hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultat Nordisk mesterskap i Finland.
Les mer her:


 

THE NORDIC CHAMPIONSHIP IN ICEFISHING IN ASIKKALA, FINLAND 23.03.19

       

 

Junior jenter:

                 
Name Country Weight (g) Place            
Salla Hovatov Finland 846 1            
Celine Björnstad Norway 695 2            
Iida Issakainen Finland 581 3            
Helmi Sarpola Finland 437 4            
Birgit Bröderud Norway 424 5            
Christina Anouk Holtslag Norway 338 6            
Gisela Rimmevik Sweden 237 7            
Ronja Leijon Sweden 228 8            
Ylva Sköld Sweden 141 9

 

Junior gutter:

Name Country Weight (g) Place          
Fredrik Alvim Norway 1996 1          
Lars-Magnus Björnstad Norway 1706 2          
Andreas Nygårdseter Norway 1700 3          
Juho Hurttila Finland 1644 4          
Roni Kuusela  Finland 1311 5          
Nico Kinnunen Finland 1295 6          
Johnny Storelv Sweden 638 7          
Erik Bjurström Sweden 545 8          
Filip Argillander-Taskinen Sweden 261 9

 

Dame senior:

Name Country Weight (g) Place        
Lotta Engvall Sweden 2782 1        
Elisa Saarela Finland 2107 2        
Tonje Hauger Norway 1948 3        
Katri Niemi Finland 1913 4        
Elin Seger Sweden 1825 5        
Marie Axelsson-Björklin Sweden 1749 6        
Tiina Karhunen Finland 1532 7        
Kjersti Solli Norway 963 8        
Nina Merete Törmoen Norway 756 9

 

Herrer senior:

Name Country Weight (g) Place          
Remi Andre Dahl Norway 3785 1          
Jari Kirjalainen Finland 2414 2          
Niko Korhonen Finland 2346 3          
Timo Kinnunen Finland 2111 4          
Mikael Andersén Sweden 2076 5          
Christer Fossen Norway 1880 6          
Lucian Iurac Norway 1394 7          
Rolf Taskinen Sweden 1113 8          
Robert Petterson Sweden 799 9

 

Dame veteran:

Name Country Weight (g) Place          
Leena Varis Sweden 1419 1          
Kaija Vainio Finland 1414 2          
Jaana Väänänen Finland 1290 3          
Heidi Karstensen Norge 1200 4          
Ruth M Ramstad Norge 881 5          
Anna Ljungqvist Sweden 706 6          
Merja Kangas Finland 465 7          
Sonni Ingunn Sangnes Norge 373 8          
Heleena Halsinaho Sweden 192 9

 

Herrer veteran:

Name Country Weight (g) Place          
Ari Grönlund Finland 3563 1          
Ture Fransson Sweden 2183 2          
Tom Erling Haugen Norway 2125 3          
Otto Huovinen Finland 1864 4          
Mikael Engvall Sweden 1592 5          
Hans Terje Lindgren Norway 1260 6          
Roul Steiner Sweden 1162 7          
Bent Fjeld Norway 1067 8          
Jukka Väre Finland 1026 9

 

Nasjons kampen:

THE NORDIC CHAMPIONSHIP IN ICEFISHING IN ASIKKALA, FINLAND 23.03.19      
             
Name Country Weight (g) Tot. Weight (g) Place    
Birgit Bröderud Norway 424        
Christina Anouk Holtslag Norway 338        
Celine Björnstad Norway 695        
Fredrik Alvim Norway 1996        
Lars-Magnus Björnstad Norway 1706        
Andreas Nygårdseter Norway 1700        
Tonje Hauger Norway 1948        
Kjersti Solli Norway 963        
Nina Merete Törmoen Norway 756        
Remi Andre Dahl Norway 3785        
Christer Fossen Norway 1880        
Lucian Iurac Norway 1394        
Heidi Karstensen Norway 1200        
Ruth M Ramstad Norway 881        
Sonni Ingunn Sangnes Norway 373        
Tom Erling Haugen Norway 2125        
Hans Terje Lindgren Norway 1260        
Bent Fjeld Norway 1067

24491

2    
             
Gisela Rimmevik Sweden 237        
Ronja Leijon Sweden 228        
Ylva Sköld Sweden 141        
Johnny Storelv Sweden 638        
Erik Bjurström Sweden 545        
Filip Argillander-Taskinen Sweden 261        
Lotta Engvall Sweden 2782        
Elin Seger Sweden 1825        
Marie Axelsson-Björklin Sweden 1749        
Mikael Andersén Sweden 2076        
Rolf Taskinen Sweden 1113        
Robert Petterson Sweden 799        
Leena Varis Sweden 1419        
Anna Ljungqvist Sweden 706        
Heleena Halsinaho Sweden 192        
Ture Fransson Sweden 2183        
Mikael Engvall Sweden 1592        
Roul Steiner Sweden 1162

