hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater Næranappet og NC nr.1 - 11.04.2010
Gratulerer til Tommy Gustavsen med totalseieren idag. 152 deltakere stillte til start på Næranappet i år. Det ble totalt fanget 730364 g.




Barn:

Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Håvard Knauserud Odal SFK 996
2 Martine Berger Ødegård Rakkestad JFF 304


Junior gutt:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Vegard Vestby Odal SFK 12400
2 Rolf Magnus Grenberg Åsnes JFF 5502
3 Michael Hellerud Eidsvoll 3958
4 Morgan Østli Stange JFF 1028


Junior jente:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Heidi Sveen Gjøvik & Toten SFK 1330
2 Charlotte Løvaas Gjøvik & Toten SFK 60
3 Stine-Iren Lomsdalen   0


Eldre junior:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Lasse Rudshaug Odal SFK 8890
2 Ivan Beck Dyrset Eidsvoll 3466
3 Jim Fjeld Eidskog SFK 1926
4 Jonas Bakke Stange JFF 412


Herrer senior:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen 17185
2 Finn Erik  Lerdalen SFK Raufjøringen 16944
3 Arild Eskildsen Trøgstad JFF 16755
4 Per Harald Bekken SFK Raufjøringen 16285
5 Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen 15824
6 Kenneth Jernberg Odal SFK 14015
7 Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 13475
8 Jim  Bekken SFK Raufjøringen 13132
9 Svenn Larsen SFK Pimpel Sør 12960
10 Lucian Iurac SFK Pimpel Sør 12675
11 Arild Holstad Trøgstad JFF 11760
12 Remi A. Olsen SFK Pimpel Sør 11730
13 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen 11305
14 Roy Fjeld Eidskog JFF 11190
15 Rune Tyskerud Fet JFF 11040
16 Kenneth Ottosen Gjøvik & Toten SFK 10580
17 Rune Grenberg Åsnes JFF 9700
18 Vidar Årnes Romedal og Vallset JFF 9470
19 Christer Fossen Askim Omeng JFF 9405
20 Egil Andre Glemmestad ST.AR Fiskeforening 8430
21 Erik Aas Gjøvik & Toten SFK 8085
22 Per-Erik Wallander SFK Raufjøringen 8030
23 Pål Fjeld Eidskog JFF 7880
24 Geir Lillejordet Gjøvik & Toten SFK 7355
25 Bent  Fjeld Eidskog JFF 7350
26 Per Einar Fjeld Eidskog JFF 7265
27 Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen 7185
28 Odd Henning Hansen Gjøvik & Toten SFK 7170
29 Geir-Johnny Lund Odal SFK 7050
30 Frank Hønsen Gjerdrum SFK 6925
31 Lars Erik Eriksen SOJFF 6610
32 Anders Wold   6550
33 Jan Morten Fossen Eidsberg JFF 6545
34 Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen 6445
35 Peter Jansson Åmotfors AFK 6345
36 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog JFF 6230
37 Niklas Strengelsrud SFK Raufjøringen 6025
38 Steinar Kalfoss Åsnes JFF 5880
39 Bjørn Huus Eidsvoll Skog JFF 5816
40 Jan Espelid Eidsvoll Skog JFF 5776
41 Lars Hanssen Løiten JFF 5744
42 Jan Jansson SFK Väst 5624
43 Eivind Holt Siljan JFF 5386
44 Jørn-Andre Jørgensen SFK Raufjøringen 5308
45 Erik Saghaug SFK Raufjøringen 5206
46 Finn-Willy Eriksson SFK Raufjøringen 4648
47 Thomas Ødegård Gjøvik & Toten SFK 4414
48 Glenn Espen Sparby Hof Vestre JFF 4404
49 Petter Jacobsen Eidsvoll Skog JFF 4226
50 Jørgen Langerud SFK Raufjøringen 4102
51 Atle Nordheim Eidsvoll Skog JFF 3520
52 Frode Sjøberg Oslo Sportsfiskere 3422
53 Anders Engen SFK Raufjøringen 3390
54 Jan Fredrik Sandvold SFK Raufjøringen 3358
55 Paal Runden Gjøvik & Toten SFK 3004
56 Terje Dahlen Eidsvoll Skog JFF 2766
57 Marius Hagen Hamar FF 2634
58 Svein Ivar Fjeld Eidskog SFK 2568
59 Jonny Bækken Romedal og Vallset JFF 2564
60 Trond Arne Grinder Brandval JFF 2486
61 Kent Fossheim Rakkestad 2380
62 Roy Dahlen Eidsvoll Skog JFF 2274
63 Jan Vidar Nilsen Gjøvik & Toten SFK 2210
64 Eirik Gundersen Bærum Sportsfiskere 2180
65 Johnny Ulsrudstuen Gjøvik & Toten SFK 2148
66 Jens Kåre Skovseth Eidsvoll Skog JFF 1966
67 Rune Haugen Stange JFF 1800
68 Terje Jakobsen Rakkestad og Degernes 1572
69 Jimmy Karlsen   1256
70 Geir Arne Løvaas Gjøvik & Toten SFK 1112
71 Kjell Ivar Rudshaug Odal SFK 1092
72 Magne O. Sveen Gjøvik & Toten SFK 1048
73 Raino Nabben SFK Raufjøringen 994
74 Lars Benterud Våler JFF 906
75 Tommy Iversen Eidsvoll Skog JFF 750
76 Magne Moløkken SFK Raufjøringen 484
77 Knut Bjørklund Fet JFF 172
78 Rune Knauserud Odal SFK 0


