hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater fra Næra-nappet - 29.03.09
Resultatene ble som følger:


Lag:
Nr Lag-navn Vekt
1 SFK Raufjøringen 1
Tom Erling Haugen 9650
Dag Even Nygårdseter 14330
Per Harald Bekken 11350
35330
2 Gjøvik & Toten SFK
Kenneth Ottosen 11700
Odd Henning Hansen 7030
Johnny Ulsrudstuen 6170
24900
3 Team Kongo
Lucian Iurac 7965
Harald Stormyr 6595
Thomas Hesmyr 7935
22495
4 Gjøvik & Toten SFK
Thomas Ødegård 6255
Geir Lillejordet 6100
Halfdan Sangnes 7330
19685
5 SFK Raufjøringen 2
Niklas Strengelsrud 8225
Jim Bekken 5700
Tommy Strengelsrud 5618
19543
6 Eidskog SFK
Svein Ivar Fjeld 5978
Roy Fjeld 5430
Bent Fjeld 5426
16834
7 Odal SFK
Kenneth Jernberg 5874
Ruth M.  Ramstad 3980
Ole G. Ramstad 5108
14962
8 Odal SFK 2
Per Magne Storbråten 2022
Geir-Johnny Lund 4180
Roger Dalen 4848
11050


Barn:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Tobias Vermund Fiskeklubben 1802

Yngre junior:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Morgan Østli Stange JFF 3402
2 Rolf Magnus Grenberg Åsnes JFF 3110
3 Michael Hellerud Eidsvoll Skog 1570

Eldre junior:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Lars Roar Benterud Våler JFF 6145
2 Jim Fjeld Eidskog SFK 3300
3 Ivan Beck Dysett Eidsvoll Skog 2994
4 Jimmy Andreas Karlsen Aas 598

Damer senior:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 May Leikåsen Hof Vestre JFF 8640
2 Kjersti Solli SFK Raufjøringen 7055
3 Haldis Ulsrudstuen Gjøvik & Toten SFK 3114
4 Kirsti O.  Eriksson Gjerdrum SFK 3032

Herrer senior:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen 14330
2 Kenneth Ottosen Gjøvik & Toten SFK 11700
3 Per Harald Bekken SFK Raufjøringen 11350
4 Remi A. Olsen Hedrum JFL 10895
5 Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen 9650
6 Rune Haugen Stange JFF 8300
7 Niklas Strengelsrud SFK Raufjøringen 8225
8 Lucian Iurac Siljan JFF 7965
9 Thomas Hesmyr Hedrum JFL 7935
10 Arild Engen Kongsvinger JFF 7880
11 Johnny Ulsrudstuen Gjøvik & Toten SFK 7035
12 Odd Henning Hansen Gjøvik & Toten SFK 7030
13 Harald Stormyr Froland JFF 6595
14 Finn-Willy Eriksson Gjerdrum SFK 6440
15 John Ivar Olaussen Kongsvinger JFF 6325
16 Thomas Ødegård Gjøvik & Toten SFK 6255
17 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog JFF 6170
18 Paal Runden Gjøvik & Toten SFK 6170
19 Anders Engen SFK Raufjøringen 6160
20 Geir Lillejordet Gjøvik & Toten SFK 6100
21 Svein Ivar Fjeld Eidskog SFK 5978
22 Thor Egil Smestad 5972
23 Kenneth Jernberg Odal SFK 5874
24 Jim  Bekken SFK Raufjøringen 5700
25 Tom-Rune Fjellberg SFK Raufjøringen 5686
26 Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen 5618
27 Roy Fjeld Eidskog SFK 5430
28 Bent  Fjeld Eidskog SFK 5426
29 Rune Grenberg Åsnes JFF 5374
30 Jan Espelid Eidsvoll Skog JFF 5210
31 Roger Dalen Odal SFK 4848
32 Marius Hagen Hamar FF 4542
33 Tony Nilsen Nannestad JFF 4330
34 Geir-Johnny Lund Odal SFK 4180
35 Bjørn Huus Eidsvoll Skog JFF 3952
36 Svenn Larsen 3590
37 Knut Bjørklund Fet JFF 3500
38 Arnstein Fjellvang Udnes JFF 3424
39 Andreas Rønning SFK Raufjøringen 3422
40 Terje Bjørnstad Udnes JFF 3352
41 Per Bjørnstad Udnes JFF 3106
42 Roy Karlsen Eidsvoll Skog JFF 2346
43 Per Magne Storbråten Odal SFK 2022
44 Roy Dahlen Eidsvoll Skog JFF 1888
45 Terje Ranheim Eidsvoll Skog JFF 1880
46 Ola Johansen Eidsvoll Skog JFF 1818
47 Svenn-Jonny Fyen Eidsvoll Skog JFF 1814
48 Atle Wenger Nannestad JFF 1700
49 Tor-Egil Ruud Stange JFF 1690
50 Jens Kåre Skovseth Eidsvoll Skog JFF 1594
51 Tor Arne Tilrem Nannestad JFF 1096


Damer veteran:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Anna Lindgren Romedal & Vallset 4056
2 Berit Skaarud Ringerike 3990
3 Ruth M. Ramstad Odal SFK 3980
4 Jorunn Bekkesten Odal SFK 2676
5 Marit Andersen Oslo Sportsfiskere 2592
6 Grete Stenberg Romerike SFK 1068


Herrer veteran:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Åge R. Nilsen Brandval JFF 9490
2 Halfdan Sangnes Gjøvik og Toten SFK 7330
3 Reidar Moen Eidsvoll skog JFF 6170
4 Erling Johnsrud Romedal/Vallset 5510
5 Vidar Komperud Hoff Vestre JFF 5424
6 Ole Johnny Stenberg Ringerike Sportsfiskere 5112
7 Ole G. Ramstad Odal SFK 5108
8 Svein Tyskerud Fet JFF 5104
9 Odd Arne  Svensrud Brandval JFF 4800
10 Arnfinn Solli Bærum Sportsfiskere 4740
11 Bjørn  Skogseth Udnes JFF 4272
12 Kjell Kolstad Oslo sportsfiskere 3908
13 Terje Reinersen Gjerdrum JFF 3766
14 Hans Holen Brandval JFF 3672
15 Kåre Fredheim Toten JFF 3654
16 Per Nilsen Oslo sportsfiskere 3642
17 Harald Hovde Oslo sportsfiskere 3538
18 Per Arne Skaarud Ringerike 3334
19 ? ? ? 3282
20 Helge Millerud Toten JFF 3258
21 Jon Lindgren Romedal/Vallset 3130
22 Lars Bekkensten Nannestad 2944
23 Lars Arne Blilie Gjøvik og Toten SFK 2458
24 Johan Bredesen Hof Vestre 2446



Årets vinnere May og Dag Even med  dame og herre vandrepremiene som 

går over 5 år, sammenlagt på plasssiffer.

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2009-03-30 12:57:38
Oppdatert:2009-03-31 20:08:04

iTackle traper.se