hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater NC nr.5 Lysern 03.02.13
Les mer her:








Barn
Plass Navn Klubb/forening Vekt
1 Lars Magnus Bjørnstad SFK Pimpel Sør 2 910
2 Lukas Oterholt Gjerdrum SFK 28
3 Mads Oterholt Gjerdrum SFK 0




Junior gutter og jenter
Plass Navn Klubb/forening Vekt
1 Andreas Nygårdseter Raufjøringen 2 870
2 Iver Granlund Raufjøringen 2 704
3 Irene Pettersen Romedal JFF 1 064
4 Marius Hansen   380





Eldre junior gutter
Plass Navn Klubb/forening Vekt
1 Rolf Magnus Grenberg Åsnes JFF 3 638
2 Martin Røste Stange JFF 3 050
3 Morgan Østli Ruud Stange JFF 2 996
4 Michael Hellerud Eidsvoll Skog JFF 2 516
5 Sondre Hushagen Stange JFF 2 398



Eldre Junior Jenter
Plass Navn Klubb/forening Vekt
1 Tiril Sandvold SFK Raufjøringen 1 936



  Veteran damer
Plass Navn Klubb/forening Vekt NC-poeng
1 May Leikåsen Hof Vestre JFF 4 776 20
2 Sonni Sangnes Gjøvik og Toten 3 260 19
3 Kari Tyskerud Fet JFF 2 464 18
4 Ruth Ramstad SFK Raufjøringen 2 444 17
5 Jorunn Bekkensten Eidsvoll Skog JFF 2 032 16
6 Tove Holm Moss SPK 1 592 15
7 Else Skjennem Båstad JFF 1 188 14
8 Solveig Hauge Gjerdrum SFK 1 156 13
9 Anna Lindgren Romedal og Vallset JFF 1 092 12
10 Marit Andersen Oslo sportsfiskere 610 11




Veteran herrer
Plass Navn Klubb/forening Vekt NC-poeng
1 Åge R. Nilsen Brandval JFF 7 630 20
2 Terje Lindgren SFK Pimpel Sør 7 432 19
3 Odd Arne Svensrud Brandval JFF 6 772 18
4 Roy Fjeld Eidskog jff 6 422 17
5 Magne Moløkken SFK Raufjøringen 6 260 16
6 Terje Reinertsen Gjerdrum SFK 6 052 15
7 Arnfinn Solli Lillestrøm sporsfiskere 5 964 14
8 Runar Holmen Drammen sportsfiskere 5 930 13
9 Egil Merli Gjerdrum SFK 5 820 12
10 Reidar Moen Eidsvoll Skog JFF 5 722 11
11 Kjell Kolstad Oslo sportsfiskere 5 540 10
12 Jan Morten Fossen SFK Acerina 5 504 9
13 Vidar Komperud Hof Vestre JFF 5 386 8
14 Knut Vadholm Oslo sportsfiskere 5 144 7
15 Harald Hovde Oslo sportsfiskere 4 916 6
16 Ola Sjøli Trysil 4 874 5
17 Svein Tyskerud Fet JFF 4 812 4
18 Jan Espeli Eidsvoll Skog JFF 4 526 3
19 Hans Holen Raufjøringen SFK 4 366 2
20 Rune Pettersen SFK Pimpel Sør 4 004 1
21 Halfdan Sangnes Gjøvik og Toten SFK 3 454  
22 Steinar Olsen Trysil 3 140  
23 Lars Bekkensten Eidsvoll Skog JFF 2 642  
24 Ole G Ramstad SFK Raufjøringen 2 378  
25 Odd Ringstad Drammen sportsfiskere 2 360  
26 Bjørn Skogseth Nannestad JFF 1 946  
27 Terje Bøhn Rakkestad, Degernes JFF 1 724  
28 Per Arne Skaarud Ringerike SPF 1 622  
29 Terje Ranheim Eidsvoll Skog JFF 1 466  
30 Leif Arne Svendsen Rakkestad, Degernes JFF 994  
31 Bjørn Loken Rakkestad, Degernes JFF 696  
32 Bjørn Myrvang Eidsberg JFF 552  






Senior damer
Plass Navn Klubb/forening Vekt NC-poeng
1 Torild Langerud Raufjøringen 4 016 20
2 Tonje Hauger SFK Acerina 3 596 19
3 Kirsti Eriksson Raufjøringen 3 554 18
4 Tove Nygårdseter Raufjøringen 1 904 17
5 Lisbeth Bjørnstad SFK Pimpel sør 1 678 16
6 Kjerstin Granlund Raufjøringen 504 15
7 Vivian Pettersen Båstad JFF 228 14
8 Aline Brenna   216 13
9 Lillian Oterholt Gjerdrum SFK 46 12





