hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Stillingen i NC og Nordisk uttak etter 5 stevner
Stillingen er som følger:




  Norgescup isfiske 2010  Sammenlagt                  
            Plassering        
      Næra Skumsjøen Steinreien Stokkevannet Sø. Åklangen Lyseren     Poeng
poeng Navn Forening 11. april 19. desember 26. desember 9. januar 16. januar 6. februar      
84 Per Harald Bekken SFK Raufjøringen 4 6 2 2 7       84
60 Finn Erik Lerdalen SFK Raufjøringen 2 2 8 12         60
48 Thomas Ødegård Gjøvik & Toten SFK   3 7 16 10       48
42 Kenneth Ottosen Gjøvik & Toten SFK 18 5   17 2       42
40 Finn-Willy Eriksson SFK Raufjøringen     1   1       40
34 Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen 5   3           34
33 Odd Henning Hansen Gjøvik & Toten SFK     4   5       33
31 Ruth M Ramstad SFK Raufjøringen   14 15   3       31
31 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen 15     8 9       31
30 Terje Reinersen Gjerdrum SFK     6 6         30
27 Torill Langerud SFK Raufjøringen 14 1             27
25 Vidar Komperud Hoff Vestre JFF     12   5       25
25 Halfdan Sangnes Gjøvik & Toten SFK   4 13           25
23 Jim Bekken SFK Raufjøringen 8       11       23
23 Frank Hønsen Gjerdrum SFK     9 10         23
22 Åge R Nilsen Brandval JFF 19     1         22
20 Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 7   15           20
20 Arild Eskildsen Trøgstad JFF 3 19             20
20 Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen 1               20
19 Odd Arne Svensrud Brandval JFF   7     16       19
19 Kenneth Jernberg Odal SFK 6     20 18       19
19 Jan Morten Fossen Eidsberg JFF         19       2
19 Lucian Iurac SFK Pimpel Sør 10 15 19           19
18 Magnus Riksfjord SFK Pimpel Sør       3         18
18 Remi Andre Olsen SFK Pimpel Sør 13 11             18
17 Lars Roar Benterud Våler JFF         4       17
17 Einar Vesterheim Brandval JFF     10   15       17
17 Kay Andre Amundsen Drammen Sportsfiskere       4         17
16 Anders Wold Oslo Sportsfiskere       5         16
16 Ole Halvorsen (NJFF?) Lørenskog     5           16
16 Svenn Larsen SFK Pimpel Sør 9 17             16
15 Reidar Moen Eidsvoll Skog JFF       14 13       15
15 Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen   8   19         15
14 Harald Hovde Oslo Sportsfiskere       7         14
13 Tove Nygårdseter SFK Raufjøringen         8       13
12 Tor Ivar Bjørnstad SFK Pimpel Sør       9         12
12 Jonny Bækken Romedal & Vallset   9             12
11 Lasse Rundshaug Odal SFK     17   14       11
11 Magne Moløkken SFK Raufjøringen     10           11
11 Bent Fjeld Eidskog SFK   10             11
10 Kjersti Solli SFK Raufjøringen       11         10
10 Vergard Vestby Odal SFK 11               10
9 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog JFF         12       9
9 Odd Ringstad Drammen Sportsfiskere       12         9
9 Paal Runden Gjøvik & Toten SFK   12             9
9 Arild Holstad Trøgstad JFF 12               9
8 Christer Fossen SFK Acerina   13             9
8 Kjell Kolstad Oslo Sportsfiskere     14   20       8
7 Roy Fjeld Eidskog SFK 16   19           7
6 Rolf Magnus Grenberg Åsnes JFF       15         6
5 Håvar Mjeltevik SFK Pimpel Sør   16             5
4 Tommy Iversen Eidsvoll Skog JFF         17       4
4 Rune Tyskerud Fet JFF 17               4
3 Vegard Vestby Odal SFK       18         3
3 Hans Holen Brandval JFF     18           3
3 Steinar Kalfoss Åsnes JFF   18             3
1 Runar Sperstad SFK Acerina   20             1
1 Rune Grenberg Asnes JFF 20               1


