Stillingen i NC og Nordisk uttak etter 2 stevner
Slik ligger det an:
Norgescup isfiske 2010 Sammenlagt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plassering |
|
|
|
|
|
|
Næra |
Skumsjøen |
Steinreien |
Stokkevannet |
Sø. Åklangen |
Lyseren |
|
|
Poeng |
Navn |
Forening |
11. april |
19. desember |
26. desember |
9. januar |
16. januar |
6. februar |
|
|
|
Finn Erik Lerdalen |
SFK Raufjøringen |
2 |
2 |
|
|
|
|
|
|
38 |
Per Harald Bekken |
SFK Raufjøringen |
4 |
6 |
|
|
|
|
|
|
32 |
Torill Langerud |
SFK Raufjøringen |
14 |
1 |
|
|
|
|
|
|
27 |
Arild Eskildsen |
Trøgstad JFF |
3 |
19 |
|
|
|
|
|
|
20 |
Tommy Gustavsen |
SFK Raufjøringen |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Kenneth Ottosen |
Gjøvik & Toten SFK |
18 |
5 |
|
|
|
|
|
|
19 |
Thomas Ødegård |
Gjøvik & Toten SFK |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
18 |
Remi Andre Olsen |
SFK Pimpel Sør |
13 |
11 |
|
|
|
|
|
|
18 |
Halfdan Sangnes |
Gjøvik & Toten SFK |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
17 |
Lucian Iurac |
SFK Pimpel Sør |
10 |
15 |
|
|
|
|
|
|
17 |
Svenn Larsen |
SFK Pimpel Sør |
9 |
17 |
|
|
|
|
|
|
16 |
Dag Even Nygårdseter |
SFK Raufjøringen |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Kenneth Jernberg |
Odal SFK |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Odd Arne Svensrud |
Brandval JFF |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
14 |
Thomas Hesmyr |
SFK Pimpel Sør |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Tom Erling Haugen |
SFK Raufjøringen |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
13 |
Jim Bekken |
SFK Raufjøringen |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Vergard Vestby |
Odal SFK |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Jonny Bækken |
Romedal & Vallset |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
12 |
Bent Fjeld |
Eidskog SFK |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
11 |
Paal Runden |
Gjøvik & Toten SFK |
|
12 |
|
|
|
|
|
|
9 |
Arild Holstad |
Trøgstad JFF |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Christer Fossen |
SFK Acerina |
|
13 |
|
|
|
|
|
|
9 |
Ruth M Ramstad |
SFK Raufjøringen |
|
14 |
|
|
|
|
|
|
7 |
Tom Rune Fjellberg |
SFK Raufjøringen |
15 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Håvar Mjeltevik |
SFK Pimpel Sør |
|
16 |
|
|
|
|
|
|
5 |
Roy Fjeld |
Eidskog SFK |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Rune Tyskerud |
Fet JFF |
17 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Steinar Kalfoss |
Åsnes JFF |
|
18 |
|
|
|
|
|
|
3 |
Åge R Nilsen |
Brandval JFF |
19 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Runar Sperstad |
SFK Acerina |
|
20 |
|
|
|
|
|
|
1 |
Rune Grenberg |
Asnes JFF |
20 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Norgescup isfiske 2010 Senior herre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plassering |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Næra |
Skumsjøen |
Steinreien |
Stokkevannet |
Sø. Åklangen |
Lyseren |
|
|
|
|
|
|
Navn |
Forening |
11. april |
19. desember |
26. desember |
9. januar |
16. januar |
6. februar |
|
|
|
|
|
|
Finn Erik Lerdalen |
SFK Raufjøringen |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
|
39 |
Per Harald Bekken |
SFK Raufjøringen |
4 |
4 |
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
34 |
Arild Eskildsen |
Trøgstad JFF |
3 |
15 |
|
|
|
|
|
|
3 |
15 |
|
24 |
Kenneth Ottosen |
Gjøvik & Toten SFK |
16 |
3 |
|
|
|
|
|
|
3 |
16 |
|
23 |
Remi Andre Olsen |
SFK Pimpel Sør |
12 |
8 |
|
|
|
|
|
|
8 |
12 |
|
22 |
Lucian Iurac |
SFK Pimpel Sør |
10 |
11 |
|
|
|
|
|
|
10 |
11 |
|
21 |
Svenn Larsen |
SFK Pimpel Sør |
9 |
13 |
|
|
|
|
|
|
9 |
13 |
|
20 |
Tommy Gustavsen |
SFK Raufjøringen |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
20 |
Thomas Ødegård |
Gjøvik & Toten SFK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
19 |
Tom Erling Haugen |
SFK Raufjøringen |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
16 |
Dag Even Nygårdseter |
SFK Raufjøringen |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
16 |
Jonny Bækken |
Romedal & Vallset |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
15 |
Kenneth Jernberg |
Odal SFK |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
15 |
Bent Fjeld |
Eidskog SFK |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
14 |
Thomas Hesmyr |
SFK Pimpel Sør |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
14 |
Christer Fossen |
Askim Omeng JFF |
19 |
10 |
|
|
|
|
|
|
10 |
19 |
|
13 |
Jim Bekken |
SFK Raufjøringen |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
