hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Stillingen i NC og Nordisk uttak etter 4 stevner
Stillingen er som følger:






  Norgescup isfiske 2010  Sammenlagt                  
            Plassering        
      Næra Skumsjøen Steinreien Stokkevannet Sø. Åklangen Lyseren     Poeng
poeng Navn Forening 11. april 19. desember 26. desember 9. januar 16. januar 6. februar      
70 Per Harald Bekken SFK Raufjøringen 4 6 2 2         70
60 Finn Erik Lerdalen SFK Raufjøringen 2 2 8 12         60
37 Thomas Ødegård Gjøvik & Toten SFK   3 7 16         37
34 Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen 5   3           34
30 Terje Reinersen Gjerdrum SFK     6 6         30
27 Torill Langerud SFK Raufjøringen 14 1             27
25 Halfdan Sangnes Gjøvik & Toten SFK   4 13           25
23 Frank Hønsen Gjerdrum SFK     9 10         23
23 Kenneth Ottosen Gjøvik & Toten SFK 18 5   17         23
22 Åge R Nilsen Brandval JFF 19     1         22
20 Finn-Willy Eriksson SFK Raufjøringen     1           20
20 Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 7   15           20
20 Arild Eskildsen Trøgstad JFF 3 19             20
20 Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen 1               20
19 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen 15     8         19
19 Lucian Iurac SFK Pimpel Sør 10 15 19           19
18 Magnus Riksfjord SFK Pimpel Sør       3         18
18 Remi Andre Olsen SFK Pimpel Sør 13 11             18
17 Kay Andre Amundsen Drammen Sportsfiskere       4         17
17 Odd Henning Hansen Gjøvik & Toten SFK     4           17
16 Anders Wold Oslo Sportsfiskere       5         16
16 Kenneth Jernberg Odal SFK 6     20         16
16 Ole Halvorsen (NJFF?) Lørenskog     5           16
16 Svenn Larsen SFK Pimpel Sør 9 17             16
15 Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen   8   19         15
14 Harald Hovde Oslo Sportsfiskere       7         14
14 Odd Arne Svensrud Brandval JFF   7             14
13 Ruth M Ramstad SFK Raufjøringen   14 15           13
13 Jim Bekken SFK Raufjøringen 8               13
12 Tor Ivar Bjørnstad SFK Pimpel Sør       9         12
12 Jonny Bækken Romedal & Vallset   9             12
11 Einar Vesterheim Brandval JFF     10           11
11 Magne Moløkken SFK Raufjøringen     10           11
11 Bent Fjeld Eidskog SFK   10             11
10 Kjersti Solli SFK Raufjøringen       11         10
10 Vergard Vestby Odal SFK 11               10
9 Odd Ringstad Drammen Sportsfiskere       12         9
9 Vidar Komperud Hoff Vestre JFF     12           9
9 Paal Runden Gjøvik & Toten SFK   12             9
9 Arild Holstad Trøgstad JFF 12               9
8 Christer Fossen SFK Acerina   13             9
7 Reidar Moen Eidsvoll Skog JFF       14         7
7 Kjell Kolstad Oslo Sportsfiskere     14           7
7 Roy Fjeld Eidskog SFK 16   19           7
6 Rolf Magnus Grenberg Åsnes JFF       15         6
5 Håvar Mjeltevik SFK Pimpel Sør   16             5
4 Lasse Rundshaug Odal SFK     17           4
4 Rune Tyskerud Fet JFF 17               4
3 Vegard Vestby Odal SFK       18         3
3 Hans Holen Brandval JFF     18           3
3 Steinar Kalfoss Åsnes JFF   18             3
1 Runar Sperstad SFK Acerina   20             1
1 Rune Grenberg Asnes JFF 20               1


