hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater fra Vingnesvika, Mjøsa - 09.03.2008
Resultatene ble som følger:


Klasse: HERRE SENIOR
Nr. Navn Forening Totalvekt gr
1 Finn E Lerdalen SFK Raufjøringen 21860
2 Niklas Strengelsrud SFK Raufjøringen 17870
3 Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen 15190
4 Stein Engebråten Eidskog SFK 14520
5 Tom E Haugen SFK Raufjøringen 12800
6 Finn-Arne Gammeltorp SFK Raufjøringen 12730
7 Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen 12110
8 Thomas Ødegård Gjøvik Toten 11200
9 Kenneth Ottosen Gjøvik Toten 11100
10 Erland Hauklien Lillehammer SF 10070
11 Arnstein Fjellvang Udnes 6050
12 Jan Fredrik Sandvold SFK Raufjøringen 5040
13 Paal Runden GTSFN 4390
14 Terje Bjørnstad Udnes 4350
15 Per Martin Johansen Lillehammer SF 4010
16 Odd Henning Hansen Gjøvik Toten 3220
17 Tom Petersen GTPFK 2870
18 Per Erik Hellerud Eidsvoll SJFF 2100
19 Reidar Moen Eidsvoll SJFF 1960
20 Jim Bekken SFK Raufjøringen 1930
21 Rune Grenberg Åsnes JFF 1430
22 Ivar Borthen Trysil SFK 1320
23 Terje Nilsen Raufoss 1320
24 Vegard Tjernlie 0 1300
25 Johnny Ulsrudstuen Gjøvik Toten 1210
26 Jens Kåre Skarseth Eidsvoll Skog 1130
27 Kjell Joar Nerhagen Trysil SFK 910
28 Per Tore Granli 0 290
Klasse: DAMER SENIOR
Nr. Navn Forening Totalvekt gr.
1 Torild Langerud SFK Raufjøringen 5870
2 Kjersti Solli SFK Raufjøringen 4320
3 Haldis Ulsrudstuen Gjøvik Toten 2280
4 May Leikåsen Hof Vestre JFF 1430
5 May Agnethe Østby Gjøvik Toten 370
Klasse: HERRE VETERAN
Nr. Navn Forening Totalvekt gr.
1 Vidar Komperud Hof Vestre JFF 3780
2 Per Olav Østby Gjøvik Toten 3620
3 Bjørn Skogseth Udnes 3150
4 Helge Lillerud Toten JFF 2830
5 Johan Bredesen Hof Vestre JFF 2250
6 Lars Arne Blilie Gjøvik Toten 1950
7 Per Aslak Gulbrandsen Kongsvinger JFF 1690
8 Erik Aarstad Odal SFK 1460
9 Kåre Fredheim Toten JFF 1430
10 Ole Gunnar Ramstad Odal SFK 840
Klasse: DAMER VETERAN
Nr. Navn Forening Totalvekt gr.
1 Jorunn Bekkensten Odal SFK 3870
2 Ruth M Ramstad Odal SFK 3010
3 Gunda Bø Gulbrandsen Kongsvinger JFF 1420
4 Signe Holmedal Lillehammer SF 740
Klasse: BARN
Nr. Navn Forening Totalvekt gr.
1 Lene M Haugen Lillehammer SF 550
2 Karl Ove Tvete Fåberg 530
3 Marie D Hansen Lillehammer SF 310
4 Einar D Hansen Lillehammer SF 180
5 Elias S Reistad Lillehammer SF 80
6 Ingeborg Granli 0 80
7 Nora S Reistad Lillehammer SF 70
8 Mina Karoline Grenberg Åsnes JFF 0
Klasse: DAME JUNIOR
Nr. Navn Forening Totalvekt gr.
1 Tiril Sandvold SFK Raufjøringen 2670
2 Nina Haugen Lillehammer SF 90
Klasse: HERRE JUNIOR
Nr. Navn Forening Totalvekt gr.
1 Jørgen Langerud SFK Raufjøringen 2790
2 Jørgen Kalfoss Solør FFK 1800
3 Rolf Magnus Grenberg Åsnes JFF 660

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2008-03-10 20:28:57
Oppdatert:2008-03-10 20:28:57

iTackle traper.se