hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Sluttstillingen i Nordisk uttak 2012
Slik gikk det:


Herrer Senior:
    Gorningen Storsjøen Skumsjøen Hovvatn Lyseren Akersvannet Aremarksjøen          
Navn Forening 27. mars 8. januar 15. januar 29. januar 5. februar 12. februar 19. februar          
Odd Henning Hansen Gjøvik & Toten SFK 3 1 2 2   4 5   1 2 2 58
Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 1 4 11 1 6 7 18   1 1 4 57
Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen   2 13 5 1 13     1 2 5 55
Lucian Iurac SFK Pimpel Sør 18 16   11 9 5 1   1 5 9 48
Thomas Ødegård Gjøvik & Toten SFK 2   10 3 11 14 12   2 3 10 48
Niklas Strengelsrud SFK Raufjøringen 12   3 12 4   8   3 4 8 48
Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen 13   1 6 16 9 9   1 6 9 47
Frank Hønsen Gjerdrum SFK 4   9 10 10 11 3   3 4 9 47
Rune Grenberg Åsnes JFF 15   7   8 2 14   2 7 8 46
Lars Erik Eriksen RDJFF 7   5       6   5 6 7 45
Runar Sperstad Askim Omeng JFF       7 7   13   7 7 13 36
Christer Fossen Askim Omeng JFF 10 11 8 12 12   10   8 10 10 35
Lars Lønneberg SFK Pimpel Sør 5 14   12         5 12 14 32
Jan Fredrik Sandvold SFK Raufjøringen   18     14   2   2 14 18 29
Tor Ivar Bjørnstad SFK Pimpel Sør       17   3 15   3 15 17 28
Bent Fjeld Eidskog SFK   8 15   13       8 13 15 27
Eivind Holt Siljan JFF 6     19   12     6 12 19 26
Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen   12   20   16 11   11 12 16 24
Remi Andre Olsen SFK Pimpel Sør       4   18 19   4 18 19 22
Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen 14 6             6 14   22
Frode Engen Glamsrudkollen JFF           1     1     20
Kjetil Johansen Arbeidernes JFF 17       5       5 17   20
Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog JFF         2       2     19
Frode Nerberg Femund JFF         3       3     18
Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen   3             3     18
Anders Wold Oslo Sportsfiskere             4   4     17
Håvar Mjeltevik SFK Pimpel Sør     4           4     17
Kenneth Ottosen Gjøvik & Toten SFK 19     15 15 19 17   15 15 17 16
Aasmund Sæter Gjøvik & Toten SFK   5             5     16
Arild Eskildsen Trøgstad JFF 8   18           8 18   16
Magne Olav Sveen Gjøvik & Toten SFK     6           6     15
Paal Runden Gjøvik & Toten SFK           6     6     15
Lars-Erik Langsæter Østre Trøgstad JFF             7   7     14
Svein Kristiansen Trysil SFK   7             7     14
Birger Gauslå Froland JFF       8         8     13
Jim Bekken SFK Raufjøringen 20     9         9 20   13
Kay Andre Amundsen Drammen Sportsfiskere           8     8     13
Lars Roar Benterud Våler JFF   15 14           14 15   13
Magnus Riksfjord SFK Pimpel Sør 11 19       20     11 19 20 13
Jan Tore Nedgården Trysil SFK   9             9     12
Kenneth Jernberg Odal SFK   13     17       13 17   12
Bjørn Stubberød Siljan JFF           10     10     11
Jørn Andre Jørgensen SFK Raufjøringen   10             10     11
Eirik Gundersen Lillestrøm Sportsfiskere     12           12     9
Jonny Bækken Romedal & Vallset   17 17           17 17   8
Steinar Kalfoss Åsnes JFF     19     15     15 19   8
Arild Holstad Trøgstad JFF             16   16     5
Finn Erik Lerdalen SFK Raufjøringen 16               16     5
Harald Stormyr SFK Pimpel Sør       16         16     5
Terje Haugom Gjøvik & Toten SFK     16           16     5
Jan Espelid Eidsvoll Skog JFF           17     17     4
Joakim Helgesen Froland JFF       18         18     3
Svenn Larsen SFK Pimpel Sør         18       18     3
Runar Holmen Drammen Sportsfiskere         19       19     2
Syver Øyhus SFK Acerina         20   20   20 20   2
Kjell Ivar Rudshaug Odal SFK     20           20     1
Martin Oterholt Gjerdrum SFK   20             20     1