Damer senior:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Torild Langerud SFK Raufjøringen 11585
2 May Leikåsen Hof Vestre JFF 8375
3 Kirsti O.  Eriksson SFK Raufjøringen 8255
4 Tove  Nygårdseter SFK Raufjøringen 6110
5 Tonje Hauger SFK Acerina 3592
6 Kjersti Solli SFK Raufjøringen 2458
7 Haldis Ulsrudstuen Gjøvik & Toten SFK 2338
8 May Agnethe Østby Gjøvik og Toten SFK 1548
9 Hilde B. Keppen Rakkestad/Degernes 1484
10 Marianne Hagen Gjøvik & Toten SFK 462
11 Vibecke Wingevei   358


Herrer veteran:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Åge R. Nilsen Brandval JFF 9865
2 Reidar Moen Eidsvoll skog JFF 9475
3 Terje Lindgren SFK Pimpel Sør 9190
4 Halfdan Sangnes Gjøvik og Toten SFK 9155
5 Harald Hovde Oslo Sportsfiskere 8370
6 Hans Holen Brandval JFF 8350
7 Odd Arne  Svensrud Brandval JFF 6700
8 Rune Pettersen SFK Pimpel Sør 6055
9 Vidar Komperud Hof Vestre JFF 5902
10 Per Nilsen Oslo Sportsfiskere 4982
11 Erik Aarstad SFK Raufjøringen 4860
12 Svein Tyskerud Fet JFF 4840
13 Arnfinn Solli Bærum Sportsfiskere 4236
14 Kjell Kolstad Oslo Sportsfiskere 4202
15 Per Olav Østby Gjøvik og Toten SFK 3080
16 Terje Reinersen Gjerdrum SFK 3002
17 Helge Millerud Toten JFF 2448
18 Arvid Andersen Oslo Sportsfiskere 2186
19 Kåre Fredheim Toten JFF 1808
20 Ole Johnny Stenberg Ringerike Sportsfiskere 1688
21 Bjørn  Skogseth Nannestad JFF 1428
22 Terje Bøen Rakkestad JFF 1202
23 Erling Haugen SFK Raufjøringen 1088
24 Runar Haug   848
25 Arnstein Fjellvang Nannestad JFF 824
26 Ole G. Ramstad SFK Raufjøringen 692
27 Lars Bekkensten Nannestad 658
28 Lars Arne Blilie Gjøvik og Toten SFK 612
29 Per Arne Skaarud Ringerike Sportsfiskere 528
30 Sverre Østli   402
31 Jon Lindgren Romedal/Vallset 306
32 Terje Ranheim Eidsvoll Skog JFF 256


Damer veteran:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Ruth M. Ramstad SFK Raufjøringen 6650
2 Sonni I. Sangnes Gjøvik og Toten SFK 5610
3 Else Skjennem Båstad JFF 3542
4 Grete Stenberg Ringerike SFK 3174
5 Anna Lindgren Romedal & Vallset 2924
6 Berit Skaarud Ringerike SFK 2500
7 Astrid Bakken Romedal & Vallset 2360
8 Jorunn Bekkesten Eidsvoll Skog JFF 1668
9 Marit Andersen Oslo Sportsfiskere 1280
10 Valborg Fjellvang Udnes JFF 1086

Nr Lag-navn Vekt
         
1 SFK Raufjøringen    
  PH Bekken   16285
  Niklas Strengelsrud   6025
  Dag Even Nygårdseter   15824
        38134
         
2 SFK Pimpel Sør      
  Lucian Iurac   12675
  Remi A. Olsen   11730
  Thomas Hesmyr   13475
        37880
         
3 SFK Raufjøringen    
  Tommy Gustavsen   17185
  Jim Bekken   13137
  Tommy Strengelsrud   7185
        37507
         
4 Odal SFK      
  Kenneth Jernberg   14015
  Geir Lund   7050
  Vegard Vestby   12400
        33465
         
5 SFK Raufjøringen     
  Finn Erik  Lerdalen   16944
  Tom Erling Haugen   6445
  Finn Willy Eriksson   4648
        28037
         
6 Østfold      
  HC Fossen   9405
  Morten Fossen   6545
  Arild Holstad   11760
        27710
         
7 Vestfold      
  Svenn Larsen   12960
  Eivind Holt   5386
  Terje Lindgren   9190
        27536
         
8 Eidskog      
  Pål Fjeld   7880
  Bent Fjeld   7265
  Per Einar Fjeld   7350
        22495
         
9 Åsnes      
  Steinar  Kalfoss   5880
  Rune Grenberg   9700
  Rolf Magnus Grenberg   5502
        21082
         
10 Gjøvik & Toten SFK    
  Kenneth Ottesen   10580
  Paal Runden   3004
  Odd Henning Hansen   7170
        20754
         
11 Eidskog      
  Jan Jansson   5624
  Roy Fjeld   2568
  Svein Ivar Fjeld   11190
        19382
         
         
12 Gjøvik & Toten      
  Jonny Ulsrudstuen   2148
  Geir Løvås   1112
  Geir Lillejordet   7355
        10615
         
         
13 Gjøvik & Toten      
  Magne Sveen   1048
  Heidi Sveen   1330
  Sonni Sangnes   5610
        7988
         
14 Rakkestad      
  Terje Bøen   1202
  Kent Fossheim   2380
  Runar Haug   848
        4430


Noen bilder men vi venter på at Niklas blir ferdig med resultatene

150 mann klare til utgang. (Foto: Ole G)


Topp 3 Herrer senior (Foto: Ole G)


Topp 3 Damer senior (Foto: Ole G)


Topp 3 i damer veteran. (Foto: Ole G)

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2010-04-11 21:01:36
Oppdatert:2010-04-14 20:40:34

iTackle traper.se