hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater pimpeltävling Hjälmaren, Rävsvik - 11.02.2012
Les mere her:


Resultatene er hentet fra denne siden: http://www.sturefiskarna.se/

Damklass 3 deltagare
Placering Namn Klubb Vikt gr
1 Lotta Engvall Fagersta 10564
2 Kirsti Eriksson Raufjöringen Norge 5040
3 Tonje Hauger SFK Acerina Norge 4332
Damveteranklass 4 deltagare
Placering Namn Klubb Vikt gr
1 Ingela Sjöö Fagersta 3120
2 Lola carlsson Sturefiskarna 2594
3 Marianne Sjödin Fagersta 2164
4 Tuula Pesonen Karlskoga 1082
Äldre Damveteranklass 5 deltagare
Placering Namn Klubb Vikt gr
1 Raija Ljungblom Silverfiskarna 5450
2 Wivan Lindberg Fagersta 1674
3 Elsie Löfgren Silverfiskarna 1248
4 Rauni Ahonen Fagersta 928
Äldre herrjunior 1 deltagare
Placering Namn Klubb Vikt gr
1 Isak Koski Virsbo 6206
Herrseniorklass 33 deltagare
Placering Namn Klubb Vikt gr
1 Mikael Johansson Sturefiskarna 27468
2 Jocke Eriksson FK Forellen 23862
3 Stefan Olsson Silverfiskarna 20918
4 Karl-Olof Wikström Smedejebacken 18136
5 Leif Lindgren Fagersta 16382
6 Niklas Strengelsrud SFK Raufjöringen Norge 15704
7 Tommy Gustavsen SFK Raufjöringen Norge 15130
8 Kaj Ristijärvi Virsbo 12660
9 Tommy Strengelsrud SFK Raufjöringen Norge 12074
10 Mikael Engvall Nora Gyttorp 10662
11 Christer Fossen SFK Acerina Norge 10604
12 Tommy Keijser Atletfiskarna 9796
13 Runar Sperstad SFK Acerina Norge 8712
14 Anders Tuominen Sturefiskarna 8402
15 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjöringen Norge 8066
16 Ove Hugsen Västerås FK 7656
17 Ronny Kafka Fagersta 6880
18 Remi A Olsen SFK Pimpel Sör Norge 6258
19 Ulf Hedlund Smedjebacken 5658
20 Hans Ersson Fagersta 4026
21 Pierre Wellander Atletfiskarna 3302
22 Sami Kehusmaa Fagersta 2250
23 Finn Willy Eriksson SFK Raufjöringen Norge 1948
24 Stefan Hedlund Fagersta 1206
25 Christer Embretsen Karlskoga 712
26 Kaj Wall Karlskoga 584
27 Stefan Nykvist Fagersta 0
28-30 Ej lämnat in startkort   0
x Björn Wistling Karlskoga Inte inne i tid
x Hans Wistling Karlskoga Inte inne i tid
x Stefan Axelsson Karlskoga Inte inne i tid
Herrveteranklass 19 deltagare
Placering Namn Klubb Vikt gr
1 Kent Liljeberg Fagersta 19206
2 Peter Svensson Atletfiskarna 18598
3 Kent Lundqvist Fagersta 16884
4 Timo Vainionpää Fagersta 16532
5 Pekka Dufva Volvo FK 16002
6 Leif Sandberg Fagersta 14630
7 Kari Salminen Virsbo 10910
8 Bo Eriksson Atletfiskarna 9252
9 Bärtil Bodin Örebro 7424
10 Morten Fossen SFK Acerina Norge 7374
11 Sören Eriksson Fagersta 5140
12 Eric Hugsen Västerås FK 3164
13 Leif Carlsson Sturefiskarna 2890
14 Lars Nykvist Fagersta 0
15-19 Ej lämnat in startkort   0
Äldre Herrveteranklass 17 deltagare
Placering Namn Klubb Vikt gr
1 Jan Svanström Fagersta 17596
2 Invar Berglind Sturefiskarna 16166
3 Carl Axel Larsson Fagersta 15374
4 Rune Jonsson SFK Forellen 14530
5 Björn Belfrage Volvo FK 11554
6 Olavi Ahonen Fagersta 10592
7 Juho Pesonen Karlskoga SFK 10498
8 Ove Andersson Silverfiskarna 7766
9 Börje Tuominnen Sturefiskarna 7170
10 Karl Erik Norman Fagersta 5566
11 Nisse Eriksson Silverfiskarna 4872
12 Åke Bolander Fagersta 4098
13 Raimo Tuominen Sturefiskarna 4036
14 Jan Olov Lööw Sturefiskarna 2066
15 Kent Löfgren Silverfiskarna 1966
16 Yngve Embretsen Karlskoga SFK 1808
17 Jan Åke Lindberg Fagersta 170

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2012-02-13 10:36:03
Oppdatert:2012-02-13 10:36:03

iTackle traper.se