Damer Senior:
    Gorningen Storsjøen Skumsjøen Hovvatn Lyseren Akersvannet Aremarksjøen          
Navn Forening 27. mars 8. januar 15. januar 29. januar 5. februar 12. februar 19. februar          
Torild Langerud SFK Raufjøringen 4 1 1   1   4   1 1 1 60
Tonje Hauger Askim og Omeng JFF 3 3 5 1 3 1 2   1 1 2 59
Kjersti Solli SFK Raufjøringen 1 2 2 2 4   7   1 2 2 58
Kirsti Oppdal Eriksson SFK Raufjøringen 2 4 3   2 3 3   2 2 3 56
Lisbeth A. Bjørnstad SFK Pimpel Sør 6   6   5 4     4 5 6 48
Tove Nygårdseter SFK Raufjøringen 7 6         6   6 6 7 44
May Agnethe Østby Gjøvik & Toten SFK 5   4           4 5   33
Hilde B Keppen Rakkestad/Degernes   7         5   5 7   30
Anita Haraldsen Hvaler JFF             1   1     20
Janne Tveten SFK Pimpel Sør           2     2     19
Anne Lene Gauslå Froland JFF       3         3     18
Ragnhild Muruåsen Trysil SFK   5             5     16
Kristine Brustad Oppegård JFF         6       6     15
Vibecke Wingevei Odal SFK 8               8     13


Junior Herre:
    Gorningen Storsjøen Skumsjøen Hovvatn Lyseren Akersvannet Aremarksjøen          
Navn Forening 27. mars 8. januar 15. januar 29. januar 5. februar 12. februar 19. februar          
Rolf Magnus Grenberg Åsnes JFF 1 1 1   3 3 1   1 1 1 60
Lasse Rudshaug Odal SFK 5 4 5   1 1     1 1 4 57
Vegard Vestby Odal SFK 2 2 6   4 2     2 2 2 57
Martin Røste Stange JFF   6 7   5       5 6 7 45
Ruben Johansen Åsnes JFF 8 8 10           8 8 10 37
Morgan Østli Ruud Stange JFF   3 4           3 4   35
Trevor J Hansen Åsnes JFF 4 11             4 11   27
Reidar Thaule Froland JFF       1         1     20
Benjamin Gauslå Froland JFF       2         2     19
Eirik Strande       2           2     19
Philip Jakobsen RDJFF             2   2     19
Stian Kristensen Østsiden JFF         2       2     19
Jonas Tåsås       3           3     18
Jørgen Kalfoss Åsnes JFF 3               3     18
Sindre Lindstølen Froland JFF       3         3     18
Emil Huru Froland JFF       4         4     17
Inge Christoffer Juvasstøl Froland JFF       5         5     16
Stefan S Hammer BJFF   5             5     16
Lars Magnus Bjørnstad Hedrum JFF 6               6     15
Andreas Nygårdseter SFK Raufjøringen 7               7     14
Jonas Huser Udnes JFF   7             7     14
Michael Hellerud Eidsvoll     8           8     13
Jonny Andre Livgaard     9             9     12
Mats Søreng Gjøvik & Toten SFK     9           9     12
Tobias Rønning Åsnes JFF   10             10     11
Knut Torbjørn Kravik       11           11     10
Anders Nedgården Trysil SFK   12             12     9


Junior Dame:
    Gorningen Storsjøen Skumsjøen Hovvatn Lyseren Akersvannet Aremarksjøen          
Navn Forening 27. mars 8. januar 15. januar 29. januar 5. februar 12. februar 19. februar          
Tirill Sandvold SFK Raufjøringen     1       1   1 1   40
Thea E. Merlid Udnes JFF         1       1     20
Heidi Sveen Gjøvik & Toten SFK     2           2     19
Mina Caroline Grenberg Åsnes JFF     3           3     18


