hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater fra Dølisjøen 17. februar 2008
Vi gratulerer Arnstein Fjellvang med flott seier!


Herrer senior

Navn

 

Klubb

 

Vekt

 

Arnstein Fjellvang

 

Udnes JFF

 

3420

 

Bent Fjeld

 

Eidskog SFK

 

2990

 

Terje bjørnstad

 

Udnes JFF

 

2540

 

Reidar Moen

 

Eidsvoll Skog

 

2300

 

Ole-Gustav Huser

 

Udnes JFF

 

2180

 

Vidar Årnes

 

Romedal & Vallset

 

2100

 

Pål Fjeld

 

Eidskog SFK

 

1990

 

Per-Einar Fjeld

 

Eidskog JFF

 

1800

 

Frode Sjøberg

 

Oslo Sportsfiskere

 

1740

 

Roy Fjeld

 

Eidskog JFF

 

1690

 

Kjell J Nerhagen

 

Trysil SFK

 

1540

 

Børre Omang

 

Åsene JFF

 

1490

 

Stein Engebråten

 

Eidskog JFF

 

1460

 

Jim Bekken

 

SFK Raufjøringen

 

1460

 

Frank Hønsen

 

Odal SFK

 

1420

 

Svein Ivar Fjeld

 

Eidskog SFK

 

1420

 

Per Erik Hellerud

 

Eidsvoll Skog

 

1280

 

Raymond Lishaugen

 

Odal SFK

 

1260

 

Kenneth Karlsen

 

Odal SFK

 

1210

 

Ove Lauten

 

Strømmen & Lillestrøm SFK

 

1210

 

Per Blav Luvenhagen

 

 

1090

 

Kjell Arne Grøtli

 

Aurskog JFF

 

1080

 

Terje Dahlen

 

Eidsvoll Skog

 

1030

 

Lars Ola Westheim

 

Odal SFK

 

1020

 

Jan Tore Negården

 

 

890

 

Tommy Strengelsrud

 

SFK Raufjøringen

 

880

 

Rune Grenberg

 

Åsnes Finnskog

 

850

 

Stein Ivar Olsen

 

Trysil SFK

 

810

 

Egil Merli

 

Strømmen & Lillestrøm SFK

 

810

 

Petter Jacobsen

 

Eidsvoll Skog

 

760

 

Jan Olav Grøtli

 

Aurskog JFF

 

700

 

Knut Bjøklund

 

Fet JFF

 

670

 

Atle Bjørklund

 

Arnes

 

660

 

Terje Ranheim

 

Eidsvoll Skog

 

620

 

Viggo Vannevjen

 

Odal SFK

 

430

 

Jan Vidar Livenhagen

 

 

420

 

Geir Johnny Eriksson

 

 

360

 

Atle Nordheim

 

 

300

 

Jens Kåre Skorseth

 

Eidsvoll Skog

 

290

 

Jan Espelid

 

Eidsvoll Skog

 

240

 

Jan Sørmoen

 

 

130

 

Per Magne Storbråten

 

Odal SFK

 

120

 

Bjørn Oppi

 

 

40

 

 

Damer senior

May Leikåsen

 

Hof vestre JFF

 

1180

 

Torild Langerud

 

SFK Raufjøringen

 

1060

 

Solveig Huse

 

Lillestrøm & Strømmen JFF

 

380

 

 

 

Herrer veteran

 

Bjørn Skogseth

 

Udnes Jff

 

2130

 

Kjell Kolstad

 

Oslo Sportsfiskere

 

1910

 

Åge R Nilsen

 

Brandval JFF

 

1850

 

Lars Bekkensten

 

Nannestad JFF

 

1710

 

Vidar Komperud

 

Hof vestre JFF

 

1390

 

Ola Sjøli

 

Trysil SFK

 

1350

 

Reidar Høgli

 

Eidsvoll Skog Jff

 

1130

 

Helge Millerud

 

Toten JFF

 

1010

 

Kjell Jennsen

 

Hof vestre JFF

 

990

 

Svein Tyskerud

 

Fet Jff

 

970

 

Johan Bredesen

 

Hof vestre JFF

 

890

 

Leif H. Hansen

 

Eidskog JFF

 

770

 

Ole Omang

 

Åsene JFF

 

760

 

Kåre Fredheim

 

Toten JFF

 

530

 

Arvid Andersen

 

Oslo Sportsfiskere

 

400

 

Hans Holen

 

Brandval JFF

 

370

 

Ole Ljøner

 

 

360

 

Erik Aarstad

 

Odal SFK

 

360

 

Ole G. Ramstad

 

Odal SFK

 

290

 

Per Aslak Guldbrandsen

 

SFK Raufjøringen

 

290

 

 

Damer veteran

 

Kari Tyskerud

 

Fet JFF

 

1570

 

Marit Andersen

 

Oslo Sportsfiskere

 

1290

 

Ruth M. Ramstad

 

Odal SFK

 

860

 

Jorunn Bekkensten

 

Odal SFK

 

750

 

Anna Lindgren

 

Romedal & Vallset

 

680

 

Else Skjennen

 

Båstad GJFF

 

280

 

 

Junior

 

Jim Daniel Fjeld

 

Eidskog JFF

 

970

 

Kristian Meldahl Bråten

 

Grue JFF

 

560

 

Ivan Beck Dyrset

 

 

520

 

Rolf Magnus Grenberg

 

ÅSNES jff

 

520

 

Håkon Opsahl

 

Grue JFF

 

420

 

Ole Jørgen Ljøner

 

 

350

 

 

 

Barn

 

Therese L. Jernberg

 

Odal SFK

 

190

 

Kristoffer L. Jernberg

 

Odal SFK

 

30

 

Joakim Oppi

 

Odal SFK

 

30

 

 

Eldre gutt junior

 

Jørgen Langerud

 

SFK Raufjøringen

 

950

 

Leif MagneVangen

 

Odal SFK

 

380

 

 

Ansvarlig: Kjersti Solli

Publisert:2008-02-17 23:14:10
Oppdatert:2008-02-17 23:14:10

iTackle traper.se