hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater fra NM i isfiske på Storsjøen - 02-03-2008
Resultatene finner du her:


Artikkel i Glomdalen: http://www.glomdalen.no/nyheter/article3385307.ece
Resultatene er hentet fra: http://www.odalsfk.no/Nyheter/06Nov/resultater_nm2008.html




Barna venter spent på premier.



pallen for lag NM klubbens dame seniorer ble beste lag fra oss med en fin 3 plass totalt. Gratulerer til alle på pallen.



Pallen med de beste junior jentene i årets NM.



Pallen for junior gutter.



Pallen for damer i årets NM fra klubben Tove nr 3.



Herre pallen med NM vinner Kenneth på toppen.



Gratulerer til årets NM vinner Kenneth Ottesen.



Gratulerer til Kjersti Solli årets Norgescup vinner i damer senior.



Gratulerer nok en gang til årets norgescupvinner Thomas Ødegård.


NM Isfiske 2008

 

 

Herre

Plass Navn Klubb Vekt
1 Kenneth Ottosen Gjøvik/Toten SFK 6750
2 Magnus Riksfjord Hedrum JFL 5656
3 Svein Ivar Fjeld Eidskog SFK 5368
4 Tor Arne Rygg Lillestrøm Sportsfiskere 5075
5 Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen 4958
6 Per Harald Bekken SFK Raufjøringen 4660
7 Terje Dahlen Eidsvoll Skog JFF 4542
8 Jan Tore Nedgården Åsnes JFF 4432
9 Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen 4290
10 Dag Andre Sangnes Gjøvik/Toten SFK 4240
11 Jim Bekken SFK Raufjøringen 4174
12 Pål Fjeld Eidskog JFF 4158
13 Tor Ivar Bjørnstad Hedrum JFL 4096
14 Magne Moløkken SFK Raufjøringen 4036
15 Gunnar Øverby Indre Østfold Trollingklubb 3914
16 Ivar Borthen Trysil SFK 3880
17 Jan Vidar Livenhagen   3778
18 Arild Eskildsen SFK Acerina 3620
19 Rune Tyskerud Fet JFF 3614
20 Per Arne Skaarud Ringerike Sportsfiskere 3500
20 Per Olav Livenhagen   3500
22 Aleksander Dokk Gjøvik/Toten SFK 3494
23 Per Johannesen Østsiden JFF 3314
24 Arild Holstad SFK Acerina 3312
25 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog JFF 3288
26 Lars Hanssen Løten JFF 3236
27 Kjell Joar Nerhagen Trysil SFK 3180
28 Jan Olav Grøtli Aurskog JFF 3172
29 Finn -Arne Gammeltorp SFK Raufjøringen 3166
30 Lars Vidar Foseid Hof 3120
31 Finn Erik Lerdalen SFK Raufjøringen 3084
32 Roy Fjeld Eidskog JFF 3066
33 Vidar Årnes Romedal /Vallset 3062
34 Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen 2986
35 Stein Ødegård Lillestrøm Sportsfiskere 2955
36 Paal Runden Gjøvik/Toten SFK 2938
37 Ole Asbjørn Buuer Enebakk JFF 2770
38 Bent Fjeld Eidskog JFF 2742
39 Jonny Bækken Romedal /Vallset 2732
40 Marius Hagen Hamar FF 2726
41 Morten Sangnes Gjøvik/Toten SFK 2690
42 Lars Brustuen Gjøvik/Toten SFK 2676
43 Terje Bjørnstad Udnes JFF 2602
44 Geir Lillejordet Gjøvik/Toten SFK 2590
45 Rune Pettersen Hedrum JFL 2566
46 Trond Eriksen Fet JFF 2492
47 Odd Henning Hansen Gjøvik/Toten SFK 2480
48 Atle Wenger Nannestad JFF 2448
49 Trond Atle Smedsrud Norstrand JFF 2438
50 Lennart Gammelsrud   2425
51 Jon Meyenberg Lillestrøm Sportsfiskere 2375
52 Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen 2330
53 Jon Ivar Olausen Kongsvinger JFF 2326
54 Kai Andre Amundsen Drammen Sportsfiskere 2300
55 Tony Nilsen Nannestad JFF 2296
56 Viggo Vannevjen Odal SFK 2292
57 Ove Lauten Lillestrøm/Strømmen JFF 2286
58 Johnny Høgli Eidsvoll Skog JFF 2272
59 Thomas Hesmyr Siljan 2240
60 Per Einar Fjeld Eidskog JFF 2068
61 Stein Engebråten Eidskog JFF 2052
62 Per Erling Amundsen Drammen Sportsfiskere 2050
63 Niklas Strengelsrud SFK Raufjøringen 2040
64 Leif Karsten Larsen SFK Raufjøringen 1986
65 Frode Sjøberg Oslo Sportsfiskere 1985
