hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Norgescup 4 på Storsjøen 18/1-09
Gratulerer til alle klassevinnerene, og selvfølgelig litt ekstra til våre egne Tommy Gustavsen og Torild Langerud for seierne i herre- og dameklassen!


Resultater fra Storsjøen 18.01.09
Barneklassen Klubb Vekt i gram
NR.1 Anders Nedgården Odal sfk 460
NR.2 Espen Nedgården Odal sfk 345
NR.3 Iver Grnlud kjff 190
NR.4 Ole Nikolay Ingvaldsen Odal sfk 120
NR.5 Vegard Nordli Odal sfk 90
NR.6 Therese Larsson Jernberg Odal sfk 80
NR.7 Kristian M. Lien 0
NR.8 Espen Buberget Odal sfk 0
NR.9 Simen Heesbråten Odal sfk 0
NR.10 Mina Karoline Grenberg Åsnes 0
NR.11 Markus Lichtenstein Odal sfk 0
NR.12 Kristoffer Larsson Jernberg Odal sfk 0
Junior Klubb Vekt i gram
NR.1 Rolf Magnus Grenberg Åsnes jff 1675
NR.2 Vegar Vestby Odal sfk 1025
NR.3 Tor Harald Bunes Odal sfk 865
NR.4 Morgan Østli Ruud Stange jff 825
NR.5 Lasse Rudshaug Odal sfk 230
NR.6 Micael 190
Eldre Jr. Gutt Klubb Vekt i gram
NR.1 Jørgen Langerud Rauføringen 2775
NR.2 Jim Fjeld Eidskog jff 2045
NR.3 Raino Nabben Rauføringen 1680
NR.4 Lars Roar Benterud Våler jff 615
NR.5 Ivan Dryset Eidsvoll 600
NR.6 Lars Thomas Granlund 40
Veteran Dame Klubb Vekt i gram
NR. Marit Andersen Oslo Sportsfiskere 2420
NR. Sonni Sangnes Gjøvik Og Toten sfk 2355
NR. Ruth M. Ramstad Odal sfk 1750
NR. Jorunn Bekkensten Odal sfk 1715
Dame Klubb Vekt i gram
NR.1 Torild Langerud Rauføringen 3505
NR.2 Kirsti O. Eriksson Gjerdrum sfk 3305
NR.3 Kjersti Solli Rauføringen 2685
NR.4 Tove Nygårdseter Rauføringen 2345
NR.5 Haldis Ulsrudstuen Gjøvik og Toten sfk 1730
NR.6 May Agnethe Østby Gjøvik og Toten sfk 1155
NR.7 May Leikåsen Hof Vestere jff 1075
NR.8 Eva Morlin 1070
NR.9 Stine Sletten 505
NR.10 Marianne Nedgård Vjf 390
NR.11 Elin Asakskogen Nannestad jff 355
NR.12 Elisabeth F. Mikkelsen pp2 190
NR.13 Maria Fredriksen Vjf 185
Veteran Herre Klubb Vekt i gram
NR.1 Arnfinn Solli Bærum Spf. 6130
NR.2 Lars Bekkensten Nannestad jff 5365 183 fisk
NR.3 Halfdan Sangnes Gjøvik og Toten 5365 150 fisk
NR.4 Knut Vadholm Oslo Sportsfiskere 4970
NR.5 Terje Lindgren Hedrum jfl. 4195
NR.6 Terje Reinertsen Gjerdrum sfk 3900
NR.7 Ole G. Ramstad Odal sfk 3715
NR.8 Kjell Kolstad Oslo Sportsfiskere 3635
NR.9 Hans Holen Brandval jff 3555
NR.10 Odd Arne Svensrud Brandval jff 3295
NR.11 Ole Johnny Stenberg Ringerike sf 3185
NR.12 Vidar Komperud Hoff Vestere jff 3150
NR.13 Åge R. Nilsen Brandval jff 2980
NR.14 Reidar Moen Eidsvoll Skog jff 2770
NR.15 Svein Tyskerud Fet jff 2745
NR.16 Harald Hovde Oslo Sportsfiskere 2645
NR.17 Ola Sjøli Trysil sfk 2545
NR.18 Erling Johnsrud Romedal og Vallset 2100
NR.19 Reidar Hogli Eidsvoll Skog jff 2080
NR.20 Kjell Jensrud Hoff Vestere jff 2050
NR.21 Terje Larsen? Eidsvoll Skog jff 1735
NR.22 S. Støm Trysil sfk 1970
NR.23 Per Arne Skaarud ? 1695
NR.24 Per Nilsen Oslo Sportsfiskere 1495