  Norgescup isfiske 2010  Senior herre                        
            Plassering              
      Næra Skumsjøen Steinreien Stokkevannet Sø. Åklangen Lyseren            
poeng Navn Forening 11. april 19. desember 26. desember 9. januar 16. januar 6. februar            
89 Per Harald Bekken SFK Raufjøringen 4 4 2 1 5       1 2 4 56
66 Finn Erik Lerdalen SFK Raufjøringen 2 1 7 8         1 2 7 53
60 Thomas Ødegård Gjøvik & Toten SFK   2 6 9 7       2 6 7 48
53 Kenneth Ottosen Gjøvik & Toten SFK 16 3   10 2       2 3 10 48
43 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen 13   17 5 6       5 6 13 39
42 Kenneth Jernberg Odal SFK 6   13 12 11       6 11 12 34
40 Finn-Willy Eriksson SFK Raufjøringen     1   1       1 1   40
36 Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen 5   3   19       3 5 19 36
34 Odd Henning Hansen Gjøvik & Toten SFK     4   4       4 4   34
34 Jim Bekken SFK Raufjøringen 8     13 8       8 8 13 34
31 Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen   5   11 16       5 11 16 31
31 Lucian Iurac SFK Pimpel Sør 10 11 11           10 11 11 31
30 Frank Hønsen Gjerdrum SFK     8 7 18       7 8 18 30
28 Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 7   10 18         7 10 18 28
26 Arild Eskildsen Trøgstad JFF 3 15   19         3 15 19 26
26 Remi Andre Olsen SFK Pimpel Sør 12 8   17         8 12 17 26
22 Jonny Bækken Romedal & Vallset   6   20 15       6 15 20 22
22 Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen 1   19           1 19   22
20 Paal Runden Gjøvik & Toten SFK   9     13       9 13   20
20 Svenn Larsen SFK Pimpel Sør 9 13             9 13   20
19 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog JFF     14   9       9 14   19
19 Magnus Riksfjord SFK Pimpel Sør       2         2     19
18 Lars Roar Benterud Våler JFF         3       3     18
18 Kay Andre Amundsen Drammen Sportsfiskere       3         3     18
17 Niklas Strengelsrud SFK Raufjøringen   18   14 14       14 14 18 17
17 Anders Wold Oslo Sportsfiskere       4         4     17
16 Ole Halvorsen (NJFF?) Lørenskog     5           5     16
16 Roy Fjeld Eidskog SFK 14   12           12 14   16
15 Tommy Iversen Eidsvoll Skog JFF   17     10       10 17   15
15 Tor Ivar Bjørnstad SFK Pimpel Sør       6         6     15
14 Bent Fjeld Eidskog SFK   7             7     14
13 Steinar Kalfoss Åsnes JFF   14 15           14 15   13
13 Christer Fossen Askim Omeng JFF 19 10             10 19   13
12 Magne Moløkken SFK Raufjøringen     9           9     12
10 Arild Holstad Trøgstad JFF 11               11     10
10 Runar Sperstad SFK Acerina   16   16         16 16   10
9 Magne Olav Sveen Gjøvik & Toten SFK         12       12     9
9 Håvar Mjeltevik Siljan JFF   12             12     9
6 Rune Tyskerud Fet JFF 15               15     6
6 Rune Grenberg Åsnes JFF 17 19             17 19   6
6 Bjørn Stubberød Siljan JFF       15         15     6
5 Pål Fjeld Eidskog JFF   20     17       17 20   5
5 Aasmund Sæter Kolbu Rygvål SFK     16           16     5
3 Håvard Høgda Eidskog JFF     18           18     3
3 Vidar Årnes Romedal & Vallset 18               18     3
1 Per Einar Fjeld Eidskog JFF         20       20     1
1 Egil Andre Glemmestad ST.AR Fiskeforening 20               20     1
1 Jens Kåre Skavli Eidsvoll Skog JFF     20           20     1


