hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater NM Individuelt Steinsfjorden 06.03.2016
Gratulerer til klubbens medaljevinnere.


 

         

NM individuelt, Steinsfjorden 06.03.2016

   
         

Barn

     
Plass Navn Klubb Vekt  
1
Sigurd Bringebøen Eikern FVF 1 840  
2 Anders Østmoe Odal SFK 885  
3 Leander Johannessen Østsiden JFF 770  
4 Viktor Røstad Gjerdrum SFK 590  
5 Eirik Bekkvar   405  
6 Lukas Oterholt Gjerdrum SFK 220  
7 Marcus Larsen   180  
8 Eira Wold   145  
9 Balder Holth Trøgstad JFF 0  
10 Leander Ringstad   0  
         

Junior

     
Plass Navn Klubb Vekt  
1 Andreas Nygårdseter SFK Raufjøringen 2 935  
2 Lars Magnus Bjørnstad SFK Pimpel Sør 1 085  
3 Martin Andre Stangnes Drammen Sportsfiskere 560  
4 Marius Svendsen Båstad JFF 520  
5 Loke Holth Trøgstad JFF 220  
6 Kristian Lundberg Åmot JFF 170  
7 Vegard Aamodt Kongsberg JFF 70  
         

Eldre Junior Jenter

     
Plass Navn Klubb Vekt  
1 Therese Larsson Jernberg Odal SFK 1 620  
2 Thea Emilie Rudshaug Odal SFK 1 290  
3 Cecilie Olsen Olsberg Odal SFK  710  
4 Karoline Grenberg Åsnes JFF 700  
5 Thea Emilie Merlie Udnes JFF 0  
         

Eldre Junior Gutter

     
Plass Navn Klubb Vekt  
1 Vegard Rindal SFK Pimpel Sør 2 385  
2 Iver Granlund SFK Raufjøringen 1 685  32 FISK
3 Sittichok Sila SFK Pimpel Sør 1 685 22 FISK
4 Sten Magnus Stangnes Drammen Sportsfiskere 1 065  
5 Martin Tobias Folden SFK Pimpel Sør 910  
6 Mathias Josefsen Eikern FVF 170  
         

Herrer Veteran

     
Plass Navn Klubb Vekt  
1 Egil Merli Gjerdrum SFK 6 150  
2 Bent Fjeld Eidskog JFF 5 105  
3 Svein Inge  Stangnes Drammen Sportsfiskere 4 920  
4 Svein Dalbakk Nannestad JFF 4 605  
5 Steinar Olsen Trysil SFK 3 870  
6 Terje  Ranheim Eidsvoll Skog JFF 3 795  
7 Halfdan Sangnes Gjøvik og Toten SFK 3 460  
8 Kjell Kolstad Oslo Sportsfiskere 3 325  
9 Hans Holen SFK Raufjøringen 3 315  
10 Harald  Hovde Oslo Sportsfiskere 3 235  
11 Morten Sangnes Gjøvik & Toten SFK 2 810  
12 Gunnar Skaarud Ringerike Sportsfiskere 2 760  
13 Jan Morten Fossen SFK Acerina 2 605  
14 Magne Moløkken SFK Raufjøringen 2 590  
15 Terje Reinertsen Gjerdrum SFK 2 555  
16 Vidar Komperud Hof Vestre JFF 2 525  
17 Knut Vadholm Oslo Sportsfiskere 2 455  
18 Petter Jacobsen Eidsvoll Skog JFF 2 330  
19 Terje Lindgren SFK Pimpel Sør 2 295  
20 Knut Gullbekk Bærum Sportsfiskere 2 290  
21 Erik Ovnerud Jevnaker  2 155  
22 Ola  Sjøli Trysil SFK 2 115  
23 Dag  Kjelsaas Sørkedalen JFF 2 070  
24 John Kardash Bærum SF 1 975  
25 Eivind Holt Siljan JFF 1 890  
26 Odd Arne Svensrud Brandval JFF 1 805  
27 Erling  Johnsrud Romedal/Vallset 1 750  
28 Lars Arne Blilie Gjøvik & Toten SFK 1 640  
29 Jan  Espelid Eidsvoll Skog JFF 1 605  
30 Odd  Ringstad Drammen Sportsfiskere 1 530  
30 Reidar Moen Eidsvoll skog JFF 1 530  
32 Ole G.  Ramstad SFK Raufjøringen 1 415  
33 Kåre  Fredheim Toten JFF Lodd 2 1 155  
34 Svein-Ivar Fjeld Eidskog JFF 1 155  
35 Arnfinn Solli Lillestrøm Sportsfiskere 1 060  
36 Jan G. Oppegård Bærum Sportsfiskere 985  
37 Øistein Saghaug Odal SFK 980  
38 Svein  Kristensen Østsiden JFF 945  
39 Arvid Andersen Oslo Sportsfiskere 875  
40 Kjell Hammershaug Bærum SF 795  
41 Knut  Bjørklund Fet JFF 750  
42 Lars  Bekkensten Eidsvoll skog JFF 700  
43 Rainer Kjerran   570  
44 Per Arne Skaarud   530  
45 Jens Kåre Skovseth Eidsvoll Skog JFF 520  
46 Johan Johannessen Østsiden JFF 490  
47 Svein  Tyskerud Fet JFF 470  
47 Arnt Berg Østby JFF 470  
49 Tommy Sandli Bærum Sportsfiskere 350  
50 Torbjørn  Bøe AJFF OSLO 310  
51 Robert Seim Asker JFF 255  
52 Helge  Millerud Toten JFF Lodd 2 244  
53 Roy Larsen   65  
         