66 Arnstein Fjellvang Udnes JFF 1940
67 Thomas Ødegård Gjøvik/Toten SFK 1938
68 Frank Pedersen Drammen Sportsfiskere 1932
69 Knut Hoftvedt Lillestrøm Sportsfiskere 1904
70 Atle Bjørklund Årnes 1902
71 Steinar Kalfoss Solør FFK 1898
72 Bjørn Huus Eidsvoll Skog JFF 1870
73 Arvid Næss Sollihøgda JFF 1818
74 Jan Fredrik Sandvold SFK Raufjøringen 1775
75 Kenneth Karlsen Odal SFK 1760
76 Nils Øverby Trysil SFK 1758
77 Rune Snekkerhaugen Eidsvoll Skog JFF 1754
78 Lars Ola Westheim Odal SFK 1722
79 Odd Runar Nordli Odal  1712
80 Jørn A Jørgensen Odal SFK 1680
81 Steinar Olsen Trysil SFK 1652
82 Petter Jacobsen Eidsvoll Skog JFF 1636
83 Roy Andersen Odal SFK 1602
84 Jens Kåre Skovseth Eidsvoll Skog JFF 1556
85 Reidar Moen Eidsvoll Skog JFF 1548
86 Håvard Høgda Eidskog JFF 1536
87 Kjetil Johansen Arbeidernes JFF Oslo 1526
88 Egil Merli Lillestrøm/Strømmen JFF 1490
89 Tor Egil Ruud Stange JFF 1484
90 Tommy Iversen Eidsvoll Skog JFF 1450
91 Jan Sømoen Maarud 1418
92 Hans Kristian Løken Østre Trøgstad JFF 1390
93 Anders Wold Oslo Sportsfiskere 1388
94 Johnny Ulsrudstuen Gjøvik/Toten SFK 1358
95 Frank Hønsen Odal SFK 1350
96 Knut Arild Nedgården Odal SFK 1340
97 Rune Haugen Stange JFF 1334
98 Ståle Hellenes Hedrum JFL 1330
99 Frerik Dahlen Eidsvoll Skog JFF 1326
100 Runar Holmen Drammen Sportsfiskere 1264
101 Gunnar Mælund Romedal /Vallset 1226
102 Aksel Ervik Eidsvoll Skog JFF 1208
103 Jan Nylend Otten Eidsvoll Skog JFF 1164
104 Erik Gundersen Bærum 1162
105 Tommy Knauserud Odal SFK 1134
105 Jan Espelid Eidsvoll JFL 1134
107 Svein Dalbakk Nannestad JFF 1130
108 Per Bjørnstad Udnes JFF 1095
109 Roy Dalhlen Eidsvoll Skog JFF 1080
110 Ole Gustav Huser Udnes JFF 1034
111 Rolf Berge SFK Stimen 1024
112 Kjell Ivar Rudshaug Odal SFK 1008
113 Knut Bjørklund Fet JFF 996
114 Svein Larsen   970
115 Terje Ruud Østre Trøgstad JFF 946
115 Stein Runo Dalene Rakkestad JFF 946
115 Ole Johansen Eidsvoll Skog JFF 946
118 Øystein Lindgren Romedal /Vallset 938
119 Glen Finsrud Odal SFK 934
120 Aage Kirkeby Gjøvik/Toten SFK 882
121 Terje Ranheim Eidsvoll JFL 848
122 Rune Grenberg Åsnes JFF 840
123 Rune Merli Udnes JFF 840
123 Geir Bergsødegård Rakkestad JFF 830
125 Geir Johnny E. Lund Odal SFK 830
126 Ketil Hagen Røyken og Åros JFF 765
127 Vegard Tjernlie Gjøvik 670
128 Cato Forårsveen Nordre Elverum 656
129 Jan Rune Hansen Feiring JFF 640
130 Sigurd Tunshaug Marker Fiskerklubb 596
131 Ronny Samuelsson Lunner JFF 580
132 Per Magne Storbråten Odal SFK 546
133 Trond Bergsmark Lørenskog 538
134 Kent Johansen Odal SFK 534
135 Ståle Bergsmark Fet JFF 506
136 Geir Sanden   495
137 Jonny Dalen Odal 494
138 Bengt Gerhardsen Blaker JFF 470
139 Kjell Arne Grøtli Aurskog JFF 458
140 Frode Nerberg Bjerke 416
141 Bjørn Erik Haugli   380
142 Roar Uglem Notodden JFF 354
143 Andreas Sangnes Gjøvik/Toten SFK 350
144 Hermann Jansen Kongsvinger JFF 324
145 Rune Radford Odal SFK 310
146 Espen Ruud Eidsvoll Skog JFF 174
147 Richard Nyheim NHJFF 145
148 Arne Gunhildsberget Romedal /Vallset 140
149 Bjørn Cato Løvstad Elverum 98
150 Robert Seim Oslo 80
150 Sigbjørn Hansen Oslo 52
150 Håvard Mjeltevik Siljan  
150 Remi Andre Olsen Siljan  
150 Bjørn  Løken Rakkestad JFF  
150 Raymond Lishaugen Odal SFK  
150 Fredrik Tomter Heiberg Odal  
150 Tore Simensen Moelv  
150 Tor-Egil Myhr Lillestrøm Sportsfiskere  
150 Dag Stubberud Lillestrøm Sportsfiskere  
150 Arild Olsen Lillehammer  
150 Terje Stubberud Gaupen  
150 Arild Stuldalen Biri JFF  
150 Karsten Landgraff Biri JFF  
150 Fritz Haugen    

