hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater NM indviduelt.
Resultater NM indviduelt. Gratulerer til Hans Holen og Andreas Nygårdseter med gull individuelt.


 

Senior herrer

Plassering Navn Klubb Vekt        
1 Ivar Borthen Trysil SFK 10 654,5 Norgesmester isfiske 2019
2 Kjell Joar Nerhagen Trysil SFK 9 974,0  
3 Magnus Riksfjord SFK Pimpel Sør 9 859,0  
4 Niklas Strengelsrud SFK Acerina 9 452,5  
5 Frank Hønsen Perca SFK 9 251,0  
6 Stein Engebråten SFK Raufjøringen 8 316,0  
7 Tor Arne Tilrem Nannestad JFF 8 048,0  
8 Jim Bekken SFK Raufjøringen 7 837,5  
9 Lars Roar Benterud SFK Acerina 7 653,5  
10 Lucian Iurac SFK Pimpel Sør 7 634,5  
11 Remi A Dahl SFK Pimpel Sør 7 135,0  
12 Terje Jørgensen SFK Raufjøringen 6 981,5  
13 Steinar Kalfoss Åsnes JFF 6 804,5  
14 Jan Tore Nedgården Trysil SFK 6 796,5  
15 Jonas Fjeld Eidskog JFF 6 736,0  
16 Arild Eskildsen SFK Acerina 6 628,5  
17 Ståle Hellenes SFK Pimpel Sør 6 555,0  
18 Tom Erik Stømner SFK Raufjøringen 6 264,0  
19 Per Erik Hellerud Perca SFK 6 250,0  
20 Tom Erik Fjeld Eidskog JFF 6 173,5  
21 Knut Lundberg Åmot JFF 6 054,0  
22 Kristian Nordeng Skaun JFF 5 780,0  
23 Tor-Ivar Bjørnstad SFK Pimpel Sør 5 629,0  
24 Kenneth Fidje Trysil SFK 5 511,0  
25 Frode Nerberg AJFF Oslo 5 289,5  
26 Steinar Schjager Oslo Sportsfiskere 5 222,5  
27 Terje Tørmoen Perca SFK 5 095,5  
28 Kjell Ivar Rudshaug Odal SFK 5 062,0  
29 Svein Kristiansen Trysil SFK 4 933,5  
30 Paal Runden Gjøvik og Toten SFK 4 830,5  
31 Vidar Årnes  Romedal og Vallset JFF 4 742,5  
32 Geir Johnny Lund Odal SFK 4 618,5  
33 Kenneth Ottosen Gjøvik og Toten SFK 4 580,5  
34 Thomas Ødegård Gjøvik og Toten SFK 4 414,0  
35 Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen 4 401,5  
36 Knut Willy Andersen AJFF Oslo 4 328,0  
37 Lars Hanssen Løiten JFF 4 277,5  
38 Odd Henning Hansen  Gjøvik og Toten SFK 4 196,5  
39 Tony Nilsen Nannestad JFF 4 147,5  
40 Bjørn Egil Fredheim Odal SFK 3 970,5  
41 Lars Kristian Pålerud Odal SFK 3 964,0  
42 Kay Andre Amundsen SFK Acerina 3 829,0  
43 Vegard Rindal SFK Pimpel Sør 3 785,0  
44 Johan Melland Nannestad JFF 3 736,5  
45 Yngve Lommerud Hof Vestre JFF 3 591,5  
46 Steinar Opsahl   3 554,5  
47 Audun Furuseth Perca SFK 3 505,5  
48 Artur Stefniak Tynset 3 445,5  
49 Øyvind Hemli Sigvartsen Eidsvoll Skog JFF 3 364,0  
50 Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen 3 282,5  
51 Bjørn K. Bekkensten Perca SFK 3 127,0  
52 Mats Larsson Nannestad JFF 2 901,0  
53 Håvard K Solheim Evenstad JFF 2 878,0  
