hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater Trysilcup
Les mere her:


Lagkonkurranse Eltsjøen 24/4-2011

 

1: Godt & Blandat: T E Haugen, Loe Eriksson, Jim Bekken                                                         14405g

 

2: Nybørjarna: Thomas Axelsson, Folke Andersson, Jørgen Storm                                          13419g

 

3: Gjøvik/Toten: Thomas Ødegård, Morten Sangnes, Halvdan Sangnes                                 12143g

 

4: Vildinga: Jan T Nedgården, Kjell J Nerhagen, Dennis Johansen                                            10877g

 

5: SFK Älvkroken: Emil Broberg, Helge Broberg, Emil Kindberg                                                10616g

 

6: Snubleføttene: Ola Sjøli, Nils Øverby, Steinar Olsen                                                                9943g

 

7: Turgubba: Ivar Borthen, Svein Kristiansen, Espen Kronvald                                                   7177g

 

8: Eidsvoll Skog: Per E Hellerud, Bjørn Huus, Reidar Moen                                                         7122g

 



Navn Klasse Klubb Vekt Lørdag Plass Lørdag Vekt Søndag Plass Søndag Plass total
Folke Andersson Veteran Tunabygdens SFK 6897 6 6843 2 8
Emil Broberg Senior SFK Älvkroken 10337 1 4047 9 10
Jim Bekken Senior Raufjøringen 5449 11 7279 1 12
Jørgen Storm Senior Ovansiljan SFK 8299 2 3947 10 12
Nils Øverby Senior Trysil SFK 6845 7 3694 15 22
Jonny Bækken Senior Romedal/Vallset 5055 12 3706 14 26
Bjørn Huus Senior Eidsvoll Skog 6349 9 3642 17 26
Harald Hovde Veteran Oslo SF 4075 21 4538 7 28
Ola Sjøli Veteran Trysil SFK 6958 5 3083 23 28
Halvdan Sangnes Veteran Gjøvik/Toten 3707 24 5187 5 29
Jan T Nedgården Senior Trysil SFK 3385 29 5598 3 32
Thomas Axelsson Senior Tunabygdens SFK 8089 3 2629 29 32
Tom E Haugen Senior Raufjøringen 4266 18 3674 16 34
Steinar Olsen Veteran Trysil SFK 5046 13 3166 22 35
Per Erik Hellerud Senior Eidsvoll Skog 6465 8 2660 27 35
Ivar Borthen Senior Trysil SFK 4320 17 3464 20 37
Kjell J Nerhagen Senior Trysil SFK 3238 34 5177 6 40
Helge Broberg Senior SFK Älvkroken 4896 15 2693 26 41
Mats A Axelsson Senior Sveg 3061 38 5485 4 42
Lars Hanssen Senior Løiten JFF 3969 23 3595 19 42
Morten Sangnes Veteran Gjøvik/Toten 3068 37 3916 11 48
Svein Kristiansen Senior Trysil SFK 4169 20 2359 31 51
Gunilla Turdell D Sveg 2941 41 3860 13 54
Thomas Ødegård Senior Gjøvik/Toten 3310 31 3040 24 55
Lars Olov Eriksson Veteran Sveg 3105 35 3452 21 56
Anna Lindgren VD Romedal/Vallset 4950 14 1304 44 58
Emil Kindberg JH SFK Älvkroken 1990 55 3876 12 67
Espen Kronvald Senior Trysil SFK 3449 27 1354 43 70
Frank Hønsen Senior Gjerdrum SFK 2882 43 2645 28 71
Ole Omang Veteran Åsene 3083 36 1699 37 73
Reidar Moen Veteran Eidsvoll Skog 4249 19 870 54 73
Åge R Nilsen Veteran Brandval 3436 28 994 50 78
Hans Holen Veteran Brandval 2600 46 1754 36 82
Lars Bekkensten Veteran Nannestad 3060 39 1056 48 87
Bo Olsson Senior Särnaharrens SFK 955 80 4495 8 88
Jens K Skovseth Senior Eidsvoll Skog 1561 67 2606 30 97
Frode Sjøberg Senior Oslo SF 2720 45 892 53 98
Linus Axelsson YJH Ovansiljan SFK 1958 57 1445 42 99
Jonny Persson Senior Särnaharrens SFK 791 83 3640 18 101
Terje Reiertsen Veteran Gjerdrum SFK 2113 54 1017 49 103
May A Østby D Gjøvik/Toten 2356 48 748 56 104
Ruth M Ramstad VD Raufjøringen 1627 65 1466 41 106