 

Dame

 

Plass Navn Klubb Vekt
1 May Agnete Østby Gjøvik/Toten SFK 3035
2 Tove Nygårdseter SFK Raufjøringen 2580
3 Kjersti Solli SFK Raufjøringen 2490
4 Haldis Ulsrudstuen Gjøvik/Toten 2230
5 Torild Langerud SFK Raufjøringen 2060
6 May Leikåsen Hof Vestre JFF 1535
7 Mari Næss Sollihøgda JFF 1525
8 Unni Moløkken SFK Raufjøringen 1170
9 Solveig Hauge Lillestrøm/ Strømmen JFF 890
10 Linn Bisset Eriksen   820
11 Ragnhild Muruåsen Odal SFK 815
12 Kari-Ann Bjørnstad Udnes JFF 770
13 Hilde B. Lund Bostad GJFF 425
14 Eivor Henriksen   305
15 Elin Asakskogen Nannestad JFF 215
15 Pia Grønsaas Nordre Hurum JFF 215
17 Christina Klo   190
18 Marianne Hagen Hønefoss 185
19 Olaug Dalen Odal 120
20 Linda Andeanen Hedmark Elverum 0
20 Britt Jonsrud Odal 0
20 Karianne Haugerud Kongsvinger 0

 

Veteran Herre

Plass Navn Klubb Vekt
1 Åge R Nilsen Brandval JFF 3970
2 Erling Johnsrud Romedal og Vallset JFF 3650
3 Vidar Komperud Hof Vestre JFF 3315
4 Ole Omang Åsene JFF 3165
5 Nils Slettvold Odal SFK 3030
6 Reidar Høgli Eidsvoll 2980
7 Hans Holen Brandval JFF 2760
8 Jan Jansson Eidskog JFF 2755
9 Odd Arne Svensrud Brandval JFF 2720
10 Viktor Olsen Lillestrøm 2565
11 Svein Tyskerud Fet JFF 2360
12 Per Olav Østby Gjøvik/Toten SFK 2305
13 Per Nilsen Oslo Sportsfiskere 2205
14 Arvid Andersen Oslo Sportsfiskere 2150
15 Åge Rudshaug Odal SFK 2042
16 Lars Bekkensten Nannestad JFF 1945
16 Erling Haugen SFK Raufjøringen 1945
18 Ole Gunnar Ramstad Odal SFK 1935
19 Erik Aarstad Odal SFK 1915
20 Gisle Haugen Trysil SFK 1895
21 Kjell Jenssrud Hof Vestre JFF 1860
22 Harald Hovde Oslo Sportsfiskere 1850
23 Terje Lindgren Hedrum JFL 1725
24 Arne Falkenstrøm Eidskog JFF 1630
24 Lars Arne Blilie Gjøvik/Toten SFK 1630
26 Terje Sørensen Eidsvoll 1565
27 Ola Sjøli Trysil SFK 1505
28 Thorbjørn Bøe AJFF-Oslo 1445
29 Steinar Strøm Trysil SFK 1414
30 Terje Bøen Rakkestad JFF 1356
31 Dag Kjeldaas Sørkedalen 1294
32 Gunnar Johnsen Eidskog JFF 1290
33 Svein Simensen Brandval JFF 1200
34 Johan Bredesen Hof Vestre JFF 1065
35 Arnfinn Sollid Bærum Sportsfiskere 1005
36 Dag Hanssen Løten JF 975
37 Arnt Berg Østby JFF 970
38 Jan Gunnar Oppegård Bærum Sportsfiskere 885
38 Halfdan Sangnes Gjøvik/Toten SFK 885
38 Kåre Fredheim Toten JFF 885
41 Ole Ljøner   828
42 Leif H Hansen Eidskog JFF 785
43 Helge Millerud Toten JFF 680
44 G.A Kristiansen Trysil SFK 674
