hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater Lag NM Røgden.
Resultater Lag NM Røgden.


Herrer/ mIx lag 

       
Plassering Lagnavn: Navn: Navn: Navn: vekt:
1 Raufjøringen 3 Jan Fredrik Sandvold Jim Bekken Tommy Strengelsrud 6140
2 Nannestad JFF 1 Frank Hønsen Terje Reinertsen Atle Wenger 5708
3 Gjøvik og Toten sporsfiskere 1 Thomas Ødegård Odd henning Hansen Kenneth Ottosen  5540
4 Raufjøringen 1 Dag Even Nygårdseter Finn Erik Lerdalen Stein Engebråten 5342
5 Pimpel sør Morten W. Tveit Frode Braatlund Tor Helge Reber 5088
6 Acerina 1  Christer Fossen Jan Morten Fossen Lars Roar Benterud  5022
7 Trysil sfk 2 Steinar Olsen Jan Tore Nedgården Gisle Haugen 4354
8 Acerina 3 Kent R. Fossheim  Lennart Gammelsrud  Arild Eskildsen 4254
9 Acerina 2 Tonje Haugen Niklas Strengelsrud Fredrik Alvim 4252
10 Gran JFF Andreas Moen  Rune Blisten Geir Lynnebakken 4154
11 Oslo sportsfiskere 2 Jan Johnsen Anders Wold Steinar Schager 4086
12 Trysil sfk 1 Ola Sjøli  Nils Øverby Kenneth Fidje 3660
13 Eidsvoll skog JFF 5 Audun Furuseth Bjørn Kristian Bekkensten Leif Joar Kvehaugen 3440
14 Pimpel sør  5 Thomas Hesmyr Magnus Riksfjord Lucian Iurac 3194
15 Hof Vestre JFF 1 Yngve Lommerud Glenn espen Sparby Vidar komperud 3154
16 Eidsvoll skog JFF 1 Terje Tørmoen Tommy Iversen Per Erik Hellerud  3140
17 Raufjøringen 2 Magne Moløkken Jørn A jørgensen Iver Granlund 3102
18 Arbeidernes JFF Frode Nerberg Kjetil Johansen Knut Willy Andersen  2904
19 Oslo sportsfiskere 1  Harald Hovde Kjell Kolstad Knut Vadholm 2880
20 Eidsvoll skog JFF 4 Atle Nordheim Petter jacobsen Terje Dalen 2802
21 Raufjøringen 4  Finn Willy Eriksson Terje Jørgensen Tom Erik Stømner  2788
22 Odal Spf  Kjell Ivar Rudshaug Kenneth Jernberg Lasse Rudshaug  2698
23 Nannestad JFF2 Tor Arne Tilrem Tony Nilsen Bjørn Skogseth 2608
24 Eidsvoll skog JFF 3 Jan Espelid Terje Ranheim Jens Kåre Skovseth 2532
25 Eidskog 1 Roy Fjeld Jonas Fjeld  Svein Ivar Fjeld 2520
26 Odal Spf  Jan Inngjerdingen Johnny Kildalen Atle Østmoe 2460
27 Pimpel sør 1 Tor Ivar Bjørnstad Remi A Dahl  Ole martin Gilbu 2460
28 Pimpel sør 2 Terje Lindgren Ken Håvard reinsås Jan Petter Dalen 2192
29 Brandval JFF  Åge R. Nilsen  Sondre Engebråten   2192
30 Odal Spf  Øistein Saghaug Kjell Andersen Kenneth Rudshaug 2128
31 Pimpel sør 6 Pål Hedenstad Sittichock Sila Martin Tobias Folden  2014
32 Løiten JFF  Arne Skårholen Jan Arild Lerudsmoen Lars Hanssen 1878
33 Gjøvik og Toten sporsfiskere 2 Halfdan Sagnes Aasmund Sæther Paul Runden 1788
34 Eidsvolls kog JFF 2 Jonas Bekkedal Reidar Moen  Lars Bekkensten 1692
35 Team elvegris Eirik Gundersen Tor Arne Rygg Magne Olav Sveen  1574
36 eidskog 2 Bent Fjeld Pål Fjeld Per Einar Fjeld  1504
37 Eikern JFF Lars Rypaas Marius Kristoffersen Henrik Bringebøen 1410
38 Nordre Rømskog JFF Øyvind Jørgensen Svein Arne Gjelnesvangen Vegard Gjelsnesvangen 1314
39 Pimpel Sør 4 Ståle Hellnes Ole Kristian Tveiten Vegard Rindal  1118
40 Raufjøringen 5 erik Aarstad Ole G Ramstad Idar Granlund 982
41 Skaun JFF Knut Egil Werkland Roy Nordeng Kristian Nordeng  

700

Dame

       
Plassering Lagnavn navn navn vekt
1 Raufjøringen 1  Kjersti Solli  Kirsti Eriksson  2484
2 Raufjøringen 4 Tove J. Nygårdseter Unni Moløkken 1626
3 Eidsvoll skog Jorunn Bekkensten Emma Dalen 1394
4 Trysil  Nadia Fleischeuer Ragnhild Muråsen 1124
5 Raufjøringen 2 JulianneJørgensen Kjerstin Granlund 1038
6 Odal Sportsfiskere Therese Jernberg Birgit Høgbrenna 972
7 Pimpel Sør  Lisbeth Bjørnsatd Jeanette Fick  946
8 Raufjøringen 3 Torild Langerud Ruth M. Ramstad 852

JUNIOR

     
Plassering Lagnavn navn navn vekt
1 Sønsterud VGS 2 Signe Lund Asbjørn Kagnes  1658
2 Sønsterud vgs 1 Even Østmoe John Arne Torp  1168
3 Odal Sporsfiskere Anders Østmoe Johan Alexander  Ruud 1000
4 Odal Sporsfiskere Thea E. Rudshaug Cecilie Olsberg 642
5 Raufjøringen J1 Andreas Nygårdseter Birgit Brøderud 528
6 Team Stor tryta Sigurd Bringebøen Lars-Magnus Bjørnstad  520

 

Ansvarlig: Dag Even

Publisert:2018-03-03 18:23:33
Oppdatert:2018-03-03 18:27:55

iTackle traper.se