hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Sluttstillingen i Nordisk uttak
Sluttstillingen ble som følger:



Resultatene er med forbehold om feil.
Skal gå gjennom lista i detalj, og i samarbeid med Harald Hovde før sluttresultatene er offisielle.

Norgescup isfiske 2010  veteran damer                        
          Plassering              
    Eltsjøen Skumsjøen Vingersjøen S. Øyungen Storsjøen Korvika            
Navn Forening 13. desember 20. desember 3. januar 17. januar 24. januar 14. februar     Uttak til Nordisk
Sonni Ingunn Sangnes Gjøvik & Toten SFK 1 4 1 4 1 1     1 1 1 60
Ruth M Ramstad SFK Raufjøringen 4 1 3 2 2 2     1 2 2 58
Jorun Bekkensten Eidsvoll 3 2 2 3 6 3     2 2 3 56
Marit Andersen Oslo Sportsfiskere 5 3 4 5         3 4 5 51
Anna Lindgren Romedal & Vallset 2       5       2 5   35
Valborg Fjellvang Udnes JFF       1         1     20
Berit Skaarud Ringerike         3       3     18
Grete Stenberg Ringerike SFK         4       4     17

Norgescup isfiske 2010  veteran herrer                        
          Plassering              
    Eltsjøen Skumsjøen Vingersjøen S. Øyungen Storsjøen Korvika            
Navn Forening 13. desember 20. desember 3. januar 17. januar 24. januar 14. februar     Uttak til Nordisk
Odd Arne Svensrud Brandval JFF 11 7 1 15 1 2     1 1 2 59
Terje Lindgren SFK Pimpel Sør   1     2 1     1 1 2 59
Halfdan Sangnes Gjøvik & Toten SFK 1 3 9 13 5 10     1 3 5 54
Lars Bekkensten Nannestad 13 2 4 6 3 5     2 3 4 54
Harald Hovde Oslo Sportsfiskere 5 6 3 2 7 5     2 3 5 53
Per Nilsen Oslo Sportsfiskere 2 11 5 3 10       2 3 5 53
Åge R Nilsen Brandval JFF 4 14 2 20 12 4     2 4 4 53
Ola Sjølie Trysil SFK 15 5 11 1 6 8     1 5 6 51
Vidar Komperud Hof Vestre JFF     8 5 16 3     3 5 8 47
Erling Johnsrud Romedal&Vallset JFF 10     4 8       4 8 10 41
Hans Holen Brandval JFF 9 9 6 8 11       6 8 9 40
Ole G Ramstad SFK Raufjøringen   10 12 9 9 7     7 9 9 38
Steinar Olsen Trysil SFK 12 4 10 16         4 10 12 37
Terje Reinersen Gjerdrum SFK 6 17 7 14         6 7 14 36
Reidar Moen Eidsvoll Skog JFF   13 13 7 13       7 13 13 30
Arvid Andersen Oslo Sportsfiskere 3 19 16 17         3 16 17 27
Arnstein Fjellvang Udnes JFF 7 20   10         7 10 20 26
Bjørn Skogseth Udnes JFF   16 15 11 18       11 15 16 21
Erik Aarstad SFK Raufjøringen 14 12 17 18 19       12 14 17 20
Kjell Kolstad Oslo Sportsfiskere   8 14           8 14   20
Per Arne Skaarud Ringerike         4       4     17
Odd Ringstad Drammen Sportsfiskere     18     9     9 18   15
Gisle Haugen Trysil SFK 8               8     13
Per Olav Østby Gjøvik & Toten SFK   18 19 19 13       13 18 19 13
Terje Ranheim Eidsvoll Skog JFF 19     12 20       12 19 20 12
Svein Kristensen Østsiden JFF           11     11     10
Erling Stubberud Siljan           12     12     9
Knut Vadholm Oslo Sportsfiskere 18       15       15 18   9
Kurt Storemyr Froland JFF           13     13     8
Rune Pettersen SFK Pimpel Sør   15             15     6
Steinar Strøm Trysil SFK 16               16     5
Ole Johnny Stenberg Ringerike SFK         17       17     4
Ole Omang Åsene JFF 17               17     4
Leif H Hansen Eidsvoll Skog JFF 20               20     1

Norgescup isfiske 2010  Junior dame                        
          Plassering              
    Eltsjøen Skumsjøen Vingersjøen S. Øyungen Storsjøen Korvika            
Navn Forening 13. desember 20. desember 3. januar 17. januar 24. januar 14. februar     Uttak til Nordisk
Tirill Sandvold SFK Raufjøringen 1   1   1       1 1 1 60
Heidi Sveen Gjøvik & Toten SFK   1   1 2       1 1 2 59
Caroline Grenberg Åsnes JFF 2               2     19

Norgescup isfiske 2010  Junior herre                        
          Plassering              
    Eltsjøen Skumsjøen Vingersjøen S. Øyungen Storsjøen Korvika            
Navn Forening 13. desember 20. desember 3. januar 17. januar 24. januar 14. februar     Uttak til Nordisk
Vegard Vestby Odal SFK 2 4 1 2 1       1 1 2 59
Lasse Rudshaug Odal SFK 1 1 2 7 2       1 1 2 59
Rolf Magnus Grenberg Åsnes JFF 4 2 3 3 3       2 3 3 55
Jørgen Kalfoss Åsnes JFF 3 3 6 5 7       3 3 5 52
Simen Markus Kirkeby Gjøvik & Toten SFK   6 5 4         4 5 6 48
Jim Daniell Fjeld Eidskog SFK 5     6 5       5 5 6 47
Michael Hellerud Eidsvoll   6 4 8         4 6 8 45
Morgan Ø. Ruud Stange JFF       1 4       1 4   37
Ivan Beck Dysett Eidsvoll   5 7           5 7   30
Christian B Hansen Gjøvik & Toten SFK 6               6     15
Dennis Johansen Hoff Vestre JFF         6       6     15
Leif Kristian Guldbransen     8             8     13
Kristian Meldahl Bråten Hoff Vestre JFF         8       8     13
Tobias Fjeld Lismoen Holseter Vel       9         9     12
Karl Håkon Gulbransen Råde JFF         9       9     12
Anders Østmoe Odal SFK         10       10     11
Vegard Nordli Odal SFK         11       11     10