Senior herrer
Plass Navn Klubb/forening Vekt NC-poeng
1 Fredrik Sandvold SFK Raufjøringen 12 052 20
2 Frank Hønsen Gjerdrum SFK 11 458 19
3 Remi A Olsen SFK Pimpel Sør 10 560 18
4 Finn Erik Lerdalen SFK Raufjøringen 10 450 17
5 Runar Sperstad SFK Acerina 10 264 16
6 Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 10 214 15
7 Lucian Lurac SFK Pimpel Sør 9 986 14
8 Thomas Ødegård Gjøvik og Toten SFK 9 054 13
9 Arild Eskildsen SFK Acerina 8 972 12
10 Jim Bekken Raufjøringen 8 666 11
11 Vidar Årnes Romedal & Vallset JFF 8 610 10
12 Christer Fossen SFK Acerina 8 522 9
13 Rune Tyskerud Fet Jff 8 456 8
14 Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen 7 954 7
15 Kjetil Johansen Arbeidernes JFF Oslo 7 832 6
16 Tommy Stengelsrud SFK Raufjøringen 7 690 5
17 Frode Nerberg Arbeidernes JFF Oslo 7 144 4
18 Lars Erik Eriksen SFK Acerina 7 090 3
19 Niklas Stengelsrud SFK Acerina 6 890 2
20 Tor Ivar Bjørnstad SFK Pimpel Sør 6 880 1
21 Lars Roar Benterud Åsnes JFF 6 814  
22 Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen 6 408  
23 Bjørn Huus Eidsvoll Skog JFF 6 322  
24 Syver Øyhus SFK Acerina 6 164  
25 Erik Tjernsmo Eidsvoll Skog JFF 6 066  
26 Atle Østmoe SFK Odal 5 990  
27 Atle Nordheim Eidsvoll Skog JFF 5 934  
28 Anders Wold Oslo sportsfiskere 5 904  
29 Paal Runden Gjøvik og Toten SFK 5 858  
30 Ole Kristian Borge Drammen Sportsfiskere 5 844  
31 Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen 5 800  
32 Rune Grenberg Åsnes JFF 5 714  
33 Erik Olstad Toten JFF 5 678  
34 Odd Henning Hansen Gjøvik og Toten SFK 5 662  
35 Kenneth Jernberg Odal SFK 5 432  
36 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog JFF 5 420  
37 Johnny Bækken Romedal & Vallset JFF 5 260  
38 Morten Josefsen Drammen Sportsfiskere 5 242  
39 Atle Wenger Nannestad JFF 5 010  
40 Aasmund Sæther Gjøvik og Toten SFK 4 852  
41 Bent Fjeld Eidskog JFF 4 820  
42 Jon Michaelsen SFK Acerina 4 698  
43 Tommy Iversen Eidsvoll Skog JFF 4 694  
44 Terje Dahlen Eidsvoll Skog JFF 4 590  
45 Magne Olav Sveen Gjøvik og Toten SFK 4 566  
46 Kenneth Ottosen Gjøvik og Toten SFK 4 432  
47 Steinar Kalfoss Åsnes JFF 4 182  
48 Ole-Morten Gilbu SFK Pimpel Sør 4 112  
49 Lars Hanssen Løiten JFF 4 060  
50 Kay Andre Amundsen SFK Pimpel Sør 3 942  
51 Arild Holstad SFK Acerina 3 830  
52 Darius   3 782  
53 Lars-Erik Langsæther Trøgstad JFF 3 642  
54 Christian Ulfeng Hansen Fredrikstad JFF 3 360  
55 Arvid Andersen Oslo sportsfiskere 3 246  
56 Ove Lauten Gjerdrum SFK 3 196  
57 Frode Engen Drammen Sportsfiskere 3 150  
58 Ruslan Seyfetdinov Oslo sportsfiskere 3 072  
59 Eirik Gundersen Lillestrøm sportsfiske 3 052  
60 Finn Willy Eriksson SFK Raufjøringen 2 986  
61 Bård Isaksen SFK Acerina 2 822  
62 Kent Fossheim SFK Acerina 2 760  
63 Trond Grinder BJFF 2 740  
64 Tom Rune Fjellberg SFK Acerina 2 676  
65 Tony Nilsen Nittedal 2 306  
66 Martin Michaelsen Fredrikstad JFF 2 230  
67 Håvard Rødland SFK Acerina 2 012  
68 Martin Oterholt Gjerdrum SFK 2 002  
69 Audun Furuseth Eidsvoll Skog JFF 1 892  
70 Geir Bergerødegård SFK Acerina 1 886  
71 Tom Bjerke Nannestad JFF 1 834  
72 Knut Bjørklund Fet Jff 1 768  
73 Tommy Rusel Trøgstad JFF 1 476  
74 Kristoffer Fladby Gjerdrum SFK 1 404  
75 Terje Jakobsen SFK Acerina 1 322  
76 Idar Granlund SFK Raufjøringen 1 256  
77 Jack Frode Pettersen Rakkestad, Degernes JFF 930  
78 Rainer Kjerran Gjerdrum SFK 884  
79 Viggo Johansen Åsnes JFF 810  
80 Lars Røste Stange JFF 758  
81 Rune Haug Rakkestad, Degernes JFF 704  
82 Jens Kåre Skovseth Eidsvoll Skog JFF 622  
83 Per Magne Storbråten Odal SFK 376  
84 Thomas Langerud Gjerdrum SFK 206  
85 Guillaume Dumazer   138  
86 Rune Askavtrud   0  
87 NN   0  
88 NN   0  


