hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater fra Norgescup nr.3 - Heivannet 20.01.2007
Resultatene ble som følger:


Bilde 1: Vinneren i dag. Odd Henning Hansen fra Gjøvik & Toten SFK. Vi gratulerer!



Herrer senior:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Odd Henning Hansen Gjøvik og toten 5130
2 Kenneth Ottosen Gjøvik og toten 4450
3 Niklas Strengelsrud Raufjøringen 4370
4 Håvar Mjeltevik Siljan JFF 4330
5 Thomas Hesmyr Siljan JFF 3890
6 Tommy Strengelsrud Raufjøringen 3730
7 Tom Erling Haugen Raufjøringen 3380
8 Jan Fredrik Sandvold Raufjøringen 3330
9 Thomas Ødegaard Gjøvik og toten 3220
10 Dag Even Nygårdseter Raufjøringen 2980
11 Finn Arne Gammeltorp Raufjøringen 2800
12 Finn Erik Lerdalen Raufjøringen 2110
13 Jim Bekken Raufjøringen 2080
14 Ole Gustav Huser Udnes 2030
15 Arnstein Fjellvang Udnes 1980
16 Magnus  Riksfjord Hedrum 1930
17 Eivind Holt Siljan JFF 1750
18 Terje Bjørnstad Udnes 1700
19 Bent Fjeld Eidskog 1580
20 Johnny  Bækken Romedal og vallset 1500
21 Roy Fjeld Eidskog 1310
22 Tor Ivar Bjørnstad Hedrum 1240
23 Frode Sjøberg Oslo 1120
24 Svein Ivar Fjeld Eidskog 1120
25 Svenn  Larsen Fiskern 400
26 Anders Wolld Oslo 180
27 Bjørn Stubberud Siljan JFF 170
28 Lucian  Lurac Siljan JFF 0
29 Remi Siljan JFF 0
30 Arne Holt Siljan JFF 0

Damer senior:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Kjersti  Solli Raufjøringen 2300
2 Tove Nygårdseter Raufjøringen 1460
3 Torild Langerud Raufjøringen 1400
4 May Leikåsen Hof Vestre 1340
5 May Agnete  Østby Gjøvik og toten 1180

Eldre junior:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Jørgen Langerud Raufjøringen 1940
2 Bjørn Krisitan Bekkensten Odal SFK 1500
3 Jan Åge Komma Hedrum 930
4 Raino Nabben Raufjøringen 720

Yngre junior:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Tirill Sandvoll Raufjøringen 450
2 Emma Marie Bjørnstad Udnes 0

Herrer veteran:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Åge R Nilsen Brandval 2880
2 Kjell Kolstad Oslo sportfiskere 2250
3 Per Nilsen Oslo sportfiskere 2120
4 Lars Bekkensten Nannestad 1950
5 Erik Aarstad Odal 1850
6 Terje Lindgren Hedrum 1830
7 Ole gunnar Ramstad Odal 1810
8 Per Olav Østby Gjøvik og toten 1580
9 Halfdan Sangnes Gjøvik og toten 1490
10 Harald Hovde Oslo sportfiskere 1370
11 Arfinn Solli Bærum Sportfiskere 1080
12 Vidar Komperud Hof vestre 1040
13 Erling Stubberud Siljan 1030
14 Bjørn Skogseth Udnes 720
15 Gunvald Sæthre Siljan 0

Damer veteran:
Nr Fornavn Etternavn Klubb Vekt
1 Jorunn Bekkensten Odal SFK 1290
2 Sonny Ingrunn Sangnes Gjøvik og toten 1210
3 Anna Lindgren Romedal og vallset 1090
4 Vallbjørg Fjellvang Udnes 1030
5 Astrid Bækken Romedal og vallset 860
6 Ruth Ramstad Odal SFK 840
7 Margit Sæthre Siljan 630

Lag:
Nr Lag-navn Vekt
1 Gjøvik og toten 2
Per Olav Østby 1580
Odd henning hansen 5130
Kenneth Ottosen 4450
11160
2 Raufjøringen
Niklas Strengelsrud 4370
Tommy Strengelsrud 3730
Finn Erik Lerdalen 2110
10210
3 Raufjøringen
Finn Arne Gammeltorp 2800
Dag Even Nygårdseter 2980
Tom Erling Haugen 3380
9160
4 Siljan Jff
Thomas Hesmyr 3890
Lucian Lurac 0
Håvar Mjeltevik 4330
8220
5 Raufjøringen
Jan Fredrik Sandvoll 3330
Jørgen Langerud 1940
Jim Bekken 2080
7350
6 Hedrum Jff
Terje Lindgren 1830
Tor Ivar Bjørnstad 1240
Magnus Riksfjord 1930
5000
7 Gjøvik og toten
Sonny Ingrunn Sangnes 1210
Halfdan Sangnes 260
Thomas Ødegaard 3220
4690
8 Odal
Erik Aarstad 1850
Ole gunnar ramstad 1810
Ruth Ramstad 840
4500
9 Eidskog 1
Bent Fjeld 1580
Sven Ivar Fjeld 1120
Roy Fjeld 1310
4010
10 Romedal og vallset
Anna Lindgren 1090
Astrid Bekken 860
Johnny Bekken 1500
3450
         


Bilde 2: Vinnere av hver sin klasse. Fra venstre, Jørgen Langerud (Eldre junior), Kjersti Solli (Damer senior) og Tirill Sandvold (Yngre junior)


Bilde 3: Jurymedlem Dag Even Nygårdseter under omveiingen. 

Ansvarlig: Niklas Strengelsrud

Publisert:2008-01-20 19:03:21
Oppdatert:2008-01-21 17:36:55

iTackle traper.se