hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater fra Eltsjøen - 26.04.2009
Sesongavslutningen var en frustrerende affære for mange. I dag gjaldt det virkelig å treffe fisken midt i hodet. Mange lave vekter og mange høye vekter. Vinnervekta landet på 17,8 kg og det var Knut Arild Nedgården som gikk av med seieren. Vi gratulerer!


Barneklassen ble vunnet av Robin Gren fra Ovansiljan. Han hadde ca 4 kg., 
Juniorklassen ble vunnet av Jørgen Langerud fra Raufjøringen med 5,2 kg. 
Damer veteran ble vunnet av Anna Lindgren med ca 8,5 kg. 
Herrer veteran ble vunnet av Ole Johnny Stenberg med ca 9,5 kg. 
Dameklassen ble vunnet av Carola Gren fra Ovansiljan med ca 6,5 kg. Her kom Kjersti Solli og Torild Langerud på henholdsvis andre og tredje plass. 
Herrer senior ble vunnet av Knut Arild Nedgården fra Odal sfk med 17,8 kg, Her kom Emil Broberg fra Älvkroken på 2 plass med 15,5 kg, .

Lag ble vunnet av Älvkroken med Emil Broberg, Helge Brobrg og Børre Omang. 
Nr 2 kom Ovansiljan med Jørgen Storm, Anders Axelsson og Janne Fredriksson.
Nr 3 kom også Ovansiljan med Carola Gren, Stefan Gren og Robin Gren.

Totalvinner av Trysilcupen ble Ole Johnny Stenberg.

Vil takke arrangørene i Trysil for 2 flotte dager på isen, og samtidig takke alle isfiskere for denne sesongen!

NR NAVN KLUBB VEKT
  HERRER SENIOR    
1 Knut A Nedgården Odal sfk 17860
2 Emil Broberg SFK Ælvkroken 15560
3 Jan T Nedgården Trysil sfk 10710
4 Jan E Håkansson   8920
5 Bo Olsson Særnaharrens sfk 8160
6 Janne Fredriksson Ovansiljan sfk 7790
7 Thomas Ødegård GT sfk 7110
8 Kjell J Nerhagen Trysil sfk 7000
9 Jørgen Storm Ovansiljan sfk 6725
10 Børre Omang SFK Ælvkroken 6635
11 Jim Bekken Raufjøringen 6045
12 Bjørn Huus Eidsvoll 5975
13 Jesper Dyberg Nora-Gyttorp 5780
14 Per E Hellerud Eidsvoll 5605
15 Stefan Gren Ovansiljan sfk 5500
16 Tom E Haugen Raufjøringen 5180
17 Mikael Åslund FK Skinnkroken 5030
18 P O Eriksson Nora-Gyttorp 4920
19 Bo Jonasson Sveg sfk 4625
20 Ivar Borthen Trysil sfk 4525
21 Gjøran Håkansson   4370
22 Helge Broberg SFK Ælvkroken 4360
23 Kjell Ø Martinsen NJFF 4290
24 Anders Axelsson Ovansiljan sfk 3905
25 Jens K Skovseth Eidsvoll 3660
26 Kent T Skogstad Trysil sfk 3635
27 Knut Bjørklund Fet jff 3170
28 Henrik persson FK Skinnkroken 3090
29 Peter Jærnberg Ovansiljan sfk 2940
30 Nils Øverby Trysil sfk 2635
31 Paal Runden GT sfk 2530
32 Jan Espelid Eidsvoll 2200
33 Lars Hanssen Løiten jff 2075
34 L O E Sveg sfk 1850
35 Terje Ranheim Eidsvoll 1665
36 Odd H Hansen GT sfk 1560
37 Roar Pettersen Romedal 1550
38 Johnny Ulsrudstuen GT sfk 1505
39 Torbjørn Tresson FK Skinnkroken 1475
40 Ove Sørli Trysil sfk 780
41 rnstein Fjellvang Udnes jff 550
42 Espen Kronvald   370
43 Ole ?   360
  0    
  0    
  VETERAN HERRER    
1 Ole Johnny Stenberg Ringerike  9425
2 Ola Sjøli Trysil sfk 6535
3 Harald Hovde Oslo SF 6505
4 Erling Jonsrud Romedal 6435
5 Svein Tyskerud Fet jff 6320
6 H.E.K   6010
7 Per Nilsen Oslo SF 5635
8 Hans Holen Brandval JFF 5290
9 Halfdan Sangnes GT sfk 4645
10 Lars Ove H   4635
11 Lars Bekkensten Nannestad 3660
12 Morten Sangnes GT sfk 3340
13 Arvid Andersen Oslo SF 3260
14 Bjørn Arvidsson SFK Ælvkroken 2800
15 Bjørn Skogseth Udnes jff 2555
16 Åge R Nilsen Brandval JFF 2480
17 Per Arne Skaarud Ringerike  2370
18 Mats Øjes FK Skinnkroken 2280
19 Jan Bekk Åsene  2180
20 Reidar Moen Eidsvoll 2155
21 Steinar Olsen Trysil sfk 2145
22 Gisle Haugen Trysil sfk 1975
23 Kurt Wohlander SFK Ælvkroken 1830
24 Per Olav Østby GT sfk 1795
25 Vidar Komperud Hof Vestre 1520
26 Odd Arne Svensrud Brandval JFF 1475
27 Steinar Strøm Trysil sfk 1350
28 Ole G Ramstad Odal sfk 1305
29 K.G Magnusson Nora-Gyttorp 1065
30 Dag Hanssen Løiten jff 995
31 Erik Aarstad Odal sfk 790
32 Joha Bredesen Hof Vestre 685
33 Mats Emanuelsson Særnaharrens sfk 595
34 Jon Lindgren Romedal 550
35 Bjørn Holst TJFF 135
  0    
  0    
  SENIOR DAMER    
1 Carola Gren Ovansiljan sfk 6955
2 Kjersti Solli Raufjøringen 3945
3 Torild Langerød Raufjøringen 2690
4 Maud Eriksson Sveg sfk 1835
5 Ann-Sofi Persson Særnaharrens sfk 1515
6 Teresa Kutryb SFK Ælvkroken 1360
7 May Agnethe Østby GT sfk 975
8 May Leikåsen Hof Vestre 945
9 Hilde Keppen Skjennen Fiskarlag 900
10 Anneli Erlingsson Sveg sfk 795
11 Susanne Ivansson FK Skinnkroken 780
12 Karin Andersson FK Skinnkroken 755
13 Eva Mørlin SFK Ælvkroken 575
14 Haldis Ulsrudstuen GT sfk 375
15 Marit Sørli Nybergsund 345
16 Mariell Sørli   300
17 Ellen Berns Grønland Nybergsund 230
  0    
  0    
  VETERAN DAMER    
1 Anna Lindgren Romedal 8555
2 Jorunn Bekkensten Odal sfk 4330
3 Sonni Sangnes GT sfk 3500
4 Berit Skaarud Ringerike  1340
5 Ruth M Ramstad Odal sfk 1175
6 Marit Andersen Oslo SF 1715
7 Gulli Eriksson Særnaharrens sfk 930
8 Else Skjennem Båstad GJFF 800
9 Birgitta Sjøgren Særnaharrens sfk 620
10 Anna-Lisa Persson Særnaharrens sfk 475
11 Grete Stenberg Ringerike  455
12 Ann-Marie Kjellberg Ælvdalen 380
13 Valborg Fjellvang Udnes jff 70
  0    
  0    
  JUNIOR HERRER    
1 Jørgen Langerud Raufjøringen 5445
2 Dennis Johansen   130
  0    
  0    
  Y JUNIOR HERRER    
1 Thomas Erlingson Sveg sfk 585
  0    
  0    
  BARN    
1 Robin Green Ovansiljan sfk 4090
2 Kristian B Hansen GT sfk 1140
      371915
       
