hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Fylkesmesterskap i Tradisjonelt meite 2008 på Gaustadsjøen, 10.08.2008
Resultatene ble som følger:


Fylkesmesterskap i Tradisjonelt meite 2008 på Gaustadsjøen, 10.08.2008, arrangert av Eidskog JJF.

Fylkes mester 2008 Fjeld Bent Eidskog JFF 5550
Sølv Saghaug Øistein Odal SFK 2515
Bronse Fjeld Roy Eidskog JFF 1960

Klasse Etternavn Fornavn Forening Vekt i gram Kommentar
Barn Billingsø Vegard Sangen Eidskog JFF 225
Barn Billingsø Ragnhild Sangen Eidskog JFF 160
Barn Bodding Mats Andre Eidskog JFF 100
Junior Fjeld Markus Eidskog JFF 440
Eldre Jr. gutt Nilsson Henrik Mobakk Eidskog JFF 110
Dame Bodding Lena Eidskog JFF 75
Veteran Dame Skjennem Else Båstad GJFF 3230 Østfold
Veteran Dame Bekkensten Jorunn Odal SFK 315
Veteran Dame Larsson Gittan ÅMFK 310 Sverige
Veteran Dame Fjellvang Valborg Udnes JFF 135
Veteran herre Saghaug Øistein Odal SFK 2515
Veteran herre Gill Ove Charlottenberg 2205 Sverige
Veteran herre Nilsen Åge R. BJFF 1750
Veteran herre Bekkensten Lars Nannestad 745
Veteran herre Larsson Erik ÅMFK 650 Sverige
Veteran herre Hansen Leif Eidskog JFF 575
Veteran herre Svensrud Odd Arne Brandval JFF 300
Menn senior Fjeld Bent Eidskog JFF 5550
Menn senior Fjeld Roy Eidskog JFF 1960
Menn senior Høgda Håvar Eidskog JFF 1840
Menn senior Fjellvang Arnstein Udnes JFF 1535
Menn senior Fjeld Pål Eidskog JFF 1460
Menn senior Fjeld Per Einar Eidskog JFF 1055
Menn senior Jernberg Kenneth Odal SFK 965
Menn senior Fjeld Svein Ivar Eidskog JFF 780
Menn senior Jørgensen Jørn A. Odal SFK 410
Menn senior Jensen Brian Skarnes 0
Lag
lag 1 Fjeld Pål Eidskog JFF 1 1460
lag 1 Fjeld Per Einar Eidskog JFF 1 1055
lag 1 Fjeld Bent Eidskog JFF 1 5550
Totalt 8065
lag 2 Høgda Håvar Eidskog JFF 1840
lag 2 Fjeld Roy Eidskog JFF 1960
lag 2 Fjeld Svein Ivar Eidskog JFF 780
Totalt 4580
lag 3 Jørgensen Jørn A. Odal SFK 410
lag 3 Saghaug Øistein Odal SFK 2515
lag 3 Jernberg Kenneth Odal SFK 965
Totalt 3890  


Topp 3: Fra venstre, Roy Fjeld (bronse), Bent Fjeld (gull) og Øistein Saghaug (sølv)


Fylkesmester Bent Fjeld


Vinner i dameklassen, Lena Bodding


Vinner av eldre junior, Henrik Mobakk Nilsson


Vinner i junior, Markus Fjeld


Barneklassen


Vinner i veteran herre, Øistein Saghaug


Vinner i damer veteran, Else Skjennem


Gull i lag, Pål, Per Einar og Bent Fjeld


Sølv i lag, Håvar Høgda, Svein Ivar  og Roy Fjeld 


Bronse i lag, Kenneth Jernberg, Øistein Saghaug og Jørn a. Jørgensen

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2008-08-11 11:08:30
Oppdatert:2008-08-11 11:32:02

iTackle traper.se