hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultat fra NM induviduelt - Einafjorden - 07.03.2010
Vi i SFK Raufjøringen gratulerer alle medalje-vinnere i helgens NM. Resultatene ble som følger:



Her er link til bilder på Kjerstis blogg: http://kjerstisfiskeblogg.blogspot.com/2010/03/bilderush-fra-nm.html

Barn:
  Navn Forening Total vekt
1 Espen Nedgården Trysil SFK 320
2 Anders Nedgården Trysil SFK 280
3 Martin Rønningen Eina 250
4 Phillip Kløfta Nilsen Nannestad 180
5 Jesper Mourad Trøgstad JFF 170
5 Joakim Rønningen Eina 170
5 Lars Pedersen GTSFK 170
8 Carina Olsen Eina 140
9 Jonas Madsen Hunndalen 60
10 Martin Tilrem Nannestad 0
10 Kristoffer Schipsted Maura 0
10 Emil Olsen Eina 0
10 Otto Ratnerud Eina  
10 Sivert Ratnerud Eina  
10 Joakim Ragnar Bjørnerud Eina  


Junior:
  Navn Forening Total vekt
1 Håkon Tåsås Gjøvik og Toten SFK 2610
2 Jonas Tåsås Gjøvik og Toten SFK 1620
3 Leif Kristian Gudbrandsen . 1040
4 Vegard Vestby Odal SFK 980
5 Rolf Magnus Grenberg Åsnes JFF 790
6 Lasse Rudshaug Odal SFK 580
7 Eirik Strande . 380
8 Simen Nordby Gjøvik og Toten SFK 310
9 Morgan Østli Stange JFF 270
9 Anna Marie Sommerstad . 270
11 Iver Granlund KJFF 240
12 Margrethe Strand Rønold Gran JFF 110
13 Line Bergsmark Lørenskog 90
14 Omar Mourad Trøgstad JFF 0
14 Kristine Strande . 0
14 Håvard Utheim Berntsen Lunner JFF  
14 Mats Skau Lunner JFF  
14 Edvard K. Kristensen Nordre Land  


Eldre junior damer:
  Navn Forening Total vekt
1 Heidi Sveen GTSFK 1540
2 Tiril Sofie Sandvold Raufjøringen 170


Eldre junior herrer:
  Navn Forening Total vekt
1 Fredrik Seim Asker JFF 940
2 Daniel Tilrem Nannestad 590
3 Karl Håkon Gulbrandsen Råde JFF 460
4 Magnus Bakken Bøverbru 350
5 Jim Fjeld SFK Eidskog 300
6 Even F. Eriksrud Bøverbru 290
7 Simen M. Kirkeby GTSFK 190
8 Glenn Erik Haugland Øvre Romerike Trolling 140


Damer senior:
  Navn Forening Total vekt
1 Kirsti O Eriksson Raufjøringen 1345
2 Tonje Hauger Askim og Omegn JFF 1110
3 Torild Langerud Raufjøringen 940
4 Anita Haraldsen Hvaler JFF 890
5 Siv Tåsås Gjøvik og Toten SFK 875
6 Marianne Hagen Gjøvik og Toten SFK 445
7 May Leikåsen Hof Vestre JFF 380
8 Haldis Ulsrudstuen Gjøvik og Toten SFK 350
9 Mari Næss Sollihøgda JFF 265
10 Solveig Hauge Gjerdrum SFK 205
10 Anita Kristensen . 205
12 Hilde Kreppen Rakkestad / Degernes JFF 200
13 Kjerstin Granlund Kongsvinger 110
14 Tove Nygårdseter Raufjøringen 105
15 Kjersti Solli Raufjøringen 90
16 Anne-Carine Nilsen Trøgstad JFF 0
16 May A Østby Gjøvik og Toten SFK 0
16 Vivian Pettersen Rakkestad / Degernes JFF 0
16 Hege Utheim Berntsen Lunner JFF 0
16 Henriette Bjørnerud Eina 0


