hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Skumsjøen Norgescup nr 2 19 desember 2009
En flott vinterdag på Skumsjøen med snøvær og skikkelig vinter. Fisket var for noen veldig bra, mens andre sleit med å finne fisken. Per Harald Bekken stakk av med totalseieren med drøye 5,7 kg. Vinneren av dameklassen ble Torild Langerud med 2,8 kg. Vi gratulerer.



Herrer senior
1 Per Harald Bekken Raufjøringen 5790
2 Thomas Ødegård Gjøvik og Toten SFK 4830
3 Kenneth Ottosen Gjøvik og Toten SFK 4410
4 Niklas strengelsrud Raufjøringen 4360
5 Frank Hønsen Gjerdrum SFK 3540,1
6 Finn Willy Eriksson Raufjøringen 3540
7 Magnus Riksfjord SFK Pimpel Sør 3310
8 Dag Even Nygårdseter Raufjøringen 3290
9 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog JFF 3260
10 Fredrik Sandvold Raufjøringen 3200
11 Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 3030
12 Lucian Iurac SFK Pimpel Sør 3010
13 Bent Fjeld Eidskog 2990
14 Finn E Lerdalen Raufjøringen 2960
15 Jonny Bækken Romerike og Valset 2820
16 Tom Rune Fjellberg Raufjøringen 2770
17 Paal Runden Gjøvik og Toten SFK 2580
18 Jørn A Jørgensen Odal SFK 2550
19 Frode Sjøberg Oslo SFK 2480
20 Jørgen Langerud Raufjøringen 2310
21 Tor Ivar Bjørnstad SFK Pimpel Sør 2290
22 Tom Erling Haugen Raufjøringen 2280
23 Jonny Ulsrudstuen Gjøvik og Toten SFK 2220
24 Rune Grenberg Åsnes JFF 2190
25 Kjell J Nerhagen Trysil SFK 2150
26 Roy Fjeld Eidskog JFF 2130
27 Remi A Olsen SFK Pimpel Sør 2110
28 Erik Aas Gjøvik og Toten SFK 2090
29 Knut Arild Nedgården Trysil SFK 1920
30 Cato Røenbakken Bærum SF 1900
31 Atle Wenger Nannestad 1840
32 Håvar Mjeltvik SFK Pimpel Sør 1730
33 Magne Olav Sveen Gjøvik og Toten SFK 1680
34 Sven Larsen   1670
35 Per Einar Fjeld Eidskog JFF 1660
36 Odd Henning Hansen Gjøvik og Toten SFK 1530
37 Harald Stormyr SFK Pimpel Sør 1520
38 Jim Bekken Raufjøringen 1420
39 Erik Gundersen Bærum SF 1360
40 Tor A Tilrem Nannestad 1310
41 Pål Fjeld Eidskog JFF 1250
42 Jens Kåre Skovseth Eidsvoll Skog JFF 1150
43 Geir Jonny Lund Odal SFK 1050
44 Magne Moløkken Raufjøringen 800
45 Åge Kirkeby Gjøvik og Toten SFK 670
46 Kjetil Smestad Eina 410
47 Jan Vidar Nilsen Hjeme 180
48 Ole Solberg Gjøvik og Toten SFK 160
49 Pål Smestad Eina 70
50 David Kaalstad SFK Pimpel Sør  


Damer senior
1 Torill Langerud Raufjøringen 2860
2 Kjersti Solli Raufjøringen 2750
3 Kirsti O Eriksen Raufjøringen 1980
4 May A Østby Gjøvik og Toten SFK 1840
5 Tove J Nygårdseter Raufjøringen 1010


Yngre junior
1 Rolf Magnus Grenberg Åsnes JFF 1760
2 Vegard Vestby Odal SFK 1310
3 Heidi K Sveen Gjøvik og Toten SFK 960
4 Simen Markus Kirkeby Gjøvik og Toten SFK 450
5 Michael Hellerud Eidsvoll 450
6 Christian Bjørke Hansen Gjøvik og Toten SFK 60


Eldre junior
1 Lasse Rundhaug Odal SFK 1920
2 Jørgen Kalfoss Åsnes JFF 1360
3 Ivan Dyrset Eidsvoll 690
4 Leif Kristian Gudbrandsen   260


Damer veteran
1 Ruth M Ramstad Raufjøringen 2010
2 Jorunn Bekkensten Eidsvoll Skog JF 1730
3 Marit Andersen Oslo SFK 1120
4 Sonni Sangnes Gjøvik og Toten SFK 760


Herrer veteran
1 Terje Lindgren SFK Pimpel Sør 4380
2 Lars Bekkensten Nannestad JF 3440
3 Halfdan Sangnes Gjøvik og Toten SFK 3290
4 Steinar Olsen Trysil 2950
5 Ola Sjøli Trysil 2790
6 Harald Hovde Oslo SF 2650
7 Odd Arne Svensrud Brandval JFF 2470
8 Kjell Kolstad Oslo SF 2250
9 Hans Holen Brandval JFF 1990
10 Ole Gunnar Ramstad Raufjøringen 1910
11 Per Nilsen Oslo SF 1880
12 Erik Aarstad Raufjøringen 1820
13 Reidar Moen Eidsvoll Skog JFF 1730
14 Åge R Nilsen Brandval JFF 1670
15 Rune Pettersen SFK Pimpel Sør 1600
16 Bjørn Skogseth Udnes JFF 1570
17 Terje Reinertsen Gjerdrum SFK 1330
18 Per Olav Østby Gjøvik og Toten SFK 1280
19 Arvid Andersen Oslo SF 1100
20 Arnstein Fjellvang Udnes JFF 990
21 Arnfinn Sølli Bærum SF 790
22 Lars Arne Blilie Gjøvik og Toten SFK 780

Ansvarlig: Kjersti Solli

Publisert:2009-12-20 20:28:09
Oppdatert:2009-12-20 23:33:30

iTackle traper.se