hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater fra isfiskekonkurransen på Skumsjøen 6.apr 07
Resultatene ble som følger:


Herrer senior  1. Odd Henning Hansen Gjøvik og Toten SFK  13220g
2. Thomas Ødegård Gjøvik og Toten SFK  12640g
3. Rune Tyskerud Fet JFF 11190g
4. Dag Andre Sangnes Gjøvik og Toten SFK  10340g
5. Bent Fjeld Eidskog SFK  9400g
6. Svein Ivar Fjeld Eidskog SFK  9400g
7. Kenneth Ottosen Gjøvik og Toten SFK   9290g
8. Jim Bekken Raufjøringen  9050g
9. Per Einar Fjeld Eidskog SFK  8940g
10. Finn Arne Gammeltorp Raufjøringen  8200g
11. Roy Fjeld Eidskog SFK  8040g
12. Pål Fjeld Eidskog SFK  7800g
13 Tony Nilsen Nannestad JFF  7450g
14. Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog JFF  7440g
15. Per Erik Wallander  Eidskog JFF  7390g
16. Yngve Stang Fauske og Sørfold JFF  6740g
17. Kjell Arne Grøtli Aurskog JFF  6420g
18. Bjørn Huus Eidsvoll Skog JFF  4980g
19. Magne Olav Sveen Gjøvik og Toten SFK   4940g
20. Atle Wenger Nannestad JFF  4780g
21. Odd Ringstad Drammen SFK  4080g
22. Håvard Huuse Gjøvik og Toten SFK   3890g
23. Jan Olav Grøtli Aurskog JFF  3810g
24. Ole Jonny Stenberg Ringerike SFK  3240g
25. Reidar Moen Eidsvoll Skog JFF  3170g
26. Frode Sjøberg Nordre Hurum JFF  2710g
27. Erik Gundersen  Bærum SFK  2440g
28. Jonny Ulsrudstuen Gjøvik og Toten SFK   2320g
29. Åge Kirkeby Gjøvik og Toten SFK   2300g
30. Knut Bjørklund Fet JFF  2150g
31. Jens Kåre Eidsvoll Skog JFF  1190g
32. Per Arne Skaarud Ringerike SFK    980g
33. Ole Solberg Gjøvik og Toten SFK     180g
Herrer veteran
1. Halfdan Sangnes Gjøvik og Toten SFK  7410g
2. Harald Hovde Oslo Sportsfiskere  6330g
3. Lars Bekkensten Nannestad  5900g
4. Svein Tyskerud Fet JFF  5700g
5.Astor Ottesen Gjøvik og Toten SFK  5540g
6.Erik Aarstad Brandval JFF  5480g
7. Kjell Kolstad Oslo Sportsfiskere  4280g
8. Arnfinn Sollie Bærum SFK  4070g
9.Ole G Ramstad Odal SFK  3580g
10. Per Olav Østbye Gjøvik og Toten SFK  2970g
11. Per Nilsen  Oslo Sportsfiskere  2680g
12. Hans Jensen Ringerike SFK  2660g
13. Per Aslak Gulbrandsen Raufjøringen SFK  2480g
14. Lars Arne Blilie Gjøvik og Toten SFK  2440g
15. Åge Rudshaug Odal SFK  1930g
16. Terje Sørensen Eidsvoll Skog JFF  1220g
17. Terje Karlsen NJFF    870g
Damer veteran
1. Kari Tyskerud Fet JFF  4110g
2. Ruth M Ramstad Odal SFK  4000g
3. Sonni Ingunn Sangnes Gjøvik og Toten SFK   3340g
4. Jorunn Bekkensten Odal SFK  3300g
Damer Senior
1. Kjersti Sollie Raufjøringen  5060g
2. Torild Langerud Raufjøringen  3870g
3. Solveig Ringstad Drammen SFK  2210g
4. Berit Skaarud Ringerike SFK  1900g
5. Grethe Stenberg Ringerike SFK  1210g
6. May Agnethe Østbye Gjøvik og Toten SFK    700g
7. Haldis Ulsrudstuen Gjøvik og Toten SFK    550g
Eldre junior gutt
1, Jørgen Langerud Raufjøringen   3100g
2. Aleksander K Bjørnerem Gjøvik og Toten SFK    690g
Yngre junior jenter
1. Heide Sveen  Gjøvik og Toten SFK   1830g
Yngre junior gutt
1. Jim Daniel Fjeld Eidskog JFF   3760g
Barn 1. Vegard Bekken Huus Eidsvoll Skog JFF  2020g
2. Fredrik Bekken Huus Eidsvoll Skog JFF  1760g
3.Anna Marie Sommerstad Gjøvik og Toten SFK   730g

Publisert:2007-04-11 23:24:33
Oppdatert:0000-00-00 00:00:00

iTackle traper.se