hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater fra NC nr.1 - Eltsjøen 13.12.2009
Resultatene ble som følger:


  Resultatliste fra Eltsjøen    
  Senior Herre    
  Navn Klubb Vekt (g)
1 Kjell J Nerhagen Trysil 8010
2 Kenneth Ottosen Gjøvik/Toten 6668
3 Per H Bekken Raufjøringen 5770
4 Finn E Lerdalen Raufjøringen 5429
5 Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 5261
6 Odd Henning Hansen Gjøvik/Toten 5163
7 Nils Øverby Trysil 5083
8 Knut Arild Nedgården Trysil 4776
9 Thomas Ødegård Gjøvik/Toten 4606
10 Paal Runden Gjøvik/Toten 4582
11 Dag-Even Nygårdseter Raufjøringen 4270
12 Tom Erling Haugen Raufjøringen 4180
13 Magnus Riksfjord SFK Pimpel Sør 4023
14 Jonny Bækken Romedal & Vallset 3941
15 Frank Hønsen Gjerdrum SFK 3802
16 Rune Grenberg Åsnes JFF 3660
17 Ivar Borthen Trysil 3641
18 Niklas Strengelsrud Raufjøringen 3537
19 Bent Fjeld Eidskog 3461
20 Roy Fjeld Eidskog 3330
21 Jørgen Langerud Raufjøringen 3171
22 Erik Aas Gjøvik/Toten 3159
23 Anders Wold Oslo Spf. 3117
24 Pål Fjeld Eidskog 3089
25 Jan Aage Korma (?) SFK Pimpel Sør 2981
26 Per Einar Fjeld Eidskog 2711
27 Lucian Iurac SFK Pimpel Sør 2664
28 Tom-Rune Fjellberg Raufjøringen 2653
29 Jan Espelid Eidsvoll Skog 2353
30 Tor Ivar Bjørnstad SFK Pimpel Sør 2312
31 Børre Omang Åsene 2309
32 Jørn-Andre Jørgensen Odal 2164
33 Svein Ivar Fjeld Eidskog 2008
34 Harald Stormyr SFK Pimpel Sør 1971
35 Johnny Ulsrudstuen Gjøvik/Toten 1922
36 Finn-W Eriksson Raufjøringen 1893
37 Geir-Johnny Lund Odal 1855
38 Tommy Strengelsrud Raufjøringen 1797
39 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog 1703
40 Remi A Olsen SFK Pimpel Sør 1571
41 Jens Kåre Skorseth Eidsvoll Skog 1110
42 Helge Broberg Älvkroken 1004
43 Jan Tore Nedgården Trysil 991
44 Sven Larsen   962
45 Espen Kronvald Trysil 949
       
       
       
  Senior Dame    
1 Torild Langerud Raufjøringen 1837
2 Kirsti Eriksson Raufjøringen 1605
3 Haldis Ulsrudstuen Gjøvik/Toten 1376
4 May A Østby Gjøvik/Toten 969
5 Eva Mørlin Älvkroken 317
       
       
       
  Veteran Herre    
1 Halfdan Sangnes Gjøvik/Toten 6215
2 Per Nilsen Oslo Spf 4652
3 Arvid Andersen Oslo Spf 3465
4 Åge R Nilsen Brandval 3345
5 Harald Hovde Oslo Spf 3251
6 Terje Reinertsen Gjerdrum SFK 3044
7 Arnstein Fjellvang Udnes 2758
8 Gisle Haugen Trysil 2730
9 Hans Holen Brandval 2606
10 Erling Johnsrud Romedal & Vallset 2478
11 Odd Arne Svensrud Brandval 2464
12 Steinar Olsen Trysil 2449
13 Lars Bekkensten Nannestad 2383
14 Erik Aarstad Raufjøringen 2144
15 Ola Sjøli Trysil 1962
16 Steinar Strøm Trysil 1761
17 Kurt Mattsson Skinnkroken 1717
18 Ole Omang Åsene 1621
19 Knut Vadholm Oslo Spf 1498
20 Terje Ranheim Eidsvoll Skog 1199
21 Leif H Hansen Eidsvoll Skog 1127
22 Reidar Moen Eidsvoll Skog 1123
23 Rune Pettersen SFK Pimpel Sør 1058
24 Jon Lindgren Romedal & Vallset 886
25 Per Olav Østby Gjøvik/Toten 874
26 Ole G Ramstad Raufjøringen 699
27 Bjørn Skogseth Udnes 505
       
       
       
  Veteran Dame    
1 Sonni Sangnes Gjøvik/Toten 4079
2 Anna Lindgren Romedal & Vallset 1710
3 Jorunn Bekkensten Eidsvoll Skog 764
4 Ruth M Ramstad Raufjøringen 535
5 Marit Andersen Oslo Spf 298
6 Anna Lisa M (?) Skinnkroken 290
7 Gunnvor Sponnar Skinnkroken 248
       
       
       
  Junior Herre    
1 Lasse Rudshaug Odal 2970
2 Vegard Vestby Odal 2073
3 Jørgen Kalfoss   2008
4 Emil Kindberg Älvkroken 1645
5 Rolf Magnus Grenberg Åsnes 995
6 Jim Daniel Eidskog 876
7 Christian B Hansen Gjøvik/Toten 604
       
       
       
  Junior Dame    
1 Tiril Sandvold Raufjøringen 286
2 Caroline Grenberg Åsnes 153

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2009-12-13 19:19:57
Oppdatert:2009-12-13 21:04:08

iTackle traper.se