hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater NM for Lag - Bjørkelangenkanalen - 21-22.05.2011
Slik gikk det:


(Tar forbehold om evt feil da jeg fikk dette opplest pr telefon)

  Dag 1 NM for Lag
Plass Lag: Poeng Vekt  
1 Team Modial Acerina 1+1+4=6 15320  
2 Team Colmic Raufjøringen 1+3+3=7 17170  
3 G&T SFK 2+2+3=7 17150  
4 Trysil SFK 2+5+5=12 10090  
5 Raufjøringen 3 4+5+5=14 7420  
6 Team Geers Raufjøringen 4+6+6=16 9280  
         
         
  A-seksjonen:
Plass Navn Lag Peg Vekt
1 Arild Holstad Team Modial Acerina 7 6050
2 Odd Henning Hansen G&T SFK 6 5560
3 Finn Erik Lerdalen Team Colmic Raufjøringen 8 5410
4 Kirsti Eriksson Raufjøringen 3 3 4650
5 Kjell Joar Nerhagen Trysil SFK 4 3950
6 Tommy Strengelsrud Team Geers Raufjøringen 5 3450
         
  B-seksjonen:
Plass Navn Lag Peg Vekt
1 Krzysztof Frankiewicz Team Colmic Raufjøringen 9 5450
2 Ivar Borthen Trysil SFK 11 5370
3 Ralf Krüger G&T SFK 10 5110
4 Håvard Rødland Team Modial Acerina 14 2200
5 Raino Nabben Raufjøringen 3 13 2000
6 Finn Willy Eriksson Team Geers Raufjøringen 12 1700
         
  C-seksjonen:
Plass Navn Lag Peg Vekt
1 Lars Erik Eriksen Team Modial Acerina 20 7070
2 Thomas Ødegård G&T SFK 19 6480
3 Dag Even Nygårdseter Team Colmic Raufjøringen 18 6310
4 Tom Rune Fjellberg Team Geers Raufjøringen 17 4130
5 Steinar Olsen Trysil SFK 15 770
5 Jørn A Jørgensen Raufjøringen 3 16 770
         
         
  Dag 2 NM for Lag
Plass Lag: Poeng Vekt  
1 G&T SFK 1+1+1=3 19680  
2 Team Colmic Raufjøringen 2+2+4=8 16960  
3 Team Modial Acerina 3+3+4=10 12160  
4 Team Geers Raufjøringen 2+3+4=9 13840  
5 Trysil SFK 5+5+6=16 9420  
6 Raufjøringen 3 5+6+6=17 8030  
         
         
  A-seksjonen:
Plass Navn Lag Peg Vekt
1 Odd Henning Hansen G&T SFK 5 7300
2 Krzysztof Frankiewicz Team Colmic Raufjøringen 8 6760
3 Finn Willy Eriksson Team Geers Raufjøringen 3 6450
4 Arild Holstad Team Modial Acerina 6 5370
5 Kjell Joar Nerhagen Trysil SFK 7 5150
6 Jørn A Jørgensen Raufjøringen 3 4 3610
         
  B-seksjonen:      
Plass Navn Lag Peg Vekt
1 Ralf Krüger G&T SFK 10 4660
2 Tommy Strengelsrud Team Geers Raufjøringen 13 4480
3 Håvard Rødland Team Modial Acerina 11 3200
4 Finn Erik Lerdalen Team Colmic Raufjøringen 14 3140
5 Ivar Borthen Trysil SFK 9 3000
6 Kirsti Eriksson Raufjøringen 3 12 2320
         
  C-seksjonen:
Plass Navn Lag Peg Vekt
1 Thomas Ødegård G&T SFK 19 7720
2 Dag Even Nygårdseter Team Colmic Raufjøringen 16 7060
3 Lars Erik Eriksen Team Modial Acerina 18 3590
4 Tom Rune Fjellberg Team Geers Raufjøringen 15 2910
5 Raino Nabben Raufjøringen 3 20 2100
6 Steinar Olsen Trysil SFK 17 1220
         
  Totalt:
Plass Lag Poeng Vekt  
1 Gjøvik&Toten SFK 1+1+1+2+2+3=10 36830  
2 Team Colmic Raufjøringen 1+2+2+3+3+4=15 34130  
3 Team Modial Acerina 1+1+3+3+4+4=16 27480  
4 Team Geers Raufjøringen 2+3+4+4+6+6=28 23120  
5 Trysil SFK 2+5+5+5+5+6=28 19460  
6 Raufjøringen 3 4+5+5+5+6+6=34 15450  
         




1 plass - Gjøvik og Toten SFK

Thomas, Odd Henning og Ralf (Foto: Tonje Hauger)

2 plass - Team Colmic Raufjøringen

Finn Erik, Dag Even og Krzysztof (Foto: Tonje Hauger)

3 plass - Team Mondial Acerina

Lars Erik, Håvard og Arild (Foto: Tonje Hauger)

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2011-05-22 16:11:59
Oppdatert:2011-05-22 18:24:44

iTackle traper.se