Norgescup isfiske 2010  Senior damer                        
          Plassering              
    Eltsjøen Skumsjøen Vingersjøen S. Øyungen Storsjøen Korvika            
Navn Forening 13. desember 20. desember 3. januar 17. januar 24. januar 14. februar     Uttak til Nordisk
Torild Langerud SFK Raufjøringen 1 1 1 7 7 1     1 1 1 60
Kjersti Solli SFK Raufjøringen   2 3 1 5 6     1 2 3 57
May Leikåsen Hof Vestre JFF     2 4 1 4     1 2 4 56
Kirsti Oppdal Eriksson SFK Raufjøringen 2 3 6 3 3 2     2 2 3 56
Tove Nygårdseter SFK Raufjøringen   5 5 2 4       2 4 5 52
May Agnethe Østby Gjøvik & Toten SFK 4 4 4 6 6       4 4 4 51
Haldis Ulsrudstuen Gjøvik & Toten SFK 3       2       2 3   37
Kari-Ann Bjørnstad Udnes     7 5         5 7   30
Solveig Ringstad Drammen Sportsfiskere           3     3     18
Anita Kristensen Østsiden JFF           5     5     16
Conni Komma Hedrum JFF           7     7     14
Yvonne Fjeld Holseter Vel       8         8     13

Norgescup isfiske 2010  Senior herre                        
          Plassering              
    Eltsjøen Skumsjøen Vingersjøen S. Øyungen Storsjøen Korvika            
Navn Forening 13. desember 20. desember 3. januar 17. januar 24. januar 14. februar     Uttak til Nordisk
Niklas Strengelsrud SFK Raufjøringen 18 4 1 2   17     1 2 4 56
Per Harald Bekken SFK Raufjøringen 3 1 4 6 15 14     1 3 4 55
Thomas Ødegård Gjøvik & Toten SFK 9 2 6 4 15 3     2 3 4 54
Odd Henning Hansen Gjøvik & Toten SFK 6   19 5 1 8     1 5 6 51
Finn Erik Lerdalen SFK Raufjøringen 4 14 2   20 7     2 4 7 50
Frank Hønsen Gjerdrum SFK 15 5 3 18 6 16     3 5 6 49
Kenneth Ottosen Gjøvik & Toten SFK 2 3 17     13     2 3 13 45
Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen 11 8 20 1 10       1 8 10 44
Finn-Willy Eriksson SFK Raufjøringen   6   3 11 12     3 6 11 43
Magnus Riksfjord SFK Pimpel Sør 13 7     17 1     1 7 13 42
Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 5 11 7           5 7 11 40
Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen 12   5 7         5 7 12 39
Jim Bekken SFK Raufjøringen     8 13 5       5 8 13 37
Paal Runden Gjøvik & Toten SFK 10 17   17   2     2 10 17 34
Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen   16   8   5     5 8 16 34
Lucian Iurac Siljan JFF   12 12     9     9 12 12 30
Bent Fjeld Eidskog SFK 19 13     3       3 13 19 28
Kjell J Nerhagen Trysil SFK 1       14       1 14   27
Jan Fredrik Sandvold SFK Raufjøringen   10     7 20     7 10 20 26
Tom Ivar Bjørnstad SFK Pimpel Sør     15   2       2 15   25
Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen     9   12       9 12   21
Jonny Bækken Romedal & Vallset 14 15 13           13 14 15 21
Remi Andre Olsen Siljan JFF     10   12       10 12   20
Martin Lindtorp Odal SFK         4       4     17
Øyvind Sivertsen Froland JFF           4     4     17
Svein Ivar Fjeld Eidskog SFK     16   9       9 16   17
Frank Pedersen Drammen Sportsfiskere           6     6     15
Nils Øverby Trysil SFK 7     20         7 20   15
Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog JFF   9   19         9 19   14
Knut Arild Nedgården Trysil SFK 8               8     13
Kjell Ivar Rudshaug Odal SFK       9         9     12
Roy Fjeld Eidskog SFK 20     10         10 20   12
Magne Moløkken SFK Raufjøringen     18 14 19       14 18 19 12
Harald Stormyr SFK Pimpel Sør           10     10     11
Jørgen Langerud SFK Raufjøringen   20       11     11 20   11
Erik Aas Gjøvik & Toten SFK     11           11     10
Kjell Arne Grøtli Aurskog JFF       11         11     10
Boy H Trandem (NJFF?) Eidskog      12           12     9
Pål Fjeld Eidskog JFF       12         12     9
Frode Sjøberg Oslo Sportsfiskere   19       15     15 19   8
Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen     14           14     7
Per Einar Fjeld Eidskog JFF       16         16     5
Rune Grenberg Åsnes JFF 16               16     5
Ivar Borthen Trysil SFK 17               17     4
Atle Wengen Nannestad JFF         18       18     3
Eivind Holt Siljan JFF           18     18     3
Jørn Andre Jørgensen Odal SFK   18             18     3
Runar Holmen Drammen Sportsfiskere           19     19     2

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2010-02-14 21:07:41
Oppdatert:2010-02-15 11:13:29

iTackle traper.se