hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater fra Trysil cup
Slik gikk det:


Eltsjøen:
Poeng Plassering Navn Klubb Vekt Klasse
113 1 Johan Hermansson Särnaharren SFK 1263 Barn
144 2 Espen Nedgården Trysil SFK 325 Barn
149 3 Irene Pettersen Romedal/Vallset 177 Barn
           
           
36 1 Carola Gren Ovansiljan SFK 4409 Dame
39 2 Torild Langerud Raufjøringen 4005 Dame
53 3 Maud Eriksson Sveg SFK 3334 Dame
74 4 May Leikåsen Hof Vestre JFF 2181 Dame
88 5 Hilde Kreppen Rakkestad/Degernes 1750 Dame
92 6 Kjersti Solli Raufjøringen 1674 Dame
95 7 Yvonne Larsson Guldkroken 1622 Dame
106 8 Eva Mörlin Älvkroken SFK 1467 Dame
110 9 Anette Klockar Ovansiljan SFK 1365 Dame
112 10 May  A Østby Gjøvik og Toten SFK 1265 Dame
114 11 Marit Sørli Trysil SFK 1242 Dame
115 12 Stine Hogstad Särnaharren SFK 1233 Dame
131 13 Susanne Ivansson Skinnkroken 675 Dame
134 14 Camilla Einarsson Skinnkroken 613 Dame
135 15 May Britt Sørli Trysil SFK 609 Dame
147 16 Marielle Sørli Trysil SFK 225 Dame
           
           
68 1 Emil Kindberg Älvkroken SFK 2551 Junior
90 2 Robin Gren Ovansiljan SFK 1732 Junior
117 3 Simon Nordin Särnaharren SFK 1218 Junior
120 4 Jim Daniel Eidskog 1122 Junior
           
           
1 1 Rune Tyskerud Fet JFF 14184 Senior H
2 2 Tom Erling Haugen Raufjøringen 10069 Senior H
4 3 Ivar Borthen Trysil SFK 9125 Senior H
5 4 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog 8296 Senior H
6 5 Bjørn Huus Eidsvoll Skog 7939 Senior H
7 6 Kristoffer Spånberg Särnaharren SFK 7836 Senior H
8 7 Jørgen Storm Ovansiljan SFK 7557 Senior H
13 8 Kjell J Nerhagen Trysil SFK 6348 Senior H
14 9 Thomas Larsson Sveg SFK 5930 Senior H
15 10 Lars Hanssen Løten 5818 Senior H
16 11 Helge Broberg Älvkroken SFK 5732 Senior H
18 12 Per-Erik Wallander Raufjøringen 5350 Senior H
20 13 Jesper Dyberg Nora-Gyttorp 5325 Senior H
21 14 Finn E Lerdalen Raufjøringen 5259 Senior H
22 15 Stefan Gren Ovansiljan SFK 5246 Senior H
23 16 Jan Espelid Eidsvoll Skog 5064 Senior H
24 17 Vidar Årnes Romedal/Vallset 5012 Senior H
25 18 Knut Arild Nedgården Trysil SFK 5008 Senior H
26 19 Torbjørn Toresson Skinnkroken 5001 Senior H
27 20 Jørgen Langerud Raufjøringen 4974 Senior H
31 21 Peter Järnberg Ovansiljan SFK 4790 Senior H
32 22 Svein Kristiansen Trysil SFK 4643 Senior H