  Norgescup isfiske 2010  Senior herre                        
            Plassering              
      Næra Skumsjøen Steinreien Stokkevannet Sø. Åklangen Lyseren            
poeng Navn Forening 11. april 19. desember 26. desember 9. januar 16. januar 6. februar            
73 Per Harald Bekken SFK Raufjøringen 4 4 2 1         1 2 4 56
66 Finn Erik Lerdalen SFK Raufjøringen 2 1 7 8         1 2 7 53
46 Thomas Ødegård Gjøvik & Toten SFK   2 6 9         2 6 9 46
34 Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen 5   3           3 5   34
34 Kenneth Ottosen Gjøvik & Toten SFK 16 3   10         3 10 16 34
32 Kenneth Jernberg Odal SFK 6   13 12         6 12 13 32
31 Lucian Iurac SFK Pimpel Sør 10 11 11           10 11 11 31
28 Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 7   10 18         7 10 18 28
28 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen 13   17 5         5 13 17 28
27 Frank Hønsen Gjerdrum SFK     8 7         7 8   27
26 Arild Eskildsen Trøgstad JFF 3 15   19         3 15 19 26
26 Remi Andre Olsen SFK Pimpel Sør 12 8   17         8 12 17 26
26 Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen   5   11         5 11   26
22 Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen 1   19           1 19   22
21 Jim Bekken SFK Raufjøringen 8     13         8 13   21
20 Finn-Willy Eriksson SFK Raufjøringen     1           1     20
20 Svenn Larsen SFK Pimpel Sør 9 13             9 13   20
19 Magnus Riksfjord SFK Pimpel Sør       2         2     19
18 Kay Andre Amundsen Drammen Sportsfiskere       3         3     18
17 Odd Henning Hansen Gjøvik & Toten SFK     4           4     17
17 Anders Wold Oslo Sportsfiskere       4         4     17
16 Ole Halvorsen (NJFF?) Lørenskog     5           5     16
16 Roy Fjeld Eidskog SFK 14   12           12 14   16
16 Jonny Bækken Romedal & Vallset   6   20         6 20   16
15 Tor Ivar Bjørnstad SFK Pimpel Sør       6         6     15
14 Bent Fjeld Eidskog SFK   7             7     14
13 Steinar Kalfoss Åsnes JFF   14 15           14 15   13
13 Christer Fossen Askim Omeng JFF 19 10             10 19   13
12 Magne Moløkken SFK Raufjøringen     9           9     12
12 Paal Runden Gjøvik & Toten SFK   9             9     12
10 Arild Holstad Trøgstad JFF 11               11     10
10 Runar Sperstad SFK Acerina   16   16         16 16   10
10 Niklas Strengelsrud SFK Raufjøringen   18   14         14 18   10
9 Håvar Mjeltevik Siljan JFF   12             12     9
7 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog JFF     14           14     7
6 Rune Tyskerud Fet JFF 15               15     6
6 Rune Grenberg Åsnes JFF 17 19             17 19   6
6 Bjørn Stubberød Siljan JFF       15         15     6
5 Aasmund Sæter Kolbu Rygvål SFK     16           16     5
4 Tommy Iversen Eidsvoll Skog JFF   17             17     4
3 Håvard Høgda Eidskog JFF     18           18     3
3 Vidar Årnes Romedal & Vallset 18               18     3
1 Egil Andre Glemmestad ST.AR Fiskeforening 20               20     1
1 Pål Fjeld Eidskog JFF   20             20     1
1 Jens Kåre Skavli Eidsvoll Skog JFF     20           20     1

  Norgescup isfiske 2010  Senior damer                        
            Plassering              
      Næra Skumsjøen Steinreien Stokkevannet Sø. Åklangen Lyseren            
poeng Navn Forening 11. april 19. desember 26. desember 9. januar 16. januar 6. februar            
77 Torild Langerud SFK Raufjøringen 1 1 1 4         1 1 1 60
73 Kirsti Oppdal Eriksson SFK Raufjøringen 2 2 4 3         2 2 3 56
54 Tonje Hauger Askim og Omeng JFF 4 3   2         2 3 4 54
54 Kjersti Solli SFK Raufjøringen 5   3 1         1 3 5 54
53 Tove Nygårdseter SFK Raufjøringen 3   2 5         2 3 5 53
27 Vibecke Wingevei Odal SFK 11 4             4 11   27
15 Haldis Ulsrudstuen Gjøvik & Toten SFK 6               6     15
14 May Agnethe Østby Gjøvik & Toten SFK 7               7     14
13 Hilde B Keppen Rakkestad/Degernes 8               8     13
12 Marianne Hagen Gjøvik & Toten SFK 9               9     12

  Norgescup isfiske 2010  Junior herre                        
            Plassering              
      Næra Skumsjøen Steinreien Stokkevannet Sø. Åklangen Lyseren            
poeng Navn Forening 11. april 19. desember 26. desember 9. januar 16. januar 6. februar            
76 Rolf Magnus Grenberg Åsnes JFF 3 1 3 1         1 1 3 58
75 Vegard Vestby Odal SFK 1 2 4 2         1 2 2 58
73 Lasse Rudshaug Odal SFK 2 5 1 3         1 2 3 57
46 Ivan Beck Dysett Eidsvoll 5 6 6           5 6 6 46
45 Michael Hellerud Eidsvoll 4 7 7           4 7 7 45
37 Jørgen Kalfoss Åsnes JFF   3 2           2 3   37
30 Morgan Østli Ruud Stange JFF 7   5           5 7   30
26 Ruben Johansen Åsnes JFF   8 8           8 8   26
17 Jonas Tåsås Gjøvik & Toten SFK   4             4     17
17 Lars Magnus Bjørnstad Hedrum JFF       4         4     17
16 Fredrik Seim Asker JFF       5         5     16
15 Jim Daniell Fjeld Eidskog SFK 6               6     15
15 Kristian Sørensen Rugtvedt       6         6     15
13 Håvard Knauserud Odal SFK 8               8     13
12 Mats Søreng Gjøvik & Toten SFK   9             9     12
12 Håkon Tåsås Gjøvik & Toten SFK   10             10     11
12 Jonas Bakke Stange JFF 9               9     12

