hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater Lag NM Steinsfjorden
Gratulerer til klubbens medlemmer med et kjemperesultat.


 

 
                 
Lag-NM - 5. Mars, 2016 Steinsfjorden  
Plass Lagnavn Deltaker 1 Vekt 1 Deltaker 2 Vekt 2 Deltaker 3 Vekt 3 Totalt
1 SFK Pimpel Sør 1 Thomas Hesmyr 1 480 Remi A Dahl 4 335 Magnus Riksfjord 4 945 10 760
2 SFK Raufjøringen 4 Jørn A. Jørgensen 5 325 Hans Holen 2 960 Iver Granlund 2 260 10 545
3 SFK Raufjøringen 3
Jan Fredrik Sandvold
5 455
Tommy Gustavsen
3 415 Magne Moløkken 1 325 10 195
4
Gjøvik & Toten SFK 2
Paal Runden 2020 Kenneth Ottosen 2680
Odd Henning Hansen
4550 9 250
5 Trysil SFK 1 Ola Sjøli 1770 Ivar Borthen 3585
Finn Arne Gammeltorp
3390 8 745
6 SFK Raufjøringen 1
Dag Even Nygårseter
4 960 Tom E Haugen 2 815 Finn W. Eriksson 290 8 065
7
Gjøvik & Toten SFK 1
Thomas Ødegård 2890 Aasmund Sæther 2235 Halfdan Sangnes 2535 7 660
8 Toten JFF Lodd 2 Helge Millerud 1525 Kåre Fredheim 1615 Jonny Ulsrudstuen 4415 7 555
9 Gjerdrum SFK 1 Egil Merli 910 Terje Reinertsen 2720 Frank Hønsen 3270 6 900
10 SFK Pimpel Sør 2 Lucian Iurac 4 015 Kjell R. Kaspersen 765 Ole Martin Gilbu 2 110 6 890
11 Acerina 2 Pål Sindre Svae 2 150 Joacim Klavestad 1 425 Tonje Hauger 2 570 6 145
12 SFK Raufjøringen 5 Ole G Ramstad 1290 Jørgen Langerud 1210
Andreas Nygårdseter
3395 5 895
13
Åsnes / Gjerdrum Mix
Martin Oterholt 710 Viggo Johansen 225 Lars Roar Benterud 4555 5 490
14 Edsvoll Skog 3 Terje Ranheim 2 695 Jan Espelid 1 415 Jens Kåre Skorseth 530 4 640
15 Gran JFF Bjørn Kåsin 575 Rune Blisten 1 590 Andreas Moen 2 470 4 635
16 Eidsvoll Skog 1 Reidar Moen 1185 Per Erik Hellerud 475 Bjørn Huus 2910 4 570
17 SFK Rufjøringen 2
Tommy Strengelsrud
2 525 Jim Bekken 1 335 Tom Rune Fjellberg 495 4 355
18 Acerina 1 Christer Fossen 2 185
Niklas Strengelsrud
1 340 Jan Morten Fossen 655 4 180
19 Eidskog JFF Pål Fjeld 1 580 Bent Fjeld 1 990 Per Einar Fjeld 530 4 100
20 SFK Pimpel Sør 3 Terje Lindgren 1 670 Sittichok Sila 985 Vegard Rindal 1 185 3 840
21 AJFF Oslo Kjetil Johansen 1030 Knut W Andersen 1865 Frode Nerberg 945 3 840
22 SFK Pimpel Sør 5 Tor Ivar Bjørnstad 2 265 Lisbeth Bjørnstad 1 220
Lars Magnus Bjørnstad
325 3 810
23 Eidsvoll Skog 5 Audun Furuseth 270 Terje Tørrmoen 2920 Lars Bekkensten 520 3 710
24 Hof Vestre JFF May Leikåsen 1 080 Yngve Lommerud 920 Vidar Komperud 1 685 3 685
25 Acerina 4 Bård Isaksen 580 Arild Eskildsen 1030
Kay Andre Amundsen
1895 3 505
26 Odal SFK 2
Kjell Ivar Rudshaug
685 Lasse Rudshaug 620 Kenneth Jernberg 1885 3 190
27 Eikern FVF 1 Runar Holmen 645 Lars Rypaas 1225 Henrik Bringebøen 1255 3 125
28 Siljan JFF Eivind Holt 2320 Lars Lønberg 310 Atle Jacobsen 435 3 065
29 Mix Mink Jon Kjelland 1445 Gunnar Skaarud 840 Johnny Braata 740 3 025