  Norgescup isfiske 2010  Senior damer                        
            Plassering              
      Næra Skumsjøen Steinreien Stokkevannet Sø. Åklangen Lyseren            
poeng Navn Forening 11. april 19. desember 26. desember 9. januar 16. januar 6. februar            
95 Torild Langerud SFK Raufjøringen 1 1 1 4 3       1 1 1 60
90 Kirsti Oppdal Eriksson SFK Raufjøringen 2 2 4 3 4       2 2 3 56
73 Tove Nygårdseter SFK Raufjøringen 3   2 5 1       1 2 3 57
73 Tonje Hauger Askim og Omeng JFF 4 3   2 2       2 2 3 56
70 Kjersti Solli SFK Raufjøringen 5   3 1 5       1 3 5 54
28 Hilde B Keppen Rakkestad/Degernes 8       6       6 8   28
27 Vibecke Wingevei Odal SFK 11 4             4 11   27
15 Haldis Ulsrudstuen Gjøvik & Toten SFK 6               6     15
14 May Agnethe Østby Gjøvik & Toten SFK 7               7     14
14 Tove Børja Grue Finnskog         7       7     14
12 Marianne Hagen Gjøvik & Toten SFK 9               9     12


  Norgescup isfiske 2010  Junior herre                        
            Plassering              
      Næra Skumsjøen Steinreien Stokkevannet Sø. Åklangen Lyseren            
poeng Navn Forening 11. april 19. desember 26. desember 9. januar 16. januar 6. februar            
94 Vegard Vestby Odal SFK 1 2 4 2 2       1 2 2 58
94 Rolf Magnus Grenberg Åsnes JFF 3 1 3 1 3       1 1 3 58
93 Lasse Rudshaug Odal SFK 2 5 1 3 1       1 1 2 59
47 Morgan Østli Ruud Stange JFF 7   5   4       4 5 7 47
46 Ivan Beck Dysett Eidsvoll 5 6 6           5 6 6 46
45 Michael Hellerud Eidsvoll 4 7 7           4 7 7 45
37 Jørgen Kalfoss Åsnes JFF   3 2           2 3   37
26 Ruben Johansen Åsnes JFF   8 8           8 8   26
17 Jonas Tåsås Gjøvik & Toten SFK   4             4     17
17 Lars Magnus Bjørnstad Hedrum JFF       4         4     17
16 Simen H Skastad Eidskog JFF         5       5     16
16 Fredrik Seim Asker JFF       5         5     16
15 Christoffer Wingereid Odal SFK         6       6     15
15 Jim Daniell Fjeld Eidskog SFK 6               6     15
15 Kristian Sørensen Rugtvedt       6         6     15
13 Håvard Knauserud Odal SFK 8               8     13
12 Mats Søreng Gjøvik & Toten SFK   9             9     12
12 Håkon Tåsås Gjøvik & Toten SFK   10             10     11
12 Jonas Bakke Stange JFF 9               9     12

  Norgescup isfiske 2010  Junior dame                        
            Plassering              
      Næra Skumsjøen Steinreien Stokkevannet Sø. Åklangen Lyseren            
poeng Navn Forening 11. april 19. desember 26. desember 9. januar 16. januar 6. februar            
60 Heidi Sveen Gjøvik & Toten SFK 1 1     1       1 1 1 60
40 Tirill Sandvold SFK Raufjøringen     1 1         1 1   40
19 Martine Berger Ødegård Rakkestad JFF 2               2     19
19 Sol Angelica Wingerei Odal SFK         2       2     19
18 Charlotte Løvaas Gjøvik & Toten SFK 3               3     18