  Norgescup isfiske 2010  Junior dame                        
            Plassering              
      Næra Skumsjøen Steinreien Stokkevannet Sø. Åklangen Lyseren            
poeng Navn Forening 11. april 19. desember 26. desember 9. januar 16. januar 6. februar            
40 Heidi Sveen Gjøvik & Toten SFK 1 1             1 1   40
40 Tirill Sandvold SFK Raufjøringen     1 1         1 1   40
19 Martine Berger Ødegård Rakkestad JFF 2               2     19
18 Charlotte Løvaas Gjøvik & Toten SFK 3               3     18

  Norgescup isfiske 2010  veteran herrer                        
            Plassering              
      Næra Skumsjøen Steinreien Stokkevannet Sø. Åklangen Lyseren            
poeng Navn Forening 11. april 19. desember 26. desember 9. januar 16. januar 6. februar            
65 Halfdan Sangnes Gjøvik & Toten SFK 4 1 4 10         1 4 4 54
60 Åge R Nilsen Brandval JFF 1 13 9 1         1 1 9 52
59 Harald Hovde Oslo Sportsfiskere 5 10 7 3         3 5 7 48
55 Hans Holen Brandval JFF 6 6 6 11         6 6 6 45
55 Vidar Komperud Hof Vestre JFF 10 4 3 12         3 4 10 46
53 Odd Arne Svensrud Brandval JFF 7 2 13 9         2 7 9 45
50 Terje Reinersen Gjerdrum SFK 17 14 1 2         1 2 14 46
50 Reidar Moen Eidsvoll Skog JFF 2 9 18 5         2 5 9 47
46 Jan Morten Fossen Eidsberg JFF 8 3   6         3 6 8 46
31 Kjell Kolstad Oslo Sportsfiskere 15 12 5           5 12 15 31
30 Rune Pettersen SFK Pimpel Sør 9 16   8         8 9 16 30
27 Lars Bekkensten Nannestad   8   7         7 8   27
26 Terje Lindgren SFK Pimpel Sør 3     13         3 13   26
21 Knut Vadholm Oslo Sportsfiskere   17 11 14         11 14 17 21
19 Erik Aarstad SFK Raufjøringen 12 20 15 18         12 15 18 18
19 Einar Vesterheim Brandval JFF     2           2     19
17 Odd Ringstad Drammen Sportsfiskere       4         4     17
17 Arnstein Fjellvang Udnes JFF   15 10           10 15   17
16 Åge Kirkeby Gjøvik & Toten SFK   5             5     16
16 Arvid Andersen Oslo Sportsfiskere 19 7             7 19   16
13 Ola Sjølie Trysil SFK     8           8     13
10 Bjørn Skogseth Udnes JFF   18 14           14 18   10
10 Hans Terje Lindgren SFK Pimpel Sør   11             11     10
10 Per Nilsen Oslo Sportsfiskere 11               11     10
9 Svein Simensen Brandval JFF     12           12     9
8 Ole G Ramstad SFK Raufjøringen     17 17         17 17   8
8 Svein Tyskerud Fet JFF 13               13     8
7 Arnfinn Solli Bærum Sportsfiskere 14               14     7
6 Erik Normen Andersen Oslo Sportsfiskere       15         15     6
5 Erling Stubberud Siljan JFF       16         16     5
5 Steinar Olsen Trysil SFK     16           16     5
5 Per Olav Østby Gjøvik & Toten SFK 16               16     5
3 Helge Millerud Gjøvik & Toten SFK 18               18     3
2 Terje Ranheim Eidsvoll Skog JFF   19             19     2
1 Kåre Fredheim Toten JFF 20               20     1

  Norgescup isfiske 2010  veteran damer                        
            Plassering              
      Næra Skumsjøen Steinreien Stokkevannet Sø. Åklangen Lyseren            
poeng Navn Forening 11. april 19. desember 26. desember 9. januar 16. januar 6. februar            
78 Ruth M Ramstad SFK Raufjøringen 2 1 1 2         1 1 2 59
76 May Leikåsen Hof Vestre JFF 1 2 2 3         1 2 2 58
73 Sonni Ingunn Sangnes Gjøvik & Toten SFK 3 4 3 1         1 3 3 56
64 Jorun Bekkensten Eidsvoll Skog JFF 9 3 4 4         3 4 4 52
17 Else Skjennem Båstad JFF 4               4     17
16 Grete Stenberg Ringerike SFK 5               5     16
15 Anna Lindgren Romedal & Vallset 6               6     15
14 Berit Skaarud Ringerike SFK 7               7     14
13 Astrid Bækken Romedal & Vallset 8               8     13
11 Marit Andersen Oslo Sportsfiskere 10               10     11
10 Valborg Fjellvang Udnes JFF 11               11     10

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2011-01-10 10:48:53
Oppdatert:2011-01-10 10:48:53

iTackle traper.se