hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Stillingen i Norgescupen - Nordisk uttak - sesongen 2010-2011
Stillingen er som følger:




Norgescup isfiske 2010  Sammenlagt                  
          Plassering        
    Næra ? ? ? ? ?     Poeng
Navn Forening 11. april ? ? ? ? ?      
Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen 1               20
Finn Erik Lerdalen SFK Raufjøringen 2               19
Arild Eskildsen Trøgstad JFF 3               18
Per Harald Bekken SFK Raufjøringen 4               17
Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen 5               16
Kenneth Jernberg Odal SFK 6               15
Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 7               14
Jim Bekken SFK Raufjøringen 8               13
Svenn Larsen SFK Pimpel Sør 9               12
Lucian Iurac SFK Pimpel Sør 10               11
Vergard Vestby Odal SFK 11               10
Arild Holstad Trøgstad JFF 12               9
Remi Andre Olsen SFK Pimpel Sør 13               8
Torill Langerud SFK Raufjøringen 14               7
Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen 15               6
Roy Fjeld Eidskog SFK 16               5
Rune Tyskerud Fet JFF 17               4
Kenneth Ottosen Gjøvik & Toten SFK 18               3
Åge R Nilsen Brandval JFF 19               2
Rune Grenberg Asnes JFF 20               1

Norgescup isfiske 2010  Senior herre                        
          Plassering              
    Næra ? ? ? ? ?            
Navn Forening 11. april ? ? ? ? ?            
Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen 1               1     20
Finn Erik Lerdalen SFK Raufjøringen 2               2     19
Arild Eskildsen Trøgstad JFF 3               3     18
Per Harald Bekken SFK Raufjøringen 4               4     17
Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen 5               5     16
Kenneth Jernberg Odal SFK 6               6     15
Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 7               7     14
Jim Bekken SFK Raufjøringen 8               8     13
Svenn Larsen SFK Pimpel Sør 9               9     12
Lucian Iurac SFK Pimpel Sør 10               10     11
Arild Holstad Trøgstad JFF 11               11     10
Remi Andre Olsen SFK Pimpel Sør 12               12     9
Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen 13               13     8
Roy Fjeld Eidskog SFK 14               14     7
Rune Tyskerud Fet JFF 15               15     6
Kenneth Ottosen Gjøvik & Toten SFK 16               16     5
Rune Grenberg Åsnes JFF 17               17     4
Vidar Årnes Romedal & Vallset 18               18     3
Christer Fossen Askim Omeng JFF 19               19     2
Egil Andre Glemmestad ST.AR Fiskeforening 20               20     1

Norgescup isfiske 2010  Senior damer                        
          Plassering              
    Næra ? ? ? ? ?            
Navn Forening 11. april ? ? ? ? ?            
Torild Langerud SFK Raufjøringen 1               1     20
Kirsti Oppdal Eriksson SFK Raufjøringen 2               2     19
Tove Nygårdseter SFK Raufjøringen 3               3     18
Tonje Hauger SFK Acerina 4               4     17
Kjersti Solli SFK Raufjøringen 5               5     16
Haldis Ulsrudstuen Gjøvik & Toten SFK 6               6     15
May Agnethe Østby Gjøvik & Toten SFK 7               7     14
Hilde B Keppen Rakkestad/Degernes 8               8     13
Marianne Hagen Gjøvik & Toten SFK 9               9     12
Vibecke Wingevei   11               11     10

Norgescup isfiske 2010  Junior herre                        
          Plassering              
    Næra ? ? ? ? ?            
Navn Forening 11. april ? ? ? ? ?            
Vegard Vestby Odal SFK 1               1     20
Lasse Rudshaug Odal SFK 2               2     19
Rolf Magnus Grenberg Åsnes JFF 3               3     18
Michael Hellerud Eidsvoll 4               4     17
Ivan Beck Dysett Eidsvoll 5               5     16
Jim Daniell Fjeld Eidskog SFK 6               6     15
Morgan Østli Ruud Stange JFF 7               7     14
Håvard Knauserud Odal SFK 8               8     13
Jonas Bakke Stange JFF 9               9     12

Norgescup isfiske 2010  Junior dame                        
          Plassering              
    Næra ? ? ? ? ?            
Navn Forening 11. april ? ? ? ? ?            
Heidi Sveen Gjøvik & Toten SFK 1               1     20
Martine Berger Ødegård Rakkestad JFF 2               2     19
Charlotte Løvaas Gjøvik & Toten SFK 3               3     18

Norgescup isfiske 2010  veteran herrer                        
          Plassering              
    Næra ? ? ? ? ?            
Navn Forening 11. april ? ? ? ? ?            
Åge R Nilsen Brandval JFF 1               1     20
Reidar Moen Eidsvoll Skog JFF 2               2     19
Terje Lindgren SFK Pimpel Sør 3               3     18
Halfdan Sangnes Gjøvik & Toten SFK 4               4     17
Harald Hovde Oslo Sportsfiskere 5               5     16
Hans Holen Brandval JFF 6               6     15
Odd Arne Svensrud Brandval JFF 7               7     14
Jan Morten Fossen Eidsberg JFF 8               8     13
Rune Pettersen SFK Pimpel Sør 9               9     12
Vidar Komperud Hof Vestre JFF 10               10     11
Per Nilsen Oslo Sportsfiskere 11               11     10
Erik Aarstad SFK Raufjøringen 12               12     9
Svein Tyskerud Fet JFF 13               13     8
Arnfinn Solli Bærum Sportsfiskere 14               14     7
Kjell Kolstad Oslo Sportsfiskere 15               15     6
Per Olav Østby Gjøvik & Toten SFK 16               16     5
Terje Reinersen Gjerdrum SFK 17               17     4
Helge Millerud Gjøvik & Toten SFK 18               18     3
Arvid Andersen Oslo Sportsfiskere 19               19     2
Kåre Fredheim Toten JFF 20               20     1

Norgescup isfiske 2010  veteran damer                        
          Plassering              
    Næra ? ? ? ? ?            
Navn Forening 11. april ? ? ? ? ?            
May Leikåsen Hof Vestre JFF 1               1     20
Ruth M Ramstad SFK Raufjøringen 2               2     19
Sonni Ingunn Sangnes Gjøvik & Toten SFK 3               3     18
Else Skjennem Båstad JFF 4               4     17
Grete Stenberg Ringerike SFK 5               5     16
Anna Lindgren Romedal & Vallset 6               6     15
Berit Skaarud Ringerike SFK 7               7     14
Astrid Bækken Romedal & Vallset 8               8     13
Jorun Bekkensten Eidsvoll Skog JFF 9               9     12
Marit Andersen Oslo Sportsfiskere 10               10     11
Valborg Fjellvang Udnes JFF 11               11     10

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2010-04-14 14:39:11
Oppdatert:2010-04-14 14:39:11

iTackle traper.se