Herrer senior:
  Navn Forening Total vekt
1 Dag Andre Sangnes Gjøvik og Toten SFK 4325
2 Frank Hønsen Gjerdrum SFK 3630
3 Jørgen Langerud Raufjøringen 2705
4 Hans-Kr Løken Båstad GJFF 2655
5 Per-Einar Fjeld Eidskog JFF 2640
6 Per Furuseth Gjøvik og Toten SFK 2480
7 Kenneth Ottosen Gjøvik og Toten SFK 2400
8 Erik Olstad Toten JFF Lodd nr.2 2380
9 Kjell Joar Nerhagen Trysil SFK 2340
10 Eivind Holt Siljan JFF 2245
11 Andreas Moen Gran JFF 2120
12 Per H Bekken Raufjøringen 2115
13 Pål Fjeld Eidsskog JFF 2035
14 Paal Runden Gjøvik og Toten SFK 1970
15 Jonny Bækken Romedal/Vallset 1730
16 Geir Lillejordet Gjøvik og Toten SFK 1720
17 Per J Sivesind Eina 1710
18 Rune Haugen Stange JFF 1640
19 Nils Øverby Trysil SFK 1585
20 Terje Dahlen Eidsvoll Skog JFF 1535
21 Tor-Ivar Bjørnstad SFK Pimpel Sør 1490
22 Per Johnnesen Øsiden JFF 1435
23 Erik Aas Gjøvik og Toten SFK 1390
23 Dag-Even Nygårdseter Raufjøringen 1390
25 Atle Nordheim Eidsvoll Skog JFF 1320
26 Rune Grenberg Åsnes JFF 1315
27 Frode Sjøberg Oslo Sportsfiskere 1260
28 Andreas Sangnes Gjøvik og Toten SFK 1255
29 Runar Holmen Drammen Sportsfisker 1230
30 Ole-Martin Gilbu SFK Pimpel Sør 1185
31 Bent Fjeld Eidskog JFF 1155
32 Kjetil Johansen AJFF Oslo 1150
32 Remi A Olsen SFK Pimpel Sør 1150
34 Lucian Iurac SFK Pimpel Sør 1135
35 Roy Fjeld Eidskog JFF 1130
36 Jan Morten Fossen Eidsberg JFF 1100
37 Finn E Lerdalen Raufjøringen 1085
38 Kent Inge Løvaas Gjøvik og Toten SFK 1060
39 Espen Kronvald Trysil SFK 1040
40 Magnus O Sangnes Gjøvik og Toten SFK 1035
41 Arild Eskildsen Trøgstad JFF 1025
41 Magne Moløkken Raufjøringen 1025
43 Svein K Dalbakk Nannestad JFF 1015
44 Vidar Årnes Romedal/Vallset 1010
45 Tor-Arne Tilrem Nannestad JFF 1005
46 Svein Ivar Fjeld Eidskog JFF 975
47 Svend Wiik Lillestrøm SF 945
48 Rainer Kjerran Gjerdrum SFK 890
49 Jan Fredrik Sandvold Raufjøringen 880
50 Egil Merli Gjerdrum SFK 845
51 Tommy Gustavsen Raufjøringen 830
51 Frode Nerberg Femund JFF 830
53 Lars Roar Benterud Våler JFF 800
54 Trond Tåsås Gjøvik og Toten SFK 790
54 Jon Meyenberg Lillestrøm SF 790
56 Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 785
57 Christian U Hansen () 775
57 Svein Kristiansen Trysil SFK 775
59 Egil-Andre Glemmestad Gjøvik og Toten SFK 765
60 Frank Pedersen Drammen Sportsfisker 760
61 Atle Wenger Nannestad JFF 755
61 Martin Lintorp Odal SFK 755
63 Leif Anders Strande () 745
64 Christer Fossen Acerina SFK 725
65 Tommy Iversen Eidsvoll Skog JFF 715
66 Tom Erling Haugen Raufjøringen 705
67 Knut Arild Nedgården Trysil SFK 675
68 Tommy Johansen Riiser Østre Trøgstad 665
69 Kay Andre Amundsen Drammen Sportsfisker 655
70 Anders Wold Oslo Sportsfiskere 650
71 Terje Haugom Østre Toten JF 640
72 Tom Rune Fjellberg Raufjøringen 630
72 Geir Arne Løvaas Gjøvik og Toten SFK 630
72 Johnny Ulsrudstuen Gjøvik og Toten SFK 630
75 Steinar Kalfoss Åsnes JFF 625
76 Odd Henning Hansen Gjøvik og Toten SFK 600
76 Stein Runo Dalene RD JFF 600
78 Espen Fjærstad Raufoss Fisk 570