Per Olav Østby Veteran Gjøvik/Toten 1664 64 1198 46 110
Maud Eriksson D Sveg 1904 58 921 52 110
Lars Westlund Senior Sveg 2215 52 592 58 110
Kjersti Solli D Raufjøringen 1971 56 0 64 120
May Leikåsen VD Hof Vestre 1234 74 1073 47 121
Jon Lindgren Veteran Åvabakka 1780 62 311 60 122
Pontus Olsson Barn Särnaharrens SFK 487 92 2175 33 125
Vidar Komperud Veteran Hof Vestre 766 85 1485 40 125
Jorunn Bekkensten VD Eidsvoll Skog 658 88 1528 39 127
Ole G Ramstad Veteran Raufjøringen 1324 71 127 62 133
Inga-Britt Axelsson VD Leksandsfirren 1104 76 430 59 135
Dennis Johansen JH Trysil SFK 1270 73 102 63 136
Astrid Bækken VD Romedal/Vallset 812 82 639 57 139
Rolf Axelsson Veteran Leksandsfirren 860 81 0 65 146
Erik Aarstad Veteran Raufjøringen     2746 25  
Erik Gundersen Senior Bærum     2329 32  
Hans-Erik Kristoffersson Veteran       2155 34  
Torild Langerud D Raufjøringen     2015 35  
Atle Nordheim Senior Eidsvoll Skog     1690 38  
Arnfinn Solli Veteran Bærum     1240 45  
Gunnar Jonasson Veteran Sveg     931 51  
Nils-Erik Norderud Veteran Sveg     779 55  
Gun Norderud VD Sveg     271 61  
Vidar Årnes Senior Romedal/Vallset 7072 4      
Tor A Rygg Senior   5561 10      
Kenneth Ottosen Senior Gjøvik/Toten 4483 16      
Bjørn Arvidsson Veteran SFK Älvkroken 3976 22      
Marit Andersen VD Oslo SF 3663 25      
Paal Runden Senior Gjøvik/Toten 3502 26      
Erling Johnsrud Veteran Romedal/Vallset 3344 30      
Glenn E Sparby Senior Hof Vestre 3268 32      
Arvid Andersen Veteran Oslo SF 3244 33      
Henrik Persson Senior Skinnkroken 3027 40      
Sten-Sture Høglund Veteran Østerby 2890 42      
Gøran Eriksson Veteran Särnaharrens SFK 2875 44      
Torbjørn Toresson Senior Skinnkroken 2394 47      
Odd H Hansen Senior Gjøvik/Toten 2312 49      
Tomas Andersson Senior Gävle 2274 50      
Lars Ove Hansson Veteran   2236 51      
Kurt Mattsson Veteran Skinnkroken 2175 53      
Gisle Haugen Veteran Trysil SFK 1830 59      
Mats Lenne Senior Skinnkroken 1818 60      
Anders Axelsson Senior Ovansiljan SFK 1792 61      
Stig Enstrøm Veteran Älvkroken 1754 63      
Karin Andersson VD Skinnkroken 1606 66      
Camilla Einarsson D Skinnkroken 1471 68      
Bernt Eriksson Veteran Linghed 1424 69      
Jonny Persson Veteran Ovansiljan SFK 1326 70      
Susanne Ivansson D Skinnkroken 1307 72      
Kjell Kolstad Veteran Oslo SF 1225 75      
Anna-Lisa Persson VD Särnaharrens SFK 1091 77      
Mats Øjes Veteran Skinnkroken 965 78      
Gunne Karlsson VD Alvesta 963 79      
Ann-Sofi Persson D Särnaharrens SFK 770 84      
Ove Sørli Senior Trysil SFK 750 86      
Dag Hanssen Veteran Løiten JFF 671 87      
Rolf Karlsson Veteran Alvesta 644 89      
Stefan Frost Senior Älvdalens SFK 626 90      
Sture Tigerstrand Veteran Linghed 546 91      
Yngve Lommerud Senior Hof Vestre 357 93      
Kenneth Eriksson Senior Älvdalens SFK 333 94      
Leif Hellgren Veteran Särnaharrens SFK 324 95      
Sven-Åke Frost Veteran Älvdalens SFK 319 96      
Mats Emanuelsson Veteran Särnaharrens SFK 316 97      
Sonja Arvidsson VD SFK Älvkroken 282 98      
Torbjørn Nykvist Senior Älvdalens SFK 147 99      
Gun-BrittTigerstrand VD Linghed 121 100      
Agne Arvidsson Veteran SFK Älvkroken 44 101      

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2011-04-24 19:12:14
Oppdatert:2011-04-24 19:12:14

iTackle traper.se