hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater NC nr.2 - Skumsjøen - 19.12.2010
Resultatene ble som følger:


Vinner i senior herrer og veteran damer:



Herrer Senior
Plass Navn Forening Total vekt
1 Finn Erik Lerdalen SFK Raufjøringen 2905
2 Thomas Ødegård GTSFK 2860
3 Kenneth Ottosen GTSFK 2730
4 Per H Bekken SFK Raufjøringen 2615
5 Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen 2355
6 Jonny Bækken Romedal og Valseth 2340
7 Bent Fjeld Eidskog JFF 2310
8 Jan Morten Fossen Eidsberg SFK 2280
9 Remi Andre Olsen Pimpel Sør 2130
10 Paal Runden GTSFK 2125
11 Christer Fossen SFK Acerina 2050
12 Lucian Iurac SFK Pimpel Sør 2015
13 Håvar Mjeltevik SFK Pimpel Sør 2005
14 Svenn Larsen SFK Pimpel Sør 1980
15 Steinar Kalfoss Åsnes JFF 1950
16 Arild Eskildsen Trøgstad JFF 1935
17 Runar Sperstad SFK Acerina 1885
18 Tommy Iversen Eidsvoll Skog JFF 1725
19 Niklas Stengelsrud SFK Raufjøringen 1605
20 Rune Grenberg Åsnes JFF 1600
21 Pål Fjeld Eidskog JFF 1585
22 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog JFF 1580
23 Odd Henning Hansen GTSFK 1550
24 Frank Hønsen Gjerdrum SFK 1540
25 Tor Ivar Bjørnstad SFK Pimpel Sør 1535
26 Erik Aas GTSFK 1490
27 Ole Martin Gilbu SFK Pimpel Sør 1395
28 Roy Fjeld Eidskog JFF 1340
29 Jens Kåre Skovseth Eidsvoll Skog JFF 1340
30 Lars Erik Eriksen SOJFF 1220
31 Anders Wold Oslo SFK 1125
32 Arild Holstad SFK Acerina 1100
33 Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen 1080
34 Kenneth Jernberg Odal SFK 1060
35 Viggo Johansen Åsnes JFF 975
36 Erik Tjernsmo Eidsvoll Skog JFF 965
37 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen 950
38 Magne Olav Sveen GTSFK 915
39 Andreas Kristian Moen Gran JFF 715
40 Kjell Ivar Rudshaug Odal SFK 530
41 Terje Haugom ØTJFF lodd 3 405
42 Jan Ivan Nilsen GFF 160
43 Stig Ove Johannessen GTSFK 145
44 Jon Aage komma SFK Pimpel Sør 0
45 Ole Solberg GTSFK 0
46 Trond Tåsås GTSFK 0
47 Aasmund Sæter Kolbu 0


Damer Senior
Plass Navn Forening Total vekt
1 Torild Langerud SFK Raufjøringen 2995
2 Kirsti Eriksson SFK Raufjøringen 1300
3 Tonje Hager Askim og omegn JFF 580
4 Vibecke Wingerei Odal SFK 360


Herrer Veteran
Plass Navn Forening Total vekt
1 Halfdan Sangnes GTSFK 2835
2 Odd Arne Svendsrud Brannvald JFF 2405
3 Vidar Komperud Hoff Vestre JFF 1555
4 Åge Kirkeby GTSFK 1505
5 Hans Holen Brandval JFF 1500
6 Arvid Andersen Oslo SF 1500
7 Lars Bekkensten Nannestad JFF 1290
8 Reidar Moen Eidsvoll Skog JFF 1290
9 Harald Hovde Oslo SF 1235
10 Terje Lindgren SFK Pimpel sør 1118
11 Kjell Koldstad Oslo SF 1085
12 Åge R Nilsen Brandval JFF 1060
13 Terje Reinertsen Gjerdrum SFK 1025
14 Arnstein Fjellvang Nannestad JFF 945
15 Rune Pettersen SFK Pimpel sør 865
16 Knut Vadholm Oslo SF 830
17 Bjørn Skogseth Udnes JFF 685
18 Terje Ranheim Eidsvoll Skog JFF 535
19 Erik Aarstad SFK Raufjøringen 520
20 Ole G Ramstad SFK Raufjøringen 445
21 Astor Ottesen GTSFK 380
22 Lars A Blilie GTSFK 360


Damer veteran
Plass Navn Forening Total vekt
1 Ruth Ramstad SFK Raufjøringen 2020
2 May Leikåsen Hof Vestre JFF 1870
3 Jorunn Bekkensten Eidsvoll Skog JFF 720
4 Sonni I Sangnes GTSFK 710


Eldre Junior Herrer
Plass Navn Forening Total vekt
1 Vegard Vestby Odal SFK 1275
2 Jørgen Kalfoss Åsnes Jff 1220
3 Lasse Rudshaug Odal SFK 860
4 Ivan B Dyrseth Eidsvoll 480


Eldre Junior Damer
Plass Navn Forening Total vekt
1 Heidi Sveen GTSFK 285


Yngre Junior Herrer
Plass Navn Forening Total vekt
1 Rolf M Grenberg Åsnes JFF 1840
2 Jonas Tåsås GTSFK 895
3 Michaell Hellerud Eidsvoll 245
4 Ruben Johansen Åsnes JFF 160
5 Mats Søreng GTSFK 145
6 Håkon Tåsås GTSFK 135
7 Joakim Lundstad 0

Ansvarlig: Nikas Strengelsrud

Publisert:2010-12-22 17:21:42
Oppdatert:2010-12-22 19:56:54

iTackle traper.se