33 23 Henrik Lindgren Nora-Gyttorp 4636 Senior H
34 24 Janne Fredriksson Ovansiljan SFK 4565 Senior H
35 25 Olle Eriksson Nora-Gyttorp 4411 Senior H
37 26 Jan Tore Nedgården Trysil SFK 4227 Senior H
38 27 Jonny Persson Särnaharren SFK 4068 Senior H
40 28 Mikael Åslund Skinnkroken 3951 Senior H
41 29 Jim Bekken Raufjøringen 3934 Senior H
42 30 Tom Rune Fjellberg Raufjøringen 3914 Senior H
43 31 Per-Einar Fjeld Eidskog 3846 Senior H
45 32 Daniel Åslund Skinnkroken 3811 Senior H
46 33 Ulf Eriksson Nora-Gyttorp 3803 Senior H
47 34 Kent Tore Skogstad Trysil SFK 3708 Senior H
48 35 Emil Broberg Älvkroken SFK 3703 Senior H
49 36 Per Nilsson Nora-Gyttorp 3640 Senior H
52 37 Putte Runnqvist Brunflofiskarna 3353 Senior H
57 38 Lars Westlund Sveg SFK 2949 Senior H
58 39 Svein Ivar Fjeld Eidskog 2899 Senior H
59 40 Espen Kronvald Trysil SFK 2883 Senior H
60 41 Pål Fjeld Eidskog 2882 Senior H
61 42 Bo Olsson Särnaharren SFK 2818 Senior H
63 43 Thomas Ødegård Gjøvik og Toten SFK 2685 Senior H
64 44 Børre Omang Älvkroken SFK 2675 Senior H
69 45 Nils Øverby Trysil SFK 2523 Senior H
71 46 Glenn Espen Sparby Hof Vestre JFF 2371 Senior H
72 47 Bengt Forsling Ycklaren 2350 Senior H
78 48 Christer Allerhed Ovansiljan SFK 2099 Senior H
79 49 Tommy Strengelsrud Raufjøringen 2072 Senior H
81 50 Jan-Erik Håkansson Särnaharren SFK 2055 Senior H
82 51 Ole J Johansen Trysil SFK 1971 Senior H
83 52 Roar Pettersen Romedal/Vallset 1940 Senior H
85 53 Ole S Särnaharren SFK 1821 Senior H
91 54 Henrik Persson Skinnkroken 1689 Senior H
94 55 P O Eriksson Nora-Gyttorp 1659 Senior H
96 56 Kjell Øyvind Martinsen Kongsvinger 1594 Senior H
99 57 Pär Danielsson Brunflofiskarna 1544 Senior H
102 58 Bent Fjeld Eidskog 1512 Senior H
104 59 Kenneth Hansson Nora-Gyttorp 1497 Senior H
118 60 Terje Jakobsen Rakkestad/Degernes 1213 Senior H
119 61 Jens Kåre Skovseth Eidsvoll Skog 1147 Senior H
125 62 Nicklas Gustavsson Nora-Gyttorp 888 Senior H
126 63 Magne Moløkken Raufjøringen 802 Senior H
130 64 Frank Hønsen Gjerdrum SFK 708 Senior H
132 65 Göran Håkansson Särnaharren SFK 671 Senior H
138 66 Knut Bjørklund  Fet JFF 554 Senior H
140 67 Göran Fors Nora-Gyttorp 522 Senior H
141 68 Ingemar Hermansson Särnaharren SFK 503 Senior H
146 69 Erik Tjernsmo Eidsvoll Skog 232 Senior H
           