19648

3    
             
Iida Issakainen Finland 581        
Salla Hovatov Finland 846        
Helmi Sarpola Finland 437        
Juho Hurttila Finland 1644        
Roni Kuusela  Finland 1311        
Nico Kinnunen Finland 1295        
Katri Niemi Finland 1913        
Elisa Saarela Finland 2107        
Tiina Karhunen Finland 1532        
Jari Kirjalainen Finland 2414        
Niko Korhonen Finland 2346        
Timo Kinnunen Finland 2111        
Kaija Vainio Finland 1414        
Jaana Väänänen Finland 1290        
Merja Kangas Finland 465        
Ari Grönlund Finland 3563        
Otto Huovinen Finland 1864        
Jukka Väre Finland 1026

28159

1    
 
   
 
   
             

 

Fem. Juniors

Country

Weight (g)

Tot. Weight (g)

Birgit Bröderud

Norway

424

 

Christina Anouk Holtslag

Norway

338

 

Celine Björnstad

Norway

695

1457

Gisela Rimmevik

Sweden

237

 

Ronja Leijon

Sweden

228

 

Ylva Sköld

Sweden

141

606

Iida Issakainen

Finland

581

 

Salla Hovatov

Finland

846

 

Helmi Sarpola

Finland

437

1864

 

Male juniors

Country

Weight (g)

Tot. Weight (g)

Fredrik Alvim

Norway

1996

 

Lars-Magnus Björnstad

Norway

1706

 

Andreas Nygårdseter

Norway

1700

5402

Johnny Storelv

Sweden

638

 

Erik Bjurström

Sweden

545

 

Filip Argillander-Taskinen

Sweden

261

1444

Juho Hurttila

Finland

1644

 

Roni Kuusela

Finland

1311

 

Nico Kinnunen

Finland

1295

4250

 

 

Fem. Vet. Country Weight (g) Tot. Weight (g) Females Country Weight (g) Tot. Weight (g) Male Vet. Country Weight (g) Tot. Weight (g) Males Country Weight (g) Tot. Weight (g)
Birgit Bröderud Norway 424   Fredrik Alvim Norway 1996   Heidi Karstensen Norway 1200   Tonje Hauger Norway 1948   Tom Erling Haugen Norway 2125   Remi Andre Dahl Norway 3785  
Christina Anouk Holtslag Norway 338   Lars-Magnus Björnstad Norway 1706   Ruth M Ramstad Norway 881   Kjersti Solli Norway 963   Hans Terje Lindgren Norway 1260   Christer Fossen Norway 1880  
Celine Björnstad

Norway

695

1457

Andreas Nygårdseter

Norway

1700

5402

Sonni Ingunn Sangnes Norway 373

2454

Nina Merete Törmoen Norway 756

3667

Bent Fjeld Norway 1067

4452

Lucian Iurac Norway 1394

7059

Gisela Rimmevik Sweden 237   Johnny Storelv Sweden 638   Leena Varis Sweden 1419   Lotta Engvall Sweden 2782   Ture Fransson Sweden 2183   Mikael Andersén Sweden 2076  
Ronja Leijon Sweden 228   Erik Bjurström Sweden 545   Anna Ljungqvist Sweden 706   Elin Seger Sweden 1825   Mikael Engvall Sweden 1592   Rolf Taskinen Sweden 1113  
Ylva Sköld

Sweden

141

606

Filip Argillander-Taskinen

Sweden

261

1444

Heleena Halsinaho Sweden 192

2317

Marie Axelsson-Björklin Sweden 1749

6356

Roul Steiner Sweden 1162

4937

Robert Petterson Sweden 799

3988

Iida Issakainen Finland 581   Juho Hurttila Finland 1644   Kaija Vainio Finland 1414   Katri Niemi Finland 1913   Ari Grönlund Finland 3563   Jari Kirjalainen Finland 2414  
Salla Hovatov Finland 846   Roni Kuusela  Finland 1311   Jaana Väänänen Finland 1290   Elisa Saarela Finland 2107   Otto Huovinen Finland 1864   Niko Korhonen Finland 2346  
Helmi Sarpola

Finland

437

1864

Nico Kinnunen

Finland

1295

4250

Merja Kangas Finland 465

3169

Tiina Karhunen Finland 1532

5552

Jukka Väre Finland

 

Ansvarlig: Dag Even

Publisert:2019-03-25 14:54:07
Oppdatert:2019-03-25 14:54:07

iTackle traper.se