hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Stillingen i Norgescupen etter 5 stevner
Stillingen er som følger:


Sammenlagt:
      Gorningen Storsjøen Skumsjøen Hovvatn Lyseren Hallevannet Aremarksjøen   Poeng
poeng Navn Forening 27. mars 8. januar 15. januar 29. januar 5. februar 12. februar 19. februar    
74 Odd Henning Hansen Gjøvik & Toten SFK 3 1 3 3         74
73 Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 1 7 16 2 6       73
56 Terje Lindgren SFK Pimpel Sør 16 2   1 9       56
55 Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen   3 19 6 1       55
51 Thomas Ødegård Gjøvik & Toten SFK 2   14 4 13       51
45 Niklas Strengelsrud SFK Raufjøringen 14   5 16 4       45
43 Frank Hønsen Gjerdrum SFK 4   12 13 12       43
38 Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen 15   1 9         38
30 Christer Fossen Askim & Omeng JFF 12   11 16 15       30
27 Lars Erik Eriksen Sarpsborg og Omeng JFF 8   7           27
27 Torill Langerud SFK Raufjøringen   5     10       27
25 Runar Sperstad Askim & Omeng JFF       10 7       25
24 Rune Grenberg Åsnes JFF     10   8       24
23 Halfdan Sangnes Gjøvik & Toten SFK 17   9 14         23
23 Vidar Komperud Hoff Vestre JFF     13 6         23
20 Lars Lønneberg SFK Pimpel Sør 6     16         20
19 Hans Holen Brandval JFF     2           19
19 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog JFF         2       19
18 Frode Nerberg Femund JFF         3       19
17 Kåre Fredheim Toten JFF     4           17
17 Lucian Iurac SFK Pimpel Sør       14 11       17
17 Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen   4             17
16 Kjetil Johansen Arbeidernes JFF         5       16
16 Remi Andre Olsen SFK Pimpel Sør       5         16
15 Harald Hovde Oslo Sportsfiskere   9 18           15
15 Håvar Mjeltevik SFK Pimpel Sør     6           15
15 Per Arne Skaarud     6             15
15 Terje Reinersen Gjerdrum SFK       8 19       15
14 Eivind Holt Siljan JFF 7               14
13 Aasmund Sæther Gjøvik & Toten SFK   8             13
13 Magne Olav Sveen Gjøvik & Toten SFK     8           13
12 Arild Eskildsen Trøgstad JFF 9               12
12 Bent Fjeld Eidskog SFK   14     16       12
12 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen 18 12             12
11 Lars Bekkensten Nannestad 10               11
11 Magne Moløkken SFK Raufjøringen 11 20             11
11 Reidar Moen Eidsvoll Skog JFF   10             11
10 Birger Gauslå Froland JFF       11         10
10 Bjørn Skogseth Nannestad JFF   11             10
9 Jim Bekken SFK Raufjøringen       12         9
8 Magnus Riksfjord SFK Pimpel Sør 13               8
8 Rolf Magnus Grenberg Åsnes JFF 19   15           8
8 Svein Kristiansen Trysil SFK   13             8
7 Jan Morten Fossen Askim & Omeng JFF         14       7
6 Jan Tore Nedgården Trysil SFK   15             6
5 Knut Vadholm Oslo Sportsfiskere   16             5
4 Anna Lindgren Romedal & Vallset   17             4
4 Eirik Gundersen Lillestrøm Sportsfiskere     17           4
4 Kjell Kolstad Oslo Sportsfiskere         17       4
3 Jan Fredrik Sandvold SFK Raufjøringen         18       3
3 Kenneth Ottosen Gjøvik & Toten SFK       19 20       3
3 Roy Fjeld Eidskog SFK   18             3
2 Jørn-Andre Jørgensen SFK Raufjøringen   19             2
2 Reidar Thaule Froland JFF       19         2
1 Kjersti Solli SFK Raufjøringen 20               1
1 Lars Roar Benterud Våler JFF     20           1