           
10 1 Sonni Sangnes Gjøvik og Toten SFK 6578 V Dame
12 2 Anna Lindgren Romedal/Vallset 6504 V Dame
44 3 Else Skjennem Båstad 3830 V Dame
66 4 Kari Tyskerud Fet JFF 2573 V Dame
67 5 Jorunn Bekkensten Eidsvoll Skog 2567 V Dame
75 6 Birgitta Sjögren Särnaharren SFK 2139 V Dame
84 7 Anna-Lisa Persson Särnaharren SFK 1827 V Dame
93 8 Ruth M Ramstad Raufjøringen 1672 V Dame
98 9 Marit Andersen Oslo SFK 1546 V Dame
109 10 Britt Eriksson Särnaharren SFK 1380 V Dame
128 11 Karin Andersson Skinnkroken 780 V Dame
           
           
3 1 Erling Johnsrud Romedal/Vallset 9859 Veteran
9 2 Lars-Ove Hansson   6623 Veteran
11 3 Halfdan Sangnes Gjøvik og Toten SFK 6529 Veteran
17 4 Svein Tyskerud Fet JFF 5622 Veteran
19 5 Harald Hovde Oslo SFK 5340 Veteran
28 6 LOE Sveg SFK 4953 Veteran
29 7 Lars Bekkensten Nannestad 4937 Veteran
30 8 Ola Sjøli Trysil SFK 4810 Veteran
50 9 Steinar Olsen Trysil SFK 3542 Veteran
51 10 Ole Omang Älvkroken SFK 3516 Veteran
54 11 Per Nilsen Oslo SFK 3284 Veteran
55 12 Morten Sangnes Gjøvik og Toten SFK 3270 Veteran
56 13 Odd Arne Svensrud Brandval 3112 Veteran
62 14 Terje Ranheim Eidsvoll Skog 2810 Veteran
65 15 Hans Holen Brandval 2587 Veteran
70 16 Jan-Olov Lindgren Falubygdens SFK 2376 Veteran
73 17 Åge R Nilsen Brandval 2266 Veteran
76 18 Arvid Andersen Oslo SFK 2137 Veteran
77 19 Yngve Hallund Särnaharren SFK 2137 Veteran
80 20 Per Olav Østby Gjøvik og Toten SFK 2057 Veteran
86 21 Arnstein Fjellvang Udnes JFF 1813 Veteran
87 22 Folke Eriksson Särnaharren SFK 1800 Veteran
89 23 Mats Öjes Skinnkroken 1749 Veteran
97 24 Steinar Strøm Trysil SFK 1551 Veteran
100 25 Vidar Komperud Hof Vestre JFF 1539 Veteran
101 26 Per Ernsth Wasa SFK 1529 Veteran
103 27 Reidar Moen Eidsvoll Skog 1499 Veteran
105 28 Snorre Grønnæss Trysil SFK 1491 Veteran
107 29 Bernt Johansson Falubygdens SFK 1443 Veteran
108 30 Robert Persson Ovansiljan SFK 1400 Veteran
111 31 Kjell Kolstad Oslo SFK 1347 Veteran
116 32 Bjørn Skogseth Udnes JFF 1221 Veteran
121 33 Kurt Mattsson Skinnkroken 1013 Veteran
122 34 Terje Reinertsen Gjerdrum SFK 997 Veteran
123 35 Jonny Persson Ovansiljan SFK 948 Veteran
124 36 Lars Blilie Gjøvik og Toten SFK 895 Veteran
127 37 Ove Sørli Trysil SFK 780 Veteran
129 38 Gisle Haugen Trysil SFK 767 Veteran
133 39 Jan-Erik Persson Nora-Gyttorp 667 Veteran
136 40 Mats Emanuelsson Särnaharren SFK 582 Veteran
137 41 Ole G Ramstad Raufjøringen 572 Veteran
139 42 K-G Magnusson Nora-Gyttorp 528 Veteran
142 43 Jan Bekk Åsene JFF 501 Veteran
143 44 Dag Hanssen Løten 496 Veteran
145 45 Jon Lindgren Romedal/Vallset 265 Veteran
148 46 Erik Andersson Skinnkroken 186 Veteran
      Totalt 436603  


Kan ikke se at jeg fikk tilsendt resultatene fra lagkonkurransen på Eltsjøen, men Raufjøringen 1 med Tom Erling Haugen, Finn Erik Lerdalen og Per Erik Wallander vant med 20778 gram. Nr.2 tror jeg ble Trysil med ca 18kg.


Flensjøen:
           
Poeng Plassering Navn Klubb Vekt Klasse
140 1 Anders Nedgården Trysil SFK 577 Barn
147 2 Irene Pettersen Romedal/Vallset 290 Barn
           
           
7 1 Carola Gren Ovansiljans SFK 5104 Dame
14 2 May Leikåsen Hof Vestre JFF 4223 Dame
21 3 Kjersti Solli Raufjøringen 3735 Dame
31 4 Camilla Einarsson Skinnkroken SFK 3081 Dame
39 5 Maud Eriksson Sveg SFK 2987 Dame
41 6 Anette Klockar Ovansiljans SFK 2954 Dame
51 7 Marielle Sørli   2530 Dame
70 8 Eva Mörlin Älvkroken SFK 2215 Dame
80 9 Yvonne Larsson Guldkroken 1889 Dame
86 10 Mai Britt Owren Gjøvik og Toten SFK 1744 Dame
96 11 May A Østby Gjøvik og Toten SFK 1570 Dame
97 12 Torild Langerud Raufjøringen 1535 Dame
102 13 Susanne Ivansson Skinnkroken SFK 1446 Dame
103 14 Teresa Kuiryb Älvkroken SFK 1435 Dame
109 15 Malin Persson Skinnkroken SFK 1402 Dame
119 16 Anna Lisa Persson Särnaharrens SFK 1226 Dame
121 17 Stine Hogstad Särnaharrens SFK 1208 Dame
135 18 Ann-Sofi Persson Särnaharrens SFK 720 Dame
143 19 Hilde Kreppen Rakkestad/Degernes 494 Dame
           
           
47 1 Emil Kindberg Älvkroken SFK 2706 Junior
117 2 Robin Gren Ovansiljans SFK 1252 Junior
           
