hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater fra NC nr. 5 på Storsjøen
Bilde: En glad dagens vinner i junior-jenter Tiril.



Her er det mer bilder og info: http://kjerstisfiskeblogg.blogspot.com/2010/01/norgescup-nr-5-pa-storsjen.html

Storsjøen 24/01-10

 

 

Lag

 

 

 

 

 

 

 

 

Terje Lindgren

 

5370

 

 

SFK pimpel Sør

 

Magnus Riksfjord

 

2640

 

NR 1

 

 

Tor-Ivar Bjørnstad

 

4355

 

 

 

vekt=

 

12365

 

 

 

 

 

 

 

Kenneth Ottesen

 

1825

 

 

Gjøvik og Toten SFK

 

Pål Runden

 

2010

 

NR 2

 

 

Odd Hening Hansen

 

4660

 

 

 

vekt=

 

8495

 

 

 

 

 

 

 

Per Harald Bekken

 

2735

 

 

Raufjøringen 1

 

Niklas Strengelsrud

 

2300

 

NR 3

 

 

Dag Even Nygårdseter

 

2935

 

 

 

vekt=

 

7970

 

 

 

 

 

 

 

Thomas Ødegård

 

2735

 

 

Gjøvik og Toten SFK 1

 

Erik Aas

 

2175

 

 NR 4

 

 

Halfdan Sangnes

 

2770

 

 

 

vekt=

 

7680

 

 

 

 

 

 

 

Jan Tore Nedgård

 

1960

 

 

Trysil SFK

 

Kjell Joar Nerhagen

 

2790

 

NR 5

 

 

Ola Sjøli

 

2790

 

 

 

vekt=

 

7540

 

 

 

 

 

 

 

Tommy Strengelsrud

 

1170

 

 

Raufjøringen 2

 

Tom Rune Fjellberg

 

1520

 

NR 6

 

 

Tommy Gustavsen

 

2795

 

 

 

vekt=

 

5485

 

 

 

 

 

 

 

Kristian Bråten

 

775

 

 

Team Solør

 

Rolf Magnus Grenberg

 

1440

 

NR7

 

 

Jørgen Kalfoss

 

990

 

 

 

vekt=

 

3205

 

 

 

 

 

 

 

Magne Olav Sveen

 

1130

 

 

Gjøvik og Toten SFK 2

 

Heidi Sveen

 

955

 

NR 8

 

 

Jonny Ulsrudstuen

 

890

 

 

 

vekt=

 

2975

 

 

 

 

 

 

 

Veteran damer

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Sonni Sangnes

Gjøvik og Toten SFK

2115

g

2

Ruth M Ramstad

SFK Raufjøringen

1690

g

3

Berit Skaarud

Ringerike

1350

g

4

Grete Stenberg

Ringerike

1280

g

5

Anna Lindgren

Romedal og Vallset JFF

900

g

6

Jorunn Bekkensten

Eidsvoll skog JFF

830

g

 

 

 

 

 

 

Eldre JR. Jente

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Tiril Sandvold

SFK Raufjøringen

1810

g

 

 

 

 

 

 

Barn

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Anders Østmoe

Odal SFK

340

g

 

 

 

 

 

 

Eldre JR. Gutt

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Vegard Vestby

Odal SFK

2225

g

2

Lasse Rudshaug

Odal SFK

1950

g

3

Jim Fjeld

Eidskog SFK

1195

g

4

Dennis Johansen

Hoff Vestere JFF

1060

g

5

Jørgen Kalfoss

Åsnes JFF

990

g

6

Kristian Meldahl Bråten

Hoff Vestere JFF

775

g

7

Karl Håkon Gulbransen

Råde JF

700

g

 

 

 

 

 

 

Damer

 

 

 

 

 

 

 

 

1

May Leikåsen

Hoff Vestere JFF

2840

g

2

Haldis Ulsrudstuen

Gjøvik og Toten SFK

2580

g

3

Kirsti O. Eriksson

SFK Raufjøringen

2285

g

4

Tove Nygårdseter

SFK Raufjøringen

2235

g

5

Kjersti Solli

SFK Raufjøringen

2230

g

6

May A. Østby

Gjøvik og Toten SFK

1665

g

7

Erna Mørlin

SFK Ælvkroken

970

g

8

Torild Langerud

SFK Raufjøringen

700

g

 

 

 

 

 

 

Juniorer

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Rolf Magnus Grenberg

Åsnes JFF

1440

g

2

Morgan Østli Ruud

Stange Jeger og Fisk

1240

g

3

Heidi Sveen

Gjøvik og Toten SFK

955

g

4

Vegard Nordli

Odal SFK

240

g

 

 

 

 

 

 

