hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater fra Steinsfjorden 28/2
Gratulerer til Paal Runden med ny Norgesrekord på fire timer.




Resultatene fra Steinsfjorden 28.02.2009
Herrer Senior
Nr. Navn Forening Vekt
1. Paal Runden  Gjøvik og Toten SFK 26.880
2. Geir Lillejordet  Gjøvik og Toten SFK 20.540
3. Thomas Hesmyr  Hedrum JFL 14.000
4. Arild Eskilosen  SFK Acerina 13.330
5. Manus Riksfjord  Hedrum JFL 13.270
6. Ståle Hellenes  Hedrum JFL 13.000
7. Håvar Mjeltwik  Hedrum JFL 12.850
8. Kenneth Orrsen  Gjøvik og Toten SFK 12.840
9. Kjell J Nerhagen  Trysil SFK 12.620
10. Ole A Buer  Enebakk JFF 11.050
11. Harald Stormyr  Froland JFF 11.020
12. Halvor Bekken  Jevnaker JFF 10.720
13. Thomas Ødegard  Gjøvik og Toten SFK 10.520
14. Ivar Borthen Trysil SFK 10.240
15. Eivind Holt  Siljan JFF 9.920
16. Bjørn Huus  Eidsvoll Skog JFF 9.490
17. Per E Hellerud  Eidsvoll Skog JFF 8.410
18. Frank Hønsen  Odal SFK 8.160
19. Per O Luenhagen  Gjerdrum SFK 7.830
20. Odd H Hansen  Gjøvik og Toten SFK 7.550
21. Jan Ovnerud  Jevnaker JFF 7.530
22. Jim Bekken  SFK Raufjøringen 7.500
23. Petter Jacobsen  Eidsvoll Skog JFF 7.350
24. Per Johannessn  Østsiden JFF 7.240
25. Remi A Olsen  Hedrum JFL 7.120
26. Geir A Løvaas    7.060
27. Cato Røenbakken  Bærum Sportsfiskere 6.570
28. Johnny Ulsrudstu  Gjøvik og Toten SFK 6.010
29. Ole M Gilbu    6.000
30. Steinar Unnestal  SFK Acerina 5.890
31. Runar Holmen  Drammen Sportsfiskere 5.850
32. Lucian Iurac  Siljan JFF 5.510
33. Jan Espelid  Eidsvoll Skog JFF 5.320
34. Børre Omang  Åsene JFF 5.240
35. Kent I Løvaas    4.980
36. Syver Øyhus    4.720
37. Ove Lauten  Gjerdrum SFK 4.630
38. Sven Larsen    4.550
39. Terje Daklen  Eidsvoll Skog JFF 4.530
40. Knut Gullbekk  Bærum Sportsfiskere 4.510
41. Arnstein Fjellvang  Udnes JFF 4.270
42. Atle Nordheim  Eidsvoll Skog JFF 4.210
43. Odd Ringstad  Drammen Sportsfiskere 4.040
44. Jan M Fossen  SFK Acerina 3.970
45. Frode Sjøberg  Oslo Sportsfiskere 3.940
46. Per E Amundsen Drammen Sportsfiskere 3.900
47. Eirik Gundersen  Bærum Sportsfiskere 3.220
48. Vidar Nilsen    3.170
49. Bjørn Stubberud  Siljan JFF 3.160
50. Sven K Bunæs  Eidsvoll Skog JFF 3.030
51. Terje Ranheim  Eidsvoll Skog JFF 3.020
52. Terje Johannessen  Nordre Hurum JFF 2.730
53. Kay A Amundsen  Drammen Sportsfiskere 2.640
54. Kim Johsen  Ringerikes Sportsfiskere 2.630
55. Freddy Klevengen  Nannestad JFF 2.300
56. Ole Søberg    2.230
57. Fode Hedels  Sollihøgda JFF 2.150
58. Anders Solberg    2.100
