hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater Ryssjøen 7. april
Les mer her:




Bilde fra før utgangen på Rysjøen (Foto: Ole G)

Ryssjøen 7. april
Navn klubb klasse vekt
Anders Nedgården Trysil SFK YJH 731
Emil Kindberg SFK Älvkroken JH 2016
Dennis Johansen JH 1199
Mai Britt Owren Eina SD 2157
Torild Langerud Raufjøringen SD 2027
Susanne Ivansson Skinnkroken SD 1456
Astrid Bækken Romedal og Vallset VD 3380
Marit Andersen Oslo Sportsfiskere VD 2205
Inga Britt Axelsson Leksandsfirren VD 2046
Ruth M. Ramstad Raufjøringen VD 1418
Jorunn Bekkensten Eidsvoll Skog VD 1277
Anna Lindgren Romedal og Vallset VD 1069
Sonni Ingunn Sangnes Gjøvik og Toten VD 947
Åse Lilleseth VD 908
Valborg Fjellvang Udnes JFF VD 938
Sonja Skeidsson Älvkroken VD 374
Ivar Borthen Trysil SFK SH 7245
Paal Runden Gjøvik og Toten SFK SH 4707
Thomas Ødegård Gjøvik og Toten SFK SH 4542
Jonny Bækken Romedal og Vallset SH 4047
Frank Hønsen Gjerdrum SFK SH 3970
Nils Øverby Trysil SFK SH 3884
Andreas Sagnes Gjøvik og Toten SFK SH 3828
Lars Hanssen Løiten JFF SH 3397
Jørgen Langerud Raufjøringen SH 3305
Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog SH 3220
Conny Jonsson Älvkroken SH 3086
Emil Broberg Älvkroken SH 2843
Tom Erling Haugen Raufjøringen SH 2803
Aasmund Sæther Gjøvik og Toten SFK SH 2754
Helge Broberg Älvkroken SH 2696
Kjell Joar Nerhagen Trysil SFK SH 2630
Henrik Persson Skinnkroken SH 2598
Glenn Espen Sparby Hof Vestre JFF SH 2478
JonnyPersson Särna Harrens  SFK SH 2386
Bo Olsson Särna Harrens  SFK SH 2316
Magnus O. Sagnes Gjøvik og Toten SFK SH 2160
Kenneth Ottosen Gjøvik og Toten SFK SH 2153
Kenneth Jernberg Odal SFK SH 2152
Espen Kronvald Trysil SFK SH 2016
Andreas K. Moen Gran JFF SH 1833
Odd Henning Hansen Gjøvik og Toten SFK SH 1759
Geir Jonny Lund Odal SFK SH 1516
Jan Tore Nedgården Trysil SFK SH 1489
Knut Arild Nedgården Trysil SFK SH 1273
Roar Pettersen Romedal JFF SH 1228
Frode Sjøberg Oslo SF SH 1042
Knut Bjørklund Fet JFF SH 988
Trond Erik Hagen SH 752
Jens Kåre Skarseth Eidsvoll Skog SH 728
Trond Bang Gran JFF SH 718
Jan Espelid Eidsvoll JFF SH 666
Terje Ramsheim Eidsvoll Skog VH 4561
Ola Sjøli Trysil SFK VH 4420
Morten Sagnes Gjøvik og Toten SFK VH 3360
Steinar Olsen Trysil SFK VH 3124
Stig Enstrøm Älvkroken VH 3046
Harald Hovde Oslo SF VH 2838
Ole G. Ramstad Raufjøringen VH 2641
Terje Reinertsen Gjerdrum SFK VH 2228
Åge R. Nilsen Brandval JFF VH 2178
Lars Bekkensten Eidsvoll Skog VH 2164
Rolf Axelsson Leksandsfirren VH 2090
Gunnar Johnsen Eidskog JFF VH 2026
Ole Omang Åsene JFF VH 2019
Reidar Moen Eidsvoll Skog VH 1887
Agne Arvidsson Älvkroken VH 1772
Arne Skårholen Løiten JFF VH 1728
Bjørn Skogseth Nannestad JFF VH 1666
Odd Arne Svensrud Brandval JFF VH 1588
Mats Öses Skinnkroken VH 1587
Bjørn Arvidsson Älvkroken VH 1550
Arnstein Fjellvang Nannestad JFF VH 1435
Kjell Kolstad Oslo SF VH 1279
Göran Eriksson Särnaharrens SFK VH 1187
Halfdan Sanges Gjøvik og Toten SFK VH 1099
Arvid Andersen  Oslo SF VH 1065
Hans Holen Raufjøringen VH 943
Jon Lindgren Romedal og Valset JFF VH 859
Dag Hanssen Løiten JFF VH 844
Terje Sørensen Eidsvoll Skog VH 756
Ove Sørli Trysil SFK VH 743
Lars Arne Blilie Gjøvik og Toten SFK VH 442

Ansvarlig: Dag Even

Publisert:2012-04-08 20:56:36
Oppdatert:2012-04-10 11:16:30

iTackle traper.se