54 Markus Hansen Odal SFK 2 769,5  
55 Anders Furuseth Hansen Evenstad JFF 2 724,0  
56 Tomas Bagdziunas LTU 2 680,5  
57 Espen Kronvald Trysil SFK 2 678,5  
58 Aasmund Sæther Gjøvik og Toten SFK 2 613,0  
59 Tom Rune Fjellberg SFK Raufjøringen 2 602,0  
60 Kjetil Johansen AJFF Oslo 2 424,0  
61 Kenneth Jernberg Odal SFK 2 266,5  
62 Knut Magnus Wold Evenstad JFF 2 147,0  
63 Erik Olstad Gjøvik og Toten SFK 2 057,5  
64 Jonas Bekkedal Perca SFK 1 817,0  
65 Bjørn Huus Eidsvoll Skog JFF 1 781,5  
66 Allan Pedersen   1 768,0  
67 Magne Olav Sveen Gjøvik og Toten SFK 1 749,5  
68 Henrik Bringebøen Eikern FVF 1 717,0  
69 Jørn Andre Jørgensen SFK Raufjøringen 1 699,5  
70 Ken Håvard Reinskås SFK Pimpel Sør 1 674,5  
71 Vegar Finstad YRJFF 1 672,0  
72 Knut Egil Werkland Skaun JFF 1 649,0  
73 Martin-Tobias Folden SFK Pimpel Sør 1 588,0  
74 Ralph Bjone Veståsen JFF 1 583,0  
75 Atle Wenger Perca SFK 1 503,5  
76 Eirik Gundersen Lillestrøm Sportsfiskere 1 338,5  
77 Jan Rønning   1 312,0  
78 Kent Bakke   1 302,5  
79 Morten Ekeberg   1 251,5  
80 Mikael Greaker Fredrikstad 1 228,0  
81 Jan Arild Lerudsmoen Løiten JFF 1 213,0  
82 Martin Oterholt Perca SFK 1 110,5  
83 Lasse Rudshaug Odal SFK 1 003,0  
84 Marius Hassve Evenstad JFF 947,0  
85 Morten Wegner  SFK Pimpel Sør 933,0  
86 Daniel Tilrem Nannestad JFF 909,0  
87 Atle Østmoe Odal SFK 903,5  
88 Marius Holthe Odal SFK 881,5  
89 Eivind Alfstad Veståsen JFF 848,0  
90 Tor Helge Reber SFK Pimpel Sør 779,0  
91 Truls Knutsen Fredrikstad 697,5  
92 Kaung Htet Aung   691,5  
93 Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen 675,5  
94 Emil Ruud Perca SFK 667,0  
95 Dag Svendsberget Åmot JFF 624,0  
96 Linas Satas LTU 436,0  
97 Thomas Vogler Evenstad JFF 420,5  
98 Roger Strandvik YRJFF 330,5  
99 Øyvind Sundet Åsnes JFF 291,0  
100 Øyvind Lønnebotn   185,5  
101 Anders Wold Oslo Sportsfiskere 165,0  
102 Martin Slørdal   118,0  
103 Johnny Kildalen Odal SFK 0,0  
103 Tony Barman Oslo JFF 0,0  
103 Hans Petter Ytterstad   0,0  
103 Stig Ole Åsen  Løiten JFF 0,0  
103 Terje Enberget Romedal og Vallset JFF 0,0  
103 Nils Øverby Trysil SFK    
103 Atle Trøen Strandvik YRJFF    
103 Ole Helgeneset Alvdal    
103 Eivind Solberg SFK Acerina    
103 Roy Tore Nordeng Skaun JFF    
103 Tor Arne Rygg Lillestrøm Sportsfiskere    
103 Vegard Gjelsnesvangen Rømskog JFF    
103 Andreas Kristoffersen Eikern FVF    
103 Lars Rypaas Eikern FVF    
103 Knut Arild Nedgården Trysil SFK    
103 Bengt Christian Hagen Koppang  

 