Veteran Herre:
    Gorningen Storsjøen Skumsjøen Hovvatn Lyseren Akersvannet Aremarksjøen          
Navn Forening 27. mars 8. januar 15. januar 29. januar 5. februar 12. februar 19. februar          
Terje Lindgren SFK Pimpel Sør 4 1 6 1 1 5 1   1 1 1 60
Vidar Komperud Hof Vestre JFF 14 17 4 2 5 1 16   1 2 4 56
Halfdan Sangnes Gjøvik & Toten SFK 5 15 3 4 9 7 13   3 4 5 51
Åge R Nilsen Brandval JFF 6 9 7 5 10 2 8   2 5 6 50
Harald Hovde Oslo Sportsfiskere 18 3 5 7 8 10 5   3 5 5 50
Jan Morten Fossen Askim & Omeng JFF 8   9 6 2 13 6   2 6 6 49
Kjell Kolstad Oslo Sportsfiskere 10 12 13 8 3 9 3   3 3 8 49
Terje Reinersen Gjerdrum SFK 17   8 3 4 11 10   3 4 8 48
Reidar Moen Eidsvoll Skog JFF 11 4 14   11 14 2   2 4 11 46
Magne Moløkken SFK Raufjøringen 3 8 19   6 20     3 6 8 46
Hans Holen SFK Raufjøringen 16 10 1   16   9   1 9 10 43
Arvid Andersen Oslo Sportsfiskere     10     8 4   4 8 10 41
Knut Vadholm Oslo Sportsfiskere 13 6 12   15 6 20   6 6 12 39
Lars Bekkensten Eidsvoll Skog JFF 2 13 11   19 15 15   2 11 13 37
Per Arne Skaarud Ringerike SFK   2     7       2 7   33
Arnfinn Solli Bærum Sportsfiskere 1 20 15     16     1 15 16 31
Rune Pettersen SFK Pimpel Sør 12 19 16 10 17 12 12   10 12 12 29
Odd Arne Svensrud Brandval JFF 9 11     14       9 11 14 29
Roy Fjeld Eidskog SFK   7     12       7 12   23
Bjørn Skogseth Nannestad JFF   5 20       17   5 17 20 21
Kåre Fredheim Toten JFF     2           2     19
Odd Ringstad Drammen Sportsfiskere           3     3     18
Arne Holt Siljan JFF           4     4     17
Ole G Ramstad SFK Raufjøringen 19     11 20 18     11 18 19 15
Leif Svendsen RDJFF             7   7     14
Per Olav Østby Gjøvik & Toten SFK 7               7     14
Erling Stubberud Siljan JFF       12   17     12 17   13
Kurt Storemyr Froland JFF       9         9     12
Terje Ranheim Eidsvoll Skog JFF     17   13       13 17   12
Bjørn Ødegård Rakkestad JFF             11   11     10
Ivar Fredriksen Fredrikstad JFF             14   14     7
Ola Sjølie Trysil SFK   14             14     7
Gunvald Sætre Siljan JFF 15               15     6
Steinar Olsen Trysil SFK   16             16     5
Arnstein Fjellvang Nannestad JFF         18       18     3
John Lindgren Romedal&Vallset JFF     18           18     3
Ole Omang     18             18     3
Terje Bøen Rakkestad JFF             18   18     3
Bjørn Østensvik Aremark JFF             19   19     2
Erik Normen Andersen Oslo Sportsfiskere           19     19     2


Veteran Dame:
    Gorningen Storsjøen Skumsjøen Hovvatn Lyseren Akersvannet Aremarksjøen          
Navn Forening 27. mars 8. januar 15. januar 29. januar 5. februar 12. februar 19. februar          
May Leikåsen Hof Vestre JFF 1 6 2 1 1 3 1   1 1 1 60
Ruth M Ramstad SFK Raufjøringen 2 3 5 2 2 1 2   1 2 2 58
Jorun Bekkensten Eidsvoll Skog JFF 4 2 4   4 2 3   2 2 3 56
Marit Andersen Oslo Sportsfiskere   4 6       5   4 5 6 48
Anna Lindgren Romedal & Vallset   1 3           1 3   38
Sonni Ingunn Sangnes Gjøvik & Toten SFK 3   1           1 3   38
Else Skjennem Båstad JFF   5         4   4 5   33
Berit Skaarud Ringerike SFK         3       3     18
Margit Sætre Siljan JFF 5               5     16
Valborg Fjellvang Udnes JFF         5       5     16

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2012-02-19 20:09:28
Oppdatert:2012-02-19 21:30:39

iTackle traper.se