hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater fra Femsjøen - 19.02.2011
Les mere her:


Info er hentet fra: http://www.njff.no/portal/page/portal/ostfold/artikkel?displaypage=TRUE&element_id=38139654

Navn: Forening: Vekt i gram:

1. Terje Reinertsen Gjerdrum SFK 3535

2. Åsmund Nilsen Hvaler JFF 2155

3. Yngvar Gretland Aremark JFF 1400

4. Kjell Kolstad Oslo Sportsfiskere 1360

5. Tom Mathisen Fr.stad JFF 1320

6. Arnstein Fjellvang Nannestad JFF 1160

7. Harald Hovde Oslo Sportsfiskere 1015

8. Bjørn Myrvang Råde JFF 1000

9. Bjørn Skogseth Nannestad JFF 990

10. Ole Gunnar Ramsad SFK Raufjøringen 940

11. Asbjørn Gretland Aremark JFF 890

12. Runar Haug RDJFF 710

13. Åke Stark Strömstad SFK 690

14. Arild Andersen Oslo Sportsfiskere 675

15. Jan Morten Fossen Eidsberg AJFF 650

16. Jan Johnsen Oslo Sportsfiskere 560

17. Lindu Svelid Strömstad SFK 355

18. Roald Larsen AJFF Halden 60

19. Terje Bøhn RDJFF 40

Veteran Dame:

1. Tove Holm Moss SFK 675

2. Ruth M. Ramstad SFK Raufjøringen 510

3. Tove Dahler Moss SFK 330

4. Anne M. Tangen Skjeberg JFF 260

5. Marit Andersen Oslo Sportsfiskere 250

6. Anne Lise Johansen AJFF Halden 225

Damer:

1. Torild Langerud SFK Raufjøringen 1110

2. Therese Larsson Strömstad SFK 1000

3. Anita Haraldsen Hvaler JFF 615

4. Synøve Johansen Trøgstad JFF 535

5. Sunisa Boonjiem - 210

6. Tonje Hauger Askim Omegn JFF 210

7. Gro Mette Nilsen AJFF Halden 200

Herrer:

1. Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 6335

2. Frank Hønsen Gjerdrum SFK 4810

3. Lucian Iurac SFK Pimpel Sør 4540

4. Arild Eskildsen Trøgstad JFF 4300

5. Anders Wold Oslo Sportsfiskere 3750

6. Runar Sperstad Askim JFF 2390

7. Niklas Strengelsrud SFK Raufjøringen 2035

8. Lennart Gameldsrød Aserina 2010

9. Lars-Erik Langsæther Trøgstad JFF 1930

10. Håvard Rødland RDJFF 1605

11. Dan Gråe-Nielsen Strömstad SFK 1525

12. Lars Erik Eriksen RDJFF 1505

13. Mathias Edlund Strömstad SFK 1490

14. Christian Ulfeng HansenFr.stad JFF 1430

15. Christer Fossen Askim JFF 1405

16. Syver Øyhus Aserina 1050

17. Arild Martinsen AJFF Halden 980

18. Tony Paulsen - 815

19. Tommy Johansen Riise Trøgstad JFF 810

20. Joakim Jedkvist Strömstad SFK 780

21. Henrik Olander - 750

22. Arild Holstad Trøgstad JFF 730

23. Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen 720

24. Kristian Nilsen Hvaler JFF 670

25. Pål Andersen Fr.stad JFF 670

26. Lars Olsson Strömstad SFK 620

27. Remi A. Olsen SFK Pimpel Sør 595

28. Ted Sørlie Skjeberg JFF 570

29. Kent Fossheim RDJFF 450

30. Magne Moløkken SFK Raufjøringen 430

31. Øystein Burud AJFF Halden 410

32. Odd Alexandersen Råde JFF 360

33. Jørgen Langerud SFK Raufjøringen 330

34. Raymond Danielsen Skjeberg JFF 280

35. Geir Bergerødegård RDJFF 260

36. Rune Jacobsen Skjeberg JFF 260

37. Stein Runo Dalene RDJFF 210

38. Michael Rabe Hultengre-en 180

39. Vidar Thoresen - 90

40. Espen Thoresen - 55

41. Atle Johansen - 55

Barn/Junior:

1. Henrik Horgen - 275

2. Truls Johanesen - 215

3. Andrea Thoresen - 200

4. Gjørgen Edvartsen - 190

5. Magnus Horgen - 179

6. Therese Nilsen AJFF Halden 70

7. Sivert Bakke Eidisen - 50

Fylkesmesterskapet Isfiske 2011

Individuelt

1. Arild Eskildsen Trøgstad JFF 4300

2. Runar Sperstad Askim JFF 2390

3. Åsmund Nilsen Hvaler JFF 2155

4. Lars-Erik Langsæther Trøgstad JFF 1930

5. Håvard Rødland RDJFF 1605

6. Lars Erik Eriksen RDJFF 1505

7. Christian Ulfeng HansenFr.stad JFF 1430

8. Christer Fossen Askim JFF 1405

9. Yngvar Gretland Aremark JFF 1400

10. Tom Mathisen Fr.stad JFF 1320

11. Bjørn Myrvang Råde JFF 1000

12. Arild Martinsen AJFF Halden 980

13. Asbjørn Gretland Aremark JFF 890

14. Tommy Johansen Riise Trøgstad JFF 810

15. Arild Holstad Trøgstad JFF 730

16. Runar Haug RDJFF 710

17. Tove Holm Moss SFK 675

18. Kristian Nilsen Hvaler JFF 670

19. Pål Andersen Fr.stad JFF 670

20. Jan Morten Fossen Eidsberg AJFF 650

21. Anita Haraldsen Hvaler JFF 615

22. Ted Sørlie Skjeberg JFF 570

23. Synøve Johansen Trøgstad JFF 535

24. Kent Fossheim RDJFF 450

25. Øystein Burud AJFF Halden 410

26. Odd Alexandersen Råde JFF 360

27. Tove Dahler Moss SFK 330

28. Raymond Danielsen Skjeberg JFF 280

29. Geir Bergerødegård RDJFF 260

30. Rune Jacobsen Skjeberg JFF 260

31. Anne M. Tangen Skjeberg JFF 260

32. Anne Lise Johansen AJFF Halden 225

33. Stein Runo Dalene RDJFF 210

34. Tonje Hauger Askim Omegn JFF 210

35. Gro Mette Nilsen AJFF Halden 200

36. Roald Larsen AJFF Halden 60

37. Terje Bøhn RDJFF 40

 

Lagkonkurransen Vekt:

1. Trøgstad JFF 6960

2. Askim JFF 4105

3. Hvaler JFF 3440

4. RDJFF 3 3370

5. RDJFF 1 1160

6. Råde JFF 1000

7. Skjeberg JFF 1 850

8. Skjeberg JFF 2 440

9. RDJFF 2 210



Bilde fra utgangen:

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2011-02-21 09:17:02
Oppdatert:2011-02-22 12:47:42

iTackle traper.se