hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultat FM hedmark Vingersjøen 24/2-19.
Resultat FM hedmark Vingersjøen 24/2-19.


 

FM Hedmark på Vingersjøen 24/2-19.

     
 

Barn

   
1 Mika Gojal Eidskog 2300    
2 Yulian Holtslag Trysil SFK 1758    
     
 

Yngre junior

   
1 Sondre Eikbråten Brandval JFF 11590    
2 Johan A Ruud Odal SFK 3132    
3 Anders Østmo Odal SFK 2850    
     
 

Eldre junior jente

   
1 Birgit Brøderud SFK Raufjøringen 2022    
2 Christien Holtslag Trysil SFK 1126    
     
 

Eldre junior gutt

   
1 Andreas Nugårdseter SFK Raufjøringen 4344    
2 Espen Nedgården Trysil SFK 1936    
     
 

Dame senior

   
1 Kjersti Solli SFK Raufjøringen 12460    
2 Birgit E. Høgbrenna Odal SFK 10420    
3 Therese Larsson Jernberg Odal SFK 7850    
4 Marie Madelein Larsen   5676    
5 Nadja Fleischeuer Trysil SFK 2006    
     
 

Herre senior

   
1 Jim Bekken SFK Raufjøringen 9275    
2 Tommy Gustavsen SFK Raufjøringen 9250    
3 Tommy Strengelsrud SFK Raufjøringen 9160    
4 Jonas Fjeld Eidskog JFF 9070    
5 Finn Erik Lerdalen SFK Raufjøringen 8080    
6 Yngve Lommerud Hof Vestre JFF 7620    
7 Kenneth Jernberg Odal SFK 6615    
8 Kenneth Fidje Trysil SFK 6450    
9 Knut Arild Nedgården Trysil SFK 6155    
10 Kjell Ivar Rudshaug Odal SFK 6040    
11 Jan Inngjerdingen Odal SFK 5848    
12 Dag Even Nygårdseter SFK Raufjøringen 5744    
13 Stein Engebråten SFK Raufjøringen 5506    
14 Terje Jørgensen SFK Raufjøringen 5406    
15 Geir Johnny Lund Odal SFK 5206    
16 Tom-Erik Stømner SFK Raufjøringen 4870    
17 Markus Hansen Odal SFK 4846    
18 Nils Øverby Trysil SFK 4834    
19 Lasse Rudshaug Odal SFK 4410    
20 Johnny Kildalen Odal SFK 4196    
21 Tom Erik Fjeld Eidskog JFF 3700    
22 Vidar Årnes Romedal og Vallset JFF 2710    
23 Atle Østmo Odal SFK 2458    
24 Jan Tore Nedgården Trysil SFK 2414    
25 Joar Andreassen Skjetten 1870    
26 Steinar Kalfoss Åsnes JFF 842    
     
 

Dame veteran

   
1 May Leikåsen Hof Vestre JFF 4834    
2 Heidi Karstensen Odal SFK 2882    
     
 

Herre veteran

   
1 Tom Erling Haugen SFK Raufjøringen 15197    
2 Per Einar Fjeld   11600    
3 Magne Moløkken SFK Raufjøringen 10305    
4 Jonny Bækken Romedal og Vallset JFF 10110    
5 Bent Fjeld Eidskog JFF 8880    
6 Pål Fjeld Eidskog JFF 7190    
7 Vidar Komperud Hof Vestre JFF 6020    
8 Roy Fjeld Eidskog JFF 5080  
9 Svein Ivar Fjeld Eidskog JFF 3966    
10 Dag Morten Larsen   2426    
11 Steinar Olsen Trysil SFK 1788    
12 Geir A Andreassen Skjetten 1340    
13 Per Kr. Rymoen Odal SFK 454    
     
 

Dame eldre veteran

   
1 Ruth M. Ramstad SFK Raufjøringen    
2 Anna Lindgren Romedal og Vallset JFF    
     
 

Herre eldre veteran

   
1 Ola Sjøli Trysil SFK 8335    
2 Bjørn Skogseth Odal SFK 7405    
3 Erling Johnsrud Romedal og Vallset JFF 5670    
4 Åge R. Nilsen Brandval JFF 5278    
5 Hans Holen SFK Raufjøringen 5272    
6 Erik Aarstad SFK Raufjøringen 3266    
7 Gunnar Mæhlum Romedal og Vallset JFF 1564    
8 Kjell Andersen Odal SFK 1202    
9 Ole Gunnar Ramstad SFK Raufjøringen 600    
10 Gisle Haugen Trysil SFK 0    
     
     
     
 

Lag

   
     
1 Raufjøringen 1   32527    
  Finn Erik Lerdalen   8080    
  Tommy Gustavsen   9250    
  Tom Erling Haugen   15197    
     
2 Eidskog   27640    
  Pål Fjeld   7190    
  Per Fjeld   11600    
  Bent Fjeld   8850    
     
3 Raufjøringen   23924    
  Magne Moløkken   10305    
  Jim Bekken   9275    
  Andreas Nygårdseter   4344    
     
4 Odal SFK   21152    
  Therese Larsson Jernberg   7850    
  Birgit E. Høgbrenna   10420    
  Heidi Karstensen   2882    
     
5 Trysil SFK   19619    
  Ola Sjøli   8335    
  Kenneth Fidje   6450    
  Nils Øverby   4834    
     
6 Romedal og Vallset JFF   18490    
  Vidar Årnes   2710    
  Erling Johnsrud   5670    
  Jonny Bækken   10110    
     
7 Hof Vestre   18474    
  May Leikåsen   4834    
  Yngve Lommerud   7620    
  Vidar Komperud   6020    
     
8 Eidskog JFF   18116    
  Jonas Fjeld   9070    
  Roy Fjeld   5080    
  Svein Ivar Fjeld   3966    
     
9 Raufjøringen   16926    
  Dag Even Nygårdseter   5744    
  Tommy Strengelsrud   9160    
  Birgit Brøderud   2022    
     
10 Odal SFK   16661    
  Markus E. Hansen   4846    
  Lasse Rudshaug   4410    
  Bjørn Skogseth   7405    
     
11 Odal SFK 1   16659    
  Kenneth Jernberg   6615    
  Jan Inngjerdingen   5848    
  Johnny Kildalen   4196    
     
12 Raufjøringen   15782    
  Stein Engebråten   5506    
  Tor-Erik Stømner   4870    
  Terje Jørgensen   5406    
     
13 Odal SFK 2   13704    
  Geir Johnny Lund   5206    
  Kjell Ivar Rudshaug   6040    
  Atle Østmo   2458    
     
14 Trysil SFK 2   10357    
  Steinar Olsen   1788    
  Jan Tore Nedgården   2414    
  Knut Arild Nedgården   6155    
     
15 Odal SFK 5   7184    
  Johan A. Ruud   3132    
  Anders Østmo   2850    
  Kjell Andersen   1202    
     
 

Damelag, 2 pers

   
     
1 Raufjøringen   14716    
  Ruth M. Ramstad   2256    
  Kjersti Solli   12460    
     
2 Trysil SFK   3132    
  Nadja Fleischeuer   2006    
  Christien Holtslag   1126

 

Ansvarlig: Dag Even

Publisert:2019-02-27 16:21:57
Oppdatert:2019-02-27 16:21:57

iTackle traper.se