Veteran Herre

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Odd Arne Svensrud

Brandval JFF

5400

g

2

Terje lindgren

SFK Pimpel Sør

5370

g

3

Lars Bekkensten

Nannestad JFF

4175

g

4

Per Arne Skaarud

Ringerike

2820

g

5

Halfdan Saugnes

Gjøvik og Toten SFK

2770

g

6

Ola Sjøli

Trysil SFK

2740

g

7

Harald Hovde

Oslo Sportsfiskere

2590

g

8

Jan Jansson

SFK Vest

2475

g

9

Erling Johnsrud

Romedal og Vallset JFF

2325

g

10

Ole G. Ramstad

SFK Raufjøringen

2170

g

11

Per Nilsen

Oslo Sportsfiskere

1850

g

12

Hans Holen

Brandval JFF

1705

g

13

Åge R. Nilsen

Brandval JFF

1265

g

14

Per Olav Østby

Gjøvik og Toten SFK

1215

g

14

Reidar Moen

Eidsvoll Skog jff

1215

g

16

Knut Vadholm

Oslo Sportsfiskere

1190

g

17

Vidar Komperud

Hoff Vestere JFF

1155

g

18

Ole Johnny Stenberg

Ringerike

1110

g

19

Bjørn Skogseth

Udnes JFF

1100

g

20

Erik Aarstad

SFK Raufjøringen

1065

g

21

Terje Ranheim

Eidsvoll Skog jff

985

g

22

Steinar Olsen

Trysil SFK

940

g

23

Jon Lindgren

Romedal og Vallset JFF

900

g

24

Ole Omang

Åsene JFF

670

g

25

Leif H Hansen

Eidskog JFF

620

g

 

 

 

 

 

 

Herrer

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Odd Henning Hansen

Gjøvik og Toten SFK

4660

g

2

Tor-Ivar Bjørnstad

SFK Pimpel Sør

4355

g

3

Bent Fjeld

Eidskog JFF

3805

g

4

Martin Lindtorp

Odal SFK

3685

g

5

Jim Bekken

SFK Raufjøringen

3655

g

6

Frank Hønsen

Gjerdrum SFK

3625

g

7

Jan Fredrik Sandvold

SFK Raufjøringen

3540

g

8

Håvard Høgda

Eidskog JFF

3325

g

9

Svein Ivar Fjeld

Eidskog JFF

3100

g

10

Dag Even Nygårdseter

SFK Raufjøringen

2935

g

11

Finn-Willy Eriksson

SFK Raufjøringen

2855

g

12

Tommy Gustavsen

SFK Raufjøringen

2795

g

12

Remi A Olsen

SFK Pimpel Sør

2795

g

14

Kjell Joar Nerhagen

Trysill SFK

2790

g

15

Tomas Ødegård

Gjøvik og Toten SFK

2735

g

15

Per Harald Bekken

SFK Raufjøringen

2735

g

17

Magnus Riksfjord

SFK Pimpel Sør

2640

g

18

Atle Wengen

Nannestad JFF

2480

g

19

Magne Moløkken

SFK Raufjøringen

2475

g

20

Finn E Lerdalen

SFK Raufjøringen

2305

g

21

Niklas Strengelsrud

SFK Raufjøringen

2300

g

22

Erik Aas

Gjøvik og Toten SFK

2175

g

23

Børre Omang

Åsene JFF

2040

g

24

Pål Runden

Gjøvik og Toten SFK

2010

g

25

Jan Tore Nedgården

Trysill SFK

1960

g

26

Kent Tore Skogstad

TSFK

1935

g

27

Tommy Iversen

Eidsvoll Skog jff

1930

g

28

Tor-Egil Ruud

Stange Jeger og fisk

1875

g

29

Stena Longen

?

1870

g

30

Kenneth Ottesen

Gjøvik og Toten SFK

1825

g

31

Thomas Hesmyr

SFK Pimpel Sør

1780

g

32

Tor-Arne Tilrem

Nannestad JFF

1760

g

33

Roy Fjeld

Eidskog JFF

1755

g

34

Jørgen Langerud

SFK Raufjøringen

1700

g

35

Per Erik Hellerud

Eidsvoll Skog jff

1675

g

36

Rune Grenberg

Åsnes JFF

1615

g

37

Tom Rune Fjellberg

SFK Raufjøringen

1520

g

37

Espen Kronvald

Trysill SFK

1520

g

39

Jens Kåre Skovseth

Eidsvoll Skog jff

1505

g

40

Lucian Iurac

SFK Pimpel Sør

1205

g

41

Atle Norheim

Eidsvoll Skog jff

1190

g

42

Tommy Strengelsrud

SFK Raufjøringen

1170

g

43

Terje Dahlen

Eidsvoll Skog jff

1140

g

44

Magne Olav Sveen

Gjøvik og Toten SFK

1130

g

45

Steinar Kalfoss

Åsnes JFF

1095

g

45

Tom erling Haugen

SFK Raufjøringen

1095

g

47

Johnny Ulsrudstuen

Gjøvik og Toten SFK

890

g

48

Thomas Skåleevik

Hurdal JFF

815

g

49

Rune Haugen

Stange Jeger og fisk

720

g

50

Atle Østmoe

Odal

485

g

51

Jan Espelind

Eidsvoll Skog jff

385

g

52

Odd Runar Nordli

Odøling"

280

g

53

Magne Storbråten

Odal SFK

65

g

Ansvarlig: Dag Even

Publisert:2010-01-24 21:48:52
Oppdatert:2010-01-26 22:15:33

iTackle traper.se