NR.25 Gissle Haugen Trysil sfk 1430
NR.26 Lars A. Blilie Gjøvik og Toten 1235
NR.27 Arvid Andersen Oslo Sportsfiskere 965
NR.28 Steinar Olsen Trysil sfk 765
NR.29 Per Olav Østby Gjøvik og Toten 540
NR.30 Erik Aarstad Odal sfk 140
Herre Klubb Vekt i gram
NR.1 Tommy Gustavsen Raufjøringen 6500
NR.2 Kjell Joar Nerhagen Trysil sfk 6350
NR.3 Rune Tyskerud Fet jff 5915
NR.4 Thomas Ødegård Gjøvik Og Toten sfk 5790
NR.5 Per Harald Bekken Raufjøringen 5590
NR.6 Kenneth Ottesen Gjøvik Og Toten sfk 5235
NR.7 Tom Erling Haugen Raufjøringen 5100
NR.8 Pål Runden Gjøvik Og Toten sfk 4900
NR.9 Odd Henning Hansen Gjøvik Og Toten sfk 4895
NR.10 Knut Arild Nedgården Odal sfk 4770
NR.11 Ivar Borten Trysil sfk 4615
NR.12 Dag Even Nygårdseter Raufjøringen 4555
NR.13 Rune Grenberg Åsnes jff 4285
NR.14 Svein Ivar Fjeld Eidskog jff 4200
NR.15 Frank Hønsen Odal sfk 4090
NR.16 Jim Bekken Raufjøringen 3945
NR.16 Magnus Riksfjord Hedrum jfl 3945
NR.18 Roy Fjeld Eidskog jff 3665
NR.19 Thomas Hesmyr Hedrum jfl 3590
NR.20 Erik Aas Gjøvik Og Toten sfk 3515
NR.21 Per Olav Livenhagen ? 3445
NR.22 Lars Ola Westheim Odal sfk 3325
NR.23 Tommy Strengelsrud Raufjøringen 3325
NR.24 Johnny Ulsrudstuen Gjøvik Og Toten sfk 3220
NR.25 Jonny Bækken Romedal og Vallset 3145
NR.26 Finn Willy Eriksson Gjerdrum sfk 3100
NR.27 Alexander Dokk Gjøvik Og Toten sfk 2990
NR.28 Jan Fredrik sandvold Raufjøringen 2845
NR.29 Svein Kristiansen Trysil sfk 2775
NR.30 Magne Moløkken Raufjøringen 2715
NR.31 Terje Randhem? Eidsvoll skog jff 2700
NR.32 Bent Fjeld Eidskog jff 2575
NR.33 Tor-Ivar Bjørnstad Hedrum jfl 2485
NR.34 Niklas Strengelsrud Raufjøringen 2480
NR.35 Terje Dahlen Eidsvoll skog jff 2445
NR.36 Svein Larsen ? 2130
NR.37 Ove Lauten Lillestrøm sfk 1925
NR.38 Atle Bjørklund Årnes 1880
NR.39 Ola Johannsen Eidsvoll skog jff 1640
NR:40 Eirik Gundersen Bærum sf. 1630
NR.41 Jan Aage Koma Hedrum jfl 1500
NR.42 Leif Larsen Raufjøringen 1435
NR.43 Lucian Iurac Siljan jff 1385
NR.44 Geir johnny Eriksson Odal sfk 1355
NR.45 Frode Sjøberg Oslo Sportsfiskere 1345
NR.46 Jan Espelid? Eidsvoll skog jff 1195
NR.47 Svenn-Jonny Fyen pp2 1170
NR.47 Freddy Klevengen Nannestad jff 1170
NR.49 Børre Omang Åsene jff 1155
NR.50 Remi A. Olsen Hedrum jfl 1110
NR.51 Jan Sømoen Maarud jff 1010
NR.52 Åge Kirkeby Gjøvik Og Toten sfk 959
NR.53 Jens Kåre Skovseth Eidsvoll skog jff 950
NR.54 Kjell Øyvind Martinsen NJFF 875
NR.55 Tor-Arne Tilrem Nannestad jff 865
NR.56 Roger Dalen Nord Odal 850
NR.57 Jarle Kostøl Odal sfk 810
NR.58 Martin Lintorp ? 600
NR.59 Knut Bjørklund Fet jff 480
NR.60 Odd Runar Nordli Nord Odal 405
NR.61 Tor Egil Ruud Stange jff 400
NR.62 Øystein Berntsen ? 395
NR.63 Anders Wold Oslo Sportsfiskere 385
NR.64 Idar Granlund ? 335
NR.65 Kim Antonsen ? 330
NR.66 Atle Wenger Nannestad jff 315

Ansvarlig: Kjersti Solli

Publisert:2009-01-20 21:34:22
Oppdatert:2009-01-20 21:37:47

iTackle traper.se