           
1 1 Thomas Larsson Sveg SFK 9571 Senior H
2 2 Ivar Borthen Trysil SFK 9012 Senior H
4 3 Olle Eriksson Nora-Gyttorp 6108 Senior H
5 4 Janne Fredriksson Ovansiljans SFK 5494 Senior H
8 5 Peter Järnberg Ovansiljans SFK 5000 Senior H
10 6 Torbjørn Toresson Skinnkroken SFK 4766 Senior H
11 7 Bengt Forsling Ycklaren SFK 4736 Senior H
13 8 Helge Broberg Älvkroken SFK 4290 Senior H
15 9 Ulf Eriksson Nora-Gyttorp 4222 Senior H
17 10 Nils Øverby Trysil SFK 3924 Senior H
19 11 Jan Tore Nedgården Trysil SFK 3827 Senior H
20 12 Anders Axelsson Ovansiljans SFK 3765 Senior H
22 13 Jesper Dyberg Nora-Gyttorp 3723 Senior H
25 14 Lars Westlund Sveg SFK 3532 Senior H
26 15 Kjell J Nerhagen Trysil SFK 3384 Senior H
27 16 Jørgen Storm Ovansiljans SFK 3314 Senior H
30 17 Pär Danielsson Brunflofiskarna 3149 Senior H
33 18 Daniel Åslund Skinnkroken SFK 3040 Senior H
35 19 Børre Omang Älvkroken SFK 3030 Senior H
36 20 Stefan Gren Ovansiljans SFK 3025 Senior H
37 21 Kenneth Jernberg Odal SFK 3025 Senior H
38 22 Bo Olsson Särnaharrens SFK 3002 Senior H
44 23 Mikael Åslund Skinnkroken SFK 2784 Senior H
45 24 Per-Erik Wallander Raufjøringen 2725 Senior H
48 25 P O Eriksson Nora-Gyttorp 2655 Senior H
50 26 Jan-Erik Håkansson Särnaharrens SFK 2539 Senior H
52 27 Henrik Persson Skinnkroken SFK 2506 Senior H
54 28 Kenneth Hansson Nora-Gyttorp 2472 Senior H
56 29 Kent Tore Skogstad Trysil SFK 2438 Senior H
59 30 Per Nilsson Nora-Gyttorp 2384 Senior H
61 31 Bjørn Huus Eidsvoll Skog 2365 Senior H
62 32 Emil Broberg Älvkroken SFK 2315 Senior H
63 33 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog 2314 Senior H
64 34 Frank Hønsen Gjærdrum SFK 2295 Senior H
65 35 Nicklas Gustavsson Nora-Gyttorp 2291 Senior H
67 36 Tom Erling Haugen Raufjøringen 2254 Senior H
68 37 Håkan Dahlström Stångådalens SFK 2232 Senior H
71 38 Lars Hanssen Løten 2214 Senior H
72 39 Kjell Øyvind Martinsen Kongsvinger 2179 Senior H
74 40 Tommy Larsson Köping 2102 Senior H
75 41 Bosse Olsson Trekroken SFK 2034 Senior H
76 42 Glenn Espen Sparby Hof Vestre JFF 2019 Senior H
79 43 Thomas Ødegård Gjøvik og Toten SFK 1959 Senior H
81 44 Henrik Lindgren Nora-Gyttorp 1882 Senior H
83 45 Svein Kristiansen Trysil SFK 1826 Senior H
84 46 Jim Bekken Raufjøringen 1801 Senior H
85 47 Vidar Årnes Romedal/Vallset 1765 Senior H
87 48 Göran Fors Nora-Gyttorp 1716 Senior H
88 49 Terje Jakobsen Rakkestad/Degernes 1687 Senior H
90 50 Kent Fossheim Rakkestad/Degernes 1643 Senior H
92 51 Christoffer ?   1610 Senior H
99 52 Göran Håkansson Särnaharrens SFK 1516 Senior H
100 53 Putte Rinnqvist Brunflofiskarna 1467 Senior H
101 54 Knut Arild Nedgården Trysil SFK 1454 Senior H
105 55 Ole J Johansen Nybergsund 1424 Senior H
108 56 Roar Pettersen Romedal/Vallset 1404 Senior H
112 57 Heikki Köping 1348 Senior H
114 58 Erik Tjernsmo Eidsvoll Skog 1320 Senior H
116 59 Stig Hillmann Köping 1273 Senior H
118 60 Magne Moløkken Raufjøringen 1246 Senior H
120 61 Jens Kåre Skovseth Eidsvoll Skog 1222 Senior H
122 62 Jørgen Langerud Raufjøringen 1204 Senior H
123 63 Christer allerhed Ovansiljans SFK 1187 Senior H
128 64 Ole Spåberg   989 Senior H
132 65 Espen Kronvald Trysil SFK 880 Senior H
133 66 Tom Rune Fjellberg Raufjøringen 856 Senior H
141 67 Tommy Strengelsrud Raufjøringen 520 Senior H
           
