hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater FM Landsjøen - 27.02.2011
Les mere her:





Gull til Dimman, sølv til Tom Erling og bronse til Ivar. (Foto:Ole G)
  Senior Herre
Plass Navn Klubb

Vekt

1 Kjell Joar Nerhagen Trysil SFK 7163
2 Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen 5442
3 Ivar Borthen Trysil SFK 5030
4 Kenneth Jernberg Odal SFK 4382
5 Nils Øverby Trysil SFK 3995
6 Magne Moløkken SFK Raufjøringen 3966
7 Lars Roar Benterud Våler 3803
8 Vidar Årnes Romedal/V 3303
9 Espen Kronvald Trysil SFK 3237
10 Knut Arild Nedgården Trysil SFK 3135
11 Bent Fjeld Eidskog 2939
12 Jonny Bækken Romedal/V 2875
13 Svein Kristiansen Trysil SFK 2752
14 Viggo Johansen Åsnes 2627
15 Børre Omang Åsene JFF 2620
16 Jan Tore Nedgården Trysil SFK 2219
17 Jørn Andre Jørgensen SFK Raufjøringen 1833
18 Per-Einar Fjeld Eidskog 1817
19 Håvard Høgda Eidskog 1550
20 Pål Fjeld Eidskog 1504
       
  Veteran Herre
Plass Navn Klubb

Vekt

1 Gisle Haugen Trysil SFK 4350
2 Steinar Olsen Trysil SFK 4065
3 Ola Sjøli Trysil SFK 3917
4 Ole Omang Åsene JFF 3805
5 Erling Johnsrud Romedal/Vallset 3643
6 Steinar Strøm Trysil SFK 3131
7 Odd Arne Svensrud Brandval 2798
8 Åge R Nilsen Brandval 2296
9 Vidar Komperud Hof Vestre 1944
10 Ole G Ramstad SFK Raufjøringen 1905
11 Erling Haugen SFK Raufjøringen 1507
12 Hans Holen Brandval 1465
13 Erik Aarstad SFK Raufjøringen 1105
14 Johan Bredesen Hof Vestre 1027
15 Jan Bekk Åsene JFF 273
       
  Senior Dame
Plass Navn Klubb

Vekt

1 Eva Mørlin Åsene JFF 3291
2 Marielle Sørli   1063
3 May Britt Sørli   1043
4 Ragnhild Muruåsen Trysil SFK 760
5 Unni Moløkken SFK Raufjøringen 724
       
  Veteran Dame
Plass Navn Klubb Vekt
1 Ruth M Ramstad SFK Raufjøringen 3530
2 Anna Lindgren Romedal/Vallset 2503
3 May Leikåsen Hof Vestre 1865
       
  Junior Herre
Plass Navn Klubb Vekt
1 Ruben A Johansen Åsnes 2604
2 Lasse Rudshaug Odal SFK 1173
3 Vegard Vestby Odal SFK 820
 
Barn
Plass Navn Klubb Vekt
1 Anders Nedgården Trysil SFK 225
2 Espen Nedgården Trysil SFK 84


Plass Lag Deltagere Total Vekt
1 Trysil I Ivar Borthen, Kjell J Nerhagen, Ola Sjøli 16110
2 Raufjøringen I Magne Moløkken, Tom E Haugen, Jørn A Jørgensen 11241
3 Trysil II Nils O Øverby, Svein Kristiansen, Steinar Olsen 10812
4 Romedal & Vallset Erling Johnsrud, Vidar Årnes, Jonny Bækken 9821
5 Åsene Eva Mørlin, Børre Omang, Ole Omang 9716
6 Trysil III Knut A Nedgården, Jan T Nedgården, Espen Kronvald 8591
7 Brandval JFF Hans Holen, Odd A Svensrud, Åge R Nilsen 6559
8 Gamle-Erik & Co Erik Aarstad, Ruth M Ramstad, Ole G Ramstad 6540
9 Odal SFK Lasse Rudshaug, Vegard Vestby, Kenneth Jernberg 6375
10 Eidskog JFF Pål Fjeld, Per E Fjeld, Bent Fjeld 6260
11 Hof Vestre JFF Johan Bredesen, May Leikåsen, Vidar Komperud 4836

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2011-03-02 20:19:59
Oppdatert:2011-03-03 08:44:37

iTackle traper.se