    
18 Kjell Kolstad Oslo Sportsfiskere         17   7
18 Frode Nerberg Femund JFF         3    
18 Tor Ivar Bjørnstad SFK Pimpel Sør           3  
17 Kåre Fredheim Toten JFF     4        
17 Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen   4          
16 Anders Wold Oslo Sportsfiskere             5
16 Arnfinn Solli Bærum Sportsfiskere 5            
16 Kjetil Johansen Arbeidernes JFF         5    
16 Remi Andre Olsen SFK Pimpel Sør       5      
15 Jan Morten Fossen Askim & Omeng JFF         14   13
15 Håvar Mjeltevik SFK Pimpel Sør     6        
15 Per Arne Skaarud     6          
15 Terje Reinersen Gjerdrum SFK       8 19    
14 Åge R Nilsen Brandval JFF           7  
13 Arvid Andersen Oslo Sportsfiskere             8
13 Aasmund Sæther Gjøvik & Toten SFK   8          
13 Magne Olav Sveen Gjøvik & Toten SFK     8        
13 Paal Runden Gjøvik & Toten SFK           8  
12 Arild Eskildsen Trøgstad JFF 9            
12 Bent Fjeld Eidskog SFK   14     16    
12 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen 18 12          
11 Kay Andre Amundsen Drammen Sportsfiskere           10  
11 Lars Bekkensten Eidsvoll Skog JFF 10            
11 Magne Moløkken SFK Raufjøringen 11 20          
10 Birger Gauslå Froland JFF       11      
10 Bjørn Skogseth Nannestad JFF   11          
9 Lars-Erik Langsæter Østre Trøgstad JFF             12
9 Bjørn Stubberød Siljan JFF           12  
9 Jim Bekken SFK Raufjøringen       12      
8 Magnus Riksfjord SFK Pimpel Sør 13            
8 Odd Ringstad Drammen Sportsfiskere           13  
8 Rolf Magnus Grenberg Åsnes JFF 19   15        
8 Svein Kristiansen Trysil SFK   13          
6 Jan Tore Nedgården Trysil SFK   15          
5 Anita Haraldsen Hvaler JFF             16
5 Knut Vadholm Oslo Sportsfiskere   16          
4 Anna Lindgren Romedal & Vallset   17          
4 Eirik Gundersen Lillestrøm Sportsfiskere     17        
3 Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen             18
3 Arne Holt Siljan JFF           18  
3 Kenneth Ottosen Gjøvik & Toten SFK       19 20    
3 Roy Fjeld Eidskog SFK   18          
2 Tonje Hauger Askim & Omeng JFF             19
2 Jørn-Andre Jørgensen SFK Raufjøringen   19          
2 Reidar Thaule Froland JFF       19      
2 Steinar Kalfoss Åsnes JFF           19  
1 Kirsti O. Eriksson SFK Raufjøringen             20
1 Kjersti Solli SFK Raufjøringen 20            
1 Lars Roar Benterud Våler JFF     20        


Senior Herrer:
      Gorningen Storsjøen Skumsjøen Hovvatn Lyseren Akersvannet Aremarksjøen
poeng Navn Forening 27. mars 8. januar 15. januar 29. januar 5. februar 12. februar 19. februar
109 Odd Henning Hansen Gjøvik & Toten SFK 3 1 2 2   4 5
99 Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 1 4 11 1 6 7 18
79 Frank Hønsen Gjerdrum SFK 4   9 10 10 11 3
74 Thomas Ødegård Gjøvik & Toten SFK 2   10 3 11 14 12
72 Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen 13   1 6 16 9 9
71 Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen   2 13 5 1 13  
66 Lucian Iurac SFK Pimpel Sør 18 16   11 9 5 1
66 Niklas Strengelsrud SFK Raufjøringen 12   3 12 4   8
63 Christer Fossen Askim Omeng JFF 10 11 8 12 12   10
59 Rune Grenberg Åsnes JFF 15   7   8 2 14
45 Lars Erik Eriksen RDJFF 7   5       6
36 Runar Sperstad Askim Omeng JFF       7 7   13
32 Lars Lønneberg SFK Pimpel Sør 5 14   12      
29 Jan Fredrik Sandvold SFK Raufjøringen   18     14   2
28 Tor Ivar Bjørnstad SFK Pimpel Sør       17   3 15
27 Bent Fjeld Eidskog SFK   8 15   13    
26 Eivind Holt Siljan JFF 6     19   12  
25 Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen   12   20   16 11
22 Remi Andre Olsen SFK Pimpel Sør       4   18 19
22 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen 14 6          
20 Frode Engen Glamsrudkollen JFF           1  
20 Kenneth Ottosen Gjøvik & Toten SFK 19     15 15 19 17
20 Kjetil Johansen Arbeidernes JFF 17       5    
19 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog JFF         2    
18 Frode Nerberg Femund JFF         3    
18 Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen   3          
17 Anders Wold Oslo Sportsfiskere             4
17 Håvar Mjeltevik SFK Pimpel Sør     4        
16 Aasmund Sæter Gjøvik & Toten SFK   5          
16 Arild Eskildsen Trøgstad JFF 8   18        
15 Magne Olav Sveen Gjøvik & Toten SFK     6        
15 Paal Runden Gjøvik & Toten SFK           6  
14 Lars-Erik Langsæter Østre Trøgstad JFF             7
14 Svein Kristiansen Trysil SFK   7          
13 Birger Gauslå Froland JFF       8      
13 Jim Bekken SFK Raufjøringen 20     9      
13 Kay Andre Amundsen Drammen Sportsfiskere           8  
13 Lars Roar Benterud Våler JFF   15 14        
13 Magnus Riksfjord SFK Pimpel Sør 11 19       20  
12 Jan Tore Nedgården Trysil SFK   9          
12 Kenneth Jernberg Odal SFK   13     17    
11 Bjørn Stubberød Siljan JFF           10  
11 Jørn Andre Jørgensen SFK Raufjøringen   10          
9 Eirik Gundersen Lillestrøm Sportsfiskere     12        
8 Jonny Bækken Romedal & Vallset   17 17        
8 Steinar Kalfoss Åsnes JFF     19     15  
5 Arild Holstad Trøgstad JFF             16
5 Finn Erik Lerdalen SFK Raufjøringen 16            
5 Harald Stormyr SFK Pimpel Sør       16      
5 Terje Haugom Gjøvik & Toten SFK     16        
4 Jan Espelid Eidsvoll Skog JFF           17  
3 Joakim Helgesen Froland JFF       18      
3 Svenn Larsen SFK Pimpel Sør         18    
2 Runar Holmen Drammen Sportsfiskere         19    
2 Syver Øyhus SFK Acerina         20   20
1 Kjell Ivar Rudshaug Odal SFK     20        
1 Martin Oterholt Gjerdrum SFK   20          


