hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultatliste fra Søndre Øyungen 29/3-08
Resultatliste fra Søndre Øyungen. Som dere ser er det en god del høyere vekter enn det var tidligere i vinter. Gratulerer til Vidar Komperud med totalseieren i dag!


VETERAN HERRE
 
 1. Vidar Komperud       Hof Vestre jff             3830g
 2. Lars Bekkensten      Nannestad                 2226g
 3. Terje Reinertsen       Gjerdrum                   1924g
 4. Erik Aarstad              Odal sfk                     1788g
 5. Kjell Kolstad              Oslo Sportsfiskere   1702g
 6. Arvid Andersen         Oslo Sportsfiskere   1526g
 7. Gunnar Johnsen        Eidskog jff                 1512g
 8. Åge R Nilsen             Branval jff                   1484g
 9. Jan Olof Jarebo        Jøsse                          1310g
10. Leif Lundell              Jøsse                           1282g
11. Torsten Tjærnberg  Jøsse                           1148g
12. Bjørn Skogseth        Udnes jff                      1128g
13. Odd Arne Svensrud Brandval jff                   978g
14. Roger Karlsson        Jøsse                            954g
15. Ove Gill                     Jøsse                            950g
16. Hans Holen              Brandval jff                    937g
17. Leif.H.Hansen          Eidskog jff                    902g
18. Arne Falkenstrøm    Eidskog jff                    858g
18. Erik Larsson            Åmfk                              804g
19. Jan Janson              sfk Væst                        782g
20. Åke Pettersson       Jøsse                             755g
21. Johan Bredesen     Hof Vestre                          0g
 
VETERAN DAME
 1. Marit Andersen           Oslo Sportsfiskere    2438g
 2. Jorun Bekkensten      Odal sfk                      1528g
 3. Vaborg Fjellvang        Udnes jff                     1238g
 4. Eldbjørg Andreason  Jøsse                          1105g
 5. Monica Johansson    Eidskog jff                  1076g
 6. Gudrun Gyllstrøm       Sfk Væst                       714g
 7. Gittan Larsson           Åmfk                              534g
 8. Karina Rydberg         Åmatfors                       326g
 
DAMER
 1. May Leikåsen        Hof Vestre jff       2664g
 
HERRER
 1. Bent Fjeld                   Eidskog  jff              2800g
 2. Roy Fjeld                    Eidskog  jff              2716g
 3. Pål   Fjeld                   Eidskog  jff              2612g
 4. Svein Ivar Fjeld          Eidskog  jff              2460g
 5. Tom E. Haugen       Raufjøringen         2322g
 6. Jan Olav Grøtli           Aurskog jff               2168g
 7. Frank Hønsen            Odal sfk                   2084g
 8. Per Einar Fjeld          Eidskog jff               1714g
 9. Reidar Moen              Eidsvoll Skog jff     1702g
10. Arnstein Fjellvang     Udnes jff                 1426g
11. Kjell Arne Grøtli         Aurskog jff              1266g
12. Mats Svenson           sfk væst                  1252g
13. Børje Karlsson          sfk væst                  1206g
14. Håvard Høgda          Eidskog jff              1052g

Ansvarlig: Kjersti Solli

Publisert:2008-03-30 08:10:09
Oppdatert:2008-03-30 08:27:47

iTackle traper.se