Senior herre:
      Gorningen Storsjøen Skumsjøen Hovvatn Lyseren Hallevannet Aremarksjøen          
poeng Navn Forening 27. mars 8. januar 15. januar 29. januar 5. februar 12. februar 19. februar          
82 Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 1 4 11 1 6       1 1 4 57
76 Odd Henning Hansen Gjøvik & Toten SFK 3 1 2 2         1 2 2 58
63 Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen   2 13 5 1       1 2 5 55
58 Thomas Ødegård Gjøvik & Toten SFK 2   10 3 11       2 3 10 48
53 Niklas Strengelsrud SFK Raufjøringen 12   3 12 4       3 4 12 44
52 Christer Fossen Askim Omeng JFF 10 11 8 12 12       8 10 11 34
51 Frank Hønsen Gjerdrum SFK 4   9 10 10       4 9 10 40
48 Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen 13   1 6 16       1 6 13 43
33 Rune Grenberg Åsnes JFF 15   7   8       7 8 15 33
32 Lars Lønneberg SFK Pimpel Sør 5 14   12         5 12 14 32
30 Lars Erikm Eriksen Sarpsborg og Omeng JFF 7   5           5 7   30
30 Lucian Iurac SFK Pimpel Sør 18 16   11 9       9 11 16 27
28 Runar Sperstad Askim Omeng JFF       7 7       7 7   28
27 Bent Fjeld Eidskog SFK   8 15   13       8 13 15 27
22 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen 14 6             6 14   22
20 Kjetil Johansen Arbeidernes JFF 17       5       5 17   20
19 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog JFF         2       2     19
18 Frode Nerberg Femund JFF         3       3     18
18 Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen   3             3     18
17 Eivind Holt Siljan JFF 6     19         6 19   17
17 Håvar Mjeltevik SFK Pimpel Sør     4           4     17
17 Remi Andre Olsen SFK Pimpel Sør       4         4     17
16 Aasmund Sæter Gjøvik & Toten SFK   5             5     16
16 Arild Eskildsen Trøgstad JFF 8   18           8 18   16
15 Magne Olav Sveen Gjøvik & Toten SFK     6           6     15
14 Kenneth Ottosen Gjøvik & Toten SFK 19     15 15       15 15 19 14
14 Svein Kristiansen Trysil SFK   7             7     14
13 Birger Gauslå Froland JFF       8         8     13
13 Jim Bekken SFK Raufjøringen 20     9         9 20   13
13 Lars Roar Benterud Våler JFF   15 14           14 15   13
12 Jan Tore Nedgården Trysil SFK   9             9     12
12 Kenneth Jernberg Odal SFK   13     17       13 17   12
12 Magnus Riksfjord SFK Pimpel Sør 11 19             11 19   12
11 Jørn Andre Jørgensen SFK Raufjøringen   10             10     11
10 Jan Fredrik Sandvold SFK Raufjøringen   18     14       14 18   10
10 Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen   12   20         12 20   10
9 Eirik Gundersen Lillestrøm Sportsfiskere     12           12     9
8 Jonny Bækken Romedal & Vallset   17 17           17 17   8
5 Finn Erik Lerdalen SFK Raufjøringen 16               16     5
5 Harald Stormyr SFK Pimpel Sør       16         16     5
5 Terje Haugom Gjøvik & Toten SFK     16           16     5
4 Tor Ivar Bjørnstad SFK Pimpel Sør       17         17     4
3 Joakim Helgesen Froland JFF       18         18     3
3 Svenn Larsen SFK Pimpel Sør         18       18     3
2 Runar Holmen Drammen Sportsfiskere         19       19     2
2 Steinar Kalfoss Åsnes JFF     19           19     2
1 Kjell Ivar Rudshaug Odal SFK     20           20     1
1 Martin Oterholt Gjerdrum SFK   20             20     1
1 Syver Øyhus SFK Acerina         20       20     1