13 |
Paal Runden |
Gjøvik & Toten SFK |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
12 |
Arild Holstad |
Trøgstad JFF |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
10 |
Håvar Mjeltevik |
Siljan JFF |
|
12 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
|
9 |
Tom Rune Fjellberg |
SFK Raufjøringen |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
8 |
Steinar Kalfoss |
Åsnes JFF |
|
14 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
7 |
Roy Fjeld |
Eidskog SFK |
14 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
7 |
Rune Tyskerud |
Fet JFF |
15 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
6 |
Rune Grenberg |
Åsnes JFF |
17 |
19 |
|
|
|
|
|
|
17 |
19 |
|
6 |
Runar Sperstad |
SFK Acerina |
|
16 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
|
5 |
Tommy Iversen |
Eidsvoll Skog JFF |
|
17 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
|
4 |
Niklas Strengelsrud |
SFK Raufjøringen |
|
18 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
3 |
Vidar Årnes |
Romedal & Vallset |
18 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
3 |
Egil Andre Glemmestad |
ST.AR Fiskeforening |
20 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
1 |
Pål Fjeld |
Eidskog JFF |
|
20 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
1 |
|
Norgescup isfiske 2010 Senior damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plassering |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Næra |
Skumsjøen |
Steinreien |
Stokkevannet |
Sø. Åklangen |
Lyseren |
|
|
|
|
|
|
poeng |
Navn |
Forening |
11. april |
19. desember |
26. desember |
9. januar |
16. januar |
6. februar |
|
|
|
|
|
|
60 |
Torild Langerud |
SFK Raufjøringen |
1 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1 |
1 |
60 |
55 |
Kirsti Oppdal Eriksson |
SFK Raufjøringen |
2 |
2 |
4 |
|
|
|
|
|
2 |
2 |
4 |
55 |
37 |
Tove Nygårdseter |
SFK Raufjøringen |
3 |
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
37 |
35 |
Tonje Hauger |
Askim og Omeng JFF |
4 |
3 |
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
35 |
34 |
Kjersti Solli |
SFK Raufjøringen |
5 |
|
3 |
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
34 |
27 |
Vibecke Wingevei |
Odal SFK |
11 |
4 |
|
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
27 |
15 |
Haldis Ulsrudstuen |
Gjøvik & Toten SFK |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
15 |
14 |
May Agnethe Østby |
Gjøvik & Toten SFK |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
14 |
13 |
Hilde B Keppen |
Rakkestad/Degernes |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
13 |
12 |
Marianne Hagen |
Gjøvik & Toten SFK |
9 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
12 |
Norgescup isfiske 2010 Junior herre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plassering |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Næra |
Skumsjøen |
Steinreien |
Stokkevannet |
Sø. Åklangen |
Lyseren |
|
|
|
|
|
|
Navn |
Forening |
11. april |
19. desember |
26. desember |
9. januar |
16. januar |
6. februar |
|
|
|
|
|
|
Vegard Vestby |
Odal SFK |
1 |
2 |
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
|
39 |
Rolf Magnus Grenberg |
Åsnes JFF |
3 |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
3 |
|
38 |
Lasse Rudshaug |
Odal SFK |
2 |
5 |
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
35 |
Ivan Beck Dysett |
Eidsvoll |
5 |
6 |
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
31 |
Michael Hellerud |
Eidsvoll |
4 |
7 |
|
|
|
|
|
|
4 |
7 |
|
31 |
Jørgen Kalfoss |
Åsnes JFF |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
18 |
Jonas Tåsås |
Gjøvik & Toten SFK |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
17 |
Jim Daniell Fjeld |
Eidskog SFK |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
15 |
Morgan Østli Ruud |
Stange JFF |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
14 |
Ruben Johansen |
Åsnes JFF |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
13 |
Håvard Knauserud |
Odal SFK |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
13 |
Mats Søreng |
Gjøvik & Toten SFK |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
12 |
Håkon Tåsås |
Gjøvik & Toten SFK |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
11 |
Jonas Bakke |
Stange JFF |
9 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
12 |
Norgescup isfiske 2010 Junior dame |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plassering |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Næra |
Skumsjøen |
Steinreien |
Stokkevannet |
Sø. Åklangen |
Lyseren |
|
|
|
|
|
|
Navn |
Forening |