Herre veteran

Plassering Navn Klubb Vekt
1 Terje Dahlen Eidsvoll Skog JFF 7 035,5
2 Leiv Joar Kvehaugen Perca SFK 6 893,0
3 Svein Dalbakk Nannestad JFF 6 843,0
4 Jan Espelid Eidsvoll Skog JFF 6 373,0
5 Pål Fjeld Eidskog JFF 6 262,0
6 Bent Fjeld Eidskog JFF 6 260,0
7 Jonny Bækken Romedal og Vallset JFF 6 109,0
8 Dag Morten Larsen Furnes 5 450,0
9 Steinar Olsen Trysil SFK 4 638,0
10 Johnny Ulsrudstuen Gjøvik og Toten SFK 4 212,0
11 Reidar Moen Eidsvoll Skog JFF 4 199,0
12 Halvdan Sangnes Gjøvik og Toten SFK 4 007,0
13 Petter Jacobsen Eidsvoll Skog JFF 3 400,0
14 Per Einar Fjeld Eidskog JFF 3 117,0
15 Roy Tore Nordeng Skaun JFF 3 069,0
16 Atle Nordheim Eidsvoll Skog JFF 2 769,0
17 Svend Wiik Lillestrøm Sportsfiskere 2 217,0
18 Vidar Komperud Hof Vestre JFF 2 192,5
19 Roy Fjeld Eidskog JFF 2 170,5
20 Terje Lindgren SFK Pimpel Sør 2 113,5
21 Jon Meyenberg Lillestrøm Sportsfiskere 1 956,0
22 Magne Moløkken SFK Raufjøringen 1 920,0
23 Per Kristian Rymoen Odal SFK 1 753,0
24 Jens Kåre Skovseth Eidsvoll Skog JFF 1 673,0
25 Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen 1 557,0
26 Ole R Solberg SFK Acerina 1 398,0
27 Terje Reinertsen Perca SFK 1 193,5
28 Erik Bekken Jevnaker JFF 1 135,5
29 Per Walmsness Bjørnstad Isfiske 469,0
30 Gunnar Myrvold Åsene JFF 396,0
31 Ove Sørli Trysil SFK 0,0
31 Jan Morten Fossen SFK Acerina  
31 Øyvind Jørgensen Rømskog JFF  
31 Svein Arne Gjelsnesvangen Rømskog JFF  
31 Lars Daniel Myrvold Åsene JFF  
31 Rune Pettersen SFK Pimpel Sør  

 

Eldre herre veteran

Plassering Navn Klubb Vekt
1 Hans Holen SFK Raufjøringen 7 704,0
2 Kjell Andersen Odal SFK 6 722,0
3 Arne Skårholen Løiten JFF 6 194,5
4 Ola Sjøli Trysil SFK 5 369,5
5 Kjell Kolstad Oslo Sportsfiskere 4 860,0
6 Ole Omang Åsene JFF 3 830,5
7 Knut Vadholm Oslo Sportsfiskere 3 114,0
8 Lars Bekkensten Eidsvoll Skog JFF 3 014,5
9 Øistein Saghaug Odal SFK 2 806,0
10 Gisle Haugen Trysil SFK 2 772,5
11 Harald Hovde Oslo Sportsfiskere 1 969,0
12 Bjørn Skogseth Odal SFK 1 706,5
13 Erling Haugen SFK Raufjøringen 0,0
13 Leif Hornseth   0,0

 

Dame senior

Plassering Navn Klubb Vekt
1 Lisbeth Bjørnstad SFK Pimpel Sør 4 037,5
2 Tonje Hauger SFK Acerina 4 015,0
3 Tove Nygårdseter SFK Raufjøringen 3 597,0
4 Ann-Christin Bamrud Perca SFK 2 952,5
5 Tone Brustad Perca SFK 2 480,5
6 Therese Larsson Jernberg Odal SFK 2 393,5
7 Else Slåttelid Evenstad JFF 1 806,0
8 Marielle Kronvald Trysil SFK 1 287,0
9 Kjersti Solli SFK Raufjøringen 1 039,0
10 Birgit E Høgbrenna Odal SFK 804,0
11 Maren Ødegården SFK Pimpel Sør 642,5
12 Nina Merete Tørmoen Perca SFK 642,0
13 Inger Karin Trøen YRJFF 603,5
14 Hilde Kreppen Båstad GJFF 599,0
15 Janne Strandvik   385,5
16 Lucy Walmsness Bjørnstad Isfiske 350,5
17 Nadja Fleischeuer Trysil SFK 139,5
18 Marie Larsen   138,5
19 Ida Marie Nystuen Tynset  

