hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater fra Trysil cup
Vi gratulerer Ole Johnny Stenberg med totalseier i Trysil cup 2009


1 Ole Johnny Stenberg Ringerike 9 4 13 Cupvinner
2 Kjell J Nerhagen Trysil sfk 5 10 15
3 Emil Broberg SFK Älvkroken 15 2 17
4 Ola Sjøli Trysil sfk 11 14 25
5 Janne Fredriksson Ovansiljan 20 8 28
6 Thomas Ødegård GTsfk 26 9 35
7 Jörgen Storm Ovansiljan 28 12 40
8 Jim Bekken Raufjøringen 22 18 40
8 Per Nilsen Oslo Sportsfiskere 18 22 40
10 Knut A Nedgården Odal sfk 40 1 41
11 Tom E Haugen Raufjøringen 14 27 41
12 Helge Broberg SFK Älvkroken 8 35 43
13 Anders Axelsson Ovansiljan 4 40 44
14 Ivar Borthen Trysil sfk 13 33 46
15 H E Kristofferson    27 19 46
16 Carola Gren Ovansiljan 36 11 47
17 Bjørn Huus Eidsvoll 29 20 49
18 P O Eriksson Nora Gyttorp 23 29 52
19 Jesper Dyberg Nora Gyttorp 32 21 53
20 Børre Omang SFK Ælvkroken 41 13 54
21 Paal Runden GTsfk 3 54 57
22 Hans Holen Brandval jff 31 26 57
23 Mats Öjjes Skinnkroken 1 57 58
24 Nils Øverby Trysil sfk 7 52 59
25 Stefan Gren Ovansiljan 35 24 59
26 Kjell Martinsen NJFF 24 37 61
27 Harald Hovde Oslo Sportsfiskere 50 15 65
28 Per Arne Skaarud Ringerike 10 56 66
29 Anna Lindgren Romedal jff 62 6 68
30 Mikael Åslund Skinnkroken 42 28 70
31 Odd H Hansen GTsfk 2 70 72
32 Erling Johnsrud Romedal jff 58 16 74
33 Åge R Nilsen Brandval jff 19 55 74
34 Lars Bekkensten Nannestad 34 42 76
35 Maud Erikson Sveg sfk 12 65 77
36 Lars Hanssen Løten jff 17 62 79
37 Torbjørn Toresson Skinnkroken 6 75 81
38 Halfdan Sangnes GTsfk 52 30 82
39 Kjersti Solli Raufjøringen 46 39 85
40 Sonni Sangnes GTsfk 43 44 87
41 Kent T Skogstad Trysil sfk 47 43 90
42 Per E Hellerud Eidsvoll 71 23 94
43 Jørgen Langerud Raufjøringen 78 25 103
44 K G Magnusson Nora Gyttorp 21 83 104
45 Bjørn Skogseth Udnes jff 51 53 104
46 Steiar Olsen Trysil sfk 44 61 105
47 Jan Erik Håkansson Särnaharren 101 5 106
48 L O Eriksson Sveg sfk 48 64 112
49 Steinar Strøm Trysil sfk 39 78 117
50 Ole G Ramstad Odal sfk 38 80 118
51 Peter Järnberg Ovansiljan 70 49 119
52 Jorunn Bekkensten Odal sfk 84 36 120
53 Torild Langerud Raufjøringen 69 51 120
54 Johnny Ulsrudstuen GTsfk 49 74 123
55 Per Olav Østby GTsfk 56 67 123
56 Jens K Skovseth Eidsvoll 83 41 124
57 Morten Sangnes GTsfk 79 45 124
58 Roar Pettersen Romedal jff 53 71 124
59 Robin Gren Ovansiljan 88 38 126
60 Arvid Andersen Oslo Sportsfiskere 81 46 127
61 Odd A Svensrud Brandval jff 54 76 130
62 Gisle Haugen Trysil sfk 67 63 130
63 Susanne Ivansson Skinnkroken 66 66 132
64 Ruth M Ramstad Odal sfk 55 81 136
65 Ann-Marie Kjellberg Älvdalen 33 104 137
66 Reidar Moen Eidsvoll 77 60 137
67 Karin Andersson Skinnkroken 45 94 139
68 Kurt Wohlander Älvdalen 74 66 140
69 Marit Andersen Oslo Sportsfiskere 75 68 143
70 May Leikåsen Hof Vestre 59 86 145
71 Henrik Persson Skinnkroken 100 48 148
72 Anneli Erlingson Sveg sfk 61 90 151
73 Thomas Erlingsson Sveg sfk 57 98 155
74 Dag Hansen Løten jff 72 84 156
75 Cristian B Hansen GTsfk 76 82 158
76 Arnstein Fjellvang Udnes jff 60 100 160
77 Vidar Komperud Hof Vestre 92 72 164
78 Jan Bekk Åsene jff 107 59 166
79 Berit Skaarud Ringerike 87 79 166
80 Eva Mørlin SFK Älvkroken 73 99 172
81 May A Østby GTsfk 89 85 174
82 Grete Stenberg Ringerike 82 103 185
83 Ove Sørli Trysil sfk 94 92 186
84 Hilde Kreppen Skjennem fiskarlag 102 88 190
85 Espen Kronvald    85 106 191
86 Gulli Erikson Särnaharren 104 87 191
87 Johan Bredesen Hof Vestre 96 95 191
88 Jon Lindgren Romedal jff 93 101 194
89 Birgitta Sjøgren Särnaharren 98 96 194
90 Else Skjennem Båstad gjff 106 89 195
91 Haldis Ulsrudstuen GTsfk 97 105 202
92 Mariell Sørli    105 109 214
93 Valborg Fjellvang Udnes jff 108 113 221
94 Dennis Johansen     109 112 221
95 Bjørn Holst T jff 110 111 221

Ansvarlig: Kjersti Solli

Publisert:2009-04-28 17:12:35
Oppdatert:2009-04-28 17:33:31

iTackle traper.se