Senior dame:
      Gorningen Storsjøen Skumsjøen Hovvatn Lyseren Hallevannet Aremarksjøen          
poeng Navn Forening 27. mars 8. januar 15. januar 29. januar 5. februar 12. februar 19. februar          
94 Kjersti Solli SFK Raufjøringen 1 2 2 2 4       1 2 2 58
90 Tonje Hauger Askim og Omeng JFF 3 3 5 1 3       1 3 3 56
77 Torild Langerud SFK Raufjøringen 4 1 1   1       1 1 1 60
73 Kirsti Oppdal Eriksson SFK Raufjøringen 2 4 3   2       2 2 3 56
46 Lisbeth A. Bjørnstad SFK Pimpel Sør 6   6   5       5 6 6 46
33 May Agnethe Østby Gjøvik & Toten SFK 5   4           4 5   33
29 Tove Nygårdseter SFK Raufjøringen 7 6             6 7   29
18 Anne Lene Gauslå Froland JFF       3         3     18
16 Ragnhild Muruåsen Trysil SFK   5             5     16
15 Kristine Brustad Oppegård JFF         6       6     15
14 Hilde B Keppen Rakkestad/Degernes   7             7     14
13 Vibecke Wingevei Odal SFK 8               8     13


Junior herre:
      Gorningen Storsjøen Skumsjøen Hovvatn Lyseren Hallevannet Aremarksjøen          
poeng Navn Forening 27. mars 8. januar 15. januar 29. januar 5. februar 12. februar 19. februar          
78 Rolf Magnus Grenberg Åsnes JFF 1 1 1   3       1 1 1 60
70 Vegard Vestby Odal SFK 2 2 6   4       2 2 4 55
69 Lasse Rudshaug Odal SFK 5 4 5   1       1 4 5 53
45 Martin Røste Stange JFF   6 7   5       5 6 7 45
37 Ruben Johansen Åsnes JFF 8 8 10           8 8 10 37
35 Morgan Østli Ruud Stange JFF   3 4           3 4   35
27 Trevor J Hansen Åsnes JFF 4 11             4 11   27
20 Reidar Thaule Froland JFF       1         1     20
19 Benjamin Gauslå Froland JFF       2         2     19
19 Eirik Strande       2           2     19
19 Stian Kristensen Østsiden JFF         2       2     19
18 Jonas Tåsås       3           3     18
18 Jørgen Kalfoss Åsnes JFF 3               3     18
18 Sindre Lindstølen Froland JFF       3         3     18
17 Emil Huru Froland JFF       4         4     17
16 Inge Christoffer Juvasstøl Froland JFF       5         5     16
16 Stefan S Hammer BJFF   5             5     16
15 Lars Magnus Bjørnstad Hedrum JFF 6               6     15
14 Andreas Nygårdseter SFK Raufjøringen 7               7     14
14 Jonas Huser Udnes JFF   7             7     14
13 Michael Hellerud Eidsvoll     8           8     13
12 Jonny Andre Livgaard     9             9     12
12 Mats Søreng Gjøvik & Toten SFK     9           9     12
11 Tobias Rønning Åsnes JFF   10             10     11
10 Knut Torbjørn Kravik       11           11     10
9 Anders Nedgården Trysil SFK   12             12     9


Junior dame:
      Gorningen Storsjøen Skumsjøen Hovvatn Lyseren Hallevannet Aremarksjøen          
poeng Navn Forening 27. mars 8. januar 15. januar 29. januar 5. februar 12. februar 19. februar          
20 Tirill Sandvold SFK Raufjøringen     1           1     20
20 Thea E. Merlid Udnes JFF         1       1     20
19 Heidi Sveen Gjøvik & Toten SFK     2           2     19
18 Mina Caroline Grenberg Åsnes JFF     3           3     18