Damer Veteran      
Plass Navn Klubb Vekt  

Damer Veteran

 
             
 
Plass Navn Klubb Vekt
 
1 Sonni Sangnes Gjøvik & Toten SFK 3 200
 
2 Kjerstin Granlund SFK Raufjøringen 2 730
 
3 Solveig Ringstad Drammen Sportsfiskere 1 680
 
4 May Leikåsen Hof Vestre JFF 1 555
 
5 Anna Lindgren Romedal & Vallset JFF 1 360
 
6 Ruth Ramstad SFK Raufjøringen 1 085
 
7 Torild Langerud SFK Raufjøringen 910
 
8 Else Skjennem Båstad GJFF 635
 
9 Anne Johnsen Ringerike JFF 440
 
10 Astrrid Bækken Romedal og Vallset JFF 330
 
11 Jorunn Bekkensten Eidsvoll Skog JFF 0
       
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

Damer

     
         
         
       
 
Plass Navn Klubb Vekt
 
1 Kjersti Solli SFK Raufjøringen 4 370
 
2 Hedda Bjørkholen Femund Tjurfiskarlag 1 850
 
3 Kirsti O Eriksson SFK Raufjøringen 1 690
 
4 Heidi Sveen Gjøvik og Toten SFK 1 495
 
5 Emma Dahlen Eidsvoll Skog JFF 1 350
 
6 Lisbeth Bjørnstad SFK Pimpel Sør 1 265
 
7 Unni Moløkken SFK Raufjøringen 785
 
8 Tonje Hauger SFK Acerina 755
 
9 Synnøve Johansen Trøgstad JFF 750
 
10 Ewa Zwierzchowska Ringerike Sportsfiskere 745
 
11 Ida Øie Evenstad JFF 645
 
12 Iselin Kjelsaas Sørkedalen JFF 610
 
13 Tove Nygårdseter SFK Raufjøringen 570
 
13 Nadja Fleischeuer Trysil SFK 530
 
15 Hilde B. Lund Båstad JFF 530
 
16 Mari Hagenlund Evenstad JFF 480
 
17 Tiril Sandvold SFK Raufjøringen 425
 
18 Kine Rudseter Eidsvoll Skog JFF 320
 
19 Siv Tåsås Vestre Toten JFF 290
 
20 Kristin Fjelnseth Oslo Sportsfiskere 255
 
21 Vivian Pettersen Båstad JFF 240
 
22 Tone Brustad Nannestad JFF 225
 
23 Christina K Nerberg AJFF 170
 
24 Beate Mørland Østmarka JFF 140
 
25 Laila Seigerud Brandval JFF 65
 
26 Hilde Kreppen Båstad JFF 0
       
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

Herrer

     
Plass Navn Klubb Vekt  
1 Ståle Hellenes SFK Pimpel Sør 7 940  
2 Jon Kjelland SFK Minken 7 375  
3 Pål Fjeld Eidskog JFF 6 380  
4 Henrik Bringebøen Eikern FVF 5 950  
5 Kenneth Ottosen Gjøvik og Toten SFK 5 775  
6 Jørgen Langerud SFK Raufjøringen 5 750  
7 Frode Engen Drammen Sportsfiskere 5 475  
8 Finn Willy Eriksson SFK Raufjøringen 5 265  
9 Niklas Strengelsrud SFK Acerina 5 195  
10 Magnus Riksfjord SFK Pimpel Sør 5 175  
11 Steinar Kalfoss Åsnes JFF 5 010  
12 Lasse Rudshaug Odal SFK 4 620  
13 Kenneth Jernberg Odal SFK 4 530  
14 Christer Fossen SFK Acerina 4 370  
15 Thomas Ødegård Gjøvik og Toten SFK 4 185  
16 Frank Hønsen Gjerdrum SFK 4 175  
17 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen 3 840  
18 Ole Martin Gilbu SFK Pimpel Sør 3 785  