45 Nils Sundøen Hole Jaktforening 665
46 Johan Johannesen Østsiden JFF 640
47 Bjørn Skogseth Udnes JFF 585
48 Ole Jonny Johnsen Arneberg 560
49 Øystein Saghaug Odal SFK 525
50 Odd Stensby AJFF-Oslo 390
51 Svein Kristiansen Østsiden JFF 0
52 Kjell Sundøen Hole Jaktforening  
53 Ingar Kristiansen Rakkestad JFF  

 

Veteran Dame

Plass Navn Klubb Vekt
1 Kari Tyskerud Fet JFF 3145
2 Marit Andersen Oslo Sportsfiskere 2445
3 Anna Lindgren Romedal og Vallset JFF 2440
4 Oddlaug Slettvold Odal SFK 2085
5 Jorunn Bekkensten Odal SFK 1860
6 Ruth M Ramstad Odal SFK 1785
7 Else Skjennem Båstad GJFF 1340
8 Sonni Ingunn Sangnes Gjøvik/Toten SFK 735
9 Monica Johansson Eidskog 655

 

Eldre junior Gutt

Plass Navn Klubb Vekt
1 Bjørn-Kristian Bekkensten Odal SFK 3680
2 Karl Håkon Gulbrandsen Råde JFF 2735
3 Mangnus Sangnes Gjøvik/Toten SFK 2575
4 Raino Nabben SFK Raufjøringen 2045
5 Jan Aage Komma Hedrum JFL 1850
6 Jørgen Langerud SFK Raufjøringen 1634
7 Lars Benterud Våler JFF 1150
8 Magnus M. Hage RJFF 830
9 Leif Magne Vangen Odal SFK 720
10 Fredrik Seim Asker JFF 500
11 Joakim Nyheim NHJFF 350
12 Halvor Hovland Eidsvoll 260

 

Eldre Junior Jente

Plass Navn Klubb Vekt
1 Emma Karoline Dalen Eidsvoll Skog JFF 865

 

Junior

Plass Navn Klubb Vekt
1 Jim Daniel Fjeld Eidskog 2556
2 Kristian Bråten Grue JFF 2025
3 Ivan Beck Dyrset   1785
4 Jørgen Kalfoss Solør FFK 1505
5 Rolf Magnes Grenberg Åsnes JFF 1325
6 Morgan Ø. Ruud Stange JFF 1175
7 Tor Harald Bunes Odal SFK 940
8 Lars Rudshaug Odal SFK 920
9 Mats Hagen Hamar FF 660
10 Håkon Opsahl Grue JFF 620
11 Markus Roode Odal SFK 550
12 Leif Kristian Gudbrandsen   545
13 Tobias Forårsveen Nordre Elverum 500
14 Stian Kristensen ØJFF 490
15 Jonas Huser Fallet Udnes JFF 470
16 Ole Jørgen Ljøner   464
17 Sondre Fjeldseth Fiskeklubben 435
18 Tiril Sandvold SFK Raufjøringen 410
19 Timmy Gundersen Auli 385
19 Emma Bjørnstad Udnes JFF 385
21 Sindre Lindgren Romedal/Vallset 350
22 Raymond Amundsen Odal SFK 320
22 Håvard Berge SFK Stimen 320
24 Kevin Stuldalen Biri JFF 230
25 Joachim Sandnes Jesnes 225
26 Mattis Sørpebøl Fiskeklubben 190
27 Andreas M. Beachell Løten 175
28 John Atle Kaveldiget Fiskeklubben 105
29 Vegard Vestby Odal SFK 90
30 Lars Nesset Nord-Odal 70
31 Fredrik Simensen Hamar & Omegn 0
31 Sander Haagenrud MO JFF 0
31 Cristopher Daniel Gruben Odal SFK 0