Veteran herrer:
      Gorningen Storsjøen Skumsjøen Hovvatn Lyseren Hallevannet Aremarksjøen          
poeng Navn Forening 27. mars 8. januar 15. januar 29. januar 5. februar 12. februar 19. februar          
92 Terje Lindgren SFK Pimpel Sør 4 1 6 1 1       1 1 1 60
69 Halfdan Sangnes Gjøvik & Toten SFK 5 15 3 4 9       3 4 5 51
68 Åge R Nilsen Brandval JFF 6 9 7 5 10       5 6 7 45
64 Harald Hovde Oslo Sportsfiskere 18 3 5 7 8       3 5 7 48
63 Vidar Komperud Hof Vestre JFF 14 17 4 2 5       2 4 5 52
59 Jan Morten Fossen Askim & Omeng JFF 8   9 6 2       2 6 8 47
59 Kjell Kolstad Oslo Sportsfiskere 10 12 13 8 3       3 8 10 42
52 Terje Reinersen Gjerdrum SFK 17   8 3 4       3 4 8 48
48 Magne Moløkken SFK Raufjøringen 3 8 19   6       3 6 8 46
44 Reidar Moen Eidsvoll Skog JFF 11 4 14   11       4 11 11 37
41 Hans Holen SFK Raufjøringen 16 10 1   16       1 10 16 36
39 Lars Bekkensten Nannestad 2 13 11   19       2 11 13 37
38 Knut Vadholm Oslo Sportsfiskere 13 6 12   15       6 12 13 32
33 Per Arne Skaarud Ringerike SFK   2     7       2 7   33
31 Rune Pettersen SFK Pimpel Sør 12 19 16 10 17       10 12 16 25
29 Odd Arne Svensrud Brandval JFF 9 11     14       9 11 14 29
27 Arnfinn Solli Bærum Sportsfiskere 1 20 15           1 15 20 27
23 Roy Fjeld Eidskog SFK   7     12       7 12   23
19 Kåre Fredheim Toten JFF     2           2     19
17 Bjørn Skogseth Nannestad JFF   5 20           5 20   17
14 Per Olav Østby Gjøvik & Toten SFK 7               7     14
13 Ole G Ramstad SFK Raufjøringen 19     11 20       11 19 20 13
12 Terje Ranheim Eidsvoll Skog JFF     17   13       13 17   12
12 Kurt Storemyr Froland JFF       9         9     12
11 Arvid Andersen Oslo Sportsfiskere     10           10     11
9 Erling Stubberud Siljan JFF       12         12     9
7 Ola Sjølie Trysil SFK   14             14     7
6 Gunvald Sætre Siljan JFF 15               15     6
5 Steinar Olsen Trysil SFK   16             16     5
3 Arnstein Fjellvang Nannestad JFF         18       18     3
3 John Lindgren Romedal&Vallset JFF     18           18     3
3 Ole Omang     18             18     3


Veteran damer:
      Gorningen Storsjøen Skumsjøen Hovvatn Lyseren Hallevannet Aremarksjøen          
poeng Navn Forening 27. mars 8. januar 15. januar 29. januar 5. februar 12. februar 19. februar          
94 May Leikåsen Hof Vestre JFF 1 6 2 1 1       1 1 1 60
91 Ruth M Ramstad SFK Raufjøringen 2 3 5 2 2       2 2 2 57
70 Jorun Bekkensten Eidsvoll Skog JFF 4 2 4   4       2 4 4 53
38 Anna Lindgren Romedal & Vallset   1 3           1 3   38
38 Sonni Ingunn Sangnes Gjøvik & Toten SFK 3   1           1 3   38
32 Marit Andersen Oslo Sportsfiskere   4 6           4 6   32
18 Berit Skaarud Ringerike SFK         3       3     18
16 Margit Sætre Siljan JFF 5               5     16
16 Else Skjennem Båstad JFF   5             5     16
16 Valborg Fjellvang Udnes JFF         5       5     16

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2012-02-05 19:27:06
Oppdatert:2012-02-06 18:08:55

iTackle traper.se