11. april |
19. desember |
26. desember |
9. januar |
16. januar |
6. februar |
|
|
|
|
|
|
Heidi Sveen |
Gjøvik & Toten SFK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
|
40 |
Martine Berger Ødegård |
Rakkestad JFF |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
19 |
Charlotte Løvaas |
Gjøvik & Toten SFK |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
18 |
Norgescup isfiske 2010 veteran herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plassering |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Næra |
Skumsjøen |
Steinreien |
Stokkevannet |
Sø. Åklangen |
Lyseren |
|
|
|
|
|
|
Navn |
Forening |
11. april |
19. desember |
26. desember |
9. januar |
16. januar |
6. februar |
|
|
|
|
|
|
Halfdan Sangnes |
Gjøvik & Toten SFK |
4 |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
4 |
|
37 |
Odd Arne Svensrud |
Brandval JFF |
7 |
2 |
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
33 |
Jan Morten Fossen |
Eidsberg JFF |
8 |
3 |
|
|
|
|
|
|
3 |
8 |
|
31 |
Reidar Moen |
Eidsvoll Skog JFF |
2 |
9 |
|
|
|
|
|
|
2 |
9 |
|
31 |
Hans Holen |
Brandval JFF |
6 |
6 |
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
|
30 |
Vidar Komperud |
Hof Vestre JFF |
10 |
4 |
|
|
|
|
|
|
4 |
10 |
|
28 |
Åge R Nilsen |
Brandval JFF |
1 |
13 |
|
|
|
|
|
|
1 |
13 |
|
28 |
Harald Hovde |
Oslo Sportsfiskere |
5 |
10 |
|
|
|
|
|
|
5 |
10 |
|
27 |
Terje Lindgren |
SFK Pimpel Sør |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
18 |
Rune Pettersen |
SFK Pimpel Sør |
9 |
16 |
|
|
|
|
|
|
9 |
16 |
|
17 |
Åge Kirkeby |
Gjøvik & Toten SFK |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
16 |
Arvid Andersen |
Oslo Sportsfiskere |
19 |
7 |
|
|
|
|
|
|
7 |
19 |
|
16 |
Kjell Kolstad |
Oslo Sportsfiskere |
15 |
12 |
|
|
|
|
|
|
12 |
15 |
|
15 |
Lars Bekkensten |
Nannestad |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
13 |
Terje Reinersen |
Gjerdrum SFK |
17 |
14 |
|
|
|
|
|
|
14 |
17 |
|
11 |
Hans Terje Lindgren |
SFK Pimpel Sør |
|
11 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
10 |
Per Nilsen |
Oslo Sportsfiskere |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
10 |
Erik Aarstad |
SFK Raufjøringen |
12 |
20 |
|
|
|
|
|
|
12 |
20 |
|
10 |
Svein Tyskerud |
Fet JFF |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
8 |
Arnfinn Solli |
Bærum Sportsfiskere |
14 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
7 |
Arnstein Fjellvang |
Udnes JFF |
|
15 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
6 |
Per Olav Østby |
Gjøvik & Toten SFK |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
|
5 |
Knut Vadholm |
Oslo Sportsfiskere |
|
17 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
|
4 |
Bjørn Skogseth |
Udnes JFF |
|
18 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
3 |
Helge Millerud |
Gjøvik & Toten SFK |
18 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
3 |
Terje Ranheim |
Eidsvoll Skog JFF |
|
19 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
|
2 |
Kåre Fredheim |
Toten JFF |
20 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
1 |
Norgescup isfiske 2010 veteran damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plassering |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Næra |
Skumsjøen |
Steinreien |
Stokkevannet |
Sø. Åklangen |
Lyseren |
|
|
|
|
|
|
Navn |
Forening |
11. april |
19. desember |
26. desember |
9. januar |
16. januar |
6. februar |
|
|
|
|
|
|
May Leikåsen |
Hof Vestre JFF |
1 |
2 |
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
|
39 |
Ruth M Ramstad |
SFK Raufjøringen |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
|
39 |
Sonni Ingunn Sangnes |
Gjøvik & Toten SFK |
3 |
4 |
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
35 |
Jorun Bekkensten |
Eidsvoll Skog JFF |
9 |
3 |
|
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
30 |
Else Skjennem |
Båstad JFF |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
17 |
Grete Stenberg |
Ringerike SFK |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
16 |
Anna Lindgren |
Romedal & Vallset |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
15 |
Berit Skaarud |
Ringerike SFK |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
14 |
Astrid Bækken |
Romedal & Vallset |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
13 |
Marit Andersen |
Oslo Sportsfiskere |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
11 |
Valborg Fjellvang |
Udnes JFF |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
10 |
Ansvarlig: Niklas Strengelsrud
Publisert: | 2010-12-22 20:28:55 |
Oppdatert: | 2011-01-01 21:28:29 | |
|
|