       
  LAG     
1 SFK Ælvkroken    
  Børre Omang 6635  
  Helge Broberg 4360  
  Emil Broberg 15560  
  TOTAL 26555  
       
2 Ovansiljan SFK 1    
  Jørgen Storm 6725  
  Laksen 3905  
  Janne Fredriksson 7790  
  TOTAL 18420  
       
3 Grenarna    
  Robin Gren 4090  
  Stefan Gren 5500  
  Carola Gren 6955  
  TOTAL 16545  
       
4 Trysil 1    
  Nils Øverby 2635  
  Kjell J Nerhagen 7000  
  Ola Sjøli 6535  
  TOTAL 16170  
       
5 GT SFK 2    
  Thomas Ødegård 7110  
  Sonni Sangnes 3500  
  Halfdan Sangnes 4645  
  TOTAL 15255  
       
6 Eidsvoll    
  Bjørn Huus 5975  
  Reidar Moen 2155  
  Per E. Hellerud 5605  
  TOTAL 13735  
       
7 Nora-Gyttorp    
  Jesper Dyberg 5780  
  K.G Magnusson 1065  
  P.O Eriksson 4920  
  TOTAL 11765  
       
8 Brandval JFF    
  Hans Holen 5290  
  Åge R. Nilsen 2480  
  Odd A. Svensrud 1475  
  TOTAL 9245  
       
9 Trysil 2    
  Ivar Borthen 4525  
  Steinar Olsen 2145  
  Gisle Haugen 1975  
  TOTAL 8645  
       
10 GT SFK 1    
  Paal Runden 2530  
  Odd H. Hansen 1560  
  Cristian B. Hansen 1140  
  TOTAL 5230  
       
11 Romedal og Løten Mix    
  Roar Pettersen 1550  
  Dag Hanssen 995  
  Lars Hanssen 2075  
  TOTAL 4620  
       
12 Rumpnissarna    
  Anneli Erlingsson 795  
  Maud Eriksson 1835  
  Loe Eriksson 1850  
  TOTAL 4480  
       
13 Særna    
  Anna-Lisa Persson 475  
  Ann-Sofi Persson 1515  
  Mats Emanuelsson 595  
  TOTAL 2585  
       

Ansvarlig: Kjersti Solli

Publisert:2009-04-26 16:27:09
Oppdatert:2009-04-27 23:00:41

iTackle traper.se