           
3 1 Ruth M Ramstad Raufjøringen 6430 V Dame
24 2 Hilkka Varis Trekroken SFK 3598 V Dame
46 3 Leena Varis Trekroken SFK 2725 V Dame
82 4 Jorunn Bekkensten Eidsvoll Skog 1854 V Dame
89 5 Else Skjennem Båstad 1655 V Dame
98 6 Anna Lindgren Romedal/Vallset 1529 V Dame
104 7 Marit Andersen Oslo SFK 1425 V Dame
110 8 Anna Lisa Martinssen Skinnkroken SFK 1382 V Dame
113 9 Sonni Sangnes Gjøvik og Toten SFK 1345 V Dame
115 10 Birgitta Sjögren Särnaharrens SFK 1282 V Dame
125 11 Karin Andersson Skinnkroken SFK 1053 V Dame
130 12 Britt Eriksson Särnaharrens SFK 957 V Dame
134 13 Gunvor Spännar Skinnkroken SFK 811 V Dame
           
           
6 1 Jonny Persson Ovansiljans SFK 5388 Veteran
9 2 Ola Sjøli Trysil SFK 4972 Veteran
12 3 Åge R Nilsen Brandval 4680 Veteran
16 4 Odd Arne Svendsrud Brandval 4136 Veteran
18 5 Jan-Olov Lindgren Falubygdens SFK 3870 Veteran
23 6 K-G Magnusson Nora-Gyttorp 3650 Veteran
28 7 Bernt Johansson Falubygdens SFK 3177 Veteran
29 8 Morten Sangnes Gjøvik og Toten SFK 3151 Veteran
32 9 Steinar Olsen Trysil SFK 3045 Veteran
34 10 Harald Hovde Oslo SFK 3035 Veteran
40 11 Erik Andersson Skinnkroken SFK 2975 Veteran
42 12 Vidar Komperud Hof Vestre JFF 2920 Veteran
43 13 Hans Holen Brandval 2913 Veteran
49 14 Reidar Moen Eidsvoll Skog 2557 Veteran
53 15 Gunnar Johnsen Eidskog JFF 2492 Veteran
55 16 Jan-Erik Persson Nora-Gyttorp 2443 Veteran
57 17 Mats Öjes Skinnkroken SFK 2420 Veteran
58 18 Edvin Hjemli   2392 Veteran
60 19 LOE Sveg SFK 2381 Veteran
66 20 Kjell Eriksson Götlunda 2258 Veteran
69 21 Taito Varis Trekroken SFK 2225 Veteran
73 22 Gisle Haugen Trysil SFK 2155 Veteran
77 23 Erling Johnsrud Romedal/Vallset 2004 Veteran
78 24 Pelle Ernsth Wasa 1972 Veteran
91 25 Bjørn Arvidsson Älvkroken SFK 1625 Veteran
93 26 Lars Bekkensten Nannestad 1609 Veteran
94 27 Folke Eriksson Särnaharrens SFK 1588 Veteran
95 28 Jon Lindgren Romedal/Vallset 1572 Veteran
106 29 Håkan Jansson Nora-Gyttorp 1424 Veteran
107 30 Arvid Andersen Oslo SFK 1423 Veteran
111 31 Halfdan Sangnes Gjøvik og Toten SFK 1370 Veteran
124 32 Ole Omang Älvkroken SFK 1116 Veteran
126 33 Kurt Mattsson Skinnkroken SFK 1045 Veteran
127 34 Steinar Strøm Trysil SFK 1017 Veteran
129 35 Anders Johansson Stångådalens SFK 984 Veteran
131 36 Jan Bekk Åsene Jff 937 Veteran
136 37 Per Olav Østby Gjøvik og Toten SFK 704 Veteran
137 38 Terje Reinertsen Gjerdrum SFK 661 Veteran
138 39 Terje Bøen Rakkestad/Degernes 658 Veteran
139 40 Göran Eriksson Särnaharrens SFK 656 Veteran
142 41 Ove Sørli Trysil SFK 515 Veteran
144 42 Lars Blilie Gjøvik og Toten SFK 471 Veteran
145 43 Pertti Suhomo? Skinnkroken SFK 415 Veteran
146 44 Mats Emanuelsson Särnaharrens SFK 399 Veteran
148 45 Ole G Ramstad Raufjøringen 188 Veteran

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2010-04-25 22:39:45
Oppdatert:2010-04-26 17:29:23

iTackle traper.se