LAGKONKURRANSE:
Plass Lagnavn Lagmedlem 1 Ant gram Lagmedlem 2 Ant Gram Lagmedlem 3 Ant gram Totalt ant gram
1 Pimpel Sør Lucian Lurac 9986 Remi A Olsen 10560 Thomas Hesmyr 10214 30 760
2 Acerina 1 Niklas Stengelsrud 6890 Christer Fossen 8522 Runar Sperstad 10264 25 676
3 Raufjøringen  Jim Bekken 8666 Tommy Stengelsrud 7690 Tommy Gustavsen 7954 24 310
4 Gjerdrum SFK 1 Frank Hønsen 11458 Terje Reinertsen 6052 Martin Oterholt 2002 19 512
5 Acerina 4 Arild Eskildsen 8972 Tonje Hauger 3596 Jan Morten Fossen 5504 18 072
6 Eidsvoll Skog Bjørn Huus 6322 Per Erik Hellerud 5420 Reidar Moen 5722 17 464
7 Gjøvik og Toten 1 Paal Runden 5858 Odd Henning Hansen 5662 Kenneth Ottosen 4432 15 952
8 Gjøvik og Toten 2 Thomas Ødegård 9054 Halvdan Sangnes 3454 Sonny Sangnes 3260 15 768
9 Råfiskelaget Frode Engen 3150 Ole Kr Borge 5844 Runar Holmen 5930 14 924
10 Oslo Sportsfiskere Ruslan Seyfetdinov 3072 Anders Wold 5904 Knut Vadholm 5130 14 106
11 Acerina 3 Arild Olstad 3830 Syver Øyhus 6164 Bård Isaksen 2822 12 816
12 Acerina 2 Lars E Eriksen 7090 Geir Ødegård 1886 Håvard Rødland 2012 10 988
13 Gjerdrum SFK 2 Rainer Kjerran 884 Ove Lauten 3196 Egil Merlid 5820 9 900
14 Gjerdrum SFK 3 Thomas Langerud 206 Kristoffer Fladby 1404 Solveig Hauge 1156 2 766
15 Rakkestad og Digernes Terje Bøhn 1724 Runar Haug 704 Kent 0 2 428
16 Gjerdrum SFK 4 Lillian Oterholt 46 Mads Oterholt 0 Lukas Oterholt 28 74
                 
Store fisker
Plass Navn Klubb/forening Vekt
1 Magne Moløkken SFK Raufjøringen 1 268
2 Fredrik Sandvold SFK Raufjøringen 1 146
3 Lars Erik Langsæther Trøgstad JFF 1 130
4 Ole Kristian Borge Råfiskelaget 1 096
5 Roy Fjeld Eidsvoll Skog JFF 1 012
6 Paal Runden Gjøvik og Toten SFK 892
7 Halvdan Sangnes Gjøvik og Toten SFK 866
8 Steinar Kalfoss Åsnes JFF 812
9 Atle Nordheim Eidsvoll Skog JFF 784
10 Egil Merli Gjerdrum SFK 780
11 Ole Kristian Borge Råfiskelaget 754
12 Kenneth Jernberg Odal SFK 746
13 Rune Pettersen SFK Pimpel Sør 600
14 Irene Pettersen Romedal JFF 590
15 Runar Holmen Drammen sportsfiskere 496
16 Jack Frode Pettersen Rakkestad og Degernes JFF 360


Ansvarlig:
Publisert:2013-02-03 22:25:57
Oppdatert:2013-02-03 22:51:16

iTackle traper.se