Senior Damer:
      Gorningen Storsjøen Skumsjøen Hovvatn Lyseren Akersvannet Aremarksjøen
poeng Navn Forening 27. mars 8. januar 15. januar 29. januar 5. februar 12. februar 19. februar
129 Tonje Hauger Askim og Omeng JFF 3 3 5 1 3 1 2
109 Kirsti Oppdal Eriksson SFK Raufjøringen 2 4 3   2 3 3
108 Kjersti Solli SFK Raufjøringen 1 2 2 2 4   7
94 Torild Langerud SFK Raufjøringen 4 1 1   1   4
63 Lisbeth A. Bjørnstad SFK Pimpel Sør 6   6   5 4  
44 Tove Nygårdseter SFK Raufjøringen 7 6         6
33 May Agnethe Østby Gjøvik & Toten SFK 5   4        
30 Hilde B Keppen Rakkestad/Degernes   7         5
20 Anita Haraldsen Hvaler JFF             1
19 Janne Tveten SFK Pimpel Sør           2  
18 Anne Lene Gauslå Froland JFF       3      
16 Ragnhild Muruåsen Trysil SFK   5          
15 Kristine Brustad Oppegård JFF         6    
13 Vibecke Wingevei Odal SFK 8            


Junior Herrer:
      Gorningen Storsjøen Skumsjøen Hovvatn Lyseren Akersvannet Aremarksjøen          
poeng Navn Forening 27. mars 8. januar 15. januar 29. januar 5. februar 12. februar 19. februar          
116 Rolf Magnus Grenberg Åsnes JFF 1 1 1   3 3 1   1 1 1 60
89 Lasse Rudshaug Odal SFK 5 4 5   1 1     1 1 4 57
89 Vegard Vestby Odal SFK 2 2 6   4 2     2 2 2 57
45 Martin Røste Stange JFF   6 7   5       5 6 7 45
37 Ruben Johansen Åsnes JFF 8 8 10           8 8 10 37
35 Morgan Østli Ruud Stange JFF   3 4           3 4   35
27 Trevor J Hansen Åsnes JFF 4 11             4 11   27
20 Reidar Thaule Froland JFF       1         1     20
19 Benjamin Gauslå Froland JFF       2         2     19
19 Eirik Strande       2           2     19
19 Philip Jakobsen RDJFF             2   2     19
19 Stian Kristensen Østsiden JFF         2       2     19
18 Jonas Tåsås       3           3     18
18 Jørgen Kalfoss Åsnes JFF 3               3     18
18 Sindre Lindstølen Froland JFF       3         3     18
17 Emil Huru Froland JFF       4         4     17
16 Inge Christoffer Juvasstøl Froland JFF       5         5     16
16 Stefan S Hammer BJFF   5             5     16
15 Lars Magnus Bjørnstad Hedrum JFF 6               6     15
14 Andreas Nygårdseter SFK Raufjøringen 7               7     14
14 Jonas Huser Udnes JFF   7             7     14
13 Michael Hellerud Eidsvoll     8           8     13
12 Jonny Andre Livgaard     9             9     12
12 Mats Søreng Gjøvik & Toten SFK     9           9     12
11 Tobias Rønning Åsnes JFF   10             10     11
10 Knut Torbjørn Kravik       11           11     10
9 Anders Nedgården Trysil SFK   12             12     9