19 Vidar Årnes Romedal og Vallseth JFF 3 695  
20 Johnny Braata SFK Minken 3 615  
21 Remi Andre Dahl SFK Pimpel Sør 3 600  
22 Erik Tjernsmo Eidsvoll Skog JFF 3 410  
23 Terje Jakobsen SFK Acerina 3 395  
24 Kjetil Johansen AJFF Oslo 3 360  
25 Raymond Vaaler Hansen Bærum SF 3 355  
26 Magnus O Sangnes Gjøvik & Toten SFK 3 235  
27 Hans Kristian Løken Båstad JFF 3 185  
28 Kent Fossheim SFK Acerina 3 170  
29 Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen 3 165  
30 Atle Østmo Odal SFK 3 155  
31 Jim Bekken SFK Raufjøringen 3 075  
32 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog JFF 3 050  
33 Per Einar Fjeld Eidskog JFF 3 045  
34 Kjell Robert Kaspersen SFK Pimpel Sør 2 965  
35 Frode Nerberg AJFF Oslo 2 935  
36 Morten Tveit SFK Pimpel Sør 2 905  
37 Tor Arne Rygg Lillestrøm SF 2 895  
38 Tommy Iversen Eidsvoll Skog JFF 2 885  
39 Syver Øyhus Acerina 2 785  
40 Stein Ødegård Lillestrøm SF 2 760  
41 Yngve Lommerud Hof Vestre JFF 2 750  
42 Daniel Johnsen Ringerike JFF 2 715  
43 Terje Tørmoen Eidsvoll Skog JFF 2 580  
43 Jørn A. Jørgensen SFK Raufjøringen 2 580  
45 Torgeir Sveen Romedal & Vallset JFF 2 560  
46 David Stormyr Froland JFF 2 460  
47 Lars Rypaas Eikern FVF 2 405  
48 Bjørn Kristian Bekkensten Eidsvoll Skog JFF 2 385  
49 Finn Arne Gammeltorp Trysil SFK 2 335  
50 Paal Runden Gjøvik og Toten SFK 2 255  
51 Kay Andre Amundsen SFK Acerina 2 240  
52 Odd Henning Hansen Gjøvik og Toten SFK 2 235  
53 Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen 2 220  
54 Tor Arne Tilrem Nannestad JFF 2 195  
54 Kim Johnsen Ringerike Sportsfiskere 2 195  
56 Per Johannessen Østsiden JFF 2 190  
57 Jim Daniel Fjeld Eidskog JFF 2 160  
58 Pål Sindre Svae SFK Acerina 2 105  
59 Tony Nilsen Nannestad JFF 1 980  
60 Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen 1 950  
61 Viggo Johansen Åsnes JFF 1 925  
62 Kristian Nordeng Skaun JFF 1 885  
63 Nils Øverby Trysil SFK 1 875  
64 Arild Eskildsen SFK Acerina 1 840  
65 Harald Stormyr SFK Pimpel Sør 1 800  
66 Atle Nordheim Eidsvoll Skog JFF 1 755  
67 Bjørn Huus Eidsvoll Skog JFF 1 750  
68 Svend Wiik Lillestrøm SF 1 660  
69 Dag Morten Larsen Furnes JFF 1 650  
70 Tor-Ivar Bjørnstad SFK Pimpel Sør 1 630  
71 Kjell Ivar Rudshaug Odal SFK 1 610  
72 Lars-Erik Langsæther Trøgstad JFF 1 580  
73 Vegard Ingul Skaun JFF 1 570  
74 Daniel Tilrem Nannestad JFF 1 466  
75 Espen Østlie Tyristrand JFF 1 460  
76 Steinar Schjager   1 430  
77 Trond Tåsås Vestre Toten JFF 1 410  
78 Ole Solberg Gjøvik og Toten SFK 1 365  
79 Marius Kristoffersen Eikern FVF 1 350  