30 Oslo Sportsfiskere Knut Vadholm 605 Harald Hovde 695 Kjell Kolstad 1650 2 950
31 Østsiden JFF Per Johannessen 785 Svein Kristensen 980
Glenn A. Johannessen
895 2 660
32 Eidsvoll Skog JFF 2 Terje Dahlen 960 Atle Nordheim 1150 Petter Jacobsen 505 2 615
33 Trysil SFK 2 Nils Øverby 495 Kenneth Fidje 865 Steinar Olsen 1215 2 575
34 SFK Pimpel Sør 4 Svenn Larsen 615 Ståle Hellenes 995
Martin Tobias Folden
805 2 415
35 Nannestad JFF Tor Arne Tilrem 1 310 Atle Wenger 320 Kai Syversen 745 2 375
36 Acerina 3 Kent Fossheim 885 Ole R Solberg 270 Terje Jakobsen 1 075 2 230
37 SFK Pimpel Sør 6 Morten Tveit 495 Frode Braatlund 90 Rune Pettersen 1 570 2 155
38 Eikern FVF Matias Josefsen 58 Sigurd Bringebøen 650 Morten Josefsen 1230 1 938
39 Eidsvoll Skog 10
BjørnKr. Bekkensten
700 Aksel Ervik 715 Michael Hellerud 375 1 790
40 Eidsvoll Skog JFF 4 Erik Tjernsmo 1030 Tommy Iversen 460 Jorunn Bekkensten 250 1 740
41
Lillestrøm Sportsfiskere
Knut Hoftvedt 175 Stein Ødegård 1040 Jon Meyenberg 365 1 580
42 Skaun JFF Kristian Nordeng 350 Vegard Ingul 255 Roy Tore Nordeng 970 1 575
43 SFK Karusellen Steinar Schjager 755 Lukas Otterholt 110 Viktor Røstad 325 1 190
44 Trysil SFK 3
Jan Tore Nedgården
350 Nadia Fleischeuer 720
Cecilie Olsen Olsberg
65 1 135
45 Isfiske 2016
Anna I. Rasmussen
861
Ragnar Rasmussen
75 Alenes Ivencius 70 1 006
46 SFK Pimpel Sør 7
Ken Håvar Reinskås
145 Eilif Iversen 60 Geir Furuodden 725 930
47
Gjøvik & Toten SFK 3
Tomas Pedersen 330 Terje Haugom 205 Magne Olav Sveen 280 815
48 Team Morning Brød
Andreas M. Johansen
0 Per Erik Skogstad 580
Thor Eivind Skogstad
120 700
49 Odal SFK 1 Anders Østmoe 95 Atle Østmoe 225 Bjørn-Egil Fredheim 350 670
50 Johnsen Anne Johnsen 100 Daniel Johnsen 0 Kin Johnsen 525 625
                 
 
               
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  Damelag              
                 
                 
         
  Lagnavn Deltaker 1 Vekt 1 Deltaker 2 Vekt 2     Totalt
1
SFK Raufjøringen D3
Unni Moløkken 1 000 Tove Nygårdseter 1 435     2 435
2 SFK Raufjøringen D2 Ruth M Ramstad 1 660 Torild Langerud 665     2 325
3 SFK Raufjøringen D1 Kirsti O. Eriksson 435 Kjersti Solli 1 395     1 830
4 Gjøvik & Toten SFK
Heidi Kjelsrud Sveen
425 Sonni Sangnes 985     1 410
5 Eidsvoll Skog JFF Emma K Dahlen 1 115 Kine Rudseter 135     1 250
6 Evenstad JFF 2 Mari Hagenlund 810 Ida Øie 240     1 050
7
SFK Raufjøringen D4
Tiril Sandvold 245 Kjerstin Granlund 290     535
8 Odal SFK
Therese L. Jernberg
360 Thea E. Rudshaug 155     515
9 Evenstad JFF 1 Kristin Furuløkken 45 Gøril Andersen       45

 

Ansvarlig: Dag Even

Publisert:2016-03-10 15:58:16
Oppdatert:2016-03-10 15:58:16

iTackle traper.se