hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater isfiskekonkurranse Gjesåssjøen 16.12.12
Resultater isfiskekonkurranse Gjesåssjøen 16.12.12




Klasse
Plassering Navn Klubb Vekt
Herre senior 1 Vidar Årnes Romedal og Vallset jff 7750
2 Thomas Ødegård GTSFK 5040
3 Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen 4982
4 Thomas Hesmyr SFK Pimpel sør 4792
5 Frank Hønsen Gjerdrum 4040
6 Lars Roar Benterud 3928
7 Bent Fjeld Eidskog jff 3882
8 Lucian Jurac SFK Pimpel sør 3680
9 Fredrik Sandvold SFK Raufjøringen 3678
10 Christer Fossen Acerina 3546
11 Børre Omang Åsene jff 3356
12 Odd Henning Hansen GTSFK 3146
13 Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen 2926
14 Jan Tore Nedgården Trysil SFK 2918
15 Atle Østmoe SFK 2820
16 Jonny Bækken Romedal og Vallset jff 2692
17 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog 2674
18 Kenneth Ottosen GTSFK 2630
19 Per-Einar Fjeld Eidskog jff 2548
20 Erik Gundersen Lillestrøm 2466
21 Håvar Mjeltevik SFK Pimpel sør 2464
22 Pål Fjeld Eidskog jff 2316
23 Knut Arild Nedgården Trysil SFK 2298
24 Geir Johnny Lund Odal SFK 2236
25 Arild Eskildsen Acerina 2192
26 Jim Bekken SFK Raufjøringen 2184
27 Remi A Olsen SFK Pimpel sør 2162
28 Tor Ivar Bjørnstad SFK Pimpel sør 2122
29 Steinar Kalfoss Åsnes jff 2050
30 Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen 1994
31 Svein Kristiansen Trysil SFK 1896
32 Stig Arne Berget 1810
33 Lasse Rudshaug Odal SFK 1804
34 Rune Grenberg Åsnes jff 1774
35 Kjell Ivar Rudshaug Odal SFK 1760
36 Bjørn Roger Livgård Åsnes jff 1538
37 Per Espen Brendlien 1428
38 Niklas Strengelsrud Acerina 1400
39 Frank Pedersen Drammen Sportfiskere 1312
40 Åsmund Sæter GTSFK 1250
41 Finn Willy Eriksson SFK Raufjøringen 1186
42 Kim Andrè Sundsengen 1134
43 Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen 1104
44 Jens Kåre Skavseth Eidsvoll Skog 1096
45 Ole-Martin Gilau SFK Pimpel sør 1020
46 Espen Kronvald Trysil SFK 776
47 Jørn-Andrè Jørgensen SFK Raufjøringen 486
Herrer Veteran 1 Terje Reinertsen Gjerdrum SFK 4800
2 Arfinn Solli Lillestrøm SFK 3364
3 Ole G. Ramstad SFK Raufjøringen 3222
4 Ole Omang Åsene jff 3102
5 Kjell Kolstad Oslo Sportfiskere 2940
6 Magne Moløkken SFK Raufjøringen 2890
7 Roy Fjeld  Eidskog jff 2858
8 Odd Ringstad Drammen Sportfiskere 2622
9 Halfdan Sangnes GTSK 2468
10 Harald Hovde Oslo Sportfiskere 2248
11 Erik Aarstad SFK Raufjøringen 2230
12 Johan Bredesen Hof Vestre jff 2194
13 Rune Pettersen SFK Pimpel sør 1904
14 Knut Vadholm Oslo Sportfiskere 1802
15 Åge R. Nilsen Brandvald jff 1796
16 Steinar Olsen Trysil SFK 1772
17 Odd Arne Svendsrud Brandvald jff 1414
18 Reidar Moen Eidsvoll skog 1374
19 Vidar Komperud Hof Vestre jff 1352
20 Hans Holen SFK Raufjøringen 1324
21 Lars Bekkensten Eidsvoll skog 1250
22 Bjørn Skogseth Nannestad jff 1196
23 Jan Morten Fossen Acerina 802
Dame senior 1 Kirsti Eriksson SFK Raufjøringen 3568
2 Torild Langerud SFK Raufjøringen 2842
3 Tove Nygårdseter SFK Raufjøringen 2698
4 Eva Mörlin  Åsane jff 1648
5 Anne Mette Østmoe 964
6 Tonje Hauger Acerina 940
7 Lisbetht A. Bjørnstad SFK Pimpel sør 510
Damer Veteran 1 Ruth M. Ramstad SFK Raufjøringen 2526
2 Jorunn Bekkensten Eidsvoll skog 1418
3 May Leikåsen Hof Vestre jff 1296
4 Astrid Bækken Romedal og Vallset  954
Eldre jr gutt 1 Morgan Østli Stange jff 4400
2 Rolf Magnus Grenberg Åsnes jff 2736
3 Martin Røste Stange jff 2536
4 Magnus Kokkin Åsnes jff 1558
5 Sondre Hushagen Stange jff 1390
6 Jørgen Kalfoss Åsnes jff 1280
7 Ruben Johansen Åsnes jff 1068
8 Vegard Vestby Odal SFK 854
9 Odd-Magne Olstad 224
Junior gutt 1 Andreas Nygårdseter SFK Raufjøringen 2330
2 Tobias Rønning Åsnes jff 2124
3 Per Martin Tenåsen Åsnes jff 1582
4 Jonny Andrè Livgaard Åsnes jff 1092
5 Anders Nergården Trysil SFK 534
Junior jente 1 Heidi Sveen GTSFK 1122
2 Tiril Sandvold SFK Raufjøringen 940
3 Mina Karoline Grenberg Åsnes jff 700
Barn 1 Lars-Magnus Bjørnstad SFK Pimpel sør 590
2 Espen Nedgården  Trysil SFK 846
         

Ansvarlig: Dag Even

Publisert:2012-12-27 11:07:04
Oppdatert:2012-12-27 11:07:04

iTackle traper.se