hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Stillingen i Norgescupen etter 1 stevne
Stillingen er som følger:



  Norgescup isfiske 2010  Sammenlagt                  
            Plassering        
      Eltsjøen Skumsjøen Vingersjøen Storsjøen Ingelsrudsjøen Korvika     Poeng
poeng Navn Forening 13. desember 20. desember 3. januar 10. januar 17. januar 14. februar      
1 Kjell J Nerhagen Trysil SFK 20               1
2 Kenneth Ottosen Gjøvik & Toten SFK 19               2
3 Halfdan Sangnes Gjøvik & Toten SFK 18               3
4 Per Harald Bekken SFK Raufjøringen 17               4
5 Finn Erik Lerdalen SFK Raufjøringen 16               5
6 Thomas Hesmyr SFK Pimpel Sør 15               6
7 Odd Henning Hansen Gjøvik & Toten SFK 14               7
8 Nils Øverby Trysil SFK 13               8
9 Knut Arild Nedgården Trysil SFK 12               9
10 Per Nilsen Oslo Sportsfiskere 11               10
11 Thomas Ødegård Gjøvik & Toten SFK 10               11
12 Pål Runden Gjøvik & Toten SFK 9               12
13 Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen 8               13
14 Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen 7               14
15 Sonni Sangnes Gjøvik & Toten SFK 6               15
16 Magnus Riksfjord SFK Pimpel Sør 5               16
17 Jonny Bækken Romedal & Vallset 4               17
18 Frank Hønsen Gjerdrum SFK 3               18
19 Rune Grenberg Asnes JFF 2               19
20 Ivar Borthen Trysil SFK 1               20



  Norgescup isfiske 2010  veteran damer                        
            Plassering              
      Eltsjøen Skumsjøen Vingersjøen Storsjøen Ingelsrudsjøen Korvika            
Poeng Navn Forening 13. desember 20. desember 3. januar 10. januar 17. januar 14. februar     Uttak til Nordisk
1 Sonni Ingunn Sangnes Gjøvik & Toten SFK 20               20     1
2 Anna Lindgren Romedal & Vallset 19               19     2
3 Jorun Bekkensten Odal SFK 18               18     3
4 Ruth M Ramstad Odal SFK 17               17     4
5 Marit Andersen Oslo Sportsfiskere 16               16     5


  Norgescup isfiske 2010  veteran herrer                        
            Plassering              
      Eltsjøen Skumsjøen Vingersjøen Storsjøen Ingelsrudsjøen Korvika            
Poeng Navn Forening 13. desember 20. desember 3. januar 10. januar 17. januar 14. februar     Uttak til Nordisk
1 Halfdan Sangnes Gjøvik & Toten SFK 20               20     1
2 Per Nilsen Oslo Sportsfiskere 19               19     2
3 Arvid Andersen Oslo Sportsfiskere 18               18     3
4 Åge R Nilsen Brandval JFF 17               17     4
5 Harald Hovde Oslo Sportsfiskere 16               16     5
6 Terje Reinersen Gjerdrum SFK 15               15     6
7 Arnstein Fjellvang Udnes JFF 14               14     7
8 Gisle Haugen Trysil SFK 13               13     8
9 Hans Holen Brandval JFF 12               12     9
10 Erling Johnsrud Romedal&Vallset JFF 11               11     10
11 Odd Arne Svensrud Brandval JFF 10               10     11
12 Steinar Olsen Trysil SFK 9               9     12
13 Lars Bekkensten Nannestad 8               8     13
14 Erik Aarstad SFK Raufjøringen 7               7     14
15 Ola Sjølie Trysil SFK 6               6     15
16 Steinar Strøm Trysil SFK 5               5     16
17 Ole Omang Åsene JFF 4               4     17
18 Knut Vadholm Oslo Sportsfiskere 3               3     18
19 Terje Ranheim Eidsvoll Skog JFF 2               2     19
20 Leif H Hansen Eidsvoll Skog JFF 1               1     20

  Norgescup isfiske 2010  Junior dame                        
            Plassering              
      Eltsjøen Skumsjøen Vingersjøen Storsjøen Ingelsrudsjøen Korvika            
Poeng Navn Forening 13. desember 20. desember 3. januar 10. januar 17. januar 14. februar     Uttak til Nordisk
1 Tirill Sandvold SFK Raufjøringen 20               20     1
2 Caroline Grenberg Åsnes JFF 19               19     2



  Norgescup isfiske 2010  Junior herre                        
            Plassering              
      Eltsjøen Skumsjøen Vingersjøen Storsjøen Ingelsrudsjøen Korvika            
Poeng Navn Forening 13. desember 20. desember 3. januar 10. januar 17. januar 14. februar     Uttak til Nordisk
1 Lasse Rudshaug Odal SFK 20               20     1
2 Vegard Vestby Odal SFK 19               19     2
3 Jørgen Kalfoss SFK Raufjøringen 18               18     3
4 Rolf Magnus Grenberg Åsnes JFF 17               17     4
5 Jim Daniell Fjeld Eidskog SFK 16               16     5
6 Christian B Hansen Gjøvik & Toten SFK 15               15     6


  Norgescup isfiske 2010  Senior damer                        
            Plassering              
      Eltsjøen Skumsjøen Vingersjøen Storsjøen Ingelsrudsjøen Korvika            
Poeng Navn Forening 13. desember 20. desember 3. januar 10. januar 17. januar 14. februar     Uttak til Nordisk
1 Torild Langerud SFK Raufjøringen 20               20     1
2 Kirsti Oppdal Eriksson SFK Raufjøringen 19               19     2
3 Haldis Ulsrudstuen Gjøvik & Toten SFK 18               18     3
4 May Agnethe Østby Gjøvik & Toten SFK 17               17     4


  Norgescup isfiske 2010  Senior herre                        
            Plassering              
      Eltsjøen Skumsjøen Vingersjøen Storsjøen Ingelsrudsjøen Korvika            
Poeng Navn Forening 13. desember 20. desember 3. januar 10. januar 17. januar 14. februar     Uttak til Nordisk
1 Kjell J Nerhagen Trysil SFK 20               20     1
2 Kenneth Ottosen Gjøvik & Toten SFK 19               19     2
3 Per Harald Bekken SFK Raufjøringen 18               18     3
4 Finn Erik Lerdalen SFK Raufjøringen 17               17     4
5 Thomas Hesmyr Hedrum JFL 16               16     5
6 Odd Henning Hansen Gjøvik & Toten SFK 15               15     6
7 Nils Øverby Trysil SFK 14               14     7
8 Knut Arild Nedgården Odal SFK 13               13     8
9 Thomas Ødegård Gjøvik & Toten SFK 12               12     9
10 Pål Runden Gjøvik & Toten SFK 11               11     10
11 Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen 10               10     11
12 Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen 9               9     12
13 Magnus Riksfjord Hedrum JFL 8               8     13
14 Jonny Bækken Romedal & Vallset 7               7     14
15 Frank Hønsen Gjerdrum SFK 6               6     15
16 Rune Grenberg Åsnes JFF 5               5     16
17 Ivar Borthen Trysil SFK 4               4     17
18 Niklas Strengelsrud SFK Raufjøringen 3               3     18
19 Bent Fjeld Eidskog SFK 2               2     19
20 Roy Fjeld Eidskog SFK 1               1     20

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2009-12-13 19:32:34
Oppdatert:2009-12-13 22:38:24

iTackle traper.se