 

Barn

Plass Navn Klubb Vekt
1 Kim Jonas Dalen Odal 1765
2 Siri Fjeldseth Fiskeklubben 1215
3 Håvard Knauserud Odal SFK 1080
4 Frida Haugen SFK Raufjøringen 995
5 Kristoffer Myhr Lillestrøm SF 790
6 Ole Nikolay Ingvaldsen Odal SFK 780
7 Vegard Nordli Odal SFK 715
8 Iver Granlund Fiskeklubben 705
9 Markus Stubberud Lillestrøm SF 620
10 Nikolay Torp Brandval 540
11 Stefan Hammer Kongsvinger JFF 480
12 Petter Hoftvedt Lillestrøm SF 465
13 Emilie Haugli   445
14 Eirik Strande Eina 400
15 Kenneth Amundsen Odal SFK 330
16 Remi Norli MO JFF 325
17 Vegard Nygårdseter SFK Raufjøringen 310
18 Erik Andre Warnes Lillestrøm SF 300
18 Andreas Nygårdseter SFK Raufjøringen 300
20 Mike Thomas B. Johnsen Sørskogbygda 265
20 Kristian Ellevold Hedmark Fiskeklubb 265
22 Vemund Berge SFK Stimen 240
23 Simen Hesbråten Odal SFK 230
24 Philip Kløfta Nilsen Nannestad JFF 225
25 Martin L. Røste Stange 215
26 Per Marin Tenåsen SFK Raufjøringen 205
26 Therese Jernberg Odal SFK 205
26 Thor Martin Myhr Lillestrøm SF 205
29 Mina Karoline Grenberg Åsnes 200
30 Tommy Sjøberg Nordre Hurum JFF 195
31 Kine Alnæs Hamar Junior Fiskeklubben 190
32 Anders Nedgården Odal SFK 170
32 Heiki Ingvaldsen Odal SFK 170
32 Jostein Wagle Fiskeklubben 170
35 Aleksander Sandvold SFK Raufjøringen 155
35 Joakim Elseberg Fiskeklubben 155
35 David Skåden Brummundal 155
35 Haakon Stensby Ingjer AJFF 155
39 Espen Nedgården Odal SFK 135
40 Vegard Billingsø Eidskog JFF 130
41 Vegard Knauserud Odal SFK 120
42 Ida Dalen Odal 110
42 Even Haugen Fiskeklubben 110
44 Lars Ragnar Gulbrandsen SFK Raufjøringen 100
44 Thea Emilie Rudshaug Odal SFK 100
44 Sondre Løvstad Elverum 100
47 Kyrre Ulimoen Fiskeklubben 95
48 Kevin Ingvaldsen Odal SFK 85
49 Espen Buberget Odal SFK 55
49 Kevin Oppi Meek Odal SFK 55
51 Hedda Lita Svennebye Sør Odal JFF 0
51 Ole Sondre Gunhildberget Romedal/Vallset JFF 0
51 Markus Lichtenstein Odal SFK 0
51 Ole Kr. Nerhagen Moelv Omegn 0
51 Kristian Larsen Moelv Omegn 0
51 Ingrid Haagenrud MO JFF 0
51 Eivind Aasen Bromseth Fiskeklubben 0
51 Ruben Andre W. Ramsevik Elverum 0
51 Daniel Gerhardsen Blaker JFF 0
51 Mats  Daniel Haugerud Kongsvinger JFF 0
51 Thea Marie Ellevold Hedmark Elverum 0

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2008-03-02 19:30:05
Oppdatert:2008-03-03 19:04:16

iTackle traper.se