80 Ken Håvard Reinskås SFK Pimpel Sør 1 325  
81 Geir Kristensen   1 320  
82 Kenneth Fidje Trysil SFK 1 250  
83 Jan Tore Nedgården Trysil SFK 1 230  
84 Mikael Greaker Fredrikstad OMJFF 1 205  
85 Knut Hoftvedt Lillestrøm SF 1 180  
86 Lucian Iurac SFK Pimpel Sør 1 165  
87 Magne Olav Sveen Gjøvik og Toten SFK 1 155  
88 Tommy Johnasen Trøgstad JFF 1 150  
89 Bård Isaksen Acerina 1 145  
90 Lars Roar Benterud Åsnes JFF 1 140  
91 Rune Tyskerud Fet JFF 1 125  
92 Jon Meyenberg Lillestrøm SF 1 095  
92 Kai Siversen Nannestad JFF 1 095  
94 Glenn Andre Johannessen Østsiden JFF 1 085  
95 Lars Hanssen Løiten JFF 1 075  
96 Svenn Larsen SFK Pimpel Sør 1 070  
97 Joakim Klavestad SFK Acerina 1 065  
98 Atle Wenger Nannestad JFF 1 060  
99 Roy Tore Nordeng Skaun JFF 1 045  
100 Truls Knudsen Fredrikstad OJFF 1 015  
101 Jan Fredrik Sandvold SFK Raufjøringen 995  
102 Audun Furuseth Eidsvoll Skog JFF 985  
102 Gjermund Seigerud Brandval JFF 985  
104 Oleg Jakubovskis   945  
105 Halvor Bekken Jevnaker JFF 830  
106 Kjell J. Nerhagen Trysil SFK 820  
107 Marius Hassve Evenstad JFF 800  
108 Anders Mørland   785  
108 Ukjent 2   785  
110 Aasmund Sæther Gjøvik og Toten SFK 775  
111 Martin Oterholt Gjerdrum SFK 760  
111 Terje Dahlen Eidsvoll Skog JFF 760  
113 Kristian Nilsen Hvaler JFF 730  
114 Haakon Bekkevar   725  
115 Mikael Hellerud Eidsvoll Skog JFF 700  
116 Frode Braatlund SFK Pimpel Sør 695  
117 Rune Merli Udnes JFF 650  
117 Jan Ovnerud Jevnaker JFF 650  
119 Andreas Moen Gran JFF 640  
120 Fredrik Seim Groruddalen JFF 635  
121 Rune Blisten Gran JFF 585  
122 Sergejs Subota   575  
123 Geir Furuodden SFK Pimpel Sør 570  
124 Morten Svendsen Båstad JFF 555  
125 Tor Helge Reber Froland JFF 475  
126 Per Ola Søndmør Femund Tjuvfiskarlag 465  
127 Jonas Bekkedal Eidsvoll Skog JFF 455  
127 Morten Josefsen Eikern FVF 455  
129 Leiv Joar Kvehaugen EJSFF 415  
130 Knut Willy Andersen AJFF 400  
131 Johnny Bækken Romedal og Vallseth JFF 385  
131 Paul Ståle Ekeli Moss og Våler JFF 385  
133 Eivind Solberg Drammen Sportsfiskere 350  
134 Allan Pedersen   330  
135 Andre Petrusson   315  
136 Halvor Hovland   250  
137 Jørgen Hovland   120  
138 Anders Wold Oslo Sportsfiskere 0  
138 Kjell Inge Sjøberg Moss og Våler JFF 0  
138 Terje Firingen Kongsberg 0  
138 Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 0  
138 Ronny Holth Trøgstad JFF 0  
138 Eilif Iversen Pimpel Sør 0  
138 Trond Horpestad Oslo JFF 0  
138 Kristian Mørland   0  
         

 

Ansvarlig: Dag Even

Publisert:2016-03-10 16:02:03
Oppdatert:2016-03-11 10:16:52

iTackle traper.se