 

Dame veteran

Plassering Navn Klubb Vekt
1 Heidi Karstensen Odal SFK 9 463,0
2 May Leikåsen Hof Vestre JFF 2 260,6
3 Unni Moløkken SFK Raufjøringen 682,5
4 Marina Stokvold Odal SFK 68,0
5 Dagny Wardenær   0,0
5 Sara Dalbakk Nannestad JFF  

 

Dame eldre veteran

Plassering Navn Klubb Vekt
1 Astrid Bækken Romedal og Vallset JFF 2 696,0
2 Jorunn Bekkensten  Eidsvoll Skog JFF 417,0
3 Ruth M Ramstad  SFK Raufjøringen 260,0
4 Else Skjennem Båstad GJFF 0,0

 

Eldre junior gutter

Plassering Navn Klubb Vekt
1 Andreas Nygårdseter SFK Raufjøringen 3 821,0
2 Kristian S Lundberg Åmot JFF 2 727,0
3 Lars-Magnus Bjørnstad SFK Pimpel Sør 2 602,5
4 Fredrik Alvim SFK Acerina 2 406,5
5 Jo Svendsberget Åmot JFF 134,0
6 Espen Nedgården Trysil SFK 105,0

 

Eldre junior jenter

Plassering Navn Klubb Vekt
1 Christien Holtslag Trysil SFK 5 194,0
2 Birgit Brøderud SFK Raufjøringen 4 146,5

 

Yngre junior

Plassering Navn Klubb Vekt
1 Magnus Lilletjernbakken   3 440,0
2 Johan Alexander Ruud Odal SFK 2 852,0
3 Anders Østmoe Odal SFK 2 441,0
4 Sigurd Bringebøen Eikern FVF 1 471,0
5 Sindre Olsen   1 393,5
6 Celine Bjørnstad SFK Pimpel Sør 1 216,0
7 Odin Aker Sundet Åsnes JFF 744,5
8 Andreas Littere Rydgren   538,0
9 Oliver Walmsness   364,0
10 Haaken Grinfjekk YRJFF 78,0
11 Aleksander Dalbakk Hagen Koppang  
11 Edith Kiønig    
11 Falk Finstad YRJFF  
11 Emilie Nygård Brenden    
11 Tage S Eriksen Koppang  

 

Barn

Plassering Navn Klubb Vekt
1 Daniel Myrvold Åsene 2 623,5
2 Melvin Ergan   1 427,0
3 Juliane Andrea Jørgensen SFK Raufjøringen 1 063,0
4 Ole Littere Rydgren   924,0
5 Erik Wedum Barman Oslo JFF 326,0
6 Aurora N.Y. Aarestrup   307,0
7 Yulian Holtslag Trysil SFK 243,0
8 Maya Kronvald Trysil SFK 122,5
9 Fillip Kronvald Trysil SFK 39,0
10 Karlogna Slørdal   0,0
10 Sara Hornseth   0,0
10 Elise Strømsmoen   0,0
10 William Walmsness Bjørnstad Isfiske 0,0
10 Isak Erntzsen   0,0
10 Jesper M Strandvik    
10 Emilie Strandvik    
10 Andreas Øvergård    
10 Hedvig Stene    
10 Jan Stene    
10 Elias Nygård Brenden    

 

Ansvarlig: Dag Even

Publisert:2019-03-20 14:18:26
Oppdatert:2019-03-20 14:18:26

iTackle traper.se