hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater 5 timers på Steinsfjorden - 13.03.2011
Les mere her:


KLASSE JUNIOR GUTT
 NR 1  STIAN KRISTENSEN  ØSTSIDEN                                        10790 GR
 
 KLASSE  DAMER
 
NR 1 TONJE HAUGER SFK ACERINA                                            6150 GR
NR 2 SOLVEIG RINGSTAD DR SP FISKERE                                5310 GR
NR 3 MAY A ØSTBY  GTSFK                                                            3730 GR
NR 4 ANITA KRISTENSEN  ØSTSIDEN                                          3540 GR
NR 5 HILDE KIPPEN ?  R/D JFF                                                       1640 GR
 
 
KLASSE VETERAN DAMER
  
 
NR 1 JORUNN BEKKENSTEN  EIDSVOLL SKOG JFF                 3210 GR
NR 2 ELSE SKJENNEM  BÅSTAD GJFF                                        2910 GR
  
 
KLASSE VETERAN HERRER
  
 
NR 1 LARS SUNDBERG  FORELLEN STOCKHOLM                  12490 GR
NR 2 TERJE LINDGREN  PIMPEL SØR                                           9690 GR
NR 3 SVEIN TYSKERUD  FET JFF                                                   9430 GR
NR 4 OLE J STENBERG                                                                     9240 GR
NR 5 KJELL KOLDSTAD  OSLO SPORTSFISKERE                    8730  GR
NR 6 PER O ØSTBY      GTSFK                                                         8030 GR
NR 7 ARVID ANDERSEN  OSLO SPORTSFISKERE                    7720 GR
NR 7 GUNNAR SKAARUD RINGERIKE SF                                     7720 GR
NR 9 REIDAR MOEN  EIDSVOLL SKOG JFF                                 7690 GR
NR 10RUNE PETTERSEN PIMPEL SØR                                         6640 GR
NR 11 LARS BEKKENSTEN NANNESTAD                                    6550 GR
NR 12 HARALD HOVDE OSLO SPORTSFISKERE                      5920 GR
NR 13 ODD RINGSTAD  DR SP FISKERE                                     4940 GR
NR 14 LARS BLILIE  GTSF                                                               4920 GR
NR 15 SVEIN KRISTENSEN  ØSTSIDEN                                       4090 GR
NR 16 TERJE RANHEIM EIDSVOLL SKOG JFF                          3570 GR
NR 17 ARNFINN SOLLI BÆRUM SPORTSFISKERE                  2860 GR
NR 18 JOHAN JOHANNESSEN  ØSTSIDEN                                  880 GR
  
 
KLASSE HERRER
  
 
NR 1 KJETIL JOHANSEN ARBEIDERNES JFF OSLO             10740 GR
NR 2 RUNE TYSKERUD  FET JFF                                                 9350 GR
NR 3 SYVER ØYHUS  ACERINA                                                    9310 GR
NR 4 BJØRN HUUS  EIDSVOLL SKOG JFF                                9230 GR
NR 5 EIVIND HOLT  SILJAN JFF                                                    9200 GR
NR 6 JOHNNY ULSRUDSTUE  GJØVIK/TOTEN                         8130 GR
NR 7 RUNAR HOLMEN DR SP FISKERE                                    7940 GR
NR 8 TONY NILSEN  NITTEDAL JFF                                            7380 GR
NR 9 KAY A AMUNDSEN  DR SP FISKERE                              6910 GR
NR 10 ARILD HOLSTAD  ACERINA                                            6410 GR
NR 11 FRODE ENGEN  GLOMSRUDKOLLEN JFF                 6340 GR
NR 12 ERIK TJERSMO  EIDSVOLL SKOG JFF                        5630 GR
NR 13 PÅL ANDERSEN  DR SP FISKERE                               5330 GR
NR 14 FILIP W NIELSEN  ASKER JFF                                       5300 GR
NR 15 HÅVARD TØDLAND ?  ACERINA                                  5040 GR
NR 16 CATO RØENBAKKEN  BÆRUM SF                              4950 GR
NR 17 JAN ESPELID EIDSVOLL SKOG JFF                           4780 GR
NR 18 ATLE NORDHEIM  EIDSVOLL SKOG JFF                   4690 GR
NR 19 EIRIK GUNDERSEN  BÆRUM SF                                 4680 GR
NR 20 PER JOHANNESSEN   ØSTSIDEN                              4070 GR
NR 21 JENS K SKOVSETH  EIDSVOLL SKOG JFF             3350 GR
NR 22 ATLE WENGER NANNESTAD  NANNESTAD JFF   3230 GR
NR 23 LARS RYPÅS  EIKERN FVF                                          2890 GR
NR 24 TERJE FIRINGEN  EIKERN FVF                                   2580 GR
NR 25 KNUT BJØRKLUND  FET JFF                                       2070 GR
NR 26 TERJE JAKOBSEN  R/D JFF                                        1690 GR 
 
 
KLASSE LAG
 
 
NR 1 SFK ACERINA 1                                                             21870 GR
NR 2 EIDSVOLL SKOG JFF                                                  21610 GR
NR 3 ØSTSIDEN                                                                      18950 GR
NR 4 PREDATOR                                                                    18610 GR
NR 5  DRAMMEN SPORTSFISKERE 1                                17160 GR   

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2011-03-14 20:03:13
Oppdatert:2011-03-14 20:05:09

iTackle traper.se