hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater Nord-Mesna
Les mer her:


 

Nord Mesna, 07.04.2019, SFK Raufjøringen
Herre senior    
Plass Navn Forening Vekt  
1 Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen 14 750  
2 Steinar Schjager Oslo Sportsfiskere 11 850  
3 Lars Roar Benterud SFK Acerina 10 455  
4 Christer Fossen SFK Acerina 10 250  
5 Kenneth Ottosen Gjøvik og Toten SFK 7 120  
6 Jim Bekken SFK Raufjøringen 5 882  
7 Lars Hanssen Løiten JFF 5 094  
8 Johnny Kildalen Odal SFK 4 948  
9 Aasmund Sæter Gjøvik og Toten SFK 4 606  
10 Ole Magne Berget Løiten JFF 3 848  
11 Jan Inngjerdingen Odal SFK 3 316  
12 Geir Johnny Lund Odal SFK 2 980  
13 Vidar Årnes Romedal og Vallset JFF 2 710  
14 Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen 2 458  
15 Remi A. Dahl SFK Pimpel Sør 2 194  
16 Kai Fjerdingby Østsiden JFF 1 990  
17 Jan Arild Lerudsmoen   1 678  
     
Dame senior  
Plass Navn Forening Vekt  
1 Birgit E. Høgbrenna Odal SFK 5 874  
2 Therese Larsson Jernberg Odal SFK 4 148  
3 Kjersti Solli SFK Raufjøringen 3 192  
     
Herre veteran  
Plass Navn Forening Vekt  
1 Vidar Komperud Hof Vestre JFF 12 260  
2 Bent Fjeld Eidskog JFF 9 835  
3 Rune Tyskerud Fet JFF 9 515  
4 Magne Moløkken SFK Raufjøringen 8 590  
5 Jan Morten Fossen SFK Acerina 7 630  
6 Atle Nordheim Eidsvoll Skog JFF 6 050  
7 Terje Ranheim Eidsvoll Skog JFF 5 436  
8 Odd Ringstad Drammens Sportsfiskere 4 864  
9 Svein Ivar Fjeld Eidskog JFF 4 568  
10 Jan Espelid Eidsvoll Skog JFF 4 278  
11 Reidar Moen Eidsvoll Skog JFF 2 082  
12 Roy Fjeld Eidskog JFF 1 986  
13 Knut Bjørklund Fet JFF 1 060  
14 Jens Kåre Skovseth Eidsvoll Skog JFF 804  
     
Dame veteran  
Plass Navn Forening Vekt  
1 Heidi Karstensen Odal SFK 3 480  
2 Mai Leikåsen Hof Vestre JFF 2 002  
     
Herre eldre veteran  
Plass Navn Forening Vekt  
1 Kjell Kolstad Oslo Sportsfiskere 7 705  
2 Knut Vadholm Oslo Sportsfiskere 7 095  
3 Gunnar Mæhlum Romedal og Vallset JFF 6 005  
4 Bjørn Skogseth Odal SFK 4 894  
5 Erling Johnsrud Romedal og Vallset JFF 3 754  
6 Jon Lindgren Romedal og Vallset JFF 3 688  
7 Arne Skårholen Løiten JFF 3 636  
8 Svein Tyskerud Fet JFF 2 622  
9 Lars Bekkensten Eidsvoll Skog JFF 1 076  
10 Ole G Ramstad SFK Raufjøringen    
     
Dame eldre veteran  
Plass Navn Forening Vekt  
1 Anna Lindgren Romedal og Vallset JFF 2 786  
2 Jorunn Bekkensten Eidsvoll Skog JFF 1 054  
3 Ruth M. Ramstad SFK Raufjøringen 912  
     
Eldre junior gutt  
Plass Navn Forening Vekt  
1 Fredrik Alvim SFK Acerina 13 591  
     
Barn  
Plass Navn Forening Vekt  
1 Aurora Dahl SFK Pimpel Sør 0

 

Ansvarlig: Dag Even

Publisert:2019-05-21 13:21:05
Oppdatert:2019-05-21 14:08:01

iTackle traper.se