  Norgescup isfiske 2010  veteran herrer                        
            Plassering              
      Næra Skumsjøen Steinreien Stokkevannet Sø. Åklangen Lyseren            
poeng Navn Forening 11. april 19. desember 26. desember 9. januar 16. januar 6. februar            
77 Halfdan Sangnes Gjøvik & Toten SFK 4 1 4 10 9       1 4 4 54
75 Vidar Komperud Hof Vestre JFF 10 4 3 12 1       1 3 4 55
73 Åge R Nilsen Brandval JFF 1 13 9 1 8       1 1 8 53
70 Odd Arne Svensrud Brandval JFF 7 2 13 9 4       2 4 7 50
69 Reidar Moen Eidsvoll Skog JFF 2 9 18 5 2       2 2 5 54
66 Harald Hovde Oslo Sportsfiskere 5 10 7 3 14       3 5 7 48
62 Jan Morten Fossen Eidsberg JFF 8 3   6 5       3 5 6 49
61 Hans Holen Brandval JFF 6 6 6 11 15       6 6 6 45
59 Terje Reinersen Gjerdrum SFK 17 14 1 2 12       1 2 12 48
46 Kjell Kolstad Oslo Sportsfiskere 15 12 5   6       5 6 12 40
38 Lars Bekkensten Nannestad   8   7 10       7 8 10 38
37 Einar Vesterheim Brandval JFF     2   3       2 3   37
35 Knut Vadholm Oslo Sportsfiskere   17 11 14 7       7 11 14 31
30 Rune Pettersen SFK Pimpel Sør 9 16   8         8 9 16 30
27 Arnstein Fjellvang Nannestad JFF   15 10   11       10 11 15 27
26 Terje Lindgren SFK Pimpel Sør 3     13         3 13   26
23 Erik Aarstad SFK Raufjøringen 12 20 15 18 17       12 15 17 19
18 Bjørn Skogseth Nannestad JFF   18 14   13       13 14 18 18
17 Odd Ringstad Drammen Sportsfiskere       4         4     17
16 Åge Kirkeby Gjøvik & Toten SFK   5             5     16
16 Arvid Andersen Oslo Sportsfiskere 19 7             7 19   16
13 Ola Sjølie Trysil SFK     8           8     13
12 Svein Simensen Brandval JFF     12   18       12 18   12
10 Ole G Ramstad SFK Raufjøringen     17 17 19       17 17 19 10
10 Hans Terje Lindgren SFK Pimpel Sør   11             11     10
10 Per Nilsen Oslo Sportsfiskere 11               11     10
8 Svein Tyskerud Fet JFF 13               13     8
7 Arnfinn Solli Bærum Sportsfiskere 14               14     7
6 Erik Normen Andersen Oslo Sportsfiskere       15         15     6
5 Erling Johnsrud Romedal&Vallset JFF         16       16     5
5 Erling Stubberud Siljan JFF       16         16     5
5 Steinar Olsen Trysil SFK     16           16     5
5 Per Olav Østby Gjøvik & Toten SFK 16               16     5
3 Helge Millerud Gjøvik & Toten SFK 18               18     3
2 Terje Ranheim Eidsvoll Skog JFF   19             19     2
1 Kåre Fredheim Toten JFF 20               20     1

  Norgescup isfiske 2010  veteran damer                        
            Plassering              
      Næra Skumsjøen Steinreien Stokkevannet Sø. Åklangen Lyseren            
poeng Navn Forening 11. april 19. desember 26. desember 9. januar 16. januar 6. februar            
98 Ruth M Ramstad SFK Raufjøringen 2 1 1 2 1       1 1 1 60
95 May Leikåsen Hof Vestre JFF 1 2 2 3 2       1 2 2 58
89 Sonni Ingunn Sangnes Gjøvik & Toten SFK 3 4 3 1 5       1 3 3 56
82 Jorun Bekkensten Eidsvoll Skog JFF 9 3 4 4 3       3 3 4 53
34 Else Skjennem Båstad JFF 4       4       4 4   34
16 Grete Stenberg Ringerike SFK 5               5     16
15 Anna Lindgren Romedal & Vallset 6               6     15
14 Berit Skaarud Ringerike SFK 7               7     14
13 Astrid Bækken Romedal & Vallset 8               8     13
11 Marit Andersen Oslo Sportsfiskere 10               10     11
10 Valborg Fjellvang Udnes JFF 11               11     10

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2011-01-16 19:24:55
Oppdatert:2011-01-19 21:31:53

iTackle traper.se