Junior Damer:
      Gorningen Storsjøen Skumsjøen Hovvatn Lyseren Akersvannet Aremarksjøen
poeng Navn Forening 27. mars 8. januar 15. januar 29. januar 5. februar 12. februar 19. februar
40 Tirill Sandvold SFK Raufjøringen     1       1
20 Thea E. Merlid Udnes JFF         1    
19 Heidi Sveen Gjøvik & Toten SFK     2        
18 Mina Caroline Grenberg Åsnes JFF     3        


Veteran Herrer:
      Gorningen Storsjøen Skumsjøen Hovvatn Lyseren Akersvannet Aremarksjøen
poeng Navn Forening 27. mars 8. januar 15. januar 29. januar 5. februar 12. februar 19. februar
128 Terje Lindgren SFK Pimpel Sør 4 1 6 1 1 5 1
100 Åge R Nilsen Brandval JFF 6 9 7 5 10 2 8
91 Halfdan Sangnes Gjøvik & Toten SFK 5 15 3 4 9 7 13
91 Harald Hovde Oslo Sportsfiskere 18 3 5 7 8 10 5
89 Kjell Kolstad Oslo Sportsfiskere 10 12 13 8 3 9 3
88 Vidar Komperud Hof Vestre JFF 14 17 4 2 5 1 16
82 Jan Morten Fossen Askim & Omeng JFF 8   9 6 2 13 6
73 Terje Reinersen Gjerdrum SFK 17   8 3 4 11 10
70 Reidar Moen Eidsvoll Skog JFF 11 4 14   11 14 2
54 Knut Vadholm Oslo Sportsfiskere 13 6 12   15 6 20
53 Hans Holen SFK Raufjøringen 16 10 1   16   9
51 Lars Bekkensten Eidsvoll Skog JFF 2 13 11   19 15 15
49 Magne Moløkken SFK Raufjøringen 3 8 19   6 20  
49 Rune Pettersen SFK Pimpel Sør 12 19 16 10 17 12 12
41 Arvid Andersen Oslo Sportsfiskere     10     8 4
33 Per Arne Skaarud Ringerike SFK   2     7    
32 Arnfinn Solli Bærum Sportsfiskere 1 20 15     16  
29 Odd Arne Svensrud Brandval JFF 9 11     14    
23 Roy Fjeld Eidskog SFK   7     12    
21 Bjørn Skogseth Nannestad JFF   5 20       17
19 Kåre Fredheim Toten JFF     2        
18 Odd Ringstad Drammen Sportsfiskere           3  
17 Arne Holt Siljan JFF           4  
16 Ole G Ramstad SFK Raufjøringen 19     11 20 18  
14 Leif Svendsen RDJFF             7
14 Per Olav Østby Gjøvik & Toten SFK 7            
13 Erling Stubberud Siljan JFF       12   17  
12 Kurt Storemyr Froland JFF       9      
12 Terje Ranheim Eidsvoll Skog JFF     17   13    
10 Bjørn Ødegård Rakkestad JFF             11
7 Ivar Fredriksen Fredrikstad JFF             14
7 Ola Sjølie Trysil SFK   14          
6 Gunvald Sætre Siljan JFF 15            
5 Steinar Olsen Trysil SFK   16          
3 Arnstein Fjellvang Nannestad JFF         18    
3 John Lindgren Romedal&Vallset JFF     18        
3 Ole Omang     18          
3 Terje Bøen Rakkestad JFF             18
2 Bjørn Østensvik Aremark JFF             19
2 Erik Normen Andersen Oslo Sportsfiskere           19  


Veteran Damer:
      Gorningen Storsjøen Skumsjøen Hovvatn Lyseren Akersvannet Aremarksjøen
poeng Navn Forening 27. mars 8. januar 15. januar 29. januar 5. februar 12. februar 19. februar
132 May Leikåsen Hof Vestre JFF 1 6 2 1 1 3 1
130 Ruth M Ramstad SFK Raufjøringen 2 3 5 2 2 1 2
107 Jorun Bekkensten Eidsvoll Skog JFF 4 2 4   4 2 3
48 Marit Andersen Oslo Sportsfiskere   4 6       5
38 Anna Lindgren Romedal & Vallset   1 3        
38 Sonni Ingunn Sangnes Gjøvik & Toten SFK 3   1        
33 Else Skjennem Båstad JFF   5         4
18 Berit Skaarud Ringerike SFK         3    
16 Margit Sætre Siljan JFF 5            
16 Valborg Fjellvang Udnes JFF         5    

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2012-02-19 19:58:28
Oppdatert:2012-02-19 21:35:06

iTackle traper.se