hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater fra Hjälmaren, Rävsvik - 29.01.2011
Slik gikk det.


Resultatene er hentet fra: http://www.sturefiskarna.se/

Datum: 2011-01-29
Plats: Rävsvik Hjälmaren
Arrangör: Sturefiskarna
Damklass 3 deltagare    
       
Placering Namn Klubb Vikt gr
1 Lotta Engvall Fagersta 8422
2 Torje Hauger SFK Acerina Norge 4498
3 Kjerst Solli SFK Raufjöringen Norge 1574
       
    totalvikt  14494
    snittvikt 4831
       
Damveteranklass 2 deltagare    
       
Placering Namn Klubb Vikt gr
1 Inger Ekbom Nora gyttorp 1880
2 Ingela Sjöö Fagersta 912
       
    totalvikt  2792
    snittvikt 1396
       
       
Äldre Damveteranklass 5 deltagare    
       
Placering Namn Klubb Vikt gr
1 Raija Ljungblom Silverfiskarna 3522
2 Elsie Löfgren Silverfiskarna 3430
3 Kikki Danielsson Atletfiskarna 1348
4 Barbro Lindstedt Atletfiskarna 1124
5 Wivan Lindberg Fagersta 1080
       
    totalvikt  10504
    snittvikt 2101
       
Yngre herrjunior 1 deltagare    
       
Placering Namn Klubb Vikt gr
1 Jocke Eriksson Nora gyttorp 3354
       
    totalvikt  3354
    snittvikt 3354
       
 Herrseniorklass 35 deltagare    
       
Placering Namn Klubb Vikt gr
1 Pär Nilsson Nora Gyttorp 15502
2 Christer Fossen SFK Acerina Norge 13546
3 Finn Erik Lerdalen SFK Raufjöringen Norge 13382
4 Ove Rosèn Vattnan Laxå 13168
5 Henrik Lindgren Nora Gyttorp 12398
6 Jonas Back Forserums Sfk 10486
7 Niklas Strengelsrud SFK Raufjöringen Norge 10480
8 Stefan Nykvist Fagersta 10350
9 Fredrik Malm Forserums Sfk 10082
10 Mago Göransson OSFK 9812
11 Nisse Ekbom Nora Gyttorp 9806
12 Karl-Olof Wikström Smedejebacken 8864
13 Tommy Strengelsrud SFK Raufjöringen Norge 8834
14 Per Göransson Ovansiljan SFK 8782
15 Jimmi Bernström Fagersta 8584
16 Mikael Cederborg Nora Gyttorp 8138
17 Magnus Andersson Sturefiskarna 6488
18 Jim Bekken SFK Raufjöringen Norge 6410
19 Marcus Norgren Smedjebacken 6252
20 Hampus Göransson Ovansiljan SFK 6050
21 Jesper Dyberg Nora Gyttorp 5788
22 Daniel Andersson Sturefiskarna 4292
23 Antero Räisänen Atletfiskarna 4232
24 Pierre Wellander Atletfiskarna 3402
25 Sami Kehusmaa Fagersta 3140
26 Tommy Keijser Atletfiskarna 2360
27 Mikael Andersson Smedjebacken 1820
28 Lennart Gammelsrud SFK Acerina Norge 1476
29 Christer Embretsen Karlskoga AFK 862
30 Billy Nilsson Köping 520
31 Christer Persson Atletfiskarna 0
32 Nicklas Gustavsson Nora Gyttorp 0
33-35 Ej lämnat in startkort    
       
    totalvikt  225306
    snittvikt 7268
       
       
       
       
       
Herrveteranklass 23 deltagare    
       
Placering Namn Klubb Vikt gr
1 Leif Sandberg Fagersta 13672
2 Harald Shirlbauer Fagersta 10670
3 Jan Morten Fossen SFK Acerina Norge 10054
4 Krister Bergman Smedjebacken 10046
5 Jan Fernqviist Volvo FK 8652
6 Timo Vainionpää Fagersta 7512
7 Sören Eriksson Fagersta 6736
8 Jan Broberg Atletfiskarna 5854
9 Kjell Kangu SMB 5660
10 Kent Lundqvist Fagersta 5140
11 Håkan Jansson Sturefiskarna 5020
12 Bo Eriksson Volvo FK 4506
13 Peter Svensson Volvo FK 4366
14 Jonny Skoglund Nora Gyttorp 4180
15 Pelle Ernsth Forserums SFK 3810
16 Lars Nykvist Fagersta 3644
17 Keneth Cederborg Nora Gyttorp 3508
18 Christer Cederborg Nora Gyttorp 1122
19 Pekka Dufva Volvo FK 975
20 Göran Brattström Köping 598
21 Leif Carlsson Sturefiskarna 106
22-23 Ej lämnat in startkort    
       
    totalvikt  110737
    snittvikt 5273
       
       
Äldre Herrveteranklass 22 deltagare    
       
Placering Namn Klubb Vikt gr
1 Rolf Nordqvist Nora Gyttorp 10364
2 Hans Erik Johansson Nora Gyttorp 10104
3 Stig Karlsson Atletfiskarna 10066
4 Mats Larsson Torshälla SFK 8680
5 Åke Bolander Fagersta 8502
6 Kent Löfgren Silverfiskarna 6950
7 Jan Svanström Fagersta 6746
8 Bebgt Österholm Nora Gyttorp 6180
9 Kalle Norman Fagersta 5398
10 Leif Karlsson Nora Gyttorp 5362
11 Roland Storm Fagersta 4196
12 Börje Andersson Atletfiskarna 3966
13 Yngve Embretsen Karlskoga SFK 3962
14 Frank Norgren Smedjebacken 3592
15 Carl Axel Larsson Fagersta 1958
16 Ingemar Larsson Nora Gyttorp 1600
17 Rolf Lindstedt Atletfiskarna 932
18 K.G Ågren Silverfiskarna 898
19 S E Bergman Smedjebacken 432
20 Jan Olov Lööw Sturefiskarna 208
21 Jan Åke Lindberg Fagersta 200
22 Ej lämnat startkort    
       
    totalvikt  100296
    snittvikt 4776
       
    Total invägd vikt  452989
    Snittvikt 5458

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2011-01-30 22:17:36
Oppdatert:2011-01-30 22:21:19

iTackle traper.se