79 Ragnar Engen Lodd nr.4 565
80 Vegard Tjernlie () 560
81 Arne Harald Nielsen () 555
82 Halvor Bekken Jevnaker JF 550
83 Magne Olav Sveen Gjøvik og Toten SFK 540
84 Lars Hansen Løten JFF 535
85 Per Magne Storbråten Odal SFK 525
86 Tony Nilsen Nannestad JFF 520
86 Jan Olav Grøtli Aurskog JFF 520
88 Geir-Johnny Lund Odal SFK 510
89 Marius Hagen Hamar FF 505
89 Thomas Ødegård Gjøvik og Toten SFK 505
91 Hallgrim G Bekkesten Eidsvoll Skog JFF 500
91 Jim Bekken Raufjøringen 500
91 Ståle Bergsmark () 500
94 John Tore Nordby Gjøvik og Toten SFK 495
94 Rune Tyskerud Fet JFF 495
94 Jan Ovnerud Jevnaker JF 495
97 Bjørn Huus Eidsvoll Skog JFF 470
98 Øystein Lindgren Romedal/Vallset 460
98 Kjell Arne Grøtli Aurskog JFF 460
100 Thomas Skålevik Hurdal JFF 455
101 Ole R Solberg Drammen Sportsfisker 435
102 Idar Granlund Kongsvinger 425
103 Roy Dahlen Eidsvoll Skog JFF 410
103 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog JFF 410
105 Richard Olsen Jevnaker JF 405
106 Kjetil Grymyr Jevnaker JF 395
107 Tommy Strengelsrud Raufjøringen 375
108 Ivar Borten Trysil SFK 365
109 Stig Sundtveten Norges JFF 360
110 Niklas Strengelsrud Raufjøringen 340
110 Erik Ovnerud Jevnaker JF 340
112 Lars Erik Eriksen Camivora SFK 335
113 Lars Brustuen () 325
114 Terje Jakobsen Rakkestad/Degernes JFF 310
114 Henning Hansen Skjeberg SF 310
116 Arild Holstad Trøgstad JFF 300
117 Lasse Grimshei () 295
118 Ivar Engen Groruddalen JFF 290
119 Lars-Erik Langsæther Trøgstad JFF 285
119 Raino Nabben Raufjøringen 285
121 Rune Merli Udnes JFF 275
122 Bjørn Ramberg Andersen Skjeberg SF 260
123 Knut Bjørklund Fet JFF 230
123 Jostein Nybrekke Båstad  GJFF 230
125 Finn-Willy Eriksson Raufjøringen 225
125 Robert Seim Holmen 225
127 Håvard Høgda Eidskog JFF 210
128 Magnus Riksfjord SFK Pimpel Sør 185
129 Per Bjørnstad Udnes JFF 180
129 Steinar Ottosen Våler JFF 180
131 Jørgen B Berg () 140
132 Terje Fredriksen RD JFF 120
133 Jan-Erik Boday Snertingdal JF 110
134 Jan Espelid Eidsvoll Skog JFF 105
135 Ola Tollefsrud Gjøvik og Toten SFK 85
135 Aasmund Sæther Kolbu Isfiskeklubb 85
137 Stian Hammerstad Gjøvik og Toten SFK 75
137 Per S Nilsen Gjøvik og Toten SFK 75
139 Odd Martin Habberstad Solemskogen JFF 0
139 Jens Kåre Skovseth Eidsvoll Skog JFF 0
139 Kent Halvorsen Solemskogen JFF 0
139 Ole Solberg Gjøvik og Toten SFK 0
139 Svein E Bekken Gjøvik og Toten SFK 0
139 Steinar Hansen () 0
139 Tommy Werner Eidsvoll Skog JFF  
139 Odd-Erik Bjørgeengen Eidsvoll Skog JFF  
139 Jan Vidar Nilsen Gjøvik og Toten SFK  
139 Terje Ruud Trøgstad JFF  
139 Martin Johansen Eina  
139 Oddvar Olsen Rendal  
139 Bjørn Strand Gran JFF  
139 Ronny Samuelsson Lunner JFF  
139 Leif Erik Madsen Hunndalen  
139 Roy Arne Engen ()  
139 Lars-Are Lundon ()  
139 Sigbjørn Hansen Gutta på tur  
139 Jan-Andre Jørgensen Raufjøringen  
139 Eirik Gundersen Bærum SF  
139 Kristian Nilsen Hvaler Jeger og Fiske  
139 Tony Boday Bærum SF  
139 Trond Bergsmark Lørenskog  