59. Terje Firinken ?  Eikern JFF 2.010
60. Jens K Skovseth  Eidsvoll Skog JFF 2.000
61. Glenn M Schensa  Drammen Sportsfiskere 1.910
62. Knut Johnsen  Ringerikes Sportsfiskere 1.900
63. Atle Wenger  Nannestad JFF 1.890
64. Øyvind Sigvartsen    1.800
65. Knut Lerfaldet    1.760
66. Roy Kalsen    1.330
67. Arvid Hagen    670
68. Atle Hansen    380
69. Tormod Knutsen    350
DAMER SENIOR
Nr. Navn Forening Vekt
1. Torild Langerud  SFK Raufjøringen 5.310
2. Haldis Ulsrudstuen  Gjøvik og Toten SFK 3.180
3. Solveg Ringstad  Drammen Sportsfiskere 2.610
4. Eva Mørlin    1.690
5. Anne K Byrkjedal    140
VETERAN HERRER
Nr. Navn Forening Vekt
1. Terje Lindgren  Hedrum JFL 8.080
2. Halfdan Sagnes  Gjøvik og Toten SFK 8.030
3. Terje Reinertsen  Gjerdrum SFK 7.310
4. Per Nilsen  Oslo Sportsfiskere 7.130
5. Reidar Moen  Eidsvoll Skog JFF 7.050
6. Ole j Stenberg  Ringerikes Sportsfiskere 6.690
7. Per A Skaarud  Ringerikes Sportsfiskere 6.170
8. Kjell Kolstad  Oslo Sportsfiskere 5.390
9. Svein Kristensen  Østsiden JFF 4.660
10. Lars Bekkensten  Nannestad JFF 4.620
11. Gunnar Skaarud  Ringerikes Sportsfiskere 4.460
12. Harald Hovde  Oslo Sportsfiskere 4.440
13. Steinar Olsen  Trysil SFK 4.330
14. Arvid Andersen  Oslo Sportsfiskere 4.100
15. Ole Omang  Åsene JFF 3.640
16. Bjørn Skogseth  Udnes JFF 3.500
17. Ole Ramstad  Odal SFK 3.390
18. Arnfinn Solli  Bærum Sportsfiskere 3.290
19. Erling Stubberud  Siljan JFF 3.130
20. Reidar Høgli  Eidsvoll Skog JFF 3.050
21. Lars A Blilie  Gjøvik og Toten SFK 2.850
22. Gunvald Sæthre Siljan JFF 2.540
23. Johan Johannsen  Østsiden JFF 1.580
24. Trond Helland  Drammen Sportsfiskere 720
VETERAN DAMER
Nr. Navn Forening Vekt
1. Sonni Sangnes  Gjøvik og Toten SFK 4.130
1. Marit Andersen  Oslo Sportsfiskere 4.130
3. Jorunn Bekkensten  Odal SFK 2.970
4. Margit Sæthre Siljan JFF 2.910
5. Ruth M Ramstad  Odal SFK 2.130
6. Berit Skaarud  Ringerikes Sportsfiskere 1.320
7. Grete Stenberg  Ringerikes Sportsfiskere 600
8. Elin Asakskogen  Nannestad JFF 60
JUNIOR GUTTER
Nr. Navn Forening Vekt
1. Jørgen Langerud  SFK Raufjøringen 3.910
2. Stian Kristensen  Østsiden JFF 3.510
3. Nils O Søgaard  Eidsvoll Skog JFF 2.260
BARN
Nr. Navn Forening Vekt
1. Cristian B Hansen  Gjøvik og Toten SFK 1.730
2. Joachim Johannsen  Geithus JFF 900
3. Tommy Sjøberg  Nordre Hurum JFF 600
4. Even T Hagen  180
5. Synne V Jensen  150

Ansvarlig: Dag Even

Publisert:2009-03-02 19:52:50
Oppdatert:2009-03-02 19:52:50

iTackle traper.se