hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater fra Flensjøen i Trysil - 25.04.2009
Fint vær og mange bra vekter. Fisken varierte i størrelse så det gjaldt å være på rett sted til rett tid.


Totalvinner dag 1 (Flensjøen) ble herreveteranen Mats Öjjes fra Skinnkroken i Malung. Hanhadde ca 10,8 kg. Herreklassen ble vunnet av Odd Henning Hansen fra Gjøvik og Toten ca 9,7 kg. 
Dameklassen ble vunnet av Maud Eriksson, Sveg ca 6,5 kg. 
Damer veteran ble vunnet Ann-Mari Kjellberg, Älvdalen  ca 4,1 kg. 
Juniorklassen ble vunnet av Mikael Jönsson fra Ovansiljan ca 4,3 kg.
Vi håper på å komme tilbake med fullstendige resultatlister senere.

Takker Jörgen Storm for lån av bilde

NR NAVN KLUBB VEKT
  SENIOR HERRER    
1 Odd H Hansen GTsfk 9700
2 Pal Runden GTsfk 9185
3 Anders Axelsson Ovansiljan 8615
4 Kjell J Nerhagen Trysil sfk 8550
5 Torbjørn Toresson Skinnkroken 7885
6 Nils Øverby Trysil sfk 7340
7 Helge Broberg SFK Ælvkroken 7055
8 Ivar Borthen Trysil sfk 6500
9 Tom E Haugen Raufjøringen 6460
10 Emil Broberg SFK Ælvkroken 6385
11 Lars Hanssen Løten jff 5965
12  Janne Fredriksson Ovansiljan 5295
13 Jim Bekken Raufjøringen 5230
14 P O Eriksson Nora Gyttorp 5180
15 Kjell Martinsen NJFF 4815
16 Putte Ollars Ovansiljan 4620
17 Thomas Ødegård GTsfk 4570
18 Jørgen Storm Ovansiljan 4490
19 Bjørn Huus Eidsvoll 4380
20 Jesper Dyberg Nora Gyttorp 4145
21 Stefan Gren Ovansiljan 4010
22 Knut A Nergården Odal sfk 3840
23 Børre Omang SFK Ælvkroken 3770
24 Mikael Åslund Skinnkroken 3740
25 Kent T Skogstad Trysil sfk 3600
26 L O E Sveg sfk 3590
27 Johnny Ulsrudstuen GTsfk 3580
28 Roar Pettersen Romedal jff 3385
29 Arnstein Fjellvang Udnes jff 3050
30 Crister Allerhed Ovansiljan 2805
31 Ole J Johansen Nybergsund 2770
32 Filip Nilsen   2530
33 Peter Jærnberg Ovansiljan 2480
34 Per E Hellerud Eidsvoll 2425
35 Jens K Skovseth Eidsvoll 1930
36 Espen Kronvald   1885
37 Glenn E Sparby Hof Vestre 1760
38 Gøran Håkansson Særnaharren 1615
39 Ove Sørli Trysil sfk 1340
40 Hennrik Persson Skinnkroken 1155
41 Jan Erik Håkansson Særnaharren 1090
  0    
  0    
  VETERAN HERRER    
1 Mats Øjes Skinnkroken 10875
2 Ole J Stenberg Ringerike 6840
3 Per A Skaaeud Ringerike 6775
4 Ola Sjøli Trysil sfk 6565
5 Ole Omang SFK Ælvkroken 5970
6 Per Nilsen OSLO sf 5905
7 Åge R Nilsen Brandval jff 5835
8 K G Magnusson Nora Gyttorp 5280
9 H E K   4535
10 Hans Holen Brandval jff 4265
11 Lars Bekkensten Nannestad 4120
12 Erik Andersson Skinnkroken 3935
13 Ole G Ramstad Odal sfk 3925
14 S Strøm Trysil sfk 3875
15 Steiar Olsen Trysil sfk 3680
16 Harald Hovde OSLO sf 3515
17 Bjørn Skogseth Udnes jff 3480
18 Halfdan Sangnes GTsfk 3390
19 Odd A Svensrud Brandval jff 3365
20 Per Olov Østby GTsfk 3260
21 Erling Johnsrud Romedal jff 3210
22 Gisle Haugen Trysil sfk 2595
23 Dag Hansen Løten jff 2375
24 Kurt Wohlander Ælvdalen 2290
25 Reidar Moen Eidsvoll 2245
26 Morten Sangnes GTsfk 2165
27 Gunnar Johnsen Eidskog jff 2130
28 Arvid Andersen OSLO sf 2090
29 G A K Trysil sfk 1605
30 Vidar Komperud Hof Vestre 1440
31 Jon Lindgren Romedal jff 1405
32 Johan Bredesen Hof Vestre 1210
33 Jan Bekk Åsene jff 755
34 Bjørn Holst T jff 360
  0    
  0    
  DAMER SENIOR    
1 Maud Erikson Sveg sfk 6515
2 Carola Gren Ovansiljan 3960
3 Karin Andersson Skinnkroken 3635
4 Kjersti Solli Raufjøringen 3630
5 May Leikåsen Hof Vestre 3145
6 Anneli Erlingson Sveg sfk 2870
7 Susanne Ivansson Skinnkroken 2605
8 Torild langerud Raufjøringen 2500
9 Eva Mørlin SFK Ælvkroken 2330
10 May A Østby GTsfk 1655
11 Haldis Ulsrudstuen GTsfk 1205
12 Hilde Kreppen Skjennem fiskarlag 985
13 Mariell Sørli   805
  0    
  0    
  DAMER VETERAN    
1 Ann-Marie Kjellberg Ælvdalen 4135
2 Sonni Sangnes GTsfk 3740
3 Ruth M Ramstad Odal sfk 3355
4 Anna Lindgren Romedal jff 2850
5 Marit Andersen OSLO sf 2285
6 Grete Stenberg Ringerike 2000
7 Jorunn Bekkensten Odal sfk 1915
8 Berit Skaarud Ringerike 1700
9 Birgitta Sjøgren Særnaharren 1185
10 Gunvor Spannan Skinnkroken 1170
11 Annalisa Martinsson Skinnkroken 975
12 Gulli Erikson Særnaharren 815
13 Else Skjennem Båstad gjff 785
14 Valborg Fjellvang Udnes jff 710
  0    
  0    
  JUNIOR HERRER    
1 Mikael Jøhsson Ovansiljan 4315
2 Markus Allerhed Ovansiljan 2715
3 Jørgen Langerud Raufjøringen 2200
4 Dennis Johansen   490
  0    
  0    
  Y.JUNIOR HERRE    
1 Thomas Erlingsson Sveg sfk 3220
  0    
  0    
  BARN    
1 Cristian B Hansen GTsfk 2265
2 Robin Gren Ovansiljan 1675
3 Pontus olsson Særnaharren 1275
      389595
       
       
       
       
       
  TRYSIL CUP 09    
       
1 OLE JONNY STENBERG Pl nr 13   
       
2 KJELL J NERHAGEN Pl nr 15  
       
3 EMIL BROBERG Pl nr 17  

Ansvarlig: Kjersti Solli

Publisert:2009-04-25 18:45:28
Oppdatert:2009-04-27 23:01:02

iTackle traper.se