Damer veteran:
  Navn Forening Total vekt
1 Sonni Ingunn Sangnes Gjøvik og Toten SFK 2335
2 Walborg Fjellvang Udnes JFF 885
3 Else Skjennem Båstad GJFF 775
4 Ruth M Ramstad Raufjøringen 705
5 Marit Andersen Oslo Sportsfiskere 610
6 Anna Lindgren Romedal og Vallset JFF 595
7 Kari Tyskerud Fet JFF 590
8 Astrid Bækken Romedal og Vallset JFF 280
9 Thorild Mikalsen Bærum Sportsfiskere 200
10 Randi Tilrem Brønnøy Jeger og Fisk 105
11 Jorunn Bekkensten Eidsvoll Skog JFF 75
12 Berit Skaarud Ringerike SPF 0
12 Elin Asakskogen Nannestad JFF 0


Herrer veteran:
  Navn Forening Total vekt
1 Vidar Komperud Hof Vestre JFF 4335
2 Halfdan Sangnes Gjøvik og Toten SFK 2880
3 Nils Sletvold Odal SFK 2045
4 Åge R. Nilsen Brandvall JFF 1495
5 Lars Bekkensten Nannestad 1325
6 Helge Millerud Toten JFF 1185
7 Snorre Grønnæss Trysil SFK 1180
8 Per Nilsen Oslo Sportsfiskere 1165
9 Arnstein Fjellvang Udnes JFF 1125
10 Bjørn Skogseth Udnes JFF 1100
11 Terje Ranheim Eidsvoll Skog JFF 970
12 Gunnar Skaarud Ringerike SPF 875
13 Mats Svebilius Lillestrøm 870
13 Steinar Olsen Trysil SFK 870
15 Morten Sangnes Gjøvik og Toten SFK 835
16 Erik Aarstad Raufjøringen 820
17 Lars A Blilie Gjøvik og Toten SFK 815
18 Reidar Høgli Eidsvoll Skog JFF 775
19 Reidar Moen Eidsvoll Skog JFF 770
20 Arvid Næss Hole JF 720
21 Arnfinn Solli Bærum Sporstfiskere 695
22 Per Olav Østby Gjøvik og Toten SFK 650
23 Per arne Skaarud Ringerike SPF 640
23 Astor Ottosen GTSFK 640
25 Steinar Strøm Trysil SFK 630
26 Åsmund Nilsen Hvaler JFF 505
26 Thorbjørn Bøe AJFF-Oslo 505
28 Terje Lindgren SFK Pimpel Sør 495
29 Ingar Kristiansen Rakkestad og DJFF 475
30 Kåre Fredheim Toten JFF 465
31 Dag Hanssen Løten JF 435
32 Bjørn S. Myrvang Råde JFF 410
33 Ola Sjøli Trysil SFK 395
34 Odd Ringstad Drammen Sportsfiskere 390
34 Erling Haugen Raufjøringen 390
36 Johan Bredesen Hof Vester JFF 360
37 Terje Bøen Rakkestad og DJFF 355
38 Kjell Kolstad Oslo Sportsfiskere 350
39 Svein Tyskerud Fet JFF 340
40 Svein Kristensen Østsiden JFF 335
41 Arnt Berg Brandvall JFF 325
42 Erik Norman Andersen Oslo Sportsfiskere 320
42 Terje Reinertsen Gjerdrum SFK 320
44 Erling Johnsrud Romedal og Vallset 305
45 Ole G Ramstad Raufjøringen 260
46 Jon Lindgren Romedal og Vallset JFF 250
47 Johan Johannesen Østid JF 220
48 Runar Haug RDJFF 215
48 Gisle Haugen Trysil SFK 215
50 Magne Enger JFF Toten Lodd nr.4 200
51 Helge B. Tilrem Brønnøy Jeger og Fisk 175
51 Harald Hovde Oslo Sportsfiskere 175
53 Knut Vadholm Oslo Sportsfiskere 85
54 Kjell Hammershaug Bærum Sporstfiskere 0
54 Rune Pettersen SFK Pimpel Sør 0
54 Ole Weensvangen Vang JF 0
54 Arve Holt Siljan JFF 0
54 Arvid Andersen Oslo Sportsfiskere 0
54 Leif M. Hansen Eiskog JFF 0
54 Ole Omang Åsene JFF 0

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2010-03-08 12:11:14
Oppdatert